Nigdzie w szczególności hosting wordpress

Blog introspekcji Wyzwanie

13.) Czego nauczyłeś się od blogowania?

To szerokie pytanie! Mogłem albo pójść drogą techniczną lub bardziej emocjonalny trasy / psychiczne. skoro, jak ta ostatnia jest stale zmieniających się i ciągle relearning rzeczy Myślałem, że już wiedział, mam zamiar skupić się na tych pierwszych; tym bardziej nudny z dwóch, ale najłatwiej związać.

Jedną z pierwszych rzeczy nauczyłem się od blogowania, co przepustowość jest i dlaczego Hotlinkowanie nie zawsze jest grzeczny.
Nigdzie w szczególności wordpress hosting wkrótce
kiedy zacząłem ten blog nie był przesyłania obrazów używać do powierzchni magazynowej bloga ale stosując u rl „s z obrazu podziału miejscu zamiast. Nie byłem pewien, jak dużo miejsca do przechowywania miałem na tym blogu lub jak szybko to wypełnić, tak by z linkami do zdjęć, zamiast wysyłania, nie muszą martwić się o miejsca. Wkrótce okazało się, że darmowe konto miałem na obraz-sharing miejscu dał mi miesięczny przydział pasma, choć i jeśli kiedykolwiek podszedł tej kwoty to wszystkie moje filmy nie byłyby widoczne dopiero przydział zresetować się do następnego miesiąca , ohhh. Teraz rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie suka o hotlinking.

fe-fi-fo-feef, czuję złodzieja pasma!

niektóre strony i blogi mają nieograniczoną przepustowość przez ich firmy hostingowej (jak ja teraz, że mam włączony większość moich obrazów z powrotem tutaj). ale inni mają określoną ilość, że nie można przejść. więc jeśli mogę użyć URL z pic na miejscu kogoś innego i umieścić go na kopalni, a następnie za każdym razem robi się obejrzeć na mojej stronie jem swoje pasmo. nie fajne, jeśli mają ograniczenia lub zapłacić za ich przepustowości. to coś, co tak naprawdę nie rozumieją i wziął za pewnik przed Zacząłem biegać mój własny blog.

Inna sprawa, że ​​nauczyłem się przez blogów jest to, że jest to naprawdę irytujące, kiedy ktoś (ja) wstawia działania w ich zdaniach wielokrotnie, podobnie jak * śmiech * lub * * rumieńców. to dobrze zrobić, ale czasami nie ciągle jak kiedyś zrobić; to co emotikony są za! ale potem znowu, można iść za burtę na wykorzystaniu uśmieszki też. być odpowiedzialnym uśmieszki użytkownika.

[ „Odpowiedzialny” smiley robi pranie, co powinienem robić teraz ...]

Przypomina mi to kiedy znalazłem wygodnej listy dandysa (o cholera, kolejny odniesienia Śladem Blue!) jak zrobić różne buźki podczas przeglądania sekcji pomocy WordPress jeden dzień. Byłem tak podekscytowany, aby wreszcie wiem, jak inni by to osiągnąć! I być może zrobiłem sobie trochę ściągawki.

Teraz jestem gotowy na każdą sytuację. to przyniesie!

Ostatnio mam nawet parał się kod HTML, aby lepiej sformatować moich postów (The Matrix jest prawdziwy!) Przy dokonywaniu post, mamy możliwość korzystania z wizualną funkcję redaktora, który zasadniczo wygląda tak samo, jak pojawi się w gotowym postu, lub możemy wykorzystać funkcję redaktora tekstu, który pokazuje HTML dla słupka.
Nigdzie w szczególności wordpress hosting tylko wiedział, że szczęśliwy, smutny
każdy kolor, umieszczenie obrazu, czcionki, rozmiar czcionki, wyrównanie, itp jest częścią polecenia, które powoduje, że komputer jak go wyświetlić. Jestem pewien, że to jest jak druga natura gdy nauczysz się języka, ale wiem tylko kawałki, więc to będzie powolny. wydaje się używać tej samej części mózgu, który obsługuje matematyki, jeżeli mówi nic.

Matematyczne = utwardzenia Tantrum x nieskończoność

to wszystko jest procesem ciągłym. są rzeczy, które wiedziałem już przed rozpoczęciem mój własny blog, że nauczyłem się, jak to zrobić lepiej, a są rzeczy, które ja zawsze zastanawiałem się, ale nie do końca pojąć. Ja ciągle nauka i doskonalenie umiejętności, co niewiele mam w dziale techie. to dobrze, aby w końcu móc śledzić konwersacje komputerowych, że mój mąż ma ze mną, bez łapania much w ustach. i to wspaniałe uczucie, kiedy wiem, że coś, że nie!

mi, pławiąc się w wiedzę

Uwaga do siebie: nie ufaj miejski Słownik dać wiarygodne definicje

Cop out. - Nie, tylko żartowałem. Czy to nie jest wielki jak my (mogą) stać tech kreatorów tylko dlatego, że są blogerzy? Poszedłem tą drogą, gdy dostałem się do mojego rzemiosła blogu, a ja uwielbiałem grać z małymi technicznych, takich jak tworzenie i wstawianie favicon lub tworzenia sieciowalnych odznaczenia itd. I nawet, że ja pisząc blogach na tematy techniczne * lol * To po prostu idzie do pokazują, że istnieje wymiar rozwoju osobowego w blogowaniu.

dobrze, że jest verrrry techniczny ;-)) ale to jest niesamowite rzeczy uczymy podczas blogowania. Trzeba skonsultować się z wami jak wstawić emotikony jak nie mam pojęcia!

Właśnie rozmawiałem o podstawowych buźki, jak buźkę ty zakończony komentarz z. Wiedziałem tylko szczęśliwe, smutne, i mrugając te, kiedy zacząłem blogować. istnieje cała lista z nich tutaj: https://en.support.wordpress.com/smilies/
ruchomy rodzaj choć, jak pranie jeden w tym poście, to plik obrazu.

O mój Boże, nie wiedziałem, że był jeden kotek! Przepraszam, po prostu patrząc na liście, a przedtem nie zauważył, że jeden. musi go wypróbować ... # 128049;

Powiązane artykuły

Link do innych blogów WordPress gospodarzemIstnieje wiele sposobów, aby zrobić link bloga, i wiele sposobów, aby to zrobić z WordPress inny niż za pomocą tej wtyczki, ale zrobiłem ten plugin zrobić to w pewien sposób, że moim zdaniem jest dość łatwe do czynienia ...
Angie antyteizm wordpress hostingKu konsternacji specjalistów zdrowia publicznego w całym kraju, już otrzymali nową szansę w centrum uwagi dzięki nowej współ-gospodarzem koncertu na ABC The View. Gratulacje! Od...
Osadzić wordpress blog do witryny WWWWiele rozmowy przesuwa się od tradycyjnych stron internetowych i komentarzy blogu social media. Często podczas pisania artykułu, chciałbym odnieść się do dyskusji dzieje się na Facebooku, ...
Tygodnik zdjęcie wyzwanie hosting wordpressJestem z powrotem na nogach, ale porusza się wolniej. To moja wymówka (a ja przyklejania do niego) za opóźnienie w odpowiedzi na wyzwanie Weekly Photo: Window. Mój wpis na wyzwanie było ...
Cookie Graal gfx hosting wordpressDo czasu kiedy udawał administratora Dobrze więc raz grałem Graal Era i naprawdę nudzi więc postanowiłem udawać Reno ... lol. Ubrałem się tak jak on i kopiowane swój status Potem ...