Widget skype za hosting wordpress

WordPress Widgets dodawać treści i funkcje do pasków bocznych. Przykładami są widżety domyślne, które pochodzą z WordPress; dla kategorii, Chmura tagów, wyszukiwarce itp Wtyczki często dodawać własne widgety.

Widgety zostały pierwotnie zaprojektowane, aby zapewnić prosty i łatwy w użyciu sposób dając Projekt i struktura kontrolę WordPress dla użytkownika, który jest obecnie dostępny na prawidłowo „widgetized” WordPress Themes zawierać nagłówek, stopkę, i gdzie indziej w konstrukcja i struktura oparta na WordPressie. Widgety wymaga żadnego doświadczenia kodu lub wiedzy. Mogą one być dodawane, usuwane i uporządkowane na temat Customizer lub Wygląd> Widgety na ekranach WordPress administracyjnych.

Widget skype za hosting wordpress Wtyczki Dodaj Administracji

Niektóre WordPress Widgets oferują dostosowywania i opcji, takich jak formularze do wypełnienia, zawiera lub wyklucza danych i informacji, opcjonalnych obrazów i innych funkcji dostosowywania.

Pojawienie Widgety Ekran wyjaśnia, jak korzystać z różnych widżetów, które pochodzą dostarczanych z WordPress.

Wtyczki, które dołączone jest widgetów można znaleźć w WordPress Plugin Directory.

Instalacja widżetów

WordPress jest fabrycznie zapakowane z różnych Słowniczek # Widget wzory. Jeżeli te są niewystarczające dla potrzeb można zainstalować nowe przeszukując WordPress Plugin katalogu, który jest dostępny z administracji WordPress Wtyczki> Dodaj nowy ekran.

Wyświetlanie widżety

Istniejące Widgety w miejscu Widget Istniejących

Zanim będzie można dodać widget należy upewnić się, że motywy używasz wsporniki widżety (dokładniej: Słowniczek # Widget_Area Widget Obszary). Można to zrobić, po prostu przechodząc do menu Wygląd i szukasz podmenu zatytułowanej „Widgety”.

Jeśli Motyw obsługuje Theme Customizer następnie można użyć następujących kroków. W Theme Customizer, podgląd na żywo zmianach jest dostępna.

 1. Przejdź do Wygląd> Dostosuj na ekranach WordPress administracyjnych.
 2. Kliknij menu Widget Customizer Theme w celu uzyskania dostępu do ekranu Widget Dostosuj.
 3. Kliknij strzałkę w dół Widget Area notować już zarejestrowane widżety.
 4. Kliknij przycisk Dodaj widget w dolnej części panelu. To pokazuje listę dostępnych widżetów.
 5. Kliknij widżet, który chcesz dodać. Widgety powinny być dodane w pasku bocznym.
 6. Podgląd witryny i powinieneś zobaczyć zawartość z nowego widgetu.
 7. Aby zorganizować widżety w obrębie paska bocznego, przeciągnij i upuść widżety w żądanej kolejności lub kliknij odnośnik Zmień kolejność, a następnie kliknij strzałkę w górę iw dół umożliwiają każdej widget i kliknij przycisk Gotowe po operacji ustalenia.
 8. Aby dostosować widget funkcji, kliknij strzałkę w dół, w prawo do rozszerzenia interfejsu widgetu.
 9. Aby usunąć widżet, kliknij Usuń z interfejsem Widget w powyższym etapie.
hosting

Jeśli nie obsługuje Theme Theme Customizer następnie można użyć następujących typowych czynności:

 1. Przejdź do Wygląd> Widgety na ekranach WordPress administracyjnych.
 2. Wybierz widget i przeciągnąć go do paska bocznego, w którym chcesz go do stawienia się lub kliknij widżet (wybierz docelowy pasek boczny, czy motyw ma więcej niż jeden), a następnie kliknij przycisk Dodaj Widget. Nie może być więcej niż jedna opcja sidebar, więc zacząć od pierwszego. Raz w miejscu, WordPress automatycznie aktualizuje tematu.
 3. Podgląd strony. Należy zauważyć, że „default” elementy paska bocznego są teraz poszedł i tylko nowy dodatek jest widoczny.
 4. Powrócić do ekranu widgety, aby kontynuować dodawanie widżetów.
 5. Aby zorganizować widżety na pasku bocznym lub w obrębie obszaru widżetów, kliknij i przeciągnij ją na miejsce.
 6. Aby dostosować widget funkcji, kliknij strzałkę w dół w prawym górnym rogu, aby rozwinąć interfejsu widgetu.
 7. Aby zapisać dostosowanie widżet, kliknij Zapisz.
 8. Aby usunąć widget, kliknij przycisk Usuń.

Jeśli chcesz usunąć widget ale zapisać swoje ustawienia dla ewentualnego przyszłego wykorzystania, po prostu przeciągnij go na obszar Nieaktywne widgety. Możesz dodać je z powrotem w najbliższym stamtąd. Jest to szczególnie przydatne podczas przełączania do motywu z mniejszymi lub różnych obszarach widget.

Przy zmianie tematów, często pewne różnice w ilości i konfiguracji obszarów Widżet / paski boczne i czasami te konflikty dokonać przejścia nieco mniej gładka. Jeśli zmieniono tematy i wydaje się, że brakuje widgety, przewiń w dół ekranu do obszaru Nieaktywne widgety, gdzie wszystkie swoje widżety i ich ustawienia zostaną zapisane.

Włączanie trybu Accessibility, poprzez opcje ekranu, pozwala na użycie przycisków Dodaj i Edytuj zamiast używać przeciągnij i upuść.

