Tutorial na stronie seo hosting wordpress

Zupełne WordPress 000webhost Guide (2017)

WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnych w sercach każdego webmastera.

Jednakże, jeśli jesteś początkujący i chcesz zrobić sobie zamożnych z różnych niuansów tworzenia stron WWW, istotne jest, aby wspomnieć, że WordPress rozpoczął się w roku 2003. Został on uruchomiony jako sposób, aby ułatwić dodawanie treści do stron internetowych bez konieczności znać żadnego kodu. Tak, to prawda, nie trzeba znać żadnego kodu w celu stworzenia strony internetowej z WordPress! I w tym krok po kroku WordPress poradniku pokażemy, jak łatwo jest stworzyć jeden!

Poradnik SEO na stronie WordPress gospodarzem zawartości

Od tego czasu, WordPress ewoluowała w największym narzędziem tworzenia self-hosting strony na świecie, używane na milionach stron i postrzegane przez dziesiątki milionów ludzi na co dzień. Dziś, około 74,6 milionów stron internetowych zależą WordPressa.

Więc co jest przyczyną takiego coraz większą popularność WordPress?

 • WordPress jest oprogramowaniem open source, co oznacza, że ​​może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany lub zmieniony przez nikogo.
 • Chociaż WordPress zaczynał jako system blogów, posiada obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych systemów zarządzania treścią. WordPress pozwala na dodawanie wtyczek, motywy i wzory, które pomogą Ci stworzyć każdy rodzaj miejscu chcesz: na stronie internetowej firmy, sklepu internetowego lub witryny członkostwa mogą być łatwo tworzone z WordPressa.
 • Jest to łatwe do opanowania, ponieważ istnieją tysiące WordPress samouczki i przewodniki obejmujące każdy aspekt tego CMS.

Fakt, że nie trzeba żadnej wiedzy kodowania użyć WordPress jest wielki. Ale jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się wziąć zamach na niego mając self-hosted strona WordPress pozwoli Ci dodać swój własny kod PHP, modyfikować swój temat za pomocą CSS, dokonywać bezpośrednich zmian w witrynie przez wykonywanie zapytań MySQL w bazie danych i wiele więcej ,

Mając to na uwadze powyższe, teraz musisz być przekonany, że WordPress jest właściwym wyborem na swojej stronie internetowej lub blogu. Bez owijania w bawełnę, zaczynajmy z samouczka WordPress dla 000webhost.

WordPress Tutorial Index

Instalacja WordPress na 000webhost

Instalacja WordPress na 000webhost jest zdecydowanie właściwa droga, ponieważ 000webhost jest przyjazny dla użytkownika i usługa bezpłatna - nie trzeba wydawać ani grosza na hosting, co jest bardzo ważne, jeśli dopiero zaczynasz z witryny internetowej. A przede wszystkim, utworzenie WordPress na 000webhost jest prosta i nawet początkujący poradzi sobie skutecznie. Łatwy w obsłudze interfejs sprawia, że ​​cała instalacja sprawnego procesu. Więc, zobaczmy, w jaki sposób można to zrobić.

Poradnik SEO na stronie WordPress gospodarzem widok wizualnej

Proces instalacji może być zakończona albo poprzez słynny WordPress pięć minut instalatora (patrz poradnik jak zainstalować WordPress ręcznie) lub poprzez 000webhost automatycznego instalatora, wykonując następujące czynności:

 1. Dostęp do aplikacji 000webhost i kliknij Zainstaluj teraz pod budowy Wordpress WWW.
 2. Kliknij przycisk Install i rozpocznie się proces instalacji.
 3. Po zakończeniu instalacji, naciśnij przycisk Przejdź do strony konfiguracja WordPressa.
 4. Wybierz swój język, a następnie naciśnij przycisk Kontynuuj.
 5. Na następnym ekranie wpisz tytuł swojej strony i dane administratora. Kontynuuj klikając zainstalować WordPress.

WordPress jest już zainstalowany, można przystąpić do tworzenia swojej stronie WordPress.

Zarządzanie WordPress Website

Jak widać instalację WordPress jest prostym procesem. Zwłaszcza na 000webhost! W dalszej części samouczka WordPress dowiesz się, jak zarządzać WordPress stronie.

