Następna strona strzałka hosting wordpress

Stylizacja page-linki

Czy wiesz, że można podzielić pojedynczy słupek się do różnych stron internetowych poprzez wpisanie w poście? Zwany znacznik Page-Link, umieść kursor w miejscu, w którym chcesz odpocząć strona pojawiać się w swoim poście i rodzaju (Trzeba użyć trybu tekstowego edytora, aby to zrobić). Technika ta może być stosowana przez cały długi słupek, aby dwie lub więcej stron na pojedynczym stanowisku. Uwaga: W tym samym czasie nastąpił przycisk quicktag Next-Page, ale został usunięty w celu zmniejszenia bałaganu na pasku quicktag.

Następna strona strzałka wordpress hosting są w

Podczas przeglądania swój post na swojej stronie, linki wielostronicowe wyświetlane jako linki na dole wygenerowanym postu i zazwyczaj wygląda tak:

Badając strony-linki Tag

Domyślną spojrzenie na stronie-linki przedstawiono powyżej. Na stronie internetowej jesteś na nie jest zaznaczony jako link, ale wykazuje się jako liczbę stałych. Jeśli zrobić tylko kilka postów wielostronicowych, to może być wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć czytelnika kontynuować czytanie stron w odpowiedniej kolejności.

Istnieją dwa znaczniki szablonów, które mogą być stosowane do stylu tag strona-linki. W link_pages () i wp_link_pages () Tagi szablon. W link_pages () tag używa strun w cudzysłowach jako parametry i wp_link_pages () używa wyrażeń logicznych jako parametry. Zarówno zrobić w zasadzie to samo.

Użycie domyślnego, podane powyżej, na wp_link_pages () jest to:

Parametry będziemy pracować z dla tagu szablonu są następujące:

  • przed: Tekst postawić przed wszystkimi odnośnikami. domyślnie

    Strony.

  • po: Text umieścić po wszystkich linków. domyślnie

    .
  • next_or_number: Wskazuje, czy numery stron powinny być stosowane. Prawidłowe wartości to numer (domyślne), a następnie
  • nextpagelink: Tekst na link do następnej strony. Domyślne do następnej strony.
  • previouspagelink: (string) Tekst na link do poprzedniej strony. Domyślnie do poprzedniej strony.
  • pagelink: format string do numerów stron. Wartość% w łańcuchu parametrów zostanie zastąpiony numerem strony, więc Page% generuje „strona 1”, „Page 2” itd domyślne do%. tylko numer strony.

Widzieliście domyślny wygląd. Zagrajmy z innych możliwości.

Zmiana wyglądu strony-linki

Domyślnie, strona-linki są w tagu HTML ust. Dodać klasę CSS do sekcji DIV otaczającego znacznik akapitu i trzeba jeszcze większą kontrolę nad wyglądem tagu strona-link.

Poniższy stosowanie tagu dodaje znacznik DIV przed i po stronie-linki, pojawi się napis „strona” obok każdego numeru strony, a kiedy jesteś w środku, aby strona pojawi się numer strony, zamiast słowo „next” i listę stron, jak pokazano poniżej.

Dajmy naszym stylu klasy „pagelink” zieloną barwę i kursywa:

Następna strona strzałka wordpress hosting znaków lub HTML

Strona 1 strona 2 strona 3

Chcesz mieć więcej zabawy? Załóżmy zaprojektować je tak robią więcej niż po prostu powiedzieć czytelnikowi „strona 1”.

Jeśli były na stronie trzy z czterech stron, może to wyglądać tak:


Korzystanie z wp_link_pages () można dodać znaków rozszerzonych lub znaków podmiot zastąpić następnego i poprzedniego o ciekawym wyglądzie. Dodajmy podwójnej strzałki w prawo »i« podwójnej strzałki w lewo.

I to może wyglądać następująco:

Uwaga: W przypadku używania znaków rozszerzonych lub podmioty znaków HTML z wp_link_pages (). przechodzą w tablicy parametrów zamiast łańcucha. W formacie string zapytanie, Ampersand wymagane do utworzenia podmiotu jest postrzegana przez wp_link_pages () jako ogranicznik łańcucha i nie będzie działać.

Są to tylko kilka próbek i można użyć wyobraźni, aby stworzyć szeroką gamę różnych stylów i wygląda na linki stronie witryny lub tematu.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Uzyskaj typ strony wordpress hostingOpis zwraca tablicę stron, są w blogu, ewentualnie ograniczonych parametrami. Tablica ta nie jest drzewo jak (hierarchiczny). Patrz wp_list_pages () szablon ...
Zewnętrzna nofollow wordpress hostingOpis Wystarczy proste, jeśli użyć tej wtyczki, rel = nofollow a target = _blank zostanie wstawiony automatycznie do wszystkich linków zewnętrznych do postów, stron www lub menu tematycznych. Także Ty...
Strona wkładka przerwa hosting wordpressPodczas tworzenia lub edytowania WordPress stronie lub blogu, można łatwo dodawać obrazy w dowolnym momencie za pomocą narzędzia do przesyłania mediów WordPress. Oto jak dodać zdjęcie, krok po kroku, za pomocą mediów ...
Link do innych blogów WordPress gospodarzemIstnieje wiele sposobów, aby zrobić link bloga, i wiele sposobów, aby to zrobić z WordPress inny niż za pomocą tej wtyczki, ale zrobiłem ten plugin zrobić to w pewien sposób, że moim zdaniem jest dość łatwe do czynienia ...
Dodaj ustawienia sekcja hosting wordpressOpis Dodaj nową sekcję na stronie ustawień. Ustawienia Sekcje są grupy ustawień można zobaczyć na stronach WordPress ustawień ze wspólną pozycją. W swojej wtyczki można dodać nowe sekcje ...