Powielacz GoDaddy hosting wordpress

Opis

Powielacz Wordpress daje użytkownikom możliwość migracji, kopiowanie, przenoszenie lub sklonować stronę z jednego miejsca do drugiego, a także służy jako proste narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Powielacz obsługuje zarówno w odcinkach i base64 odcinkach wymianę strun. WordPress WordPress migracji i kopie zapasowe są łatwo obsługiwane przez ten plugin.

Aby uzyskać szczegółowe odwiedzić snapcreek.com.

Powielacz pozwala na:

 • Przenieść, przenieść lub sklonować witryny WordPress między domenami lub hostów
 • Pull down na żywo witryny localhost dla rozwoju
 • Ręczne tworzenie kopii zapasowych witryny WordPress lub części witryny
 • Powielanie żywo witrynę do obszaru przemieszczania lub odwrotnie
 • Zbierać całą witrynę WordPress dla łatwego ponownego użycia lub dystrybucji
 • Przeprowadzić pełne WordPress migracji bez zmaga się z plątaniny importu / eksportu skryptów SQL

Powielacz tworzy pakiet, który łączy wszystkie wtyczki danej witryny, motywy, zawartości bazy danych i pliki WordPress w prostym pliku zip o nazwie pakietu. Pakiet ten może być następnie wykorzystane do łatwo migrować witryny WordPress do dowolnego miejsca chcesz. Przenieś się na tym samym serwerze, na serwerach i prawie każdy lokalizacja WordPress strona może być obsługiwany. WordPress nie jest wymagane do instalacji, ponieważ pakiet zawiera wszystkie pliki witryny.

Powielacz wordpress GoDaddy hosting na snapcreek

Powielacz pozwala tworzyć własne wstępnie skonfigurowany witryn, aby wyeliminować przeróbek. Zamiast ręcznego konfigurowania swojego ulubionego tematu, zestaw wtyczek lub treści w kółko, teraz po prostu skonfigurować jedno miejsce i zwijaj go w pakiet Powielacz. Gdy masz dołączonego witryny, można migrować witryny WordPress kółko w różnych miejscach, aby błyskawicznie stworzyć wiele wstępnie skonfigurowane strony!

Powielacz Pro zajmuje Duplicator do następnego poziomu z funkcji będziesz naprawdę docenić, takich jak:

 • zaplanowanych kopii zapasowych
 • Cloud Storage do Dropbox, Google Drive, Amazon S3 i FTP
 • Wielowątkowy do obsługi większych witryn internetowych bazy danych
 • Migrować całą sieć wielokierunkowego WordPress w jednym ujęciu
 • Zainstalować wielokierunkowego podstrony jako nowy samodzielny stronie
 • Bazy danych i tworzenie łatwy w instalatorze z cPanel API
 • Połączyć się bezpośrednio z instalatora cPanel
 • Powiadomienia e-mailowe
 • Profesjonalne wsparcie
 • … i wiele więcej!

U podstaw logiki do tworzenia kopii zapasowych WordPress, przenieść WordPress i przenieść WordPress są złożone i nie da się wiedzieć, jak każdy system jest ustawiony; dlatego Twoja opinia jest dla nas ważna. Dzięki za pomoc, aby WordPress najlepszy blogosferę na świecie.

Wtyczka ta wymaga pewnej wiedzy technicznej. Jeśli planujesz przenieść WordPress WordPress lub kopii zapasowej należy go używać na własne ryzyko i nie zapomnij, aby wykonać kopię zapasową plików i baz danych wcześniej. Jeśli trzeba przenieść lub kopii zapasowych WordPress i chciałby dodatkowej pomocy prosimy odwiedzić sekcję zasobów powielacz.

Powielacz wordpress GoDaddy hosting strona była oparta na WordPressie
 • Główny interfejs dla wszystkich pakietów
 • Tworzenie pakietu Krok 1
 • Tworzenie pakietu Krok 2
 • proces budowania
 • Ekran instalatora

Powielacz nie mają wiedzy ani nas?

Tak. Proszę zobaczyć wszystkie dokumenty w snapcreek.com.

Instrukcje Instalacji
 1. Prześlij folder, powielacz do wp-content / plugins / katalogu /
 2. Aktywować wtyczkę poprzez menu „plugins” w WordPress
 3. Kliknij na link Powielacz z menu głównego
 4. Sprawdź pomoc, klikając ikonę pomocy i stworzyć swój pierwszy pakiet.

Powielacz wymaga PHP 5.3 lub wyższej.

Czy są jakieś filmy mogę oglądać?

Tak. Proszę zapoznać się z sekcją wideo w FAQ.

Jest to plugin kompatybilny z WordPress MultiSite (MU)?

Powielacz nie jest jednak Powielacz Pro obsługuje pełne wielosensorowe sieciowych migracje / kopii zapasowych, a także można zainstalować na wielu podstrony jako samodzielny miejscu.

Gdzie mogę uzyskać więcej pomocy i wsparcia dla tej wtyczki?

Odwiedzić sekcję pomocy Powielacz na snapcreek.com

Wtyczka działa tylko w małych instalacjach. Jeśli spróbujesz go z dużej bazy danych, to kończy się zawsze w wewnętrzny błąd serwera.

I okazało się, że moja praca dev na WordPress miejscu była strata czasu ile bym musiał przejść przez bazy danych i zastąpić wszystkie odnośniki URL do „Podgląd” domeny, po serwery nazw zostały zmienione, aby przejść na żywo.
Skontaktowałem chłopaków Powielacz i oni odpowiedzieli szybko mówiąc, że wtyczki zrobi to, czego potrzebowałem.
Zainstalowane wtyczki, prowadził ją i dodał dwa pliki do nowego gospodarza. Utworzono bazę danych MySQL, pobiegł instalator i oryginalna strona była teraz mieszka i pracuje w zupełnie innej domenie! Nie błahy z tabel bazy danych potrzebne.
Byłem trochę niepewni o uprawnieniach użytkowników bazy danych, aby przypisać; instrukcje mogłem znaleźć po prostu powiedział przypisać odpowiednie uprawnienia. Może brakowało mi go gdzieś. I przypisane pełne uprawnienia i to działało. będę pracować do tyłu, aby usunąć niepotrzebne uprawnienia.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Hosting okna o linux na wordpress widżetówOpis Wtyczka pozwala na eksport bazy danych, pliki multimedialne, wtyczki i motywy. Można zastosować nieograniczoną Znajdź / Zamień operacje na bazie danych i plugin będzie również rozwiązać każdy ...
Hosting Wordpress na kopii zapasowej Amazon S3Opis kopii zapasowych i przywracania WordPress do / z pamięci lokalnej lub wysyłania / pobierania kopii zapasowych na / z Amazon S3 backet (Amazon S3 Web Services - AWS). DARMOWE Amazon S3 kopii zapasowych i przywracania wtyczki z ...
Darmowy hosting wordpress Australia flagUprawnienia WordPress 26,4% wszystkich stron w Internecie. Będąc tak popularny, przyciąga wiele uwagi. Nie wszyscy, że uwaga jest dobra. Negatywna uwaga, że ​​WordPress dostaje często ...
Przenoszenie blog WordPress do GoDaddy hostingCzy jesteś w ruchu WordPressa na nowy serwer lub do innego miejsca na serwerze, nie ma potrzeby ponownej instalacji. WordPress jest wystarczająco elastyczne, aby obsłużyć wszystkich tych sytuacjach. W ruchu...
Wordpress wielu hosting domenyWielu naszych użytkowników szybko nauczyć się pewnie zarządzać wieloma witrynami WordPress na własną rękę. Niektórzy nawet rozpocząć zarządzanie witryn WordPress dla klientów, przyjaciół i rodziny. Ostatnio jeden z naszych ...