Mirjam elburn hosting wordpress

Byłem w refleksyjnym nastroju, kiedy nagrany w tym tygodniu show. Więc tutaj jest zarys moich refleksji.

Po pierwsze odbicie. z okazji urodzin do Cara Carriveau. przyjacielem i ktoś powinien Ci podziękować, jeśli słuchać tej wystawie. Zrozumiesz, dlaczego kiedy słuchać i słuchać uważnie należy, Zostawię go na to.

Druga refleksja. pożegnanie od rodzaju, byłem surfowanie w internecie, jak jestem w zwyczaju robić od czasu do czasu, i natknąłem się na stronie internetowej Elburn dni (domu z 2007 roku siedem i pół godziny Jim Tim GIG) i zobaczyłem Jima Tim nie będzie grał w tym roku po raz pierwszy w zupełnie chwilę. A my go przegapić. Ale wszystko się zmienia i jest to jedna z tych zmian.

Mirjam elburn wordpress hosting i jak oni

Po trzecie odbicie (no, to jest wielokrotność, ale wzdłuż tej samej linii), to w odniesieniu do osób, które są imponujące. trochę o Paul McCartney jako przykład, ale przede wszystkim o Jay Conrad Levinson, twórca i autor Guerrilla Marketing. Widziałem, jak mówić w stosunku do poprzedniego tygodnia i nie było był cichy elegancji i powietrze wokół tego człowieka i to, co miał do powiedzenia.

Po czwarte odbicie (ów) o internecie i biznesu w ogóle, a jak oni dostosowania do siebie. Miałem okazję uczestniczyć w seminarium / Convention cokolwiek chcesz zadzwonić to nazwać Internet proroków. Ciekawe zobaczyć i usłyszeć i dzielić niektóre z moich dość mętnych myśli o nim z wami. i jak mogą one wpłynąć na sam ten show.

Oto krótkie drobne śpiewka dzisiaj o artykule z muzyki Think Tank zatytułowanych muzyk arsenał: killer aplikacje, narzędzia Miejsca - Visibli. Jeśli nie czytasz tego bloga, powinien być.

Mówię o tej przeszłości niedzielę i Jim Tim gra w Elburn dni, a jej efektem.

4-AM będzie w Buffalo Grove dni w tym roku.

Ten show jest lot fantazji, na podstawie kilku rzeczy. Pierwszy artykuł Obama oficjalnie Backs tantiem Wydajność Radio ... na Digital Music News, The White House White Paper, na których opiera się artykuł, dwa podcast episodes 096 - Wyniki Rights Act część 1 i 097 - Akt Praw Wydajność część 2 i moja Op-Ed Wydajność kawałek Rights Act - moje dwa centy na WP 848. mówię wam, to była zabawa, aby porozmawiać o tym, co chciałbym zobaczyć stało, czy to ma lub nie ma znaczenia. To było zabawne rozmawiać.

Przynajmniej większość z nich była. Ten show jest kapryśny wstępem do bardziej nakrętki i śruby spojrzeć na IP Białej Księdze w Białym Domu. Mam nadzieję, że przyniesie to do ciebie szybko. Korzystają z tego pokazu, podczas gdy można i powiedzieć mi, co chcesz zobaczyć zdarzyć, jeśli / kiedy te sugestie / wskazówki są przestrzegane.

Pokaż czas [00:25:23]

Mirjam elburn wordpress hosting wprowadzone, ale

Wieści z prawem Illinois rozważa informacyjnych poluzować przepisy niepalących zostawiła mnie w kilku słowach. W oparciu o artykuł Bills, aby rozluźnić ograniczenia palenia zostać uznane przez Illinois Domu, robię więcej niż tylko kawałek rozmowy. Ja też błędnie odczytać cytat z samego artykułu, kiedy wspomniał o „Powiedział jednak, że kasyna w Indiana, Illinois i Missouri ...”. Powiedziałem, Illinois, a artykuł czytać Iowa. No cóż, ja nie zauważyłem dopiero po fakcie.

Hej, słuchanie.

Pokaż długość [00:20:38]

Na tym odcinku samego typu voice Ten mówię o:

18 czerwca Jim Tim gig, dobrze dobrze, zaplanowano koncert. kto wiedział, że Matka Natura miała inne plany dla nas, że noc i następny i ... dobrze, to dlaczego nie wziąć posłuchać i zobaczyć, co myślisz?

Oh i link do postu JimNTim.com mówię o w show, a ja jestem na to, co?

Hej tam, Jim tutaj. Co sądzisz o nowej stronie? Jestem kopanie go. Jest to początek dla nas. Oto krótki tło na nas.

Tim i ja znamy się gdzieś między 8-10 lat, nie pamiętam dokładnie. Mamy śpiewane razem dużo w tych latach, w subbed dla koncertów, zostały wykorzystane do śpiewania, takich rzeczach. Właśnie nigdy nie umieścić go razem jako nasz własny koncert.

Tim gra na gitarze (y) oznaczają, śpiewa i mój główny koncert śpiewa. Robimy mnóstwo pracy harmonii. Będziesz wszystko z nas z Aerosmith Josh Turner The Beatles słuchu. Tak, to jest szeroki wybór i każdy znajdzie coś dla siebie w tym, co kochasz śpiewać. Można spojrzeć na naszą listę utworu i zobaczyć, co mam na myśli. Będziemy dodając w miarę upływu czasu, tak jak będziemy dodawać więcej zdjęć i, oczywiście, więcej koncertów.

Musimy ustawić cel dla siebie wykonywania przez Memorial Day i można usłyszeć, co możemy zrobić z naszej strony mediów i co słyszysz nie jest to, co możemy zrobić w każdym otoczeniu. Używamy ścieżek MIDI do wypełnienia resztą zespołu, więc zawsze mieć duży dźwięk, ale niewielki ślad. Jak możesz to przebić?

Sprawdzić się na nas, aby zobaczyć, jak robimy lub po prostu przyjść na stronę, aby zobaczyć i jeśli mogę kiedykolwiek że Facebook Like Box Działa dobrze, można nawet dołączyć do naszej strony na Facebooku ... Ale potem znowu, można to zrobić już, że nie można? Cóż, mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na jednym z naszych koncertów i uzyskać obraz z tobą.

Zaczynamy pierwotnie pojawił się Jim Tim w dniu 30 kwietnia 2010 r.

Na tym odcinku samego typu voice Ten mówię o:

 • WordPress eStore plugin plugin, który pozwala sprzedawać cyfