Wordpress Web Hosting Review motyw

WPBeginner "Jak wybrać najlepsze WordPress Hosting?

Często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb może poprawić SEO i zwiększyć sprzedaż. Istnieją różne rodzaje WordPress dostępne opcje, takie jak bezpłatny, wspólne, VPS, hosting dedykowany, i udało WordPress gospodarzem. W tym przewodniku, pomożemy Ci wybrać najlepsze WordPress hosting na swojej stronie internetowej.

Wordpress Web Hosting Review temat każdego z

WPBeginner jest największym zasobem nieoficjalna strona WordPress, który otrzymuje miliony odsłon miesięcznie. Po pomógł 100,000 użytkowników i doświadczenie z WordPress firm hostingowych, wiemy jak ważne jest wybranie najlepszego WordPress firmę hostingową. Naszym celem w tym artykule jest oferowanie spostrzeżeniami na temat rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze firmy hostingowej WordPressie.

Aby zrobić to dla ciebie łatwe, mamy także osobiście wybrał najlepsze firmy hostingowe WordPressie. Firmy te są konsekwentnie top WordPress firm hostingowych w branży, jeśli chodzi o jakość produktów i usług.

Jakie są WordPress Hosting Wymagania?

Będziesz zaskoczony, że WordPress to skrypt bardzo lekki i jest kompatybilny z niemal wszystkich dobrych firm hostingowych. Proste wymagania, które WordPress wysunięte są:

  • PHP w wersji 5.7 lub nowszy
  • MySQL w wersji 5.6 lub nowszy

Ze względu na popularność WordPress, wszystkie najlepsze hosting firm pochodzą z prostych 1-click install opcji WordPressa. Wszystkie firmy WordPress gospodarzem że mamy wymienione w niniejszym przewodniku oferują pełne wsparcie dla prowadzenia witryna oparta na WordPressie.

Rzeczy do rozważenia przy wyborze WordPress Hosting Provider

Szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność są ważnymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze hostingu WordPress. Jednak najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest „Your Needs”. Oceny swoich potrzeb przed zakupem WordPress gospodarzem można zaoszczędzić setki dolarów.

Oceny WordPress Hosting potrzeb

Jak już wspomniano powyżej, istnieją różne rodzaje hosting dostępnych opcji, takich jak bezpłatny, wspólne, VPS, dedykowane, i udało. Rzućmy okiem na każdy z tych opcji, aby określić, co jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Darmowe WordPress Hosting

Istnieje bezpłatny hosting dostępny, ale prawie wszystkie z nich mają jakieś zapadki. Zazwyczaj można znaleźć wolne WordPress hosting oferowany na forach internetowych lub w małych grupach. W większości przypadków są one zarządzane przez osobę, która polega na odsprzedaży niewielką część swojego miejsca na serwerze, aby ukryć pewne dochody. Często połów jest, że trzeba umieścić swoje reklamy banerowe na stronie. Niektórzy mogą zapytać umieścić link tekstowy w stopce witryny. Ci ludzie będą sprzedawać tę reklamę banner lub link tekstowy do pokryć koszty swojego wolnego miejsca wraz z kieszeni zyski. Największym minusem posiadania wolnego hosta Oprócz reklamy jest to, że są one wiarygodne. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta osoba będzie zatrzymać oferując darmową usługę. Mogą cię zostawić wiszące w dowolnym momencie. Jeżeli poważnie myślisz o swojej stronie internetowej lub firmy, a następnie uniknąć WordPress bezpłatny hosting za wszelką cenę.

Wordpress Web Hosting Review motyw popularny udało WordPress gospodarzem

Shared WordPress Hosting

Shared hosting jest zdecydowanie najbardziej popularnym rodzajem WordPress hosting wykorzystane przez początkujących. Jest to najbardziej przystępne i szczerze mówiąc to dobry punkt wyjścia dla nowych użytkowników. Shared hosting miejscu można dzielić duży serwer z wielu stron. Poprzez wiele witryn na tym samym serwerze, dostawcy usług hostingowych może oferować usługi na znacznie przystępnej cenie. Największy haczyk, że widzimy z dzielonego hostingu na wszystkich dostawców (w tym te, które zalecamy poniżej) ma nieograniczone zasoby. Nie ma czegoś takiego jak nieograniczona. Choć mówi nieograniczony, nadal masz ograniczenia użytkowania. Jeśli witryna zaczyna podjąć znaczne obciążenie serwera, będą one grzecznie zmusić cię do uaktualnienia konta. Jeśli nie podejmiesz tego działania, to może mieć negatywny wpływ na ogólną wydajność innych stron znajdujących się na tym samym serwerze. To staje się z powrotem do konwencjonalnej mądrości. W miarę rozwoju firmy, więc Twój narzut kosztów.

Shared hosting jest najlepszym rozwiązaniem dla małych firm i blogerów wyjściowych.

WordPress VPS Hosting

Virtual Private Server (VPS) odnosi się do maszyny wirtualnej. Jest to metoda podziału fizycznego serwera w wielu serwerach z względami konieczności indywidualnego klienta. Nawet jeśli jesteś dzielenie serwer z garstką innych, daje to prawie jak największej kontroli serwera dedykowanego. Posiada również prywatność osobnym komputerze fizycznym i może być skonfigurowany do uruchamiania konkretnych oprogramowanie serwerowe. Często programiści, użytkownicy pośrednie i średnie blogerzy wykorzystują VPS skalować swoje strony internetowe. Jeśli nie masz żadnej wiedzy technicznej, to trzeba się upewnić, że zakup zarządzanego VPS. Oznacza to, że WordPress hosting provider zarządza wszystkie aktualizacje systemowe, a są one dostępne, aby pomóc w razie potrzeby.

VPS hosting jest najlepszy dla średnich firm, dużych blogów ruchu i aspirujących projektantów / programistów.

Serwer dedykowany WordPressie

Serwer dedykowany to serwer fizyczny, który można wydzierżawić od dostawcy hostingu. To pozwala mieć pełną kontrolę nad serwerem, w tym wyboru systemu operacyjnego, sprzętu itp nie trzeba serwer dedykowany, jeśli dopiero zaczynasz. Gdy witryna odbiera znaczną ilość ruchu, dopiero wtedy należy rozważyć uaktualnienie do serwera dedykowanego. WPBeginner działa na serwerze dedykowanym przez HostGator. Jeśli nie zatrudnić administratora systemu lub nie mają doświadczenia z serwerami, zalecamy, że masz zarządzanego serwera dedykowanego. WordPress hosting dostawców oferujących zarządzanych serwerów dedykowanych zatrudniać administratorów systemu w pełnym wymiarze godzin, które utrzymują swoje serwery. Wraz ze robi aktualizacje oprogramowania, ale także zrobić monitoring serwera, wsparcie oferta telefonu itd Większość Ulubione strony używać klastrów serwerów dedykowanych.

WordPress serwery dedykowane są najlepsze dla ekstremalnie wysokich blogów ruchu.

Zarządzanych WordPress Hosting

Ze względu na dużą liczbę użytkowników korzystających z WordPress, kilku dostawców hostingu wybrało zaoferować hosting zarządzany WordPress. Relacja z jednego z tych dostawców tylko pozwalają na organizację witryn opartych na WordPress i nic innego. Korzyść z zarządzanych WordPress hosting jest to, że nie trzeba się martwić o nic. optymalizacji witryn pod kątem ich wydajności, należy upewnić się, że witryna jest bezpieczna i utrzymać regularne kopie zapasowe. Na dodatek oni doradzić, czy dany plugin ma negatywny wpływ.

Konkluzja, udało WordPress hosting jest bezproblemowy szybko WordPress hosting z wysokiej jakości wsparcia ze strony pracowników z dużą ilością WordPress doświadczenia. Chociaż to wszystko brzmi niesamowicie, plany zarządzanych WordPress hosting jest zazwyczaj na wyższym końcu skali. Na przykład konta osobiste z popularnym udało WordPress hosting provider kosztuje $ 29 / miesiąc, w którym można zorganizować tylko 1 strona (uzyskanie maksymalnie 25.000 odwiedzin miesięcznie). Następny poziom wyższy, gdzie są dozwolone wiele domen będzie kosztować $ 99 / miesiąc. Osoba rozpoczynająca się blog nie może sobie na to pozwolić.

Zarządzane WordPress hosting jest wielki dla ustalonych blogerów, którzy mogą uzasadniać wydatki z ich dochodów. To jest dla ludzi, którzy nie posiadają umiejętności / czas, aby zająć się stroną techniczną rzeczy. Zalecamy WPEngine dla zarządzanych WordPress hosting.

Teraz, gdy wiesz wszystkie opcje WordPress hosting, to jest czas, aby podjąć decyzję. Prowadzimy kilka stron, które się miliony odsłon miesięcznie. Przetestowaliśmy i pracował ze wszystkimi najlepszych firm hostingowych w branży. Po pomógł 100,000 użytkowników i wieloletnie doświadczenie, nasz założyciel Syed Balkhi osobiście zbierane ręcznie niektóre z najbardziej renomowanych dostawców hostingu WordPress dla Ciebie. Każda z tych WordPress firm hostingowych zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie. Dajemy każdemu z nich doskonałe 5 z 5 możliwych gwiazdek. Sprawdź listę najlepszych dostawców usług hostingowych.

Powiązane artykuły

Webhosting piasta wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Strona internetowa hosting Australia wordpress samouczekWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Hosting z GoDaddy stron wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Czy oferta hosting wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Wordpress najlepszy darmowy hostingWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...