Najlepsze brytyjskie firmy hostingowe hosting wordpress

Opinie są oparte na wykonywaniu gospodarzy WordPress monitorowanych przez ostatnie 12 miesięcy.

Niektóre strony internetowe zweryfikuje usługi złej jakości i stwierdzić, że jest to najlepszy WordPress gospodarzem w Wielkiej Brytanii, tak aby pieniądze. My w top5hosting testowy i tylko przegląd najlepszych dostawców usług hostingowych w Wielkiej Brytanii i miejsce ich podstawie kilku parametrów, takich jak niezawodność, wsparcie, szybkości, ceny i bezpieczeństwa.

hosting

WordPress jest PHP opartych CMS, który korzysta z danych MySQL do przechowywania danych. Oznacza to dowolną witrynę usługi, które spełniają podstawowe wymagania WordPress może przechowywać i dostarczać treści hosting. Najlepsze serwery wykonujących WordPress są Apache i Nginx. Na podstawie tego kryterium, nasze czynnikami ogólnymi firm hostingowych, pewnych specyficznych czynników WordPress i wielu testów, poniżej znajduje się tabela z największych internetowych firm przyjmujących 5 do WordPressa i ich opinie.

SiteGround został wymieniony jako zalecanego WordPress hosting provider na stronie hostingu WordPress.org.

Istnieje wiele powodów, dlaczego rangi Siteground jako najlepszy WordPress Hosting w Wielkiej Brytanii, niektóre z nich to:

SiteGround zapewnia premia udało WordPress hosting usługi wsparcia eksperckiego z WordPress. Zapewniają one 1 kliknięciem zainstalować do sprawnego rozpoczęcia i swobodnej migracji, jeśli szukasz, aby przenieść istniejącą stronę internetową. Mogą one pomóc w konkretnych kwestiach związanych WordPress, instalacja tematu lub konfiguracji wtyczki i zrobi to szybko. Ich wsparcie 24/7 odpowiada natychmiast na telefon i rozmawiać, a nawet 15 minut na biletowego. Ich in-house opracowane buforowanie WordPress (dostępny na GrowBig i GoGeek planów) może przyspieszyć witryny wydajności do 4 razy.

SiteGround obecnie gospodarzem ponad 500 000 domen i otrzymaliśmy 95% wskaźnik satysfakcji klienta za 2016 4 rok z rzędu.

Najważniejszymi czynnikami, które należy rozważyć przed zakupem WordPress hosting, według naszych ekspertów są przeglądarki:

 • Jak szybki i niezawodny jest firma hostingowa?
 • Ile witryn można uruchomić na jednym plan hostingowy?
 • Jak kompetentny i przyjazny jest wsparcie techniczne?
 • Jak łatwe i intuicyjne jest cPanel?
 • Jak na temat zwrotu pieniędzy i gwarancji uptime?
 • darmowe domeny
 • WordPress Themes i wtyczek
 • WordPress jednym kliknięciem instaluje i migracji
 • rdzeniowe aktualizacje automatyczne WordPress
 • tworzenie kopii zapasowych

CO TO JEST WORDPRESS?

WordPress stał się jednym z najbardziej popularnych platform wydawniczych internetowych i dziś moce ponad 75 milionów stron internetowych, ale to, co wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że WordPress to nie tylko narzędzie do blogowania, ale także bardzo elastyczny system zarządzania treścią lub CMS że pozwala budować i zarządzać pełni funkcjonalny internetową przy użyciu tylko przeglądarkę internetową i najbardziej wszystko to całkowicie za darmo! WordPress jest platformą open-source, które pozwala zarządzać wszystko od małego bloga do dużego obiektu handlowego z setek stron.

Najlepszy uk firm hostingowych wordpress hosting samego serwera jako

CO zarządza WORDPRESS hosting?

Za miesięczną opłatą do dziesięciu razy koszt dzielonego hostingu. Wielu dostawców oferuje bogate w funkcje pakiety hostingowe zbudowany specjalnie dla użytkowników WordPressa.

Ze względu na popularność WordPress, wiele firm hostingowych wybrało się specjalizować w WordPress i oferują to, co jest znane jako zarządzane WordPress gospodarzem.

Zarządzane WordPress Hosting to usługa, gdzie wszystkie techniczne aspekty uruchomiony WordPress jest zarządzany przez hosting provider, obejmuje:

 • Większe bezpieczeństwo - Bardzo mocno warstwa zabezpieczeń, które aktywnie skanuje pod kątem złośliwego oprogramowania i blokuje wszystkie próby włamania.
 • Większa szybkość - Serwery skonfigurowane do WordPress, czy prywatne lub wspólne, naprawdę można zrobić swoją stronę szybciej.
 • Kompleksowa obsługa - Wasze wsparcie jest świadczone przez prawdziwych ekspertów WordPress z większym doświadczeniem niż ktoś, kto czyta instrukcję obsługi.
 • WordPress aktualizacje - Najczęściej zarządzanych dostawców hostingu przetestować WordPress aktualizacji i wdrożyć je dla ciebie, więc aktualizacje zabezpieczeń staje się refleksja.
 • Codzienne kopie bezpieczeństwa - Większość firm hostingowych zapewnić codzienną kopię zapasową wszystkich danych i poczty w swojej domenie.
 • uptime Strona internetowa - Nie ważne ile osób odwiedza witrynę, to prawdopodobnie nigdy nie zejść.

Jak wybrać najlepszą WordPress Hosting w Wielkiej Brytanii?

Jest tak wiele firm tam próbuje dokonać szybkiego złotówki. Wybierając najlepsze usługi hostingu WordPress na swojej stronie nie zawsze jest tak łatwe, jak powinno być. Istnieją różne rodzaje WordPress dostępne opcje takie jak współdzielone, Cloud Hosting. VPS (co oznacza Virtual Private Server), Dedykowane i Managed WordPress gospodarzem. Shared WordPress Hosting jest jednym z najbardziej popularnych form stronie hostingowych na rynku, co oznacza, że ​​wiele stron internetowych są przechowywane razem na tym samym serwerze.

SiteGround jest bardzo zaangażowany w społeczności WordPress. Dostarczają światowej klasy hosting z niesamowitym wsparciem WordPress Guru.

Większość platform chmurowych w naszej liście najlepszych Chmura dostawcą usług hostingowych dla 2017 roku mogłaby przetrwać nawet całe centrum danych przechodzi w tryb offline jak zbiorczej chmura zasób jest pobierana z wielu centrach danych w różnych miejscach, aby rozłożyć ryzyko.

Z hostingu VPS, zostanie przydzielona partycji na serwerze z chronionego i zarezerwowanej ilości pamięci i mocy obliczeniowej.

WSPÓLNA lub zarządzanych WordPress Hosting?

„Wspólna” hosting odnosi się do układu, w którym Twoja strona mieszka na tym samym serwerze co witryn innych. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest większa liczba miejsc na niższych kosztach - i dla małych wydawców, oszczędności mogą być poważnym brakło. Z hosting zarządzany wszystko jest pod opieką dla Ciebie, dzięki czemu można swobodnie skupić się na innych rzeczach, takich jak pisanie, marketingu i tworzenia produktów.

 • Jeśli jesteś początkujący, którzy zaczynają bloga lub prostą stronę internetową, to nie muszą być zarządzane WordPress hosting, wystarczy wybrać wiarygodnego i tani hosting z listy powyżej. Jeśli niski koszt jest Twój największy priorytet, a następnie przejść z nie udało WordPress hosting provider.
 • Jeżeli jesteś średnich strona z dużym natężeniu ruchu i jesteś brak umiejętności technicznych, wówczas średnia hosting może stać się uciążliwe i ma to sens, aby uzyskać zarządzanych WordPress gospodarzem.

Upewnij się, aby przeczytać nasze artykuły bardziej szczegółowych informacji na temat czynników, które należy rozważyć przed zakupem usługi WWW w Wielkiej Brytanii i jak wybrać najlepsze WordPress hosting. I upewnij się, aby sprawdzić nasze Top 10 UK Liczba firm hostingowego

The Best UK Wordpress Hosting Providers Recenzja - 5.0 z 5 na podstawie 21 głosów

Powiązane artykuły

Webhosting piasta wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Hosting z GoDaddy stron wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Czy oferta hosting wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Zarządzane hosting wordpress EuropęCzy jesteś początkujący WordPress, który zastanawia się, co jest zarządzany WordPress hosting? Podczas badań, prawdopodobnie natknąłem licznych udało WordPress firm hostingowych i okazało się, że ...
Wordpress najlepszy darmowy hostingWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...