Składany nawigacja hosting wordpress

Chcesz dodać menu nawigacji w witrynie WordPress? Czy wiesz, że jest bardzo łatwy w użyciu interfejs menu drag-and-drop, który pozwala na tworzenie menu rozwijanego w WordPressie. W tym krok po kroku, pokażemy, jak dodać menu nawigacyjne w WordPressie.

Menu nawigacyjne pozwalają na przedstawienie struktury witryny dla użytkowników. Oni pomagają użytkownikom znaleźć informacje i przeglądać różne sekcje witryny. Ponieważ menu nawigacyjne są tak ważne, są one zazwyczaj umieszczone blisko do nagłówka w większości WordPress tematy.

Składany nawigacja wordpress hosting pozycji menu

WordPress jest wyposażony w system nawigacji w menu, które sprawia, że ​​dość łatwe dla początkujących użytkowników do tworzenia i zarządzania menu. Położenie menu mogą się różnić od tematu do tematu. Prawie wszystkie WordPress tematy pochodzą z co najmniej jednym miejscu menu. Niektóre WordPress tematy pochodzą z wielu lokalizacji w menu w celu dostosowania do bardziej skomplikowanych witryn.

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, a następnie kontynuować czytanie.

Można utworzyć menu w WordPress odwiedzając Wygląd "menu w WordPress administracyjnego.

Spowoduje to przejście do ekranu Edycja menu, które jest podzielone na dwie kolumny. W kolumnie po lewej stronie ma swoją zakładkę strony, kategorie, i niestandardowe linki. W kolumnie po prawej stronie jest miejsce, gdzie możesz dodać i dostosować elementy menu.

Stwórzmy swoją pierwszą niestandardowych menu nawigacyjnego.

Podaj nazwę dla swojego menu, na przykład „My First Menu”, a następnie kliknąć na przycisk menu tworzenia. Pozwoli to poszerzyć obszar menu, i będzie wyglądać następująco:

Jak widać na zrzucie ekranu, nasza strona demo zawiera trzy lokalizacje motyw oznaczony pierwszo-, drugo- i społeczny. Nazwy lokalizacja i praktyki różnią się od tematu do tematu.

Następnie trzeba wybrać strony, które chcesz dodać do menu. Można to zrobić poprzez wybranie strony wymienione na lewej stronie i klikając na przycisk Dodaj do menu.

Po dodaniu strony do menu, wybierz miejsce rozrywki, w którym chcesz, aby wyświetlić menu i kliknij na przycisku „Zapisz” Menu.

Nie martw się, jeśli nie masz pewności, gdzie każda lokalizacja jest menu na swojej stronie. Możesz odwiedzić stronę internetową, aby wyświetlić menu w akcji. Jeśli nie podoba, to zawsze można zmienić położenie menu.

Zapewne zauważyłeś, że każda pozycja menu została dodana jest umieszczony w kolejności ich dodania. Na przykład, o połączenie pojawia się na końcu, a link do strony kontakt pojawia się jako pierwszy. Nie martw się można łatwo zmienić swoje pozycje menu WordPress w dowolnej kolejności.

Wystarczy przeciągnąć i upuścić element menu, aby dostosować swoją pozycję w menu.

Powtórz ten proces, aby utworzyć nowe menu do innych miejsc rozrywki.

Składany nawigacja wordpress hosting rozwijaną w twojej

Zagnieżdżone menu, znane również jako menu rozwijanego menu nawigacyjne są z dominujących i menu dla dzieci przedmiotów. Menu te są zazwyczaj stylizowany przez WordPress tematy w taki sposób, że gdy użytkownik wykonuje swoje myszki do elementu nadrzędnego, wyświetlane są wszystkie podmenu ich.

Tworzenie menu zagnieżdżone umożliwiają dodawanie odpowiednio zorganizowany system nawigacji w witrynie. Oto w jaki sposób można dodać element menu jako podmenu w WordPressie.

W swojej strukturze menu, przeciągnij element menu tuż poniżej pozycji dominującej. Następnie lekko przeciągnąć pozycję z menu po prawej stronie. Można zauważyć, że zostanie ona automatycznie stać się pozycja podmenu.

Możesz dodać wiele warstw podpunktach stworzyć głęboko zagnieżdżone menu nawigacji. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie tematy wspierać wielowarstwowych zagnieżdżone menu. Większość zrobić do 2 warstw.

Jeśli używasz WordPress uruchomić bloga, a następnie można dodać kategorię na blogu jako listy rozwijanej w menu WordPress.

Domyślnie WordPress zapewnia łatwiejszy sposób dodawania stron i kategorię z lewej kolumnie na ekranie edytora menu.

Zacznij klikając na zakładkę kategorii, aby go rozwinąć. widać twoje kategorie blogi wymienione tam. Wystarczy wybrać kategorie, które chcesz dodać do menu, a następnie kliknij przycisk Dodaj do menu.

Można zauważyć, że kategorie pojawią się jako pozycje menu, w kolumnie struktury menu. Podobnie jak strony, po prostu przeciągnij i upuść je w celu ustalenia ich pozycji w menu. W tym przykładzie mamy przeciągnięty wszystkie kategorie mają być wyświetlane jako pozycje podmenu pod Blog.

