wyróżnienie Liebster blog wordpress hosting

Wielkie podziękowania dla Paula (Cinema Club Paula) za powołanie mojego bloga do nagrody Liebster! Paula jest właścicielem i operatorem kina Detroit wraz z mężem. Jest to niezależne kino, który pokazuje wszystko od klasycznych filmów do współczesnych filmów niezależnych. Ona także odgrywa dużą rolę w hostingu „Strony” (TCM #TCMParty) na Twitterze. Każdy, kto jest w stanie dostroić do filmów (TCM) kanał Turner Classic i ma konto na Twitterze jest w stanie uczestniczyć w tych żywych dyskusji. To wspaniałe i pozwala fanom klasycznych filmowych z całego kraju, a nawet na całym świecie do sieci w taki sposób, aby nie było możliwe wcześniej. Dzięki Paula za wszystko, co robisz!

wyróżnienie Liebster blog wordpress gospodarzem nad

Zasady tej imprezy:

  • Blogerzy, którzy zostali nominowani muszą link do osoby, która je nominowane.
  • Kandydaci muszą odpowiedzieć na jedenaście pytań przyznanych im przez osobę, która je nominowane.
  • Nominowanych musi wybrać jedenastu swoich ulubionych blogerów, którzy mają mniej niż 200 obserwatorów, aby odebrać swój własny zestaw pytań. Nie zapomnij, aby ich powiadomić, komentarza gdzieś na swoim blogu.
  • Kiedy jesteś nominowany, nie można nominować osoby, która cię nominowane.

Paula lista pytań:

1. Dzień Świętego Patryka był w tym tygodniu. Jaki jest Twój ulubiony film ustawiony w Irlandii?

Przyznaję, mam prawdopodobnie widział wielką sumę dwóch filmach określonych w Irlandii, teraz myślę o niej. Pójdę z Little Nellie Kelly (1940) z udziałem Judy Garland, chociaż nie szczególnie kocham go, tak samo jak kocham Judy.

2.What film praca chciałbyś spróbować? Reżyser, scenarzysta, stuntperson, kostiumer ....?

Kostium byłoby tak fajnie, ale myślę, że będę najlepszy na scenariuszy. Chciałbym napisać naprawdę dowcipny scenariusz jak stary Screwball komedii lub histerycznego kultowego-classic mockumentary jak to Spinal Tap (1984). gatunki te byłyby szczególnie zabawne.

3. W jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, że pojawiasz się w reality show?

Oh, wow. Hmm. Jeżeli pokaz były rzeczywiście inteligentny i warto, i gdybym miał dobry powód, aby być na nim. Dźwięki niejasne, ale to naprawdę zależy. Wiele z tych koncertów są po prostu głupi / bezwartościowy / tandetny i większość „gwiazd” zarabiać zbyt wiele na zasadzie godziwe życie i popisać się przed kamerą dla milionów ludzi, aby zobaczyć. Wolałbym być na jednym z tych pokazów, czy możemy uczyć ludzi cennych lekcji życiowych.

4. Istnieje wiele sequeli wokół miernych, ale czy są jakieś filmy, które powinny mieć sequel, ale nie?

Jak o Przeminęło z wiatrem 2. Całkowicie żartował. Ale będę szczery, jestem więc ciekaw, co się dzieje z Scarlett i Rhett po zakończenie. Ale część magii filmu jest niepewność wyszli nam na końcu filmu. To co pozostało do naszych osobistych interpretacji. Jeszcze jedno mam zamiar wyrzucić to It Happened One Night. Jestem pół żartem, ale muszę przyznać, że chciałbym zobaczyć film śledzić na życiu Piotra i Ellie po ich rozebrany na „mury Jerycha” na noc poślubną. Nie widzimy ich wychowywania dzieci i ucząc ich, jak prawidłowo dunk pączka? Nie widzimy ich kłóci się z sobą na prawie wszystko i zobaczyć, że robią za każdym razem Twierdzą? Mając to na uwadze powyższe, cieszę sequel nie została wykonana, ponieważ byłoby to miałem zostały bardzo dobrze wykonane porównać do oryginalnego filmu i że będzie to trudne zadanie. Więc kiedy przychodzi do niego, naprawdę nie mogę myśleć o sequelu filmu, że całym sercem wierzę powinna zostać wykonana. Odezwę się do ciebie, jeśli mogę kiedykolwiek pomyśleć o jednym!

hosting

5. Czy miałeś jakieś pędzle z sławy ... gdzie i kto był sławną osobą?

Zrobiłem się spotkać legendarny St. Louis Cardinals lewej Fielder Lou Brock i dostał autograf z powrotem w roku 2006. Był to niezwykle słodki człowiek osobiście i jest teraz 74 lat. Muszę jeszcze spotkać jakieś filmowe lub telewizyjne gwiazdy, ale ja zamierzam pisać jakiś fan mail do garstki starzenia się gwiazdy, gdy mam trochę wolnego czasu w okresie letnim. Miałem parę aktorów odpowiedzi na tweetów że Wysłałem je, co mnie bardzo podekscytowany!

