Przenoszenie blog WordPress do GoDaddy hosting

Czy jesteś w ruchu WordPressa na nowy serwer lub do innego miejsca na serwerze, nie ma potrzeby ponownej instalacji. WordPress jest wystarczająco elastyczne, aby obsłużyć wszystkich tych sytuacjach.

Przeprowadzka na nowy serwer

Jeśli przenosisz WordPress z jednego serwera na inny, należy rozpocząć od tworzenia kopii zapasowej katalogu WordPress, obrazy, wtyczki i inne pliki na swoim miejscu, a także bazy danych. Zobacz WordPress kopii zapasowych i kopii zapasowych bazy danych.

Przenoszenie blog WordPress do GoDaddy hosting Wróć

Utrzymywanie nazwy domeny i adresy URL

Przeniesienie domeny bez zmieniania domu i moderatorów adresy URL witryny WordPress jest bardzo prosta, a w większości przypadków można to zrobić poprzez przeniesienie plików.

 • Jeśli baza danych i URL pozostają takie same, można przenieść tylko przez kopiowanie plików i bazy danych.
 • Jeśli nazwa użytkownika bazy danych lub zmiany, edycja wp-config.php mieć poprawne wartości.
 • Jeśli chcesz przetestować przed włączeniem. należy tymczasowo zmienić „SITEURL” i „dom” w tabeli bazy danych „wp_options” (poprzez phpMyAdmin lub podobny).
 • Jeśli miał jakichkolwiek przepisuje (Permalinks) instalacji należy wyłączyć .htaccess i rekonfiguracji permalinks gdy idzie na żywo.

Zmiana nazwy domeny i adresy URL

(. Czyli od example.com/site do example.com lub example.com do example.net) Przenoszenie strony i zmieniając nazwę domeny lub adres URL wymaga następujących kroków - w kolejności.

 1. Pobierz istniejące pliki witryny.
 2. Wyeksportować bazę danych - iść do MySQL i eksport bazy danych.
 3. Przenieś dane z kopii zapasowych plików i bazy danych do nowego folderu - w bezpiecznym miejscu - to jest kopii zapasowej witryny.
 4. Zalogować się do serwisu, który chcesz przenieść i przejdź do Ustawienia> Ogólne, a następnie zmienić adresy URL. (Czyli od example.com/ do example.net) - zapisać ustawienia i oczekiwać, aby zobaczyć stronę 404.
 5. Pobierz pliki witryny ponownie.
 6. ponownie wyeksportować bazę danych.
 7. Edycja wp-config.php z nowego serwera MySQL baza danych, nazwa użytkownika i hasło.
 8. Przesłać pliki.
 9. Zaimportować bazę danych na nowym serwerze.

Gdy nazwa domeny lub adresy zmienić istnieją dodatkowe problemy. Pliki i bazy danych mogą być przenoszone, jednak odniesienia do starej nazwy domeny lub lokalizacji pozostaną w bazie danych, a to może powodować problemy z linkami lub wyświetlaczu motywu.

Jeśli do wyszukiwania i zamiany na całej bazy danych, aby zmienić adresy URL, może być przyczyną problemów z serializacji danych, ze względu na fakt, że niektóre motywy i widgety wartości Sklep z długością URL oznakowane. Gdy to się nie zmieni, rzeczy złamać. Aby uniknąć tego problemu serializacji, masz cztery opcje:

 1. Użyj wtyczki Velvet Blues Aktualizacja URL, czy można uzyskać dostęp do WP Admin Dashboard.
 2. Użyj Lepsze wyszukiwanie Wymienić wtyczki, czy można uzyskać dostęp do WP Admin Dashboard.
 3. Skorzystaj WP-CLI za search-wymień jeśli dostawca hostingu (lub) zainstalowano WP-CLI.
 4. Użyj wyszukiwania i zamiany na WordPressie Bazy Script aby bezpiecznie zmienić wszystkie wystąpienia ze starej domeny lub ścieżkę do nowego. (** używać tej opcji, jeśli są wygodne z administracją baz danych **)
hosting

Uwaga: wyszukiwanie i zamienianie z Interconnectit jest skrypt 3rd party

Przenoszenie katalogów na istniejącym serwerze

Przenoszenie WordPress plików z jednego miejsca na serwerze do innego - to znaczy zmienia swój adres - wymaga szczególnej opieki. Jeśli chcesz przenieść WordPress na własnym folderze, ale mają go uruchomić z katalogu głównego domeny, zapoznaj Podając swój własny katalog WordPress szczegółowe instrukcje.

Oto instrukcje krok po kroku, aby przejść do witryny WordPress do nowej lokalizacji na tym samym serwerze:

 1. Utwórz nową lokalizację przy użyciu jednej z tych dwóch opcji:
 1. Jeśli będzie Przenoszenie WordPress podstawowe pliki do nowego katalogu, utwórz nowy katalog.
 2. Jeśli chcesz przenieść WordPress do katalogu głównego, upewnij się wszystko index.php. .htaccess. i innych plików, które mogą być kopiowane są wspierane i / lub przeniesione, i że katalog główny jest gotowy do nowych plików WordPress.
 • Zaloguj się do witryny.
 • Przejdź do Administracja> Ustawienia> General ekranu.
 • W polu wordpress adres (URL): zmiana adresu do nowej lokalizacji głównego WordPress podstawowych plików.
 • W oknie na Adres strony (URL): zmienić adres do nowej lokalizacji, która powinna być zgodna z WordPress (Witrynę publiczny) adres.
 • Kliknij przycisk Zapisz zmiany.
 • (Nie próbuj otwierać / przeglądać swoją stronę teraz!)
 • Przenieś swoje podstawowe pliki WordPress do nowej lokalizacji. Obejmuje to pliki znalezione w oryginalnym katalogu, takie jak example.com/wordpress. i wszystkie podkatalogi, do nowej lokalizacji.
 • Teraz spróbuj otworzyć witrynę przechodząc do yourdomain.com/wp-admin. Uwaga, może być konieczne, aby przejść do yourdomain.com/wp-login.php
 • Jeśli używasz Permalinks. przejdź do Administracja> Ustawienia> ekran Permalinks i aktualizować swoją strukturę Link do pliku .htaccess, który powinien być w tym samym katalogu co główny plik index.php.
 • Istniejące powiązania obrazu / media załadowane media będą odnosić się do starego folderu i muszą być na bieżąco z nowej lokalizacji. Można to zrobić z Velvet Blues aktualizacji adresów URL lub Lepsze wyszukiwanie Wymień wtyczek WP-CLI za search-wymień jeśli dostawca hostingu (lub) zainstalowano WP-CLI, ręcznie w bazie danych SQL, albo za pomocą aktualizacji bazy 3rd party narzędzie Search and Replace Bazy script * Uwaga: ten skrypt jest najlepiej wykorzystywany przez doświadczonych programistów.
 • W niektórych przypadkach uprawnienia mogły ulec zmianie, w zależności od dostawcy usług internetowych. Uważaj na wszelkie pliki z uprawnieniami „0000” i zmienić je z powrotem do „0644”.
 • Jeśli motyw obsługuje menu, linki do strony głównej może mieć starą podkatalogu osadzony w nich. Przejdź do Wygląd> Menu i ich aktualizacji.
 • Czasami będzie trzeba ponownie uruchomić serwer, inaczej serwer może dać się błąd. (Dzieje się w oprogramowaniu MAMP (MAC)).
 • Ważne jest, aby ustawić lokalizacje URI Przed przeniesieniem plików.

  Pominięcie Zmień lokalizacje

  Jeśli przypadkowo przeniósł pliki zanim zmienił URI: masz dwie opcje.

  1. Załóżmy, że pliki były pierwotnie w / ścieżka / do / stary / i przeniósł je do / ścieżka / do / new przed zmianą URI. Sposób, aby rozwiązać ten problem byłoby zrobić / ścieżka / do / stare / dowiązaniem (dla użytkowników systemu Windows „symlink” jest równoznaczne z „skrót”) do / ścieżka / do / nowy /. to znaczy LN -s / ścieżka / do / nowego / ścieżka / do / stare a następnie powyższe czynności, jak zwykle. Następnie usunąć dowiązania, jeśli chcesz.
  2. Jeśli pacjent zapomni zmienić WordPress adres i adres bloga, nie będzie można go zmienić za pomocą WordPress interfejs. Jednak można go naprawić, jeśli masz dostęp do bazy danych. Idź do bazy danych witryny i znaleźć stolik wp_options. Ta tabela przechowuje wszystkie opcje, które można ustawić w interfejsie. Adres strony WordPress i adres są przechowywane jako SITEURL i domu (pole nazwa_opcji). Wszystko co musisz zrobić, to zmienić pole wartość_opcji do prawidłowego URL zapisów z OPTION_NAME =”SITEURL«lub OPTION_NAME =»domu„.

  Jeśli przypadkowo zmieniłeś adres URL witryna oparta na WordPressie

  Załóżmy, że przypadkowo zmienił URI, gdzie nie można przenieść pliki (ale wciąż mogą uzyskać dostęp do strony logowania, poprzez przekierowanie lub coś).

  wp-login.php mogą być wykorzystane do (ponownego) ustawić URI. Znajdź linię:

  i wstawić następujące linie poniżej:

  Jesteś skończony. Sprawdź swoją witrynę, aby upewnić się, że działa dobrze. Jeżeli zmiana dotyczy nowego adresu dla swojej witryny, upewnij się, niech ludzie wiedzą, nowy adres, a warto dodać jakieś instrukcje przekierowania w pliku .htaccess kierować odwiedzających do nowej lokalizacji.

  Zmiana Site URL zapewnia również szczegóły tego procesu.

  Zarządzanie starej witryny

  Wyłączanie

  1. Pobierz kopię najważniejszych plików wordpress ze starego miejsca na dysku twardym i edycji wp-config.php aby dopasować nowy serwer.
  2. Wróć do starej witryny i przejdź do Administracja> Ustawienia> Ogólne i zmienić adres URL (oba z nich) do swojej nowej stronie.
  3. Zaloguj się na serwerze, przejdź do phpMyAdmin, eksportu jako pliku i zapisać bazę danych (ale zachować starą na wszelki wypadek). Teraz przesłać tę nową bazę danych i kopii wordpress podstawowych plików z redakcją wp-config.php do nowego serwera. To jest to!

  Utrzymanie go w ruchu

  Uwaga: Upewnij się, że masz kopię zapasową bazy danych WordPress starej witryny przed przystąpieniem!

  Część A - Uruchomienie nowej witryny

  1. Pobierz całą instalację WordPress na dysku twardym. Imię folder odpowiednio do wskazania, że ​​jest to instalacja starej witryny.
  2. Pobierz bazę danych.
  3. Wróć do starej witryny i przejdź do opcji i zmienić adres URL (oba z nich) do swojej nowej stronie.
  4. Ponownie pobrać całą instalację WordPress na dysku twardym. Imię folder odpowiednio do wskazania, że ​​jest to instalacja nowej witryny jest.
  5. Pobierz bazę danych po raz kolejny (ale zachować starą). Prześlij tę bazę danych do nowego serwera. Będzie to najprostszy jeśli używasz tej samej nazwy bazy danych i utworzyć użytkownika z tych samych danych logowania na nowym serwerze, jak na starym serwerze.
  6. Jeśli użyto inną nazwę bazy danych i / lub użytkownik (patrz poprzedni krok), wp-config.php edycji w folderze instalacji nowej witryny w odpowiedni sposób.
  7. Prześlij folder instalacji nowej witryny do nowej witryny. Presto, nowej witryny powinien pracować!

  Część B - Przywrócenie starej witryny

  1. Na oryginalnym serwerze, należy usunąć bazę starej witryny (pamiętać, trzeba mieć kopię na Twoim komputerze, który wykonany na samym początku).
  2. Prześlij folder instalacyjny starej witryny do oryginalnego serwera, nadpisanie plików, które aktualnie znajdują się tam (można także usunąć folder instalacyjny na serwerze i po prostu ponownie przesłać pliki starej witryny).
  3. Przesłać bazę starej witryny jest z komputera lokalnego do serwera. Że powinien to zrobić!