Dostęp do WordPress Dashboard

Po zakończeniu instalacji, zostanie przekazany bezpośrednio do administratora WordPress desce rozdzielczej. Anytime później trzeba będzie użyć jednego z następujących adresów URL w celu uzyskania dostępu WordPress obszar administracyjny:

Trzeba będzie użyć poświadczeń administratora WordPress zostały wprowadzone podczas instalacji w celu uzyskania dostępu do pulpitu.

Jeśli użytkownik zapomni hasła, można je zresetować, naciskając pamiętasz hasła? przycisk.

Nawigacja w panelu WordPress

WordPress Dashboard jest zbudowany, aby pomóc Ci zarządzać swoją stronę. Znajdziecie Witamy w sekcji WordPress na górze strony. W tej sekcji można szybko uzyskać dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć z WordPress, jak pisanie swojej pierwszej bloga lub dodając o stronie, lub przeglądania witryny lub zarządzający widżety, komentarze itd Jeśli Witaj w WordPressie tam nie ma, albo usunęliśmy ją nieumyślnie, przejdź do Opcje ekranu na górnym prawym rogu, a następnie sprawdzić powitanie.

Znajdziesz kilka innych odcinków na stronie głównej administrator:

 • Przy pokazach skrócie których tematem jest zainstalowana, liczba stanowisk i stron masz i inne ostatnia aktywność.
 • Kolejny odcinek jest Szybkie Projekt być stosowane, gdy chcemy dodać krótki słupek. Jednak nie dostaniesz różne możliwości formatowania, że ​​dostaniesz w słupkach odcinek ale jest to szybki sposób tworząc projekt stanowiska.
 • Skrzynka aktywność pokazuje najnowsze posty i komentarze.
 • Aktualności na WordPressie oknie można zobaczyć najnowsze wiadomości związane z WordPress.

Powyżej po lewej stronie ekranu, masz głównego paska nawigacyjnego, który będzie używany do poruszania się po desce rozdzielczej WordPress.

Główne nastawienia WordPress

Rzućmy okiem na podstawowe ustawienia, które trzeba wiedzieć, aby korzystać z witryny WordPress. Więc kiedy zejść do Ustawienia na pasku nawigacji znajdziesz:

 • Generał. Tutaj można zmienić główny adres URL, strefę czasową, tytuł i opis strony.
 • Pisanie. W tej sekcji można skonfigurować domyślnej kategorii jak i po formacie. Chcesz przesłać wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej? Skonfigurować tę funkcję tutaj.
 • Czytanie. Tutaj można wybrać, co pierwsza strona wygląda tak: czy to pokaże najnowszy post lub stronę statyczną. Można również kontrolować, ile stron blogi są pokazane i czy użytkownicy będą widzieć cały post czy tylko podsumowanie.
 • Dyskusja. W tej sekcji można skonfigurować ustawienia, związane z komentarzami. Można zacząć od ustawienia domyślne ustawienia komentarz.
 • Głoska bezdźwięczna. W tej sekcji można zmienić domyślny rozmiar obrazu i wybrać żądany sposób pliki zorganizowane.
 • Permalinks. Permalinks pozwalają kontrolować strukturę URL Twoich postach.

Delegowanie Twój pierwszy post

Jedną z wielu zalet WordPress jest to, że bardzo łatwo publikować nowe treści, dodając nowe posty.

Aby utworzyć nową wiadomość, kliknij przycisk Nowy Dodaj w sekcji Wiadomości. Znajdziesz się na zawartości strony twórcy, który wygląda trochę jak dowolnego edytora tekstu.

Sekcja zawartość jest w dwóch zakładkach: wizualny. a widok tekstu. Widok wizualny pokazuje tekst jak wydaje się na gotowej stronie, a widok tekst pokaże stanowisko w formacie HTML.

Tuż powyżej sekcji partnerskiej, jest pasek narzędzi edytora po które pomogą sformatować swój post. Posiada wiele funkcji, na przykład: bold (który będzie pogrubiony tekst), kursywa (co byłoby pochylić tekst), podkreślenie (co podkreślają żądany tekst), dodawania mediów (w którym można wstawić zdjęcia i filmy w swojej post), znaczniki HTML, wyrównanie tekstu i innych.

Z prawej strony, znajdziesz projekt przycisk, który pozwala zapisać swoją pracę i wrócić do niego później. Obok przycisku projektu, znajduje się przycisk Preview, który pokazuje, jak będzie wyglądać post na blogu, kiedy będziesz opublikowały go.

Następnie można zmienić widoczność Twojego postu. Opcja Publiczny pozwala trzymać słupek na pierwszej stronie. Ta sekcja pozwala również zaplanować post na później zamiast opublikowanie go natychmiast.

Przesuwanie w dół strony, masz punkt, który pozwala wybrać kategorię i dodać tagi do postu.

W celu czerpania korzyści SEO z Twojego postu, istotne jest, że Twój post następująco pewną strukturę standardowego, składający się z:

 1. Tytuł .A tytuł daje zapowiedź na co artykuł jest o czytelnikom. Nieważne jak dobry korpus artykułu jest, jeśli nie ma równie kuszący tytuł, byłoby pozostanie pozbawiony jakiejkolwiek uwagi, która jest ostatnią rzeczą, którą chcesz.
 2. Format poczty. Jest to główny korpus słupka, gdzie można nie mówić. Jest wysoce zalecane, aby sformatować Odpowiednio swój post, poprzez właściwe wykorzystanie H2 i H3 tagów dla maksymalnej widoczności w wyszukiwarkach. Ponadto, staramy się dać podtytułów i wskazówek na stanowisku w celu zwiększenia jego czytelności.
 3. Przedstawiony obraz. Ciekawa obraz lub miniatur post jest reprezentatywny obraz, który przychodzi obok słupka. Istotne jest, że używasz właściwego funkcjonalny obraz ze swoich stanowisk. Byłoby to nie tylko przyciągnąć czytelników, ale również dodać do estetyki swojej stronie internetowej.

To jest wszystko, co trzeba wiedzieć, aby opublikować swój post.

Korzystanie Kategorie i tagi

WordPress kategorie pozwalają zorganizować swoje posty przedmiotów, aby treść łatwiej znaleźć. Aby dodać nową kategorię, przejdź do Poczty i Kategorie:

 1. Kliknij na kategorię.
 2. Imię kategorię i dodać Slug który jest skrócony URL dla swojej kategorii. Jeśli chcesz, możesz nawet dodać hierarchię do kategorii i umieścić go w kategorii nadrzędnej.

Można również dodawać tagi WordPress w ten sam sposób. Tagi kliknięcia na pulpicie nawigacyjnym. Dać odpowiednią nazwę i ślimak, tak jak w przypadku kategorii, aby dodać nowy tag.

Istnieje znacząca różnica pomiędzy kategoriami i tagów WordPress WordPress. Kategorie WordPress opierają się na fakcie, że kategorie Pomoc grupa Twój post z innych podobnych stanowisk, ale Tagi są używane do tworzenia grup, które pasują do wielu kategorii. Przykład: piękno jest kategorią, a usta, oczy, włosy tworzą tagi. Dostajesz dryfu, prawda?

Tworzenie stron na WordPressie

Strony są przeznaczone dla zawartości statycznej, chociaż można zmienić lub zaktualizować je w dowolnym momencie. Aby znaleźć na stronach witryny aktualnie ma, wybierz Wszystkie strony z sekcji nawigacji.

Możesz dodać nowe strony, klikając na przycisk Add mocy sekcji Strony.

Dodanie nowej strony jest bardzo podobny do dodawania nowego stanowiska, z wyjątkiem, że nie mają możliwość korzystania kategorie lub tagi na stronach. Jednakże strony mogą mieć stron nadrzędnych. Tak więc, jeśli chcesz mieć stronę jako dziecko innej strony, po prostu trzeba wciąć kolumny w sekcji menu i pojawi się jako element menu rozwijanego od strony nadrzędnej.

Należy wziąć pod uwagę, że nowa strona nie zostanie automatycznie dodana do menu. Aby to zrobić, trzeba przejść do sekcji menu i dodać nową stronę do menu niestandardowego. Menu można znaleźć pod pojawienie się w sekcji nawigacji na pulpicie nawigacyjnym. Możesz dodać stronę do menu, zaznaczając pole i klikając na nim Dodaj do Menu.

Należy zachować ostrożność, że post jest inny od strony. Słupki są niczym innym swoimi wpisami na blogu, które trzymasz na wejściu od czasu do czasu i są notowane na swoim blogu w odwrotnym porządku chronologicznym. Z drugiej strony, odnosi się do stron o nas i Kontakt stronach witryny, które są statyczne i stworzył rzadko. Pójdziemy do bardziej szczegółowo na stronach WordPress poniżej w naszym poradniku WordPress

Zarządzanie WordPress Komentarze

Każde stanowisko posiada powierzchnię pod nią odwiedzającym zostawić swoje komentarze. To, co sprawia, że ​​słupki interaktywne.

Sekcja Komentarze na desce rozdzielczej pozwala na zatwierdzenie, Odpowiedz, Edycja, śmieci lub spam komentarz od samego panelu. Komentarz pojawi się na żywo na stronie internetowej pod swoim stanowisku tylko wtedy, gdy jego zatwierdzenie.

Dostosowywanie WordPress Website

Jeden z najlepszych części strony internetowej WordPress jest szybko konfigurowalne opcje, które zapewnia ona z podróży. Sprawdź resztę naszego przewodnika WordPress zobaczyć różne sposoby można dostosować witrynę WordPress.

Instalacja WordPress Themes

Temat pozwala kontrolować wygląd i projekt witryny WordPress tym kolory, układ strony i czcionki. Można uzyskać bezpłatne motywu lub można zapłacić za jeden premium. W naszym przewodniku skupiamy się głównie na wolnych tematów.

Aby zarządzać WordPress tematy, wybierz Wygląd i kompozycje z sekcji nawigacji w desce rozdzielczej.

Aby zainstalować nowy motyw po prostu kliknij przycisk Add New. To zabierze Cię do katalogu bezpłatnych tematów. Użyj wyszukiwarki lub filtrów, aby znaleźć motyw, którego chcesz użyć. Po wybraniu tematu, który Ci się podoba, kliknij przycisk Podgląd, aby zobaczyć, jak to wygląda na swojej stronie. Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, naciśnij przycisk Install.

można dodatkowo dostosować już zainstalowanego motywu za pomocą narzędzia dostosowywania motyw w WordPressie. Wystarczy kliknąć na pojawienie się w menu po lewej stronie, a następnie kliknij Dostosuj. Stamtąd można dostosować bieżący motyw jak na swoje potrzeby poprzez zmianę tożsamości witryny, kolorów, tła, menu, widgety i tak dalej.

To wszystko, co trzeba, by zmienić wygląd strony internetowej WordPress!

Instalacja WordPress Wtyczki

Wtyczki są rozszerzeniami, które mogą być zainstalowane na WordPress w celu rozszerzenia jego funkcjonalności i dodać nowe funkcje do swojej stronie internetowej.

Istnieją wtyczki do prawie wszystkiego. Z mediów społecznych dzielących się do poprawy bezpieczeństwa na swojej stronie daje dane o tym, jak ludzie odwiedzenia witryny i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Aby dodać nową wtyczkę, kliknij przycisk Add mocy sekcji wtyczek. Wybierz z Użyto. Popularny. Zalecana. Ulubione lub wpisać słowo kluczowe w polu wyszukiwania, aby znaleźć wtyczki chcesz. Aby zainstalować wtyczkę, naciśnij przycisk Zainstaluj teraz, a następnie aktywować przyciski.

Przycisk Upload Plugin na górze pozwala załadować wtyczki, które zostały zakupione.

Większość wtyczek daje nową pozycję w menu nawigacyjnym: to gdzie będzie można kontrolować swoje wtyczki z.

Przy wyborze wtyczki, to najlepiej, aby sprawdzić, czy jest on zgodny z najnowszą wersją WordPress. Można to zaobserwować sprawdzając datę został zaktualizowany. Należy także sprawdzić, ile ma ocen wtyczki. Out of data lub złej jakości wtyczki może powodować problemy z witryną.

Dodawanie widżetów

Widgety pozwalają zmienić układ i treść witryny prosty i szybki.

Widgety można uzyskać z deską rozdzielczą, w sekcji Wygląd.

Zobaczysz listę dostępnych widżetów. Na stronie masz obszary, w których można umieścić widżety. Domyślnie powinien mieć Sidebar podstawowej. pasek boczny treści. i stopkę Widget Area. Jednak liczba widgetów zależy od motywu WordPress używasz.

