Najlepszy darmowy hosting wordpress uk

Absolutely Free WordPress hosting WPNode

Zupełnie za darmo? Tak! Brak reklam, bez umowy, żadne ścisłe zasady ... Nie wymaga zakupu!

Słaba jakość? Nie! Starannie zbudować dom WordPress. To błyskawicznie z silnym bezpieczeństwa!

Bad wsparcie? Nie! Dbamy o Twój uśmiech. Ninja wsparcie jest zawsze z wami!

WPNode służy WordPress naprawdę szybko. Używamy LEMP stos rozruch WP plugin W3 Razem Cache, aby zmniejszyć czas ładowania strony, a dla serwera CloudFlare CDN.

hosting

Używamy CloudFlare aby chronić swoją witrynę przed atakami DDoS. Chronimy wp-login.php od atak brute force i ukryć wp-config.php aby uniknąć przecieków.

Zapomnieć o kłopotliwej hosting panelu sterowania, wystarczy zalogować się do swojego WordPressa i rozpocząć blogowanie! Jest niezwykle łatwy w obsłudze i działa po wyjęciu z pudełka.

Budowanie z - Od darmo, za darmo, korzystać bezpłatnie

LEMP stos to grupa oprogramowania open source, aby uzyskać serwerów WWW uruchomiony. Skrót oznacza Linux, Nginx (wymawiane silnik X), MySQL i PHP.

Roundcube jest oparty na sieci Web klient poczty IMAP. Jego najważniejszym elementem jest wszechobecna wykorzystanie technologii Ajax do przedstawienia bardziej płynny i elastyczny interfejs użytkownika niż w przypadku tradycyjnych klientów poczty internetowej.

plugin W3 Razem Cache zwiększa wygodę użytkownika, poprawiając wydajność serwera, buforowanie każdy aspekt swojej stronie, i zmniejszenie czasu pobierania.

phpMyAdmin to darmowe narzędzie przeznaczone do obsługi administracji MySQL z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Może on wykonywać różne zadania, takie jak tworzenie, modyfikowanie lub usuwanie baz danych, tabel, pól lub wierszy.

CloudFlare jest wolny światowy dostawca CDN, które mogą przyspieszyć WordPress. Chroń WordPress z zakresu zagrożeń online z spamerów do SQL Injection na DDOS.

Secure FTP. W przeciwieństwie do standardowego protokołu transferu plików (FTP), szyfrować SFTP polecenia i dane zarówno, zapobiegając haseł i poufnych informacji z przesyłanych w klarowny przez sieć.

Jednak tylko dlatego, że coś jest za darmo nie oznacza, że ​​jest ona ograniczona. Na szczęście WPNode zapewnia wszystko tyle potrzeba do swojej stronie WordPress.

  • Nieograniczona liczba witryn WordPress
  • 5GB pamięci masowej SSD
  • Nieograniczony transfer danych
  • 1GB email na podstawie roundcube
  • Bezpłatne globalny CDN przez CloudFlare
  • Wstępnie skonfigurowany plugin W3 Razem Cache
  • Zarządzanie bazą danych za pomocą phpMyAdmin
  • Przekazać plik Pobieranie plików przez SFTP

Rozumiemy Twoje wątpliwości o nasz WordPress gospodarzem, tylko dlatego, że to zupełnie za darmo. Nie martw się! Jesteśmy zawsze gotowi, aby usunąć wątpliwości. Jeżeli nie znalazłeś na pytania, nie krępuj się napisz do nas w każdej chwili korekty.

Tak! Oferujemy Państwu absolutnie darmowy hosting WordPress. Nieskrępowany! Nie wymaga zakupu! Brak ukrytych opłat! Musimy po prostu swój e-mail do odbierania informacji o hosting.

Najlepszy darmowy hosting wordpress informacje, uk

Tylko dlatego, że ktoś, jak jest to potrzebne. I to jest fajne myślimy

Wierzymy, że jest lepszy niż ręcznie masowej produkcji. starannie WordPress ręcznie zbudować swój dom, więc bądź cierpliwy, proszę. Zazwyczaj wszystko będzie gotowe w ciągu 30 minut, w czasie 02: 00-14: 00 czasu EST, nie więcej niż 10 godzin. dostaniesz powiadomienie na email, gdy skończymy budowę.

Zwykle nie jest dokumentem pomoc dla tematu plugin zainstalować i skonfigurować od deweloperów. Jeśli trzeba, możemy zrobić dla Ciebie, ale jest to usługa płatna, 19 $ za miejscu. Świadczymy również usługi dostosowywania motywu. Daj nam e-mail, jeśli trzeba.

Tak, to jest również usługą płatną, zaczynają się od $ 39 Za miejscu. Pozwól nam pomóc przenieść swoją witrynę do WPNode lub dowolny hosting chcesz. Możemy również pomóc w migracji z Bloggera do WordPress, nawet coś dla WordPressa.

Tak, oferujemy bezpłatną 1GB konto e-mail z obsługą POP3 / SMTP / IMAP. Używamy również roundcube jako naszej platformy webmail. Najbardziej widocznym elementem Roundcube jest wszechobecna wykorzystanie technologii Ajax do przedstawienia bardziej płynny i elastyczny interfejs użytkownika niż tradycyjne webmail.

Używamy CloudFlare jako naszego dostawcy CDN. CloudFlare jest wolny globalny dostawca CDN i DNS, które mogą przyspieszyć i zabezpieczyć swoją witrynę WordPress.

