Zatrzymaj Śladów Pingbacks wordpress hosting

Linkami do własnych stanowisk znanych również jako wzajemnych połączeń jest dobre dla SEO. Jednak z Pingbacks pozwoliły na swojej stronie, wzajemnych połączeń posty mogą stać się irytujące, ponieważ WordPress automatycznie tworzy nową Pingback dla tego postu. Pingback te pojawiają się w sekcji komentarzy do postów. Podczas gdy niektórzy użytkownicy lubią tę funkcję, wielu użytkowników nie jest przydatna. W tym artykule pokażemy, jak wyłączyć pingbacks siebie w WordPressie.

Zatrzymaj Śladów Pingbacks wordpress hosting W tym artykule, będziemy

Pingbacks oprogramowanie dać możliwość komunikowania się między stron internetowych. Jest prawie jak odległych komentarzach. Pomyśl o tym w ten sposób:

  1. Piszemy post na WPBeginner blogu.
  2. Następnie należy napisać post na swoim blogu wspomnieć / link do naszego artykułu.
  3. Oprogramowanie blogów (WordPress) automatycznie wyśle ​​nam Pingback.
  4. Nasze oprogramowanie blogów (WordPress) otrzyma ping. Będzie on następnie automatycznie przejść do bloga w celu potwierdzenia, że ​​Pingback pochodzi tam (sprawdzić, czy link jest obecny).
  5. Wtedy będziemy mieć możliwość wyświetlania swój Pingback jako komentarz na naszym stanowisku. To będzie wyłącznie link do Twojej witryny.

Pingbacks również pracować w ramach swojej stronie. Więc jeśli jeden z Twoich postów odwołuje się do innego wątku, to twój WordPress wyśle ​​self-ping. To może się naprawdę irytujące.

Fore więcej szczegółów, przyjrzeć się naszym przewodnikiem o Trackbacks i Pingbacks.

Teraz, gdy wiesz, co jest Pingback, rzućmy okiem na jak wyłączyć pingbacks samodzielne.

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, a następnie kontynuować czytanie.

Istnieje wiele sposobów można wyłączyć pingbacks własny na swojej stronie WordPress. Pokażemy Ci zarówno metodę wtyczki i metody ręcznego kodu.

Istnieją dwie wtyczki, które można użyć, aby wyłączyć pingi samodzielne.

1. Korzystanie No Samodzielny pingi Plugin

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczki No Własna pingi. Wtyczka działa po wyjęciu z pudełka, i nie ma żadnych ustawień można skonfigurować. Wystarczy aktywacji wtyczki wyłączy pingbacks samodzielne.

Można zauważyć, że wtyczki nie Własna Pingi nie został zaktualizowany przez ponad dwa lata. Zwykle nie zaleca instalowania wtyczek, które nie były aktualizowane tak długo. Po prostu dlatego, że w większości przypadków te pluginy nie działają. Jednak nie we własnym Pingi jest bardzo prosty plugin i działa nawet z najnowszą wersją WordPress (4.2.3 W chwili pisania tego artykułu).

2. Za pomocą wtyczki disabler

Wystarczy zainstalować i aktywować wtyczki disabler. Po aktywacji, odwiedź stronę disabler Ustawienia ", aby skonfigurować wtyczkę.

Można zauważyć, że wtyczka pozwala wyłączyć kilka WordPress możliwości. Trzeba przewinąć w dół do sekcji Ustawienia kopii końca i zaznacz pole wyboru, aby wyłączyć opcję pingi samodzielne.

hosting

Kliknij przycisk Zapisz zmiany, aby zapisać ustawienia.

Jeśli nie chcesz korzystać z wtyczki, a następnie można korzystać z tych dwóch metod, aby wyłączyć pingi własny na swojej stronie.

1. Wyłącz Pingbacks globalnie

WordPress pozwala wyłączyć pingbacks na swojej stronie. Przy użyciu tej opcji spowoduje wyłączenie Pingback wyposażone całkowicie na swojej stronie.

Wystarczy przejść do Ustawienia "stronie Dyskusji. W ramach sekcji Ustawienia domyślne artykuł, odznacz pole obok«Próba zgłoszenia żadnych blogów związanych z artykułu»opcja. Kliknij przycisk Zapisz zmiany, aby zapisać ustawienia.

2. Ręcznie Kod Insert wyłączyć Samodzielny Pingbacks

Jeśli są wygodne dodawanie fragmentów kodu do plików WordPress, możesz użyć tej metody, aby wyłączyć pingi samodzielne.

Wystarczy skopiować i wkleić ten kod w pliku functions.php motywu lub wtyczki site-specific.

To wszystko, mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wyłączyć pingi własny na swojej stronie WordPress. Można również sprawdzić nasz poradnik jak położyć kres na WordPressie trackback spam.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, proszę zapisać się do naszego kanału YouTube dla WordPress samouczki wideo. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Hosting wordpress piasta samouczekW tym poradniku: Instalacja zoptymalizować konfigurację w tym poradniku pokażemy, jak zoptymalizować WordPress obrazy. za pomocą wtyczki EWWW Image Optimizer. Po optymalizacji obrazów może to zrobić ...
Left hak hosting wordpressOpis Do tej pory droga tematem i deweloperzy plugin znaleźć gdzie zaczepić się z ich add_action () i add_filter () funkcji jest albo przeszukać WordPress kodu bazowego, albo ...
Altavista o hosting wordpressOpis Pozwól odwiedzającym przetłumaczyć dowolną stronę z prostym kliknięciem zakładki. Tłumaczenie dzieje się w miejscu bez opuszczania strony z tego lekkiego, wtyczki cross-browser ....
Tutorial na stronie seo hosting wordpressZupełne WordPress 000webhost Guide (2017) WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnej ...
Intro strona html wordpress hostingW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...