Aby dodać widżet, wystarczy poszerzyć obszar, w którym chcesz umieścić widget być, przeciągnij i upuść tam widget i kliknij Zapisz.

Aby usunąć widżet, wystarczy kliknąć i przeciągnąć je z dala od obszaru widget. Jeśli chcesz dodać własny tekst do widgetu, wybierz widżet zwykły tekst, a następnie umieścić tekst lub kod HTML tam.

Aktualizacja witryna oparta na WordPressie

WordPress obsługuje małe aktualizacje sama, więc nie musisz się o to martwić. Te większe daje możliwość aktualizacji w wybranym czasie. Tymczasem można spojrzeć na funkcjach aktualizacji lub umieścić swoją witrynę w trybie konserwacji.

Są trzy rzeczy, które trzeba zawsze aktualizować na swojej stronie WordPress: Sam WordPress, motywy i wtyczki. Można aktualizować swoją stronę z sekcji Update w pasku nawigacyjnym.

Jest bardzo ważne, aby utrzymać całą swoją witrynę WordPress aktualne. To dlatego, kiedy plugin lub tematem jest aktualizowana, można uzyskać nowe funkcje i poprawki błędów. Jest także kluczowym elementem do utrzymania strony internetowej WordPress bezpieczny i szybki.

Konkludując

WordPress jest bardzo łatwy w obsłudze i interaktywny sposób, aby udostępnić swoje stronie internetowej. A nasz poradnik WordPress pokazał, jak łatwo jest, aby zainstalować ten CMS na 000webhost. Jednym z powodów, dlaczego WordPress zyskał taką ogromną popularność była jego zdolność do dostosowywania i edytować, jak na potrzeby bezpośrednio od backend bez zatrudniania każdego profesjonalisty lub pisania pojedynczej linii kodu. Niektóre funkcje WordPress są tak łatwe do zrozumienia, że ​​nie trzeba nawet być zawarte w tym przewodniku 000webhost WordPress.

Ale, że nie chodzi tylko o niego. Można zintegrować swoją stronę WordPress z mediów społecznych i innych API osób trzecich w celu dalszego zwiększenia jego funkcjonalności. Można nawet dodać wyszukiwarkę Google i innych funkcji związanych z nim. Mając na uwadze powyższe, jedno jest pewne - z kilku wskazówek i sztuczek, wiele można zrobić za pomocą WordPress. Na tych samych liniach, mamy nadzieję, że ten poradnik WordPress pomógł w tworzeniu strony internetowej WordPress na 000webhost.

Chcesz dowiedzieć się więcej o WordPress? Zobacz poradnik Hostinger na WordPress, które obejmują WordPress od A do Z.

Dopiero się zaczyna? Chwycić nasz darmowy hosting

000Webhost Free Web Hosting plan jest świetny na rozpoczęcie lub nawet średnich projektów. Dostaniesz absolutnie wspaniałe funkcje z zerowymi kosztami! Twoje konto zostanie aktywowane natychmiast po prostu w kilku kliknięć i będziesz w stanie zbudować swoją stronę jak profesjonalista bez wiedzy technicznej lub kodu!

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Intro strona html wordpress hostingW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...
Eksport wybrany hosting stron wordpressIstnieje wiele stron internetowych hostów, które daje narzędzia do tworzenia stron internetowych na swoich platformach. Pozwalają one na tworzenie stron, blogach, a nawet sklepów internetowych. Większość z nich ma doskonałe narzędzia i ...
GoDaddy hosting samouczek WordPressNie więcej jest blog tylko jedna strona z „Co zrobiłem w sklepie dzisiaj” rodzaj dialogu. Blogi są siłą napędową w Internecie, przynosząc publishing dla mas. Dawno minęły czasy, ...
Najlepszy hosting dla wordpress tutorialu e-commerceStrona główna »Zasoby commerce» Jak utworzyć Fantastyczny sklep internetowy woocommerce, Divi i Bluehost (marzec 2017) ponad 74 milionów witryn polegać na platformie WordPress gościć swoje blogi, ...
Zmień stronę próbki hosting wordpressTworzenie strony WordPress jest bardzo podobna do tworzenia posta. Wystarczy pamiętać, że strony są przeznaczone do zawartości statycznej. Tworzenie WordPress stronie 1. Aby zacząć dodanie nowej strony do ...