  Inna procedura wykonywania kopii wpisy, komentarze, stron, kategorii i pola niestandardowego (status postu, danych permalinks, status ping, itp) łatwe do naśladowania:

  1. Zainstalować nową witryna oparta na WordPressie
  2. Idź na starym ekranie w miejscu podania. Tutaj, w Manage> Eksportuj wybierz „wszystkie” w menu Ograniczanie autora.
  3. Kliknij na pobranie pliku eksportu
  4. W nowym miejscu przejść Zarządzaj> Importuj, wybierz pozycję WordPress.
  5. Na stronie, która zostanie wyświetlona, ​​wybierz plik tylko na eksport. Kliknij na Załaduj plik a import
  6. pojawi się na stronie. W Przypisywanie Autorzy przypisać autorowi użytkowników, które już istnieją lub tworzyć nowe.
  7. Kliknij Zatwierdź
  8. Na koniec kliknij na Miłej zabawy

  Uwaga: za pomocą tej metody, jeśli są jakieś artykuły w nowym miejscu (jak Hello World, Info Page, itd), to nie zostaną usunięte. Artykuły są dodawane tylko. Korzystanie z dawną procedurę, artykuły w nowym miejscu zostaną usunięte.

  Przenoszenie WordPress MultiSite

  Wielu serwerach jest nieco bardziej skomplikowana, aby przenieść, a sama baza danych zawiera wiele odniesień do nazwy serwera, jak również lokalizacje folderów. Jeśli jesteś po prostu przeniósł się do nowego serwera o tej samej nazwie domeny, można kopiować pliki i bazę ponad, dokładnie tak, jak tradycyjny zainstalować.

  Jeżeli zamiast tego zmieniają domen, to najlepszym sposobem poruszania się na wielu serwerach jest przeniesienie plików, edytować .htaccess i wp-config.php (zmiana DOMAIN_CURRENT_SITE, a jeśli nazwa folderu zawierającego MultiSite zmieniło PATH_CURRENT_SITE), a następnie ręcznie edytować bazę danych. Wyszukanie wszystkich wystąpień nazwy domeny i zmień je w razie potrzeby. Ten krok może jeszcze nie być łatwo zautomatyzowane. Jest to bezpieczne, aby szukać / wymienić żadnej z tabel wp_x_posts jednak nie próbować wyszukać koc / wymienić bez Search and Replace na skrypcie WordPress baz danych (aka interconnectit skryptu).

  Jeśli jesteś w ruchu na wielu serwerach, z jednego folderu do drugiego, trzeba się upewnić, edytować wpisy wp_blogs poprawnie zmienić nazwę folderu. Należy ręcznie przeglądu zarówno wp_site i wp_blogs niezależnie, aby zapewnić wszystkie obiekty zostały poprawnie zmienione.

  Również ręcznie przejrzeć wszystkie tabele wp_x_options i spojrzeć na trzech polach i zmieniać je w zależności od potrzeb:

  Jeśli jesteś w ruchu z subdomen do podfolderów, lub odwrotnie, należy pamiętać, aby dostosować plik .htaccess i wartością SUBDOMAIN_INSTALL w pliku wp-config.php odpowiednio.

  powiązane linki

  Ten artykuł oznaczony jest jako wymagający edycji. Możesz pomóc Codex edytując go.

  Powiązane artykuły

  GoDaddy zmiana podstawowej domeny hosting wordpressJeśli chcesz zmienić nazwę domeny witryny WordPress®, można używać WordPress panel sterowania. Jednak trzeba też przenosić pliki witryny WordPress do właściwej lokalizacji i upewnij się, ...
  Przenieś wordpress blog-hostingCzy jesteś w ruchu WordPressa na nowy serwer lub do innego miejsca na serwerze, nie ma potrzeby ponownej instalacji. WordPress jest wystarczająco elastyczne, aby obsłużyć wszystkich tych sytuacjach. W ruchu...
  Zmień motyw wordpress hosting uriZmiana adresu URL witryny w Ustawienia-> General ekranie w jednym miejscu instalacji WordPress, istnieją dwa pola o nazwie „WordPress Adres (URL)” i „Adres strony (URL)”. Oni są...
  Jak zainstalować WordPress na GoDaddy darmowy hostingGoDaddy jest świat największy rejestrator domen i WordPress jest największym systemem zarządzania treścią dostępna. Korzystanie zarówno z nich razem powinno być zabawa oprócz wiesz jak prawidłowo ...
  Powielacz GoDaddy hosting wordpressOpis Powielacz daje użytkownikom WordPressa zdolność do migracji, kopiowanie, przenoszenie lub sklonować stronę z jednego miejsca do drugiego, a także służy jako proste narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Powielacz obsługuje zarówno ...