Zmień stronę blogu WordPress gospodarzem

Domyślnie WordPress przedstawia swoje najnowsze posty w odwrotnej kolejności chronologicznej na przedniej stronie witryny. Wielu użytkowników WordPress chcą statyczne strony przedniej lub strony powitalny jako pierwszej stronie zamiast. Ten „static przednia strona” wygląd jest wspólny dla użytkowników pragnących statyczną lub przyjazną informacji na pierwszej stronie serwisu.

Wygląd i przedniej stronie witryny opiera się na możliwości wyboru użytkownika w połączeniu z funkcjami i opcjami tematu WordPress.

Zmień stronę blog wordpress hosting stron Ustaw przednie wyświetlacze

Dostępne są cztery modele do układu i struktury WordPress, które obejmują trzy statycznych stron przednich.

 1. Blog: Jest to tradycyjny format strony z przodu stanowisk prezentowanych w odwrotnym porządku chronologicznym.
 2. Statyczny Front Page: Jest to tradycyjny model statyczny strona HTML z ustalonym stronie przedniej i treści umieszczone na stronach, rzadko, jeśli w ogóle za pomocą posty, kategorii lub tagów.
 3. Statyczny Front Page Plus Blog: model ten wyposażony jest w przednią stronę statyczną jako wprowadzenia lub powitanie plus blogu zarządzać posty. Strony mogą być wykorzystane do zapewnienia ponadczasowe treści, takich jak Kontakt, O, itd.
 4. Dynamiczna strona przednia: Czasami nazywany model zintegrowany, dynamiczny projektowanie stron posiada statyczną stronę przednią plusa bloga, jednak strona przednia jest dynamiczna. Może to oferują kombinację statycznych i blogu treści (Page i stanowisk). Twenty-Eleven WordPress oferuje tę funkcję jako przykład z ich Showcase szablon strony. Oferuje on najnowszy post w pełnej wysokości lub wypis następnie kolejnych ostatnich postów jak tytuły pocztowych. Istnieje możliwość dodania suwaka do prezentowanych stanowisk przedstawionych jako Sticky postach powyżej pierwszego słupka, tworząc dynamiczną mieszankę treści na stronie głównej.

Bez względu na układ struktura wybrać, proces konfigurowania statycznego przednią stronę w WordPress jest w zasadzie taka sama.

WordPress Proces statyczny Front Page

Istnieją dwa etapy krytyczne do tworzenia statycznych przednią stronę na swojej stronie z WordPressa.

Strony przypisany jako pierwszej stronie serwisu spowoduje wyświetlenie informacji statycznych chcesz czytelnicy wiedzieć. To może być dostosowane do kierowania ludzi na przyjęcie lub oferować instrukcje, ciekawe treści, wyróżnić konkretne wiadomości, artykuły, kategorie lub współpracowników.

Strony przypisany jako strony bloga (strona posty) strony wyświetla wpisy w odwrotnym porządku chronologicznym. Wiadomości zawarte w Sticky postach będzie trzymać na początek kolejki, a nawigacja i organizacja treści postu jest poprzez kategorii i tagów.

Niektóre motywy WordPress oferują specjalną konfigurację lub opcje „Front Page” cech typu, w tym dostosowanych szablonów stron. W tym artykule opisano sposób tworzenia standaryzowany statycznych stron przodu. Zobacz dokumentację dla WordPress dla konkretnych szczegółów.

hosting

Tworzenie statyczny Front Page

Tworzenie wirtualnego statyczny pierwszej stronie nie wymaga edycji lub kodowanie plików lub szablonów. Korzystanie z domyślnej konfiguracji na „statycznej” w przedniej stronie WordPress nie usuwa paska lub zmienić wygląd całej strony, tylko obszar zawartości.

Należy pamiętać, że nazwy dla stron stosowanych w tych przykładach są internetowych standaryzowanych nazw. Można wybrać alternatywne tytuły.

Aby utworzyć statyczną przednią stronę, przejdź do paneli administracyjnych WordPressie.

 1. Tworzenie strony frontu: W Pages wybierz Dodaj nową stronę.
  • Tytuł to „Home”.
  1. Jeśli Theme WordPress oferuje możliwość zmiany wyglądu i od strony przedniej, wybrać szablon w oknie Atrybuty strony panelu.
  2. Dodaj zawartość, którą chcesz zobaczyć w obszarze zawartości statycznej przedniej stronie, lub pozostaw to pole puste, jeżeli jest to strona przednia dynamiczne.
  3. Publikowanie strony.
 2. Załóż bloga Strona: Jeśli decyduje się dodać bloga, wybierz Dodaj nową stronę ponownie.
  • Tytuł to „Blog”, „Wiadomości”, „Artykuły”, albo odpowiednia nazwa.
   1. Nie używać własnego szablonu strony dla tej strony. Pliki szablonów home.php lub index.php będą wykorzystywane do generowania tej strony w temacie.
   2. NIE dodać treść. Zostaw puste. Wszelkie treści tutaj będą ignorowane - tylko tytuł jest używany.
   3. Publikowanie strony.
   4. Przejdź do Administracja> Ustawienia> Czytanie panel.
    • Ustaw stronę przednim jest wyświetlany na stronie statycznej
     1. W rozwijanym menu wybierz dla Front Page „domu”.
     2. W menu rozwijanym na stronie Posty wybierz „Blog” lub nazwa została utworzona lub pozostaw to pole puste, jeśli nie znajdą się posty na stronie.
     3. Zapisz zmiany.
     4. Choć wzywamy to „statyczna strona główna” można edytować treści na tej stronie internetowej w dowolnym momencie przez edycję „Home” stronę.

