Ttfb wolno wordpress hosting

Sven Baumgartner | Aktualizacja: 22 lipca 2016

Istnieje wiele powodów, dlaczego Twoja strona może być powolne. Czas na firstВ bajt (TTFB), odpowiednio do czasu ostatni bajt (TTLB), do pierwotnego dokumentu HTML jest jednym wyjaśnienie chcemy skupić się na tym stanowisku.

W większości przypadków mówimy o jak zoptymalizować naszą front-end, takie jak minimalizacja CSS lub kompresji obrazów. Jest to bardzo ważny aspekt, aby mieć szybki internetowej ładowania ale istnieją powody, aby zoptymalizować back-end, jak również. Wystarczy wyobrazić sobie, że jest powolny zapytanie do bazy danych, która opóźnia stronie pobierania. Inne scenariusze, które serwer pochodzenia osiąga swój limit z powodu nieefektywnego wykonanie kodu i spowalnia.

Ttfb wolno wordpress hosting darmowe SSL - relaksującego API

Co jest TTFB?

TTFB, co jest skrótem od czasu do pierwszego bajta. Jest to ilość czasu potrzebnego od kiedy klient wysyła żądanie HTTP do odbierania to jego pierwszy bajt danych z serwera. Czas na pierwszy bajt składa się z 3 różnych składników.

  • Czas potrzebny do wysyłania żądania HTTP
  • TimeВ neededВ dla serwera do przetworzenia żądania
  • NeededВ czas na serwerze odesłać pierwszy bajt odpowiedzi do klienta

Dlaczego wolny czas na ostatni bajt wyników HTML plik w Bad User Experience

Przeglądarka internetowa dostaje pierwszy plik HTML, który zawiera wszystkie odniesienia do wartości, które muszą być pobrane sub-sekwencyjnie. Przeglądarka nie rozpocznie pobieranie bez żadnych aktywów w pliku HTML. przeglądarek internetowych może rozpocząć pobieranie zasobów podczas przyjmowania pierwszych bajtów pliku HTML. Dlatego czas na pierwszy bajt (TTFB) odgrywa ważną rolę. Jednak w większości przypadków - jeśli nie wszystkie treści na stronie internetowej —może zostać zablokowany pobierania aż HTML został pobrany w całości. Dlatego TTFB jest równie ważne jak TTLB.

Slow Problem Backend

Poniższy przykład ilustruje uproszczony sposób powolny backend może prowadzić do opóźnienia do pobrania z sub aktywów Sequent. Testy zostały wykonane z pełną prędkością na stronie testowej tools.keycdn.com/speed .В Pierwszy przykład pokazuje szybką dostawę dokumentu HTML bez żadnych opóźnień.

W przykładzie followingВ, możemy ręcznie utworzyć opóźnienie 1 sekundę, aby podkreślić problem powolnego czasu do pierwszego bajta. Pobieranie aktywów na startsВ po dokumencie HTML został pobrany w całości.

Różnica między TTFB i TTLB jest bardzo mała w tym przykładzie, co eliminuje problemy z łącznością lub duży dystans geograficzny jako potencjalnych problemów. Kwestia ta ma być na serwerze pochodzenia. Średnio cokolwiek z TTFB pod 100ms jest fantastyczne. Wszystko, co jest standardem pomiędzy 200-500ms pomiędzy 500ms †„1s jest mniej niż idealna, anythingВ większa niż 1 s należy prawdopodobnie badane dalej.

Ttfb spowolnić wordpress Hosting

Jakie są powody, dla wolnych Czas pierwszego i ostatni bajt?

Istotne jest, aby szybko zidentyfikować takie problemy. ich rozwiązywania mogą mieć duży wpływ na to jak zbudowany swoją architekturą lub w jaki sposób projekt bazy danych wygląda. Wszystkie następujące aktywa są dotknięte tym opóźnieniem. Wskazuje to na znaczenie w rozwiązywaniu powolny internetowej ze względu na czas do zagadnień pierwszy bajt.

Oto lista najczęstszych problemów:

  • Kod nieefektywne na serwerze pochodzenia
  • Wyniki projektu bazy danych w zwolnionym zapytaniami (wskażniki, popełnia, procedury przechowywane, itp)
  • Źle skonfigurowany serwer WWW (Apache Nginx, PHP Ruby MySQL MongoDB, sysctl etc.)
  • Serwer pochodzenie osiągnął swoje zdolności (procesor, pamięć, dysk I / O, itd)

Czas na pierwszy bajt test

KeyCDN stworzony aВ nowe narzędzie Performance Test WWW, w którym można łatwo przetestować TTFB na pojedynczy składnik aktywów z 14 punktów pomiarowych. Wystarczy wpisać adres URL swojego zasobu i zwróci status, status cache, ETAG, DNS, połączyć, TLS, a także TTFB. Wszystko pod 400ms powróci zielony wskaźnik. Tym razem do pierwszego testu bajtów mogą pomóc określić, w których miejscach może być widząc spadek wydajności.

Duża Różnica między TTFB i TTLB jest często spowodowana geograficznych odcinków lub z połączeniami w ogóle, co prowadzi do wzrostu opóźnienia i zmniejszenie przepustowości. Fakt ten pozwala odróżnić problemy i izolować rozwiązanie problemu.

Slow WWW - Czas na pierwszy bajt (TTFB) był ostatnio modyfikowany: 22 lipiec 2016 Sven Baumgartner

#PERFMATTERS

250GB Free Traffic
Zwiększ swoją stronę z KeyCDN
HTTP / 2 - Free SSL - relaksującego API - 25 POP - Natychmiastowa Purge

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Ostatnio zarejestrował wordpress hostingZastosowanie: wszystkie typy usług trudności: łatwy Czas: 10 Potrzebne narzędzia: Brak Nie może być kilka powodów, dla których Twoja strona nie jest jeszcze wyświetlania. Ten artykuł jest wprowadzenie techniczna ...
Darmowy serwer hosting wordpressZacznij korzystać z swojej stronie w krótkim czasie WordPress WordPress jest obecnie zasila ponad 27% z Internetu i jego popularność jest nienaruszone. Wszystko, co potrzebne jest zainstalowany na serwerze w WordPressie ...
Blog hosting skrypt wordpress wtyczkiWysłany przez Bhagwad Park cze 7, 2016 | Brak komentarzy Posiadanie wielu użytkownikom na WordPress blog zawsze prezentuje kilka trudnych problemów z koordynacją. Niektórzy ludzie mają uprawnienia do zrobienia rzeczy, ...
Elektro jego gospodarzem wordpressNowy serwer o nazwie The Dead Return i jest widoczny w dayzlauncher. To będzie online przed końcem niedzielę 20 marca 2016. Na serwerze znajduje się jeszcze w NY, NY w ...
Darmowy hosting wordpress Australia flagUprawnienia WordPress 26,4% wszystkich stron w Internecie. Będąc tak popularny, przyciąga wiele uwagi. Nie wszyscy, że uwaga jest dobra. Negatywna uwaga, że ​​WordPress dostaje często ...