Włóż do excel tabela hosting wordpress

Wysłany przez Bhagwad Park w dniu 9 lutego, 2016 | Bez komentarza

WordPress nie ma żadnej funkcjonalności domyślnego dodawania tabel. Więc co się dzieje, jeśli jesteś właścicielem witryny, która musi je regularnie używać? Ponadto, istnieje wiele funkcji można dodać do tabeli w celu uczynienia go użytecznym do gościa. Zapewniając możliwość sortowania na różnych kolumnach dramatycznie poprawia użyteczność i czytelność każdego stołu z więcej niż tylko kilka rzędów informacji. W ten sam sposób, pozwalając na stronę obsługi przez wielu warstw danych za pośrednictwem JavaScript, tak aby nie trzeba odświeżyć całą stronę może być miłym dodatkiem w zależności od celu stołu.

Wkładka excel tabela na stronie internetowej jest hosting wordpress

Oczywiście, jeśli po prostu trzeba użyć tabeli na jeden off post na swoim blogu, może być lepiej ręcznie konstruowaniu HTML samodzielnie. Ale jeśli chcesz czegoś więcej, należy użyć ostateczne plug-in dla tabel WordPress - TablePress.

Tworzenie tabel poprzez TablePress

W przeciwieństwie do tego, co myślisz, nie możesz dodać tabel za pomocą tego plug-in przy użyciu normalnego edytora WordPress. Przeciwnie, trzeba stworzyć tabele wcześniej i skonfigurować je. Rzeczywista wyświetlacz tabeli odbywa się za pomocą krótkiego kodu. Jedną z zalet tego podejścia jest to, że pozwala na ponowne użycie tej samej tabeli kilka razy bez niepotrzebnego powielania danych. Więc rozpocząć wybierając „Add New Table” z menu TablePress na lewej stronie deski rozdzielczej.

Oto gdzie można wstępnie określić nazwę i opis tabeli, jak również liczbę niepewny wierszy i kolumn. Nie martw się - następujący ekran, na którym rzeczywiście wprowadzić dane będzie można dodać wiersze i kolumny, jeśli chcesz.

W następnym kroku, musimy ręcznie wprowadzić dane w tabeli. Jednak TablePress pozwala również na import danych z zewnętrznych źródeł, takich jak Excel i CSV. Aby to zrobić, należy udać się do zakładki „Import”, wybierz plik i format do zaimportowania.

Jeśli chcesz ręcznie wprowadzić informacje, musisz być prezentowane z okazji, aby zrobić to natychmiast po dodaniu nowej tabeli. widać poniżej, że utworzyliśmy atrapę zawartości tabeli, aby zacząć od:

Po wprowadzeniu danych, można wybrać różne opcje wyświetlania. Na przykład, może chcesz zachować pierwszy wiersz jako „nagłówku tabeli”. Możesz zdecydować, czy chcesz wiersze na przemian w kolorze. Wszystkie te opcjonalne, ale przydatnych funkcji pozwoli tabela wyróżniać się od ściany tekstu. Można także skorzystać z pola „Dodatkowe klas CSS” przypisać tabeli niestandardowej klasy CSS, że styl oddzielnie.

hosting

Dalej w dół, to cechy JavaScript. Stanowią one ciekawe dodatki do stolika, aby użytkownicy mogli łatwiej zrozumieć sens informacji dostarczonych im. Tutaj można włączyć sortowanie, stronicowanie i przewijanie w poziomie. Można nawet zawierać pole wyszukiwania w czasie rzeczywistym, który filtruje tabelę jako tekst zostanie wprowadzony. Niezwykle przydatna dla tabel z dużą ilością treści!

Dodawanie tabel poprzez shortcode

Po utworzeniu i skonfigurowaniu stole, udać się do urzędu, w którym chcesz go wstawić. W edytorze wizualnym, znajdź ikonę TablePress pokazany tutaj:

Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich utworzonych dotychczas tabelach. Znajdź ten, który chcesz i naciśnij „Insert shortcode” na prawej stronie, jak pokazano poniżej:

Wyjście to będzie konieczne kod aby wyświetlić tabelę gdy jest wreszcie renderowane. Zauważ, że nie będą mogli go zobaczyć w samym edytorze wizualnym. Oto jak to wygląda, gdy użytkownik odwiedza stronę internetową:

TablePress jest klasą WordPress plug-in, który ma jedno zadanie bardzo dobrze. Czy chcesz go zainstalować na jednym stole na swojej stronie należy do Ciebie. Prosta tabela HTML po prostu nie będzie w stanie dopasować wpływ i przydatność stworzonej z tego dodatku.

Wpisz poniżej swój adres, aby dowiedzieć się teraz:

o autorze

Bhagwad Park jest pisarzem techniczny z Indii, a obecnie mieszka na Florydzie. Bierze zainteresowanie w świecie IT, chmura, a także utrzymuje blog koncentruje się na prawach człowieka w krajach rozwijających się.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

GoDaddy zmiana podstawowej domeny hosting wordpressJeśli chcesz zmienić nazwę domeny witryny WordPress®, można używać WordPress panel sterowania. Jednak trzeba też przenosić pliki witryny WordPress do właściwej lokalizacji i upewnij się, ...
gratis za wordpress hosting gospodarzemZupełnie za darmo WordPress hosting WPNode całkowicie za darmo? Tak! Brak reklam, bez umowy, żadne ścisłe zasady ... Nie wymaga zakupu! Słaba jakość? Nie! Starannie zbudować dom WordPress. Jego...
Stwardnienie kanałów informacyjnych hosting wordpressOstatnio jeden z użytkowników zapytał, czy możemy pokryć jak utworzyć niestandardową Facebook paszy w WordPress? Można wyświetlać Facebooka posty z Twojej strony lub grupy na WordPress stronie, aby poprawić ...
Strona wkładka przerwa hosting wordpressPodczas tworzenia lub edytowania WordPress stronie lub blogu, można łatwo dodawać obrazy w dowolnym momencie za pomocą narzędzia do przesyłania mediów WordPress. Oto jak dodać zdjęcie, krok po kroku, za pomocą mediów ...
Najlepszy darmowy hosting wordpress ukZupełnie za darmo WordPress hosting WPNode całkowicie za darmo? Tak! Brak reklam, bez umowy, żadne ścisłe zasady ... Nie wymaga zakupu! Słaba jakość? Nie! Starannie zbudować dom WordPress. Jego...