Oto nasz poradnik jak stworzyć osobną stronę blogu w WordPress, który jest bardzo pomocny jeśli chcesz mieć niestandardową stronę główną witryny.

Podczas dodawania kategorii i stron jest łatwe, co jeśli chcesz dodać link do swojego profilu na social media lub w innym miejscu? To kiedy można skorzystać z opcji niestandardowych linków.

Po prostu kliknij na zakładkę zwyczaj ogniwem w kolumnie po lewej stronie, aby go rozwinąć. Można zauważyć, że ma tylko dwa pola. Pierwszym z nich jest dla adresu URL, gdzie trzeba będzie dodać rzeczywisty związek, który chcesz dodać. Drugie pole jest oznaczony tekst linku gdzie można dodać tekst zakotwiczenia na odnośnik.

Uwaga: To jest ważne, że należy uruchomić wszystkie linki z lub https: //. Jeśli nie, wówczas linki zostaną złamane.

Podczas dodawania stron lub kategorię do menu nawigacyjnego zwyczaj, WordPress automatycznie używa tytuł strony lub nazwę kategorii, co w tekście łącza. To nie znaczy, że nie można go zmienić.

Wszystkie pozycje menu można edytować klikając na strzałkę w dół obok pozycji menu.

Tutaj można zmienić w menu nawigacyjne w tytule lub linku tekstowego. Można również dodać atrybut title do linku. Nie zapomnij kliknąć na przycisk menu zapisz zapisać zmiany przed przeglądania witryny.

Można usunąć łącza w ten sam sposób je edytować. Wystarczy kliknąć na ikonę strzałki w dół obok pozycji menu, a zauważysz czerwoną usunąć link. Po kliknięciu na niej link zostanie usunięty z menu nawigacji.

Menu nawigacyjne są cechą motyw w WordPressie. Ich wygląd i wyświetlacz jest całkowicie kontrolowane przez WordPress. Obszar administracyjny zapewnia tylko interfejs użytkownika do dodawania i zarządzania tymi menu.

WordPress tematy zazwyczaj mają co najmniej jedną lokalizację motyw dla menu nawigacyjne. Jednak niektóre tematy mogą mieć więcej niż jedną lokalizację tematycznych, takich jak motyw używaliśmy podczas pisania tego artykułu, który miał trzy lokalizacje tematyczne pierwszo-, drugo- i menu społecznej.

Również ważne jest, aby pamiętać, że nazwy tych miejsc menu będzie się różnić od tematu do tematu. Chociaż niektórzy mogą nazwać podstawowym inny może nazwać cel. To całkowicie zależy od preferencji motyw dewelopera.

Oprócz wyznaczonych miejscach wyznaczonych przez menu tematów, można również dodać menu nawigacji na pasku bocznym i innych obszarach widget gotowe swojego tematu.

Na przykład, jeśli spojrzeć na naszego założyciela strony Syeda Balkhi użytkownika. on za pomocą menu, aby dodać więzi społecznych i witryn on jak w jego pasku bocznym.

Możesz dodać menu w pasku bocznym za pomocą widgetów. Wystarczy przejść do wyglądu "widgety i dodać widget Menu użytkownika z listy dostępnych widgetów do panelu.

Następnie należy podać tytuł nagłówkiem widget i wybierz jeden z niestandardowych menu wybierz menu z listy rozwijanej. Na koniec kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać ustawienia widgetów.

Teraz możesz odwiedzić swoją stronę, aby zobaczyć swój zwyczaj menu wyświetlane w pasku bocznym widget.

Jak dla ikon społecznych, niektóre tematy mogą pochodzić z gotowych ikon społecznościowych w menu. Alternatywnie, aby dodać ikon w menu nawigacji można użyć wtyczki jak ikony menu Społecznych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak dodać niestandardowe menu nawigacji w WordPressie. Można również sprawdzić nasz przewodnik o tym, jak projektować menu nawigacji w WordPress i jak dodać ikony graficzne z menu nawigacji w WordPressie.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, proszę zapisać się do naszego kanału YouTube dla WordPress samouczki wideo. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Atrybut alt wordpress hostingOstatnio jeden z naszych czytelników zapytał, czy istnieje sposób, aby dodać atrybut title w menu WordPress. atrybut tytuł pozwala na dostarczenie dodatkowych informacji na temat łącza. często pojawia się ona jako podpowiedzi ...
Tutorial na stronie seo hosting wordpressZupełne WordPress 000webhost Guide (2017) WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnej ...
Stwardnienie kanałów informacyjnych hosting wordpressOstatnio jeden z użytkowników zapytał, czy możemy pokryć jak utworzyć niestandardową Facebook paszy w WordPress? Można wyświetlać Facebooka posty z Twojej strony lub grupy na WordPress stronie, aby poprawić ...
Najlepszy hosting dla wordpress tutorialu e-commerceStrona główna »Zasoby commerce» Jak utworzyć Fantastyczny sklep internetowy woocommerce, Divi i Bluehost (marzec 2017) ponad 74 milionów witryn polegać na platformie WordPress gościć swoje blogi, ...
GoDaddy hosting samouczek WordPressNie więcej jest blog tylko jedna strona z „Co zrobiłem w sklepie dzisiaj” rodzaj dialogu. Blogi są siłą napędową w Internecie, przynosząc publishing dla mas. Dawno minęły czasy, ...