Obszary Widget

Podczas gdy obszary widget zazwyczaj występują w paski boczne internetowej, motyw może umieszczać obszary widget w dowolnym miejscu na stronie. Na przykład, oprócz zwykłych miejscach pasku bocznym dwudziesty Czternaście motyw ma obszar widget w stopce każdej strony.

Jeśli chcesz umieścić widget gdzieś na swój temat, które nie mają wstępnie zdefiniowane Widget Area, trzeba będzie trochę wiedzy programowania i powinien postępować zgodnie z instrukcjami na odcinku API Widgets znaleźć tutaj.

Korzystanie z widżetów tekstowych

Widget Tekst jest jednym z najczęściej stosowanych WordPress widżety, które pochodzi z każdej instalacji WordPressa. Pozwala on użytkownikom na dodawanie tekstu, wideo, obrazy, listy niestandardowe, a bardziej na swoich stronach WordPress.

Aby użyć widget tekst WordPress:

 1. Przejdź do Wygląd> Dostosuj na ekranach WordPress Administracji i kliknij menu Widget w Customizer tematu. Lub przejdź do Wygląd> Widgety na ekranach WordPress administracyjnych.
 2. Otworzyć pasek boczny, do którego chcesz dodać tekst widget.
 3. Znajdź Tekst Widget na liście widżetów.
 4. Kliknij i przeciągnij widget do miejsca, chcesz go do stawienia się.

Aby otworzyć i edytować widget tekstu:

 1. Kliknij strzałkę w dół po prawej stronie tekstu Widget tytule.
 2. Ustawić tekst Widget Tytuł (opcjonalny).
 3. Dodaj tekst lub kod HTML do pola lub zmieniać to, co jest obecnie istnieje.
 4. Wybierz opcję, aby automatycznie dodać akapity zawinąć każdy blok tekstu w tagu HTML pkt (zalecane dla tekstu).
 5. Kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać tekst widget.
 6. Kliknij Zamknij, aby zamknąć Tekst Widget.
 7. Przełączania zakładek w przeglądarce i podgląd wyników i dokonać zmian w razie potrzeby.

Text Widget może posiadać różnorodne HTML, XHTML oraz linki multimedialnych i odtwarzaczy takich jak wideo i przedmiot osadza.

Stylizacji widget Text

Specjalnie projektować różne domyślne style tekstu Widget WordPress, patrz poniższy przykład. Wskazówki, które automatycznie dodać opcję paragrafy włączono drugie Tekst Widget.

Dodanie kodu do widgetu tekstowego

Podstawowy HTML, osadza i JavaScript są dodawane łatwo WordPress Tekst widget. Większość kody embed z serwisów wymiany socjalnych dla multimediów będzie działać w systemie WordPress Tekst widget. Jednakże, kod i programowanie aktywnych języków takich jak PHP nie będzie działać jako Widget będzie rozebrać się kod nie może wyświetlić.

Aby dodać aktywny kod do widgetu tekstowego, należy użyć jednego z wielu WordPress Wtyczki z WordPress Plugin Directory, które zastępują ograniczenia WordPress na PHP w postach. Sprawdź, czy będą one działać na Widgets jak niektórzy nie.

Korzystanie z RSS Widżety

RSS Widget pozwala na integrację z zewnętrznego źródła paszy dla treści w obszarze Widget witryny, takich jak konta Twitter, wiadomości na Facebooku, wpisy w Google+ lub innych blogach.

RSS Widget wyświetla ostatnio opublikowanej treści z dowolnego źródła z aktywnym kanale. Jest to idealny sposób na integrowanie treści zewnątrz na swojej stronie.

Domyślnie WordPress RSS Widget wyświetla tytuł wpisu lub pierwszy 100 lub tak znaków tweet lub długiego bez tytułu postu. Są to zarówno w postaci linku lub znajduje się link do oryginalnego źródła w zależności od konstrukcji i struktury paszy za.

 1. Wprowadź adres URL kanału RSS w pierwszym polu, kopiowane ze strony źródłowej za treść chcesz umieścić na pasku bocznym lub innego widgetized przestrzeni.
 2. Dać paszy tytuł: To jest opcjonalny i daje szansę do zaprezentowania źródło treści.
 3. Ile przedmiotów chcesz wyświetlić. Domyślnie 10 to show, ale można wybrać od 1-20 stanowisk.
 4. Wyświetlanie zawartości poz. To pozwala pokazać fragment zawartości nie tylko tytuł.
 5. Element wyświetlacza autor jeśli są dostępne. Jeśli chcesz dać kredyt do pierwotnego autora treści, to sprawdzić, aby wyświetlić autora.
 6. Wyświetlacz data poz. Jeśli są dostępne, zostaną pokazane data oryginalnej treści.

Możesz dodać wiele widżetów RSS przychodzących pasz do paska bocznego WordPress i innych widgetized obszarach swojej stronie.

Powiązane artykuły

Altavista o hosting wordpressOpis Pozwól odwiedzającym przetłumaczyć dowolną stronę z prostym kliknięciem zakładki. Tłumaczenie dzieje się w miejscu bez opuszczania strony z tego lekkiego, wtyczki cross-browser ....
VTX grafika hosting wordpressJak dodać Banery do witryny WordPress Obecnie reklama jest istotnym elementem większości stron w Internecie. W tym poradniku pokażemy, jak dodać bannery do różnych części ...
GoDaddy hosting wordpress powolnyWordPress jest jednym z najczęściej stosowanych platform stronie internetowej. Choć jest to bardzo popularne, są pewne problemy, które można rozwiązać w ciągu kilku minut. Podczas rozwiązywania problemów ...
Intro strona html wordpress hostingW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...
Hosting Wordpress na błękicieSunitha Muthukrishna Program Manager Azure App usługi UPDATE: skalowalna wordpress szablon został usunięty z Azure Marketplace. Koncepcje konfigurowania WordPress z Azure ...