Wordpress GoDaddy hosting ftp

Przez długi czas GoDaddy przechowywane frustrujące wielu klientów z powodu braku opcji na bezpieczny dostęp do plików przez FTP na współdzielonych kontach hostingowych. FTP jest z natury niepewne, gdyż przesyła poświadczenia uwierzytelniania w postaci zwykłego tekstu. Dla każdego, biorąc bezpieczeństwa swojego konta hostingowego nawet pół-serio, lepszym rozwiązaniem jest wyraźnie wskazane.

Frustrujące poczekać na lepsze bezpieczeństwo na GoDaddy jest teraz nad (dobrze, rodzaj). GoDaddy oferuje obecnie dostęp FTP-SSL do ich wspólnych kont hostingowych. Ta opcja nie jest jednak domyślnie włączona i wszystkich zainteresowanych wykorzystując musi wyraźnie o to poproszą.

Wordpress godaddy ftp hosting jest również znany jako FTP

Akcja włączyć FTP-SSL umożliwia również dostęp SSH - kolejny miły-to-have. Z drugiej jednak przełącznik może spowodować potencjalnie paraliżując 24hrs downtimeof + dla każdego, kto jest uruchomiona witryna bazy danych opartych na takich jak witryny e-commerce lub nawet blogu WordPress (więcej o tym później).

Teraz świat wyjaśnienia. Świat bezpieczeństwa FTP jest nękane przez zupy alfabetu potencjalnie mylących akronimów, że zasługuje na wyjaśnienie. FTP-SSL (czyli to, co oferuje GoDaddy) jest znany również jako Secure FTP lub SFTP. Jest to rozszerzenie protokołu FTP, który zapewnia wsparcie dla TLS i SSL.

FTP-SSL nie powinien być mylony z innych popularnych metod zabezpieczania takich jak transfer FTP SSH File Transfer Protocol (SFTP aka), jak również Secure FTP. To ostatnie jest przede wszystkim urządzenie do drążenia tuneli FTP przez ssh.

Złudzenia, Secure FTP i FTP Secure są zupełnie różne rzeczy. GoDaddy oferuje tylko ten ostatni.

Dla ludzi takich jak ja, subtelna różnica pomiędzy podobnie brzmiących akronimów jest w dużej mierze bez znaczenia. Wszystko zależy mi na to, że nie jest to sposób, aby bezpiecznie przesyłać pliki iz powrotem przy użyciu popularnego klienta jak FileZilla.

Teraz powiem ci, dlaczego nie zrobić przełącznik GoDaddy FTP-SSL. Czytanie drobnym drukiem pod koniec how-to ujawniła następujące elementy:

„Może potrwać 24-72 godzin dla SSH być włączona dla Twojego konta.”

Po wielokrotnie rozmawiać z obsługą klienta Stało się również jasne, że bazy danych (takich jak MySQL) są problematyczne w procesie transformacji. Okazało się, że wszystkie istniejące instancje bazy danych muszą zostać usunięte przed rozpoczęciem wewnętrzny ruch do zabezpieczonej przestrzeni hostingowej!

Po przeniesieniu bazy danych jest kompletna te będą musiały być ponownie utworzone z kopii zapasowej, co nie jest takie trudne. Jednak cały proces migracji może potrwać do 72 godzin, w czasie których bazy danych MySQL będzie skutecznie nieistniejąca.

W istocie, przejście FTP-SSL spowoduje, że funkcja bazy danych napędzane być w dowolnym miejscu od 24 do 72 godzin. Dla mnie ta ilość przestojów jest oczywiście niedopuszczalne.

Wordpress godaddy ftp hosting zabezpieczeń jest nękane przez

Więc jeśli masz stronę bazy danych opartych na GoDaddy, powinieneś postępować ze szczególną ostrożnością w przełącznik, aby umożliwić SSH i FTP-SSL. W rzeczywistości, z cytowany nadmierne przestoje to chyba nie warto (przejścia na dostawcę usług hostingowych, który oferuje bezbolesne dostęp SSH może być lepszy ruch).

Dla tych, którzy dopiero zaczynają z GoDaddy, prosząc przełącznika / SSH FTP-SSL na początku będzie prawdopodobnie dobrym pomysłem. Pewnego dnia będziesz zadowolony, że masz to włączone, ponieważ gdy witryna zaczyna generować rozsądny ruch będzie prawdopodobnie przeszkadzać w 24-72 godziny potencjalnych przestojów. I na pewno nie!

Powiązane artykuły

GoDaddy udało wordpress hosting opinie2 marca 2017 przez Nate EDIT: Oryginalnie opublikowane w lutym 2012 roku, mam zaktualizowany ten post w marcu 2017 roku w celu odzwierciedlenia bieżącego stanu GoDaddy hosting dla 2017 GoDaddy Hosting Review. To jest...
Hosting wordpress australijskiJeśli chcesz szybki i czuły stronę internetową, trzeba zorganizować to tak blisko, jak można tam, gdzie jesteś. Podczas przeglądania witryny, żądań iz powrotem z serwera, a dalej ...
GoDaddy hosting wordpress recenzję2 marca 2017 przez Nate EDIT: Oryginalnie opublikowane w lutym 2012 roku, mam zaktualizowany ten post w marcu 2017 roku w celu odzwierciedlenia bieżącego stanu GoDaddy hosting dla 2017 GoDaddy Hosting Review. To jest...
Go Daddy hosting wordpress2 marca 2017 przez Nate EDIT: Oryginalnie opublikowane w lutym 2012 roku, mam zaktualizowany ten post w marcu 2017 roku w celu odzwierciedlenia bieżącego stanu GoDaddy hosting dla 2017 GoDaddy Hosting Review. To jest...
Webhosting australia blog WordPressJeśli chcesz szybki i czuły stronę internetową, trzeba zorganizować to tak blisko, jak można tam, gdzie jesteś. Podczas przeglądania witryny, żądań iz powrotem z serwera, a dalej ...