Rozwijanej panel wordpress hosting

Multimedia → Dodaj nowy

Media Dodaj nowy ekran pozwala na przesyłanie multimediów (zdjęcia, wideo, pliki, etc.) do późniejszego wykorzystania w swoich postach i stron. Ekran ten pozwala zarówno dodawać pojedyncze elementy, jak również wykonywać przesyłania zbiorczego, jeśli chcesz dodać więcej niż jeden element multimedialny do biblioteki multimediów.

Prześlij nowe media

Przesyłania multimediów z komputera lokalnego do biblioteki multimediów jest bardzo prosta. Dwie metody 'uploader', Multi-File Uploader i Przeglądarka Uploader, są zapewnione. Program do przesyłania wielu plików jest podstawową metodą dodawania multimediów do biblioteki mediów, ale jeśli nie działa, a następnie kliknij „Przeglądarka Uploader” link do korzystania z przeglądarki Uploader.

Rozwijanego panelu wordpress przycisk gospodarzem, który rozpocznie

Możesz również zobaczyć komunikat wyświetlany w dolnej części widoku, który wskazuje maksymalną wielkość przesyłania plików, jak ustawiony przez dostawcę usług hostingowych.

Wybierz pliki do przesłania

  • Drag-and-Drop - W przypadku korzystania z przeglądarki internetowej, która obsługuje HTML5 następnie pojawi się aktywny obszar wysyłania (zaznaczone przerywaną ramką), gdzie można „przeciągnij i upuść” pliki z komputera do tego obszaru, aby przesłać je do biblioteki multimediów. można przesyłać pliki po jednym na raz, czy można dodać wiele elementów multimedialnych, przeciągając i upuszczając grupę plików w tym obszarze.
  • Wybierz pliki - Jeśli przeciągnij i upuść nie działa dla Ciebie, kliknij na przycisk Wybierz pliki, które uruchomi przeglądarkę plików, który pozwala, aby znaleźć i wybrać (poprzez kliknięcie) pliki, które chcesz przesłać. Wiele plików można również wybrać, przytrzymując klawisz Ctrl (klawisz Cmd na Macu) i klikając na każdym pliku, który chcesz przesłać. Po wszystkie pliki są seleted, kliknij przycisk Otwórz, aby rozpocząć przesyłanie.

Jak są przesyłane pliki, pasek stanu zostanie wyświetlony obok każdego z nich, aby wskazać postęp, a kiedy na załadowanie się zakończy, wyświetli się miniatura mediów. Po zakończeniu przesyłania, można kliknąć na link Edytuj, aby edytować i zapisywać informacje o tym, że pliki multimedialne (patrz strona Edycja multimediów uzyskać więcej informacji), jeśli chcesz.

Przesyłanie przez Uploader przeglądarki:

  • Przeglądaj - Kliknij ten przycisk, a następnie z okna Upload pliku znajdź i kliknij plik, aby przesłać, a następnie kliknij przycisk Otwórz. Nazwa pliku multimedia zostaną umieszczone w polu tekstowym po lewej stronie przycisku Przeglądaj.
  • Prześlij - Gdy nazwa pliku mediów jest wyświetlany w polu tekstowym po prawej stronie przycisk Przeglądaj, kliknij przycisk Prześlij, aby przesłać że media. W tym momencie zostanie wyświetlony ekran Media Library.
  • Anuluj - Jeśli Upload nie działa lub jest podejmowanie dłuższy okres czasu, należy kliknąć przycisk Anuluj, aby anulować proces przesyłania.
Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Php ini wordpress GoDaddy hostingUtwórz plik php.ini z żądanego ustawienia i przesłać go w katalogu głównym serwera. To zajmie efekt z tym nowym otoczeniu. Nie można edytować plik php.ini serwera GoDaddy, ale ...
Reacties uitschakelen wordpress hostingSimon Perrin mówi: Jest to bardzo łatwy sposób je wyłączyć, jeśli nie są pewni gry z php. Wystarczy otworzyć swoje obrazy w bibliotece multimediów, a następnie kliknij na zakładkę „Opcje ekranu” ...
Hosting wordpress piasta samouczekW tym poradniku: Instalacja zoptymalizować konfigurację w tym poradniku pokażemy, jak zoptymalizować WordPress obrazy. za pomocą wtyczki EWWW Image Optimizer. Po optymalizacji obrazów może to zrobić ...
Hosting wordpress na IISEric Woersching Wprowadzenie WordPress jest aplikacją blog wydawniczy i system zarządzania treścią. Według WordPress.org, WordPress jest”state-of-the-art semantycznej osobisty ...
Dodaj panel administracyjny WordPress hostingCzy jesteś zmęczony do tworzenia stron za pośrednictwem różnych środowiskach? Dodaj wirtualną WordPress Strona "od php pliku szablonu automatycznie nie są potrzebne, aby dodać„”od strony panelu administratora strony-xxx.php będzie ...