      Rozwój tematem pierwszej stronie niestandardowych szablonów

      Theme Template Files

      Rozwijanie pliki szablonów motywy, które zawierają funkcję statyczną stronę przednią wymaga zrozumienia WordPress Szablon hierarchii.

      Na stronie przedniej stronie, WordPress zawsze użyć pliku szablonu przednie page.php, jeśli istnieje. Jeśli przednie page.php nie istnieje, WordPress szablon będzie określić, które pliki w użyciu, w zależności od konfiguracji użytkownika w „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetlaczy”, w następujący sposób:

      Aby utworzyć niestandardowy szablon strony Strona przednia zawierać jedną z następujących czynności w ramach tematu:

      Aby utworzyć szablon niestandardowy indeksu blogach, obejmuje w ramach tematu:

      Używaj tylko plik szablonu Home.php dla indeksu blogach. Nie używać niestandardowej strony szablonu (takich jak Template-blog.php) z dwóch powodów:

      1. Gdy funkcja statyczna strona przednia jest prawidłowo skonfigurowany, WordPress nie użyje niestandardowego szablonu strony, aby wyświetlić indeks posty na blogach, nawet jeśli niestandardowa strona szablon jest przypisany do strony wyznaczony jako „stronie Wiadomości”. WordPress użyje albo home.php lub index.php tylko.
      2. Gdy szablon strony klienta jest przypisany do strony statycznej innym niż wyznaczony jako „stronie Wiadomości” paginacji pętla Indeks blogach nie będzie działać prawidłowo.

      Tagi warunkowe kontekstowe

      is_front_page () ta warunkowa sprawdza Tag jeśli jest wyświetlona strona strona przednia. Zwraca true, gdy wyświetlana jest strona strona z przodu, niezależnie od tego, czy „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetli” jest ustawiony na „Twoje ostatnie posty” lub „statyczna strona”. is_home () ta warunkowa sprawdza Tag jeśli jest wyświetlany wskaźnik blogach. Zwraca true, gdy wyświetlany jest wskaźnik blogach: gdy strona strona przednia jest wyświetlany i „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetli” jest ustawiony na „swoje ostatnie posty” lub gdy „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetlaczy "jest ustawiony na«a»i statycznej strony wartość«Wiadomości»strona jest bieżąca strona jest wyświetlana.

      Gdy strona przednia strona jest wyświetlana i „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetli” jest ustawiony na „Twoje ostatnie posty”, zarówno is_front_page () i is_home () zwróci true.

      Konfiguracja przednim page.php

      Jeśli istnieje, plik szablonu przednie page.php jest stosowany na pierwszej stronie witryny, niezależnie od tego, czy „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetli” jest ustawiony na „statyczna strona” lub „Twoje ostatnie posty” Motyw zostanie należy uwzględnić obie opcje, tak aby strona przednia strona wyświetli zarówno statyczną stronę lub indeks postów. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić.

      Jednym ze sposobów, aby umożliwić przednie page.php celu uwzględnienia obu opcji „Ustawienia> Czytanie -> Front Page wyświetli” jest dodanie warunkową wewnątrz samego przednim page.php korzystając get_option ( „show_on_front”). get_home_template (). i get_page_template ().

      Metoda 1: w tym niestandardowej zawartości bezpośrednio w przednim page.php.

      Metoda 2: w tym jakiegokolwiek szablonu strony:

      Innym sposobem, aby umożliwić stronie przedniej stronie, aby wyświetlić opcję statyczną stronę Content / niestandardowej lub indeks posty na blogach, bez dodawania kodu warunkowa w przednim page.php. jest filtrowanie frontpage_template. dodając zwrotnego filtra do functions.php.

      Metoda ta powoduje WordPress ominąć plik szablonu przednie page.php ogóle kiedy jest wyświetlany wskaźnik blogach.

      Dodawanie niestandardowego zapytania pętle przednim page.php

      Jeśli plik szablonu przednie page.php zawiera domyślne WordPress Loop. tak:

      Że pętla odnosi się do treści postu statycznej strony przypisanej do „Ustawienia> Czytanie -> strona Wiadomości”.

      Aby wyświetlić niestandardowe pętle (ostatnie posty na blogach, zwyczaj / ciekawe treści, itd.), Dodać wtórnych zapytań pętli przy użyciu połączenia do WP_Query. Na przykład, aby pokazać 3 Ostatnie wpisy na blogach:

      Paginacja

      Statyczne przednie strony nie są przeznaczone do pager. Żaden z WordPress poprzednia / następna strona funkcji łącza pracować ze statycznym przedniej stronie. Paginacja na statycznej stronie tytułowej używa zmiennej kwerendy strona, a nie zmiennej pager. Zobacz WP_Query szczegóły.

      Obejrzyj ten film!

      Powiązane artykuły

      Intro strona html wordpress hostingW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...
      Numery stron hosting wordpress wpW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...
      Zmień stronę próbki hosting wordpressTworzenie strony WordPress jest bardzo podobna do tworzenia posta. Wystarczy pamiętać, że strony są przeznaczone do zawartości statycznej. Tworzenie WordPress stronie 1. Aby zacząć dodanie nowej strony do ...
      Altavista o hosting wordpressOpis Pozwól odwiedzającym przetłumaczyć dowolną stronę z prostym kliknięciem zakładki. Tłumaczenie dzieje się w miejscu bez opuszczania strony z tego lekkiego, wtyczki cross-browser ....
      Tutorial na stronie seo hosting wordpressZupełne WordPress 000webhost Guide (2017) WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnej ...