Php 7 odniesienia hosting wordpress

Wysłany przez Bhagwad Park w dniu lis 11, 2015 | 1 komentarz

Wraz z wydaniem PHP 7 rośnie coraz bliżej, musisz być zadając sobie pytanie, czy nie będzie to warte modernizacji instalacji WordPressa. Pod wieloma względami, PHP 7 jest reklamowany jako największy uaktualnienia ram Od wersji 5.3. Jednak to jeszcze w wersji beta, a więc nie chcemy go używać na wszystkich żywych witryn. Ale dlaczego nie uruchomić szybki test, aby zobaczyć, jak dużo lepiej jest w rzeczywistości? Co więcej, jest kompatybilny ze wszystkimi swoimi wtyczek?

Php 7 odniesienia wordpress hosting modernizację

Jeden z hostów internetowych oferujących PHP 7 w wersji Beta jest SiteGround. Choć nie jest to zgodne z ich Memcached rozwiązaniu użytkownicy mogą włączyć go od razu od kierownika wersji PHP.

I trochę kulę i przetestowane na PHP 7 na własnej stronie internetowej. Podczas gdy wpadłem na kilka problemów dotyczących kompatybilności plug-in, I okazało się, że ogólnie rzecz biorąc znacznie szybciej niż PHP 5.6, które używałem wcześniej. Wystarczy utworzyć bazowy porównania, tutaj jest kompletny czas ładowania strony jednego z moich artykułów blog pocztowych z wykorzystaniem PHP 5.6:

Należy pamiętać, że czas ładowania od 5,9 sekundy nie odzwierciedla rzeczywistego doświadczenia odwiedzającego. Zamiast tego, „start render” metryka odzwierciedla czas, gdy użytkownik faktycznie zaczyna widzieć stronę. Zobaczmy więc, jak włączyć PHP 7 i co trzeba zrobić, aby przygotować naszą witrynę do niego.

Przygotowanie do PHP 7

Jeśli używasz Siteground jak ja, i używasz również funkcjonalność SuperCacher, musisz wyłączyć Memcached przechodząc do ikony SuperCacher, klikając zakładkę „memcached” i zmieniając ustawienie na „off”, jak pokazano tutaj :

Gdy już to zrobisz, udać się do instalacji WordPress i przejdź do odpowiedniego plug-in, który musi być zainstalowany. Przejdź do ustawień SuperCacher i pod „Ustawienia” Memcached zmienić przełącznik w pozycji „OFF”.

Jeśli ciężko dostosować swoją witrynę WordPress, są szanse, że PHP 7 ma zamiar złamać niektóre z wtyczek. Osobiście musiałem wyłączyć trzy lub cztery z nich które niestandardowego kodu. Ale największy konflikt miałem z PHP 7 i WordPress jest to, że złamałam „złe zachowanie” plug-in, które mogę polegać na silnie zapobiegania spamerów i hakerów mi na miejscu. Więc teraz, musiałem go wyłączyć w celu PHP 7 za zgodne.

Przełączanie na PHP 7

Przełączanie do nowej wersji PHP poprzez obszarze SiteGround cPanel jest niezwykle łatwe. Kliknij ikonę „Wersja PHP Manager” na panelu cPanel, a następnie wybierz folder WordPress - nie ma potrzeby dla nas, aby zmienić wersję PHP na nic innego teraz. Spowoduje to przejście do kolejnego ekranu, który pozwoli Ci wybrać, która wersja PHP chcesz włączyć.

Php wordpress hosting 7 odniesienia do następnego ekranu

Jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu, moja poprzednia wersja była jedną pogrubione - 5,6 0,12. Tutaj, po prostu zmienić swój wybór do PHP 7 Beta, naciśnij „Zapisz” i gotowe! Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to natychmiast sprawdzić swoją witrynę do komunikatów o błędach. W przypadku, gdy przerwy w miejscu i nie masz żadnych komunikatów o błędach, można dowiedzieć się, jakie są, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym blogu. Jeśli tak jak ja zobaczyć kilka komunikatów o błędach narzekają różnych wtyczek, należy iść dalej i wyłączyć je tymczasowo podczas przetestować PHP 7.

Uruchamianie benchmarkach

Ponieważ miałem wyłączyć niektóre wtyczki, wpadłem stary test ponownie z PHP 5.6, a po przejściu na PHP 7, oto wyniki:

Widać, że istnieje różnica ponad jedną sekundę, jeśli chodzi o czas ładowania strony dla mojej istniejącej witryny. To jest różnica 20%! Ponadto, należy pamiętać, że mamy wyłączoną Memcached na serwerach Siteground. Są to bardzo obiecujące wyniki i raz błędy i problemy z kompatybilnością z PHP 7 są eliminowane, będę doczekać czyniąc cały czas przełącznika.

Wpisz poniżej swój adres, aby dowiedzieć się teraz:

o autorze

Bhagwad Park jest pisarzem techniczny z Indii, a obecnie mieszka na Florydzie. Bierze zainteresowanie w świecie IT, chmura, a także utrzymuje blog koncentruje się na prawach człowieka w krajach rozwijających się.

Powiązane artykuły

Zmniejszyć szerokość strony wordpress hostingChcesz przyspieszyć swoją stronę WordPress? Chcesz wiedzieć WordPress sztuczek optymalizacji, które mogą pomóc zmniejszyć czas ładowania strony? W tym artykule pokażemy, jak przyspieszyć ...
MAMP żyć serwer hosting wordpressWitam, ja zacząłem mieć pewne problemy ostatnio z witryny WordPress że zbudowany przy użyciu MAMP, a następnie przeniesione do serwera na żywo. Chciałbym zbudowany witryny i uruchomić go, to wyglądało w porządku, to ...
Hosting okna o Linuksie na stronie wordpressCzy zastanawiasz się, co między nimi (Linux lub Windows) byłby najlepszy wybór dla swojej stronie? Czy jesteś początkujący, aby rozpocząć planowanie bloga lub blogger myśli migrować z jednego ...
F2 fotografia przez Lexi hosting wordpressSmugMug vs WordPress - Co jest lepsze? SmugMug vs WordPress - Co jest lepsze? Jakiś czas temu napisałem długi blog o moim pełnym cyfrowym workflow - myśleliśmy, że nadszedł czas, aby złamać rzeczy w dół ...
Darmowy hosting wordpress Australia flagUprawnienia WordPress 26,4% wszystkich stron w Internecie. Będąc tak popularny, przyciąga wiele uwagi. Nie wszyscy, że uwaga jest dobra. Negatywna uwaga, że ​​WordPress dostaje często ...