Webhostingpad cPanel wordpress samouczek

Plan Cena

Będąc w branży od ponad 8 lat, Webhostingpad była znana oferuje niedrogie usługi hostingowej przez wiele lat. Firma wydała 2 WordPress hostingi nazwany planu energetycznego Plan Plus, której zasadniczy Cena zaczyna się od $ 4.95 / mo. Jednak, aby promować tę usługę, firma ta zapewnia klientom atrakcyjną zniżką, z których cena jest niska do $ 1.99 / mo.

Webhostingpad wordpress cpanel pakiety tutorialu

Ważne jest, aby pamiętać, że niski wskaźnik jest ważny tylko dla kategoriach długookresowych, które mają więcej niż 3 lata. Poza tym, cena odnowienia rozpoczyna się od $ 2,99 / mc, a cena dla odnowień domen jest $ 19.95 / rok.

Co więcej, firma ta zapewnia 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy, by klienci mogli poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli chcą, aby anulować swoje konta w ciągu pierwszych 30 dni, co zapewnia zakup jest bezproblemowe i wolne od ryzyka. Ponadto Webhostingpad obsługuje zarówno karty kredytowe oraz PayPal. Dlatego zakup jest całkowicie bezpieczne i łatwe.

Cecha Zgodność oparta na WordPressie

Wśród pakietów WordPress gospodarzem Sprawdziliśmy, grupa 2 oferowany przez Webhostingpad są 2 z najbardziej bogatych funkcjonalny, z których oba są zintegrowane z nieograniczonej przestrzeni dyskowej, przepustowości, domen i hostingu baz danych MySQL. Poza tym firma oferuje cPanel w celu zapewnienia, klienci mogą zarządzać każdym aspektem ich kont w prosty sposób. Ponadto Softaculous 1-click skrypt instalacyjny jest przeznaczona do instalacji WordPress z zaledwie kilku kliknięć w czasie krótszym niż 1 minuta.

Webhostingpad daje PHP i MySQL, ale nie przedstawia swoje wersje wyraźnie. Dlatego nie możemy wyjaśnić, czy wspólnych rozwiązań hostingowych firma ta oferuje spełniać minimalne wymagania techniczne hostingu WordPress, takich jak PHP 5.2.4 lub nowszy i MySQL 5.0 lub wyższa.

Niezawodność Wydajność

Webhostingpad gwarantuje 99% uptime dla wszystkich swoich klientów, co oznacza, strony klientów na serwerze gospodarzem jest i działa 99% czasu w dowolnym okresie 12 miesięcy. Sugeruje również, że czas przestoju na łączną kwotę 72 godzin miesięcznie jest rozsądna. W tym przypadku, strony klientów mogą wpływać źle.

W okresie, kiedy zostały z tej firmy, poznaliśmy kilka poważnych przestojów, za każdym razem trwa co najmniej 20 minut, który uszkadza nasz biznes ciężko. Ponadto, zgodnie z naszą wyniku monitorowania Webhostingpad uptime wynosi średnio 99,5% w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a 99.45 w ciągu ostatnich 30 dni. Nauczyć się szczegółowe informacje o Webhostingpad uptime z ostatnich 30 dni w poniższej tabeli.

Aby zapewnić szybkość hosting, firma ta jest stale uaktualniania ich oprogramowania i sprzętu do modernizacji ich utrzymać przy stale rozwijającej się branży hostingowej. Wykorzystując wiele marką sprzętu i oprogramowania, jak twierdzą wszyscy klienci są w stanie uruchomić strony internetowe szybko. Jednakże, zgodnie z naszym doświadczeniem i hosting opinie klientów, usługa hostingu Webhostingpad jest znacznie wolniejszy niż wiele innych usług hostingowych wspólne internetowej.

Webhostingpad wordpress cpanel TUTORIAL artykuły pomocnicze do nauczania

Nasz wynik monitoringu pokazuje, że czas odpowiedzi serwera tej firmy jest 792ms w ciągu ostatnich miesięcy, co jest o wiele bardziej niż wielu hostów internetowych, takich jak BlueHost, JustHost i InMotion. Przeczytaj następującą tabelę porównawczą, aby dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat czasu odpowiedzi serwera z 4 spółek z ostatnich 30 dni.

Pomoc techniczna

Jeśli chodzi o pomoc techniczną, Webhostingpad sprawia, że ​​klienci bardzo zadowoleni. Firma umożliwia klientom kontakt z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem bezpłatnego połączenia telefonicznego, e-mail i czatu na żywo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co zapewnia klienci są w stanie uzyskać natychmiastową i skuteczną pomoc w odniesieniu do kwestii.

Ponadto, wszyscy doświadczeni pracownicy wsparcia są bardzo biegły w WordPress, tak że mogą one pomóc klientom w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów hosting WordPress szybko i skutecznie. Ponadto, technicy i inżynierowie opracowali wiele pomocnych artykułów uczyć klientów, jak rozwiązać typowe problemy samodzielnie.

Wniosek

Od wszystkich aspektach Dokonaliśmy przeglądu powyżej, jesteśmy pewni, że Webhostingpad wspólne hosting plany są bardzo przystępne i bogate funkcjonalny. Jednak nie są one dobre opcje dla webmasterów do organizacji WordPress ze względu na powolną Hosting i niezadowalający uptime. Poza tym, że plany nie są gwarantowane w 100% kompatybilny z WordPress.

W tych latach, mamy setki WordPress przeglądowi rozwiązań hostingowych i znalazł kilka niezawodnych, szybkich i niedrogich te, wśród których plany oferowane przez następujące przedsiębiorstwa są najbardziej popularne i łatwy w obsłudze. Więcej informacji na temat wybranych pakietów jest wymienione w poniższej tabeli.

Powiązane artykuły

Hostgator hosting wordpress recenzjęZałożona w 2002 roku, HostGator jest jednym z największych dostawców usług hostingowych w branży i dobrym rozwiązaniem dla służby i dzielonego hostingu VPS. Jednak jest to dobry hosting WordPress? Robić...
Darmowy hosting z cPanel i WordPressDarmowy hosting usługi są bardzo zróżnicowane. Niektóre daje niewielką ilość wolnej przestrzeni hosting, niektóre daje darmową stronę szablon i edytora oraz bezpłatną subdomenę, a inne pozwalają stworzyć ...
Miglior za hosting wordpress samouczkaWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Darmowy hosting wordpress cpanelIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
Zarządzane wordpress GoDaddy hosting cpanelCzy jesteś początkujący WordPress, który zastanawia się, co jest zarządzany WordPress hosting? Podczas badań, prawdopodobnie natknąłem licznych udało WordPress firm hostingowych i okazało się, że ...