TF nadszarpnięta wordpress hosting

Co ja nazywam „wirus Wspólnoty” to ułamek społeczności, która daje zły przykład. Wiesz, kiedy jesteś częścią społeczeństwa i jest tam mały (lub większa) liczba osób robi złe rzeczy i są głośne i irytujące w tym samym czasie, a stają się zakłopotany podczas zakupów w ich pobliżu w supermarkecie lub na lotnisku.

Manifest

Czytałam maila od Curtis ze swoim manifeście - „NIE NIE jest przekleństwem Słowo” (na pewno zapisać się tutaj i czytać) a on wyjaśniając swoją strategię do pracy z klientami i docenianie jego usług. To świetny Przeczytałem i na pewno polecam go każdemu freelancer oraz agencja właściciela tam. Istnieje wiele wskazówek w tej książce, że przesunie swoją wiedzę o świecie biznesu i całej relacji biznesowych tak długo, jak je stosować.

TF nadszarpnięta wordpress hosting porównanie, że do

Złe Przykład

Ilekroć wirus infekuje Społeczność daną społeczność, ważne dla społeczeństwa, że ​​aby pozbyć się go jak najszybciej. W przeciwnym razie, zakaźne wirusy mają tendencję, aby włączyć do zarazy, a to bardzo trudne do wyleczenia i wrócić do normalnego stanu w pytaniu.

I Wspólnota Plaga WordPress jest jakość cen i usług.

Przykład Java

Stanko i ja omawialiśmy społeczności Java w ubiegłym tygodniu, ponieważ mamy przebudowany lokalną witrynę Java Meetup grupy. Byłem programistą Java przed (i certyfikowany programista Java Sun) oraz powód Wszedłem PHP było to, że był to jedyny sposób, aby zrobić Freelancing wtedy. Miałem pewne Java i Python tła i C # doświadczenia, ale nie było dla ekosystemu niezależny Java lub C # twórców - projekty są duże, zazwyczaj przedsiębiorstwo-y, więc firmy Przedsiębiorstwo zatrudnić rozwoju dużych firm z setkami programistów dla każdego projektu.

Ci, projekt niekoniecznie są skomplikowane. Widziałem dużą liczbę projektów warte miliony dolarów, które mogą być łatwo zbudowany dla 100K lub tak. Ale to, w jaki sposób społeczność nie działa, i to w jaki sposób sprzedajesz siebie.

PHP Freelancing

PHP było łatwo dostać się - Nauczyłem się go na noc (trzy noce mają być dokładne), kiedy został przeniesiony do przepisać firmy projektu Java w PHP. To było o wiele łatwiejsze dla studentów i młodych freelancerów, za - i budowy stron internetowych stało się towarem, który wymaga dużej grupy ludzi, którzy mogą to zrobić. Jak na razie dobrze.

Jednak w przeciwieństwie do innych języków programowania - C / C ++, Java, Python, C #, Ruby itp - PHP nie wymaga żadnego poziomu wejścia. Określa ona żadnych granic, to jest łatwe do zrobienia wszystkiego. Język jest cholernie tolerancyjny, nawet znaczne błędy czasami może być analizowany przez silnik cicho bez awarii wszystko. Spróbuj z niewielkim błędem składni lub łączącej w innym języku i zobaczyć, jak serwer idzie w dół w jednej chwili. A biorąc pod uwagę zarządzanie pamięcią w C / C ++ - nie będzie ryzyka nic robić z kimś, kto nie jest czarodziejem w języku.

TF nadszarpnięta wordpress hosting plaga WordPressa

Istnieje również mnóstwo sposobów budowania rozwiązań internetowych w PHP. Nie ma jasne konwencja, nie „najlepsze praktyki” książki (lub zbyt wiele od nich zależy, gdzie stoisz), a setki ram. Jakość jest dowolna, większość projektów nie wymaga wystarczających zasobów i nie będzie ostrzegać deweloper chciał zostać, że kod jest straszna. Jednocześnie, ram i CMS dbać o podnoszenie ciężkich i pokrycie widocznych dziur.

PHP - świetna okazja, nie Standards

Nie będę się w szczegóły techniczne podane mój ulubiony artykuł o PHP: Fractal złej konstrukcji. Plus nie jestem ewangelistą już język. Ale dwie rzeczy są oczywiste: PHP był jednym z głównych powodów, które złożyły Freelancing i praca zdalna możliwe i bardziej przystępne w świecie IT, i to było bardzo łatwo dostać się do rozwoju PHP, nawet jeśli mają zerową wiedzę techniczną do tej pory. Zacytuję coś z dokumentacji PHP 2.0, o którym mowa w artykule powyżej, a także:

Po rozpoczęciu posiadające oddzielne podmioty dla każdego typu rozpoczęcie wykonywania język znacznie bardziej skomplikowane. to znaczy. nie można używać „==” na użądlenia [sic], teraz użyłby „eq”. Nie widzę sensu, zwłaszcza na coś takiego PHP gdzie większość skryptów będzie raczej proste iw większości przypadków pisanych przez nie-programistów, którzy chcą się języka z podstawowej składni logicznej, które nie mają zbyt wysoką krzywą uczenia ,

PHP - skrypty napisane przez nie-programistów do podstawowej składni logicznej i niskiej krzywej uczenia się.

Więc to jest dobra rzecz - coraz więcej ludzi do programowania jest bardzo duża. Ale jak o jakość?

Brak umów na całym świecie jest przerażająca. Ludzie piszą co chcą jednak chcą. Nie ma ścisłej dyscypliny do nauki środowiska - zarządzania serwerem, skuteczności lub bezpieczeństwa podstaw, nie wspominając opakowań, testowanie jednostkowe, czy cokolwiek innego, który jest integralną częścią innych platformach tam. Ponieważ WordPress jest również zbudowana na PHP i łatwość admin przyciąga miliony blogerów i zwykłych użytkowników, to znacznie bardziej widoczne tutaj, też. Nie ma na całym świecie renomowanych i uznanych program szkolenia, który jest używany jako odniesienie w celu zdobycia doświadczenia i poznania pojęć języka lub platformy.

Czynnik cennik

Że niejasne współczynnik jakości wpływa na ceny, zbyt. Czemu?

Dobrze, bo każdy może stać się deweloper. Gdybym dostał dolara za każdego „WordPress Expert” lub „WordPress Specjalista” widziałem w ciągu ostatnich kilku lat, byłbym w stanie kupić penthouse w Nowym Jorku. Ludzie mają tendencję do edycji kilku plików i self-nagradzać się z pozycji eksperta w pracy, która zazwyczaj wymaga lat doświadczenia. Czytali krótki samouczek i powiedzieć: „Dobrze, że proste - mam go, więc jestem pro”. dostosować ich temat i nagle stają deweloperzy tematyczne guru.

A ponieważ nie mają udokumentowaną udanych projektów, czy pochodzą one z braku pracy / bez tła edukacji lub regularnej pracy, niskie wynagrodzenia, zaczynają budowanie projektów internetowych. Strony internetowe za 200 $? Gotowe. Konserwacja za 5 $ / m? Sprawdzone. $ 15 modyfikacje. Dlaczego nie. Własne motywy do 30 $? Pewnie.

„Jeśli wszystko, co w tej branży jest kopiuj-wklej z innych stron lub edytowania motywów i wtyczek, to jest to wszystko łatwe i na pewno możemy to zrobić”, mówią.

To nie byłby problem, jeśli to nie była reprezentatywna dla większości branży. I tak, jestem poważny - gdy 1% WordPress „programistów” lub „projektantów” są w rzeczywistości częścią naszej społeczności, która ceni standardy, uczęszcza konferencji, aby dowiedzieć się więcej, doświadczenie zakładowego i lepiej, około 99% nigdy nie słyszałem o tej społeczności i nigdy nie dbał o to. Wszyscy dbają o uczestniczy Chamber of Commerce lub innych imprez i spotkaĹ sprzedaży $ 200 miejsc dla swoich klientów. Jakość jest niemożliwe ze złej strategii cenowej.

To jest prawdziwe - zobacz sam

Tak, niewielki procent z tych 99% są również wykształconych i doświadczonych ludzi i agencji z jednolitym tle. Ale jeśli mi nie wierzysz, spędzić dzień lub dwa poszukuje programistów WordPress. Mówię poważnie - spróbuj.

Idź na oDesk, Elance, Freelancer.com, Guru i innych dużych sieciach zewnętrznych.

Krótki przykład. Istnieje 201,819 freelancerów z WordPress umiejętności na oDesk teraz. 88690 z nich znajdują się w tempie godzinowej $ 3 $ 10 i drugiego 80845 znajdują się w 10-$ $ 20 stopy godzin.

Ekstrapolować ją do wszystkich innych sieci i zobaczyć co się dzieje. Spójrz na „programistów WordPress” w Google, a także - dziesiątki tysięcy małych agencji i freelancerów oferujących swoje usługi.

Teraz, nie zrozumcie mnie źle na współczynnik cenowej. Mimo że praca jest wszystko jedno, koszty w Indiach czy Pakistanie są jedną dziesiątą kosztów w San Francisco i Nowym Jorku. Ale nawet tak, przeprowadzić kilka wywiadów z nimi i niech nie porównać koszty, lecz rzeczywistą wartość, doświadczenie i tła.

Mam wywiad więcej niż tysiąc ludzi na oDesk i Elance od 2010 roku większość z nich WordPress „eksperci”. A ja z powodzeniem współpracuje z około 5 WordPress z tych „ekspertów”. Nie można sobie wyobrazić, jaki procent z nich edytować WordPress Rdzeń naprawić stronę internetową, a ja po prostu tam zatrzymać, ponieważ lista jest długa, bardzo długa.

WordPress biznesowe Plague

WordPress.org prowadzi roczne studium na temat liczby osób pracujących z WordPress, i to jest w dziesiątkach tysięcy. W rzeczywistości, ponad milion ludzi można łatwo znaleźć w Internecie i zatrudnił do pracy WordPressa.

Czy uważają Państwo, łączna liczba self-made „ekspertów” jest prawdziwe? Jakie byłyby twoje oczekiwanie na procent rzeczywistych specjalistów w tej dużej puli ludzi?

Dobrze. Ale prawie wszystkie z nich pracują z klientami. wygrać one projekty i dostarczenia pracy.

A ci 99% definiują standardy kosztów projektu, rodzaj pracy, jakość produktu końcowego oraz łatwość WordPressa.

A ponieważ z nich dla każdego klienta można spotkać. 99 istnieją ludzie, którzy byliby skłonni go naładować $ 200 lub $ 500 i dostarczyć jakość za 0 $. Oni nic nie wiedzą o jakości projektowania, doświadczenia użytkownika, jakość kodu, wydajności, bezpieczeństwa, niezawodnych rozwiązań hostingowych lub cokolwiek. Będą edytować pliki z edytora WordPress lub FTP na 1 zł / m hostingu, złom tani (lub nawet warez) ThemeForest tematu i mieszać kilka nadęty wtyczek. A przeciętny Joe szuka rozwiązania będą ping niektóre z jego przyjaciół, a prawdopodobnie większość z nich zostały już przeprowadzone badania i pracował z 99% rep.

Jeśli były klient bez zaplecza technicznego, co można zobaczyć? 99 „ekspertów” na $ 10 / h szybkość i jeden szalony koleś z $ 80, $ 120, $ 150, $ 200 / hr lub cokolwiek oceniać. Statystycznie, to krańcowy błąd kogoś chętnego do zgrywania je wyłączyć.

Inne społeczności

Spróbuj porównać że do innych społecznościach. Jak powiedziałem na WP Tavern, mam regularne żądań pracy dla Java, Python, Android lub innych technologii, z którymi pracowałem - nawet innych ram PHP - i postrzeganie jest zupełnie inna. Społeczności sprzedają się inaczej. Cenią się w specyficzny sposób i działać w taki sposób. Marginesy w technologii na poziomie przedsiębiorstwa są ogromne, ale nawet porównanie do innych systemów PHP jest przerażające, patrz „Dlaczego Drupal deweloperów x10 ponad WordPress Deweloperów” przez WPML.

Co o lekarzy czy prawników? Ilu z nich widziałeś reprezentująca się na fałszywych ekspertów, lub drastycznie undercharging za swoje usługi?

Pozwala 8x Wszystko

Nawet biorąc pod uwagę średni koszt wtyczki lub motyw w społeczności WordPress jest żart. A 50 $ lub 70 $ tematem jest nieco średniej dla większości rynków tematycznych. Jeśli pojedynczy sklep motyw trzykrotnie lub czterokrotnie zwiększa koszty, nie dostaniesz żadnej sprzedaży, ponieważ 99% kupuje od innych sklepach.

A oni sprzedać $ 250 witryn z $ 50 tematu, prawda?

Wyobraź sobie, co się stanie, jeżeli średni koszt motywu Okazuje 400 $ w ciągu nocy w całej sieci rynku WordPress. Jest to 6-8 razy więcej.

Ponieważ 99% posiadania żadnych umiejętności w ogóle, a nic nie rozumieją temat projektu, będą musieli trzymać kupowanie pięknych tematów. W związku z tym, wszystkie z nich będą trzymać zakupów z tych rynków, ale zaczną ładowania $ 600 lub $ 800.

Teraz jest $ 400 / motyw bliżej do projektowania niestandardowych niż $ 50 sztuk? Tak (nie równe, ale jest bliżej). To $ 400 A zrównoważony model, który pozwoliłby firma motyw zbudować produkt o wysokiej jakości, badania użyteczności, godnej poparcia, w porównaniu do 50 $ tematu? No tak.

Ile złamane, nieobsługiwanych lub źle napisane tanie wtyczek widziałeś? Nie wspominając już o wolnych kodeków do kawałka, ale w ciągu ostatnich 2 miesięcy mam przeklęty co najmniej 5 wtyczek z $ 100 lub więcej Pojedyncza licencja kosztuje każda. Nawet nie mogę sobie pozwolić, aby spędzić więcej czasu w rozwoju high-end, QA, badania użyteczności, ponieważ liczba sprzedaży jest niski. Co jeśli one sprzedawane za 500 $ za sztukę? Lub $ 800?

Jakość kosztuje. Ludzie ciągle narzekają WordPress jest niepewna, strony coraz włamał się cały czas i tak dalej. Większość agencji, którzy mnie zatrudnić jako konsultanta call me opinii kod zabezpieczający, optymalizacji wydajności i konfiguracji serwerów, ponieważ ich klienci zostali hacked wiele razy ze względu na współpracę z „ekspertów”.

Miałem perspektywy argumentując ze mną: „Strony nie pracują, nigdy nie dostał żadnych klientów z nimi”, kiedy kupił $ 200 stronie. To ustawienie tylko zły przykład, ponieważ tak wielu freelancerów i agencje oferują strona instaluje, nie przynosząc żadnej wartości na stole w ogóle.

Więc tak, chciałbym z całą pewnością polecam wszystkim, aby przeczytać manifest Curtisa. I będę dzielić swój wolny związek Clarity na tydzień dla każdego, kto chce, aby zapewnić jakość i poprawić swoje umiejętności i zatrzymać oferując tanie rozwiązania, nie wydając dużo czasu, aby zrozumieć modelu poprzez zapewnienie rzeczywistej wartości. Dlatego mam własną przyczyniając Manifest.

Do tego czasu, będziemy trzymać stara się zapewnić jakość i spędzić wiele godzin edukowanie klientów na różnicy między rodzajowy WordPress zainstalować i silnik biznesu, który generuje potencjalnych klientów.

Powiedz swoim przyjaciołom!

Powiązane artykuły

Wymieszać Stix wordpress hostingXspo wypuszcza nową muzykę, utwór zatytułowany „Not Me”, Xspo przychodzi i mówi o rzeczywistości rośnie w grze. Ten utwór może, czy nie może być postrzegane w jego nadchodzącego mixtape „Better With Time” ....
Wordpress hosting free themeIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
Immigrer Vers joomla hosting wordpressUżyłem kilku Web 2 platformy do tej pory, jak Blogger, WordPress.com. Weebly i kilka stron internetowych, blogów, więc mogę powiedzieć, że jestem „doświadczony” blogger (to znaczy, że wiem, jak korzystać z ...
Darmowy hosting z instalatora wordpressIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
Hosting jednym kliknięciem zainstalować wordpressIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...