Utrzymywane na bieżąco wordpress hosting

Cóż, miałem o uchylenie mojego czytania na stworzenie wielkiego WordPress.com bloga strona bo potrzebne, aby poznać metody Agile rozwoju oprogramowania.

Zacząłem zwykle iść do Wikipedia.com i poszukiwania „agile”, a następnie kilka słów kluczowych związanych z agile i oprogramowanie / rozwoju produktu. Nic dziwnego ze Wikipedia.com mam ładne połączenie Zrozumiała z niezrozumiałe (lub, jak lubię go, wyjaśnienie laik-master nazwać). Mimo to, to dobry punkt wyjścia, aby uzyskać poczucie procesu i podnieść na niektóre z żargonu.

Utrzymywane na bieżąco wordpress hosting niniejszym rozdziale, nie jest zaskoczeniem

Ale potem, z odrobiną „googlowania”, natknąłem się na stronie Rally Software w www.rallydev.com/. Rally Software dostarcza narzędzi, aby pomóc w Agile zarządzania projektami, ale nawet lepsze dla Agile neofity jak ja, mają wielką Agile szkolenia / strona Pomoc obfituje w przykłady rzeczywistych i filmów, które naprawdę poprowadzi Cię przez wszystkie „powtórzeń” z Agile proces rozwoju. Rally Software robi to bez reklamuje swój produkt. Bardzo polecam każdemu, kto chce nauczyć się metodyki Agile w bardzo przystępny sposób przejść do Rally Oprogramowania „Learn Agile” Rally Pomoc witryn w https://help.rallydev.com/learn-agile i https: //help.rallydev com / samouczek.

Ukończony rozdział 2 WPTMM. Teraz na część 2 rozdział 4, budynek WordPress Blog. WPTMM posiada łącznie 14 rozdziałów tak z 11 rozdziałów, aby przejść robię duże postępy.

Ja pomijam Rozdział 3, Instalacja WordPress na usługodawcy hostingowego. Powodem jest po prostu, że teraz jestem bardziej zainteresowany w uczenie się, jak korzystać z WordPress raczej niż gdzie gospodarzem moje WordPress blog / stronie internetowej.

Prawie na pewno, że znalazłeś tę WordPress blog kopalni od mojej osobistej stronie internetowej, www.TimEnguidanos.com. Tak, oczywiście, mam konto hostingu. Moja osobista strona jest na serwerze HostMonster.com. Nie mogę polecić HostMonster.com nad każdym innym firmą hostingową, ponieważ użyłem tylko HostMonster.com. HostMonster.com wydaje się zapewnić wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć i utrzymać wielki stronie internetowej za nie całe mnóstwo pieniędzy. HostMonster.com jest dość łatwe dla mnie w użyciu, zapewnia bardzo dobre wsparcie pomocy i pochodzi z WordPress. Mimo to raczej nie trochę czasu, w tym czasie „map” to WordPress.com bloga / stronę internetową do mojego HostMonster.com stronie ... ale, no, może ... w końcu.

Również teraz, robię to wszystko na iMac. W moim następnym poście dam wszystkie specyfikacje na tym komputerze i daje specyfikacje dotyczące jakiegokolwiek innego systemu używam w czasie, gdy robię te rzeczy, które robię. ¡Uff!

Utrzymywane na bieżąco hosting wordpress com wydaje się zapewnić wszystko

Cóż, tutaj jest mój pierwszy post na stworzenie „wolnego” blog Strona internetowa za pomocą WordPress.

Jest to w zasadzie „Zobacz mogę to zrobić i to nie kosztuje nic!” Przedsięwzięciem, więc nie może go znaleźć wszystkie te budujące.

Ponieważ nie chce spędzać $, lub, jak kilka $, jak to możliwe, zaczynam wyłączyć za pomocą darmowego bloga usługi hostingowej w WordPress.com. Bardzo ładne z nich oferują darmową domu w internecie, aby rozpocząć naukę w użyciu WordPress.

Używam 2 książki Sprawdziłem z Alameda County (Kalifornia) Biblioteki Publicznej:

WordPress: The Missing Instrukcja Matthew MacDonald (O'Reilly). 2012, 978-1-4493-0984-8.

Przewodnik Web Designer do WordPress: Plan, Temat, budować, uruchamianie przez Jesse Friedman (New Riders). 2013, 978-0-321-83281-8.

Użyję następujący skrót odnoszący się do „Missing Manual” książki, WPTMM i WDGTWP aby odnosić się do „Przewodnika Designer”.

Korzystanie z biblioteki publicznej jest świetnym sposobem na znalezienie uczenia przewodników na cały szereg działań, w tym, cóż, dowiedzieć się, jak tworzyć i udostępniać bloga i strony internetowej. Najlepszy ze wszystkich, z wykorzystaniem biblioteki publiczne nie kosztuje nic. Ponadto, wiele bibliotek publicznych zapewnienie dostępu online do materiałów z komputera osobistego za darmo, które w przeciwnym razie musiałby abonamentu.

Jako blogu są prawdziwe informacje o czasie, kiedy pisał, Obecnie pracuję poprzez rozdziale 2 WPTMM, podpisanie z WordPress.com. W tym rozdziale, nie jest zaskoczeniem, o stworzenie pierwszej WordPress.com blogu witryny ... ¡Ta Da!

Jestem również na rozdziale 2 WDGTWP, WordPress 101.

Dobrze, że to dla mojego pierwszego postu. Wszyscy, będą przechowywane na bieżąco z moich postępów poprzez każdej książki zarówno przez moich postów i przez to na blogu / stronie internetowej staje się coraz bardziej skomplikowane.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Serce hosting www szablon wordpressWPHeart.com to prosta strona stworzona przez fanów WordPress WordPress z jednego prostego celu; pomóc „normalnych” użytkowników najefektywniej WordPress! Zawartość witryny jest napisane przez ludzi, którzy pracują ...
Osadzić wordpress blog do witryny WWWWiele rozmowy przesuwa się od tradycyjnych stron internetowych i komentarzy blogu social media. Często podczas pisania artykułu, chciałbym odnieść się do dyskusji dzieje się na Facebooku, ...
Darmowy serwer hosting wordpressZacznij korzystać z swojej stronie w krótkim czasie WordPress WordPress jest obecnie zasila ponad 27% z Internetu i jego popularność jest nienaruszone. Wszystko, co potrzebne jest zainstalowany na serwerze w WordPressie ...
Wolny wordpress dla firmą hostingowąZacznij korzystać z swojej stronie w krótkim czasie WordPress WordPress jest obecnie zasila ponad 27% z Internetu i jego popularność jest nienaruszone. Wszystko, co potrzebne jest zainstalowany na serwerze w WordPressie ...
Cox hosting wordpressWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...