Teraz mamy tylko jedną lokalizację serwera: New York City, ale planujemy budować więcej.

Śledź @WPNodeNet statusu serwera.

Na swojej stronie używamy CloudFlare do ochrony przed atakami DDoS WordPress. Dla Państwa WordPress, możemy dopuścić do pliku wp-login.php od atak brute force. Mamy również ukryć plik wp-config.php aby uniknąć przecieków.

Można uaktualnić do najnowszej WordPress po raz pierwszy, to jest zwolniony, i instalować żadnych tematów pluginy chcesz. Nieograniczony transfer danych, nie ma ograniczeń co do użytkowników lub odsłon.

Mamy kopię zapasową wszystkich danych systemowych, aby zapobiec utracie, ale nie ma kopii zapasowych danych WordPress oddzielnie. Gorąco polecamy skorzystanie UpdraftPlus do tworzenia kopii zapasowych WordPress w chmurze, takich jak Dropbox i Google Drive. Jesteś odpowiedzialny za swoje własne dane.

Teraz nie możemy sobie pozwolić na wsparcie 24x7, ale postaramy się jak najlepiej pomóc. Zazwyczaj będziemy w kontakcie w ciągu 30 minut, w czasie 02: 00-14: 00 czasu EST, nie więcej niż 10 godzin.

Nie mamy tylko dwa sposoby wsparcia teraz. Albo wysłać e-mail do hi@wpnode.net. lub ćwierkanie do @WPNodeNet.

Bezpośredni dostęp do bazy danych WordPress, używamy phpMyAdmin. standardowym narzędziem PHP oparte na dostępie i pracy z bazą danych MySQL. Może on wykonywać różne zadania, takie jak tworzenie, modyfikowanie lub usuwanie baz danych, tabel, pól lub wierszy.

Właściwie można łatwo przesyłać pliki za pomocą WordPress desce rozdzielczej, ale także zapewnić dostęp do przesyłania SFTP pobrać pliki. Secure FTP, w przeciwieństwie do standardowego protokołu transferu plików (FTP), szyfrować SFTP polecenia i dane zarówno, zapobiegając haseł i poufnych informacji z przesyłanych w klarowny przez sieć. Wystarczy zainstalować klienta SFTP, zalecamy używanie FileZilla.

Zapomnieć o kłopotliwej hosting panelu sterowania. Robimy wszystko dla ciebie. Wystarczy zalogować się do swojego WordPressa i rozpocząć blogowanie! Jest niezwykle łatwy w użyciu i gotowy do być uruchomiony po wyjęciu z pudełka. Masz pełne wykorzystanie WordPress back-end bez ograniczeń opartych uprawnieniami.

Zastosuj - krok z domu WP

Skopiuj następujące tytuły i wkleić je do odpowiedniej formy, wypełniając z własnej informacji.

E-mail: name@wpnode.net lub name@yourdomain.com

Uwaga: wszelkie dodatkowe notatki ...

Nazwa użytkownika (wymagana. Dostaniesz subdomeny jak username.wpnode.net dla WordPress gospodarzem. Można używać własnej domeny, jak również. Ta nazwa użytkownika jest również używany do dostępu do phpMyAdmin i SFTP.

Domeny - Opcjonalne. Jeśli chcesz używać własnej domeny, daj nam tej informacji.

Email - opcjonalnie. Oferujemy Państwu 1GB konto za darmo e-mail. Można dostać @ wpnode.net lub @ YourDomain.com oparciu adres e-mail, jak chcesz.

Uwaga - Opcjonalne. Wszelkie dodatkowe noty lub informacje, które mają być zawarte tutaj.

Ostatnio mamy dużą liczbę aplikacji, musimy uaktualnić i optymalizować nasze serwery, więc zdecydujemy się zawiesić otrzymanie nowych zastosowań. Przepraszam za niedogodności. Wrócimy wkrótce

Prosimy nie używać szablonu aplikacji złożyć swoją aplikację, lub e-mail zostanie oznaczony jako SPAM.

Powiązane artykuły

gratis za wordpress hosting gospodarzemZupełnie za darmo WordPress hosting WPNode całkowicie za darmo? Tak! Brak reklam, bez umowy, żadne ścisłe zasady ... Nie wymaga zakupu! Słaba jakość? Nie! Starannie zbudować dom WordPress. Jego...
Wordpress ecommerce hostingOni są bardzo profesjonalny i niezawodny. Oni naprawdę wyszła za mnie i chcę polecić je, jeśli trzeba wykonanej pracy. Nie mógłbym być szczęśliwszy. Gdybym nie powiedział to wystarczająco -...
Darmowy hosting joomla opinię ukBest Free Web Hosting Tak, gospodarze biorące udział w tym strony oferują prawdziwe pakietów hostingowych bez żadnych kosztów. Pamiętaj, aby przeczytać nasze opinie pogłębione o szczegóły i zobacz co mówią ich klienci. Jest...
Proste skrypty vs hosting wordpressJest to częsty punkt błąd - jaka jest różnica między WordPress.com i WordPress.org? Uproszczona wersja jest taka: WordPress.org jest informacja i „chwycić oprogramowania” ...
GoDaddy zmiana podstawowej domeny hosting wordpressJeśli chcesz zmienić nazwę domeny witryny WordPress®, można używać WordPress panel sterowania. Jednak trzeba też przenosić pliki witryny WordPress do właściwej lokalizacji i upewnij się, ...