6. Jaka jest twoja ulubiona pora dnia?

Jestem nocnym Markiem wskroś.

7. Kto powinien zagrać Ci w filmie biograficznym?

Mam zamiar iść z młodym Doris Day. Oczywiście, że będzie musiała farbować jej brązowe włosy. Nie mam swoje wspaniałe umiejętności śpiewu, ale jestem w porządku. Po prostu czuję się jak nasze osobowości (przynajmniej jej ekranowe osobowości) są dość podobne.

8. Czy istnieje książka, która nie została wykonana w film, który Twoim zdaniem byłby dobry?

Nie mogę myśleć o każdy w tej chwili. Jeśli bym odpowiedział to rok temu, to bym powiedział, że usterki w naszych gwiazd Johna Greena. Ale film został niedawno nakręcony i ukaże się w kinach w czerwcu. Jestem naprawdę podekscytowany. To będzie emocjonalny.

9. bezsenna noc ... czy wstać i coś zrobić, zatrzymać się i nadal starają się odpocząć, lub ....?

Często zdarza się, że popełnia błąd pobytu wciąż które zwykle nie pomaga, kiedy jestem przeżywa bezsenną noc. Nienawidzę być niespokojny, ale to się zdarza. Mój problem kofeina prawdopodobnie przyczynia się wiele tego problemu ... To mądry, przynajmniej dla mnie, aby dostać się i chwycić dowolny rodzaj materiału czytania i czytać na chwilę, aż oczy zacząć uczucie zużyte. Że czasami działa.

10. Czy masz powracający sen?

No, ale ja marzyłem o kilka osób, które znam w realnym życiu wiele razy i te sny są zwykle bardzo podobne.

11. wypełnić puste: ludzie będą zaskoczeni, że bardzo lubię __________________.

Narażone na wszystkich różnych rodzajów sposobów myślenia. Lubię poznanie przekonań i etażerka różnych ludzi. Jestem stara się być otwarci. Czasami nie jestem pewien, czy ludzie wiedzą, że czy nie. Idzie w innym kierunku, ja również niedawno stał się wielkim fanem „60s Band / TV show Monkees i ja stworzyliśmy podkochuje Michael Nesmith. On naprawdę niedoceniany w świecie muzyki i zakończyła się robi dużo pracy solowej po Monkees rozdzielić. Jego specjalnością jest southern rock / folk-w rzeczywistości był jednym z pionierów country rocka i odkrywanie jego praca jest naprawdę zabawne. Dla tych, którzy tam znają moje gusta muzyczne, oni prawdopodobnie być zaskoczeni tym, że mam muzykę w mojej bibliotece muzycznej iPhone, które mogłyby być uznane za kraj w przyrodzie, przynajmniej we własnym rodzaju Mike Nesmith dnia wyjątkowy sposób. Oprócz Nez, mam jeszcze rozgałęzia się na innej muzyki country.

Jeszcze raz dziękuję za nominację, Paula. Niestety jestem bardzo zajęty w tej chwili, czy na pewno trochę czasu, aby nominować innych blogerów i przekazywać dalej. To zaszczyt i była zabawa, aby odpowiedzieć na te pytania!

Powiązane artykuły

Wymieszać Stix wordpress hostingXspo wypuszcza nową muzykę, utwór zatytułowany „Not Me”, Xspo przychodzi i mówi o rzeczywistości rośnie w grze. Ten utwór może, czy nie może być postrzegane w jego nadchodzącego mixtape „Better With Time” ....
Cookie Graal gfx hosting wordpressDo czasu kiedy udawał administratora Dobrze więc raz grałem Graal Era i naprawdę nudzi więc postanowiłem udawać Reno ... lol. Ubrałem się tak jak on i kopiowane swój status Potem ...
Angie antyteizm wordpress hostingKu konsternacji specjalistów zdrowia publicznego w całym kraju, już otrzymali nową szansę w centrum uwagi dzięki nowej współ-gospodarzem koncertu na ABC The View. Gratulacje! Od...
Webhosting australia blog WordPressJeśli chcesz szybki i czuły stronę internetową, trzeba zorganizować to tak blisko, jak można tam, gdzie jesteś. Podczas przeglądania witryny, żądań iz powrotem z serwera, a dalej ...
Osadzić wordpress blog do witryny WWWWiele rozmowy przesuwa się od tradycyjnych stron internetowych i komentarzy blogu social media. Często podczas pisania artykułu, chciałbym odnieść się do dyskusji dzieje się na Facebooku, ...