Przykład e-commerce hosting wordpress

Nowe firmy e-commerce są pojawiały się codziennie, operacje z cegły i zaprawy szybko łączenia cyfrowym rynku. To poruszenie wzrostu ma ogromne konsekwencje ekonomiczne: eMarketer niedawno poinformował, że globalna sprzedaż e-commerce będzie doświadczenie dwucyfrowe wzrosty do roku 2020, Wiecha na zdumiewające $ 27 bilionów dolarów.

To nie dziwi, że WordPress, który moce 28% stron internetowych na całym świecie. jest wykorzystywany przez witryny e-commerce zarówno dużych, jak i małych. Oto kilka hosting Essentials for WordPress e-commerce właścicieli witryn.

Przykład e-commerce hosting wordpress dużą różnicę w

E-sklepy mają ogromną przewagę nad cegły i zaprawy w jednym obszarze kluczowego: Są zawsze otwarte, umożliwiając klientom dokonywanie zakupów w dowolnym miejscu.

Jako takie, oraz zapewnienia, że ​​ich strona zatrzymuje się 24/7, każdy e-sklep powinien być szukasz hostingu, który zapewnia maksymalną ilość uptime. hosty często chwalić posiadający co najmniej 99% czasu, ale to, co dzieje się po początkowym 99% jest krytyczna i może mieć duże znaczenie z punktu widzenia maksymalizacji wartości transakcji w okresie szczytowej handlowej. Na przykład, przy 99,8% czasu daje pole manewru strona się w dół maksymalnie 17,52 godzin rocznie 99,99% jest prawie godziny p e r r e a R.

Amazon nauczył się tej lekcji w przykry sposób, kiedy przerwa serwis wpływ Amazon.com przez 20 minut w marcu 2016. Mimo że incydent nie wystąpiły podczas zakupów świątecznym, efekt był wyczuwalny w wysokości $ 3.75 miliona w utraconej sprzedaży. według cyfrowej Commerce 360.

Zabezpieczenie może wydawać się nie myślenia, i to nie bez powodu. Chociaż WordPress rdzeń jest bardzo bezpieczne, to nie znaczy, każda witryna oparta na WordPressie jest odporny na szkodliwe oprogramowanie, ataki DDoS, phishingiem lub szkodnika.

Jest to idealne miejsce do podjęcia wielostronne podejście, które obejmuje:

  • Automatyczne aktualizacje oprogramowania: Potencjalni napastnicy mogą znaleźć szpary w obronie danej witryny, gdy rdzeń WP lub wtyczki nie są regularnie aktualizowane. Podczas aktualizacji i łatania ręcznie to się opłaca, ale czasochłonna sprawa, zarządzany WordPress hosting provider powinien automatycznie aktualizować rdzeń WordPress i inne krytyczne wtyczek.
  • Monitorowanie bezpieczeństwa: Świadomość ataku jest pierwszą linią obrony przed nim. Monitorowanie bezpieczeństwa około-the-clock może zapewnić w czasie rzeczywistym powiadomienia o wszelkich naruszeniach bezpieczeństwa.
  • Tworzenie kopii zapasowych i przywracania: Jak zawsze, kopie zapasowe powinny być planowane regularnie, aby zapewnić plecami rolki do funkcjonowania wersji witryny. A gdy katastrofy, dostawca hostingu przywrócić funkcje mogą uratować dzień.

Niektóre firmy hostingowe obejmie obsłudze narzędzi programistycznych w swoich planach, takich jak WordPress kontroli wersji Git, dostęp do phpMyAdmin, WP-CLI i inscenizacji i możliwości klonowania. Funkcje te mogą zapewnić deweloperom rąk na kontrolę potrzebną do ich środowiska aplikacji.

Przykład e-commerce hosting wordpress dysk

Krytycznie, klonowanie i inscenizacja oprogramowania może okazać się podatny grunt dla testowania nowych elementów kodujących lub miejscu redesigns. Testowania nowej funkcjonalności na miejscu postoju nie można po prostu oszczędzić wstydu, ale również zapewnić, że rollout pójdzie zgodnie z oczekiwaniami.

Wszelkie problemy z witryny może doprowadzić do spadku off możliwości biznesowych i klientów. Z niezawodnym, 24/7 pomocy eksperta, który jest po prostu zadzwonić może zapewnić spokój, że najwyższej klasy wsparcie będzie p Dodatkowo, powiadamiając zespołu wspierającego o nadchodzących dużych zdarzeń drogowych może pozwolić im podjąć proaktywne podejście do ewentualnego hostingu problemy.

Alec Rojas jest członkiem zespołu media marketing Świątyni, gdzie jest odpowiedzialny za opowiadać historię firmy na wielu platformach internetowych. Pisał artykuły do ​​różnych sklepach internetowych o wszystko, od muzyki i gastronomii do futuryzmu, i wywiad kreacje z całego świata.

Więcej posty Alec Rojas

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Amember wordpress wielu usług hostingowychOstatnia aktualizacja: 10 lutego 2017 Tworzenie sieci blogów lub stron jest jedna dobra strategia, aby zarobić niezawodne online dochodów. Jednak zarządzanie wieloma witrynami naturalnie wymagają znacznie większa ...
Aktualizacja wordpress wielofunkcyjnego witryny hostingIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
Darmowy hosting wordpress wielo stronaIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
Najlepszy hosting dla wordpress wielu witryn wtyczekIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...
strona internetowa tworzenie avec wordpress hostingIstnieją setki tysięcy hosty tam, z których zdecydowana większość spełniające minimalne wymagania WordPress. a następnie wybierając jedną z tłumu może być chore. Podobnie jak kwiaty ...