Tworzenie strony ocena wordpress hosting

Czy kiedykolwiek chciał uruchomić bloga członkowską i niezdolny do znalezienia godnej wtyczki do używania lub które z nich wybrać? Istnieje wiele wtyczek tam, aby to osiągnąć, ale jedno takie wtyczki jak Magii Członków jest coś do rozważenia, naprawdę. W tym blogu, mam zamiar podzielić się z wami jak działa ten plugin i dlaczego warto go rozważyć.

Członkowie magia powstała w 2009 roku i przeszedł długą drogę od jego poczęcia. Oto kilka faktów na temat ich przejścia do doskonałej wtyczki.

Tworzenie strony ocena WordPress Hosting na Zintegrowanie
 1. Pierwszy plugin przynależność do integracji z bramki płatności CCBill.
 2. Ponad 400 wersje zwolniony.
 3. Ponad 90000 pytań dotyczących pomocy rozwiązany. Można zapewnić, że wsparcie jest na najwyższym poziomie. Sprawdź swoje Centrum Wsparcia.
 4. Członkowie magia została aktywowana na ponad 50.000 WordPress blogów.
 5. Kompatybilny z większością wtyczek. Skontaktować się z obsługą jeśli masz żadnych sprzecznych problemów, aby mogli go zająć.

Magia Członkowie oferuje 7-dniowy darmowy okres próbny. To wystarczająco dużo czasu, aby przejść przez wszystkie funkcje, które będą dostarczane z tej wtyczki. Funkcje, które oferuje ten plugin jest to, co dostał moją uwagę.

Ważne funkcje dla Magic Członków

 • Integracje moduł płatności - Wiele bramek płatności dostępne: 1ShoppingCart, PayPal Standard, Pro Płatności za pośrednictwem witryny, PayPal Ekspresowa realizacja transakcji, 2Checkout, naszywka, CCBill, authorize.net, ClickBank, WorldPay, Moneybookers, idealny, epoka, Payza, OGONE, SagePay , eWay i PagSeguro.
 • Autoresponder Integracje - Tworzenie listy e-mail jest niezbędny do blogowania. można łatwo zintegrować AWeber, InfusionSoft, GetResponse, stały kontakt, iContact, Automatyczna odpowiedź Plus, Sendy, GVO i MailChimp.
 • Elastyczne opcje Skład - Wiele sposobów, aby utworzyć witrynę członkostwa. Skonfigurować wiele opcji subskrypcji, ładować codziennie, co tydzień, co miesiąc lub nawet raz w roku.
 • Nieograniczona Kupon Creation - Wszyscy kochają rabaty, z tej wtyczki można tworzyć dowolną ilość kuponów. Oferujemy stałą cenę lub za abonament.
 • Kontrola dostępu Content - Umożliwienie dostępu do poziomu uczestnictwa na danym obszarze jest
 • Częściowa wyświetlania treści - Tease odbiorców z pewną ilością treści i je zakupić pakiet członkowski dla pełnego dostępu. To jest wielki, jeśli zawierają szczegółowe tutoriale lub poprawki do pewnych rzeczy. Bądź kreatywny w jaki sposób korzystać z tej funkcji.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z instalacją wtyczek WordPress, ten poradnik jak zainstalować WordPress Plugin pokaże, jak łatwo jest. Wracając do wtyczki Magiczne Członkowie. Oto przewodnik na jej utworzeniu. Pamiętać; można wybrać własne ustawienia.

hosting

Podgląd ustawień

Po zainstalowaniu wtyczki, zobaczysz link menu, aby rozpocząć konfigurowanie witryny członkostwa.

Kliknij na link w menu, i powinno być teraz na tę stronę poniżej, aby rozpocząć proces tworzenia witryny członkostwa. (Uwaga, należy użyć adresu e-mail użytego podczas rejestracji, aby uaktywnić wtyczki)

Po wpisaniu adresu e-mail i zapisz go. Kliknij na zakładce menu „Użytkownicy” Magia ponownie, aby odświeżyć stronę, a zobaczysz ustawienia pokazane poniżej.

Na karcie Użytkownicy, można tworzyć pakiety członkostwa, tworzyć własne kupony i role grupowe użytkownik edycji. Jeśli masz pracowników, można przypisać im pewne cechy dotyczące tego pluginu.

Kolejnym elementem jest centrala, gdzie znajdują się liczne ustawienia w celu dostosowania dostępu członkowskiej. Oto trzy obrazy tego, co można zrobić. Wtyczka ta jest bardzo łatwy do skonfigurowania.Pomińmy do sekcji płatności. Wcześnie ja wymienić wszystkich sposobów płatności trzeba korzystać przyjmować płatności. Im więcej podasz opcje dla gości, tym większa szansa, że ​​będzie wykupić pakiet. W poszczególnych krajach, niektóre bramy płatności mogą być zakazane lub mieć granic. PayPal jest znany dać ludziom wiele problemów w niektórych krajach, co pozwala na więcej opcji to najlepszy wybór, aby uczynić. Poniżej można włączyć, które z nich.

Jeden z moich ulubionych odcinków jest sekcja autoresponder. Być może słyszeliście to wspomniano milion razy, „Pieniądze są na liście”. Aby uzyskać więcej informacji na temat wdrażania systemu zarządzania e-mail, przyjrzeć się naszym przewodnikiem na integracji systemu zarządzania e-mail na WordPressie.

Od Magia Członkowie oferuje tak wiele stron internetowych, autoresponder, na pewno by móc korzystać z tej funkcji. Moja sugestia byłoby użyć MailChimp. Użyłem tej usługi przez kilka lat i miał zero problemów. MailChimp oferuje darmowa wersja zapewnia do 2000 abonentów i 12.000 maili miesięcznie z pewnymi ograniczeniami.

Z każdej firmy, patrząc na raporty mogą pomóc Ci zdecydować, co należy poprawić w odniesieniu do działalności gospodarczej. Sprawozdania z Magic Członków pomoże Ci spojrzeć na statystyki, a nawet bieżących prognoz, które dadzą ci pomysł gdzie można dokonać ulepszeń. Tu jest podgląd kilka różnych typów raportów dostępnych.

Magia Członkowie weryfikacja: Podsumowanie

To nie jest skomplikowane, aby skonfigurować wtyczkę. Tylko płatność 1-czas, który jest bardzo dużo. Pod warunkiem kilka tutoriali dla pomaga zrozumieć, jak korzystać z tej wtyczki. Jestem typem osoby, która będzie czytać szczegóły cokolwiek mogę kupić, bo chcą być dobrze poinformowani. Sprawdź poniżej tutoriale.

Aby uzyskać więcej informacji, patrz film poniżej.

Idź sprawdzić Członków magia i daj mi znać swoje myśli w sekcji komentarzy.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Inteligentne e koszyk hosting wordpressWybierając wózek wtyczki zakupy na swojej stronie WordPress jest jednym z najważniejszych decyzji zrobisz. Po tym wszystkim, uszkodzona lub źle zaprojektowane plugin, który dostarcza Subpar doświadczenie użytkownika ...
Stwardnienie kanałów informacyjnych hosting wordpressOstatnio jeden z użytkowników zapytał, czy możemy pokryć jak utworzyć niestandardową Facebook paszy w WordPress? Można wyświetlać Facebooka posty z Twojej strony lub grupy na WordPress stronie, aby poprawić ...
Załóż bloga bezpłatny hosting wordpressIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
Link specyficzna strona wordpress hostingOpis Wtyczka ta pozwala na wykonywanie strony WordPress lub link posta URL swojego wyboru, zamiast jego WordPress stronie lub po adresie URL. To również będzie przekierować ludzi, którzy udają się do starego (lub ...
Strona Rejestracja wydarzenie hosting wordpressCourtney Robertson dniu gru 5, 2016 Czy potrzebny jest sposób, aby użytkownicy mogli kupić bilety na to wydarzenie? Pozwalając ludziom do zapisania się do wydarzeń z WPForms jest łatwe. W tym tutorialu, będziemy ...