Tygodnik zdjęcie wyzwanie hosting wordpress

Jestem z powrotem na nogach, ale porusza się wolniej. To moja wymówka (a ja przyklejania do niego) za opóźnienie w odpowiedzi na wyzwanie Weekly Photo: Window.

Mój wpis na wyzwanie było wynikiem prac związanych z pola wycieczkę do Kings County Distillery. Wizyta była edukacja w procesie destylacji whisky i to było trochę amerykańskiego lekcji historii też. Można powiedzieć, że był to lekcja na amerykańskim duchu pod wpływem duchów.

Tygodnik zdjęcie wyzwanie wordpress hosting edukacyjnych

Kings County Distillery znajduje się w dawnym budynku płatników na terenie Brooklyn Navy Yard. Adaptacyjnie ponownego wykorzystania budynku, znany również jako # 121, został zbudowany w 1899 roku natomiast przestrzeń może pomieścić jego nowego najemcę i nową funkcję bardzo dobrze; nadal zachowuje wiele oryginalnych szczegółów.

Znaczna część procesu produkcyjnego w destylarni odbywa się na parterze. Proces starzenia odbywa się na pierwszym piętrze. Że przestrzeń drugie piętro, gdzie dzieje się magia; podnosząc setki baryłek whisky Bourbon. Pomieszczenie, w którym to wszystko się dzieje, jest równie magiczny, jak to, co odbywa się wewnątrz beczki. W pokoju świeci. Budynek jest duże okna wpada światło, które ożywia mury ceglane, ociosanych desek podłogi i drewniane beczki.

Spójrz na te SIP strzałów.

Postscriptum I spróbowaliśmy bimbru, Burbon, a ich wyjątkowy „czekolada o smaku” whisky; dla wzbogacenia edukacyjnego i wyłącznie w celach leczniczych.

Proszę podzielić ten post. Drzewa są dobre dla środowiska.

Happy New Year F FA!

Jest to drugi tydzień Nowego Roku i zdaję sobie sprawę, do niektórych może się to wydawać trochę późno w grze dla tego powitania, ale czuję, że nigdy nie powinno być przedawnienia wprowadzonych chcąc przyjaciół, sąsiadów i nieznajomych szczęście , Więc jeszcze raz -

To jest mój pierwszy post na blogu w roku 2014. Ten blog był cichy w ciągu ostatnich kilku tygodni, ponieważ byłem spokojny przez ostatnie kilka tygodni. Miałem mały wypadek; że w wyniku małej złamanej kości; trzeszczki kość prawej nogi; byc dokładnym. Mała kość miał duży wpływ i konieczność noszenia duży bagażnik.

Ja i mój bagażnik czekając na lot do FL.

Wiem, że pierwsza zasada blogowania jest mieć motyw lub ostrość, ale ten blog jest nieostry. Ten blog jest jak drzwi chłodziarki pokryte magnesów; sklejaniu się wszelkiego rodzaju skarp. Losowy zbiór słów, obrazów i błyszczące przedmioty, które wpadła mi w oko podczas wędrówki przez życie z dnia na dzień. Z moim zastanawiasz znacznie ograniczona, zawartość blog został odcięty. I nie były nigdzie odebrać wszelkie skrawki warto się dzielić.

Tygodnik zdjęcie wyzwanie wordpress hosting sobie sprawę, że dla niektórych

Mój palec i ja swędzenie, aby wrócić do akcji (mój palec naprawdę został swędzenie i to doprowadza mnie do szału!).

Losy i klutziness zmusiła mnie na uboczu. Siedzę na ławce i siedzi na dupie z moją stopą podwyższone, ale nie siedzę na dłoniach i bezczynna. Kilka lat temu było klutziness który wprowadził mnie szydełkować i robić na drutach (złamanie pseudo-Jones od lewej stopy) i klutziness przyniósł mnie z powrotem do craftingu. Podczas gdy pauzował wybrałem mój hak i igły i zanurkował mojego przędzy zapas. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z projektów, które pomogły mi zabić czas.

W uzupełnieniu do szycia, użyłem czasu, aby przeczytać kilka pieniste literatura dla czystej przyjemności z niego. I powrócił Opactwo Northanger Jane Austen (moja najmniej ulubiona jej prac) i perswazji (jej najmniej pieniste i moim ulubionym z jej prac). Dla współczesnej notatki, jestem obecnie czyta drugą powieść Josh Bozell, długoletni przyjaciel jest; kontynuacja Beat Reaper; Wild Thing (jest szalenie zabawny).

Do poszukiwań bardziej pasywnych i mniej produktywne, dzięki Netflix, stałam się zapoznać z serialu BBC Z pamiętnika położnej (15 odcinków) i reacquainted z West Wing (156 odcinków) i Życia (32 odcinków).

Jestem szczęśliwy mogąc powiedzieć, wcześniej w tym tygodniu, Ortopeda, autoryzowany mi dać brzydki kozaki bagażnik. Teraz zabieram moje pierwsze chwiejne kroki dziecka w moich brzydkich twardej podeszwie płaskich butach. To dobrze, aby pracować mięśnie. Byłem powinni wziąć to powoli. Ja stosuje tej rady do mojego chodzenia i blogowania.

Proszę podzielić ten post. Drzewa są dobre dla środowiska.

W zeszłym tygodniu dostałem od mojego puszkę i ruszyłem do Winter Garden World Financial Center na tegorocznym Canstruction Nowym Jorku. Canstruction jest organizacją charytatywną koncentruje się na ulgi głodowy. W całym kraju i na całym światowego designu, inżynieryjne i budowlane specjaliści wykorzystują swoje umiejętności do projektowania i konstruowania dużych wyświetlaczy wykonanych w całości z pełnymi puszkami jedzenia. Publiczność proszona jest zobaczyć i cieszyć się niezwykłą wystawę, aw zamian; oddać puszkę z jedzeniem i zagłosuj na swojego ulubionego wpisu. Dodatkowo, nietypowe cegiełki konserw są oddawane do lokalnych banków żywności.

Oto kilka zdjęć z imprezy w Nowym Jorku i kilka faktów na temat głodu w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

„Despicable Głód: Minons CanRise!”

„Star Wars AT-AT”

Powiązane artykuły

Nigdzie w szczególności hosting wordpressBlog introspekcji Wyzwanie 13.) Czego nauczyłeś się od blogowania? To szerokie pytanie! Mogłem albo pójść drogą techniczną lub bardziej emocjonalny trasy / psychiczne. widząc, jak, w jaki sposób ...
Timothy allen olson hosting wordpressW ubiegłym roku zdecydowałem, że chcę, aby uruchomić z spryt. Chciałem przesunąć swoje ciało do skrajności i uruchomić Ultra tak szybko jak to ewentualnie może. Nauczyłem się wiele o tym, co w ubiegłym roku mój organizm może ...
Graeme davis hosting wordpressJedną z najtrudniejszych rzeczy na temat blogowania jest pisanie dobrych treści. Nie tylko trzeba wymyślić pomysłów, ale trzeba także napisać w taki sposób, że czytelnicy połączyć się z ...
Php ini wordpress GoDaddy hostingUtwórz plik php.ini z żądanego ustawienia i przesłać go w katalogu głównym serwera. To zajmie efekt z tym nowym otoczeniu. Nie można edytować plik php.ini serwera GoDaddy, ale ...
Osadzić wordpress blog do witryny WWWWiele rozmowy przesuwa się od tradycyjnych stron internetowych i komentarzy blogu social media. Często podczas pisania artykułu, chciałbym odnieść się do dyskusji dzieje się na Facebooku, ...