Strona Admin wolno wordpress hosting

Spytał:
25.07.2014 11:58 EST

Poruszanie się po stronie administratora WordPress jest bardzo powolny. Bez względu na to, jaka strona idę lub menu kliknę, trwa 8-10 sekund, aby załadować stronę. Nie ma znaczenia rozmiar strony lub ile jest na nim dane.
Próbowałem z różnymi komputerami, różnych punktów dostępu do Internetu (wszystkie włókna Hi-Speed).
Nie używać tak być. Nie dokonała zmian strony internetowej w ciągu kilku miesięcy - było ok, potem - nie teraz.
Nasza strona jest niewielka.
Każdy pomysł, w jaki sposób diagnozować to byłoby bardzo pomocne. Nawet najmniejsze aktualizacje strony są bolesne, a ty ciągle czekać na załadowanie strony.
Sama strona działa ok.

Strona Admin wolno wordpress hosting zdiagnozować to byłoby bardzo

inne odpowiedzi


Jan Paweł

25.07.2014 12:25 EST

Dziękuję za Twoje pytanie. Istnieje wiele bezpłatnych narzędzi, takich jak GTMetrix. które mogą dostarczyć szczegółowych informacji na wydajność witryny.

Zazwyczaj przy użyciu buforowania lub wyłączenie wtyczki intensywny pomoże Wordpress wczytywać strony szybciej. Obie te propozycje są szczegółowo omawiane na naszej Jak zoptymalizować WordPress przewodnika.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie krępuj się pisać je poniżej.
Dziękuję Ci,

Dzięki za szybką odpowiedź. Jednak to nie jest moja strona internetowa, która jest powolny - to rzeczywista WordPress back-end zarządzać moją stronę. Mam małą wartość z narzędzia jak GTMetrix, ponieważ nie może ominąć Wordpress stronie logowania w celu analizowania czegokolwiek.
Ex: mogę się zalogować do WordPress back-end mojej stronie (tj www.itacit.com/wp-admin), to powolność jest kiedy jestem nawigacji - poruszanie się między biblioteką mediów i form, stron stanowisk, otwierając dowolną stronę, aby edytować , dodając nowe media do biblioteki itp Nawet kiedy nacisnąć przycisk „Wstecz”, aby ponownie załadować poprzednią stronę.

Oto link do krótkiego filmu z YouTube, jak zachowuje się: youtu.be/rN7kfulp_UQ

Przepraszamy za problemy z powolnością administracyjnej. Back-end Panel administratora WordPress jest jak przód, internetową, a zatem wpływa to, co się ładuje. Czy próbowałeś użyć roztworu buforowania jak W3 Razem Cache. Zanim to zrobisz, chciałbym zaproponować wyłączenie wszystkich wtyczek i przechodząc przez nich po jednym na raz, aby sprawdzić, czy jest coś, co spowoduje spowolnienie administratora.

Jeśli nadal masz problem, jeśli można proszę podać nam trochę więcej informacji na temat instalacji, takie jak adres URL, którego używasz lub wtyczek korzystasz. Nie mamy dostępu do WordPress Administrator w tym momencie, więc nie możemy patrzeć na nią bezpośrednio.

Pozdrowienia,
Arnel C.

25.07.2014 14:07 EST

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Zmniejszyć szerokość strony wordpress hostingChcesz przyspieszyć swoją stronę WordPress? Chcesz wiedzieć WordPress sztuczek optymalizacji, które mogą pomóc zmniejszyć czas ładowania strony? W tym artykule pokażemy, jak przyspieszyć ...
Tutorial na stronie seo hosting wordpressZupełne WordPress 000webhost Guide (2017) WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnej ...
Pusta strona install.php wordpress hostingMieliśmy dużo naszych klientów i użytkowników WordPress w ogóle mają problem, gdzie ich strona jest pokazując pustą stronę. Ta pusta strona jest zazwyczaj spowodowane błędem PHP. Jeśli masz ...
Strona inline ajax hosting wordpressOpis WordPress używa zmodyfikowanej wersji biblioteki jQuery Thickbox pierwotnie stworzonego przez Cody Lindley. Thickbox uprawnienia modalne ID zdjęcia użyte w admin WordPress, ...
Darmowy hosting wordpress Australia flagUprawnienia WordPress 26,4% wszystkich stron w Internecie. Będąc tak popularny, przyciąga wiele uwagi. Nie wszyscy, że uwaga jest dobra. Negatywna uwaga, że ​​WordPress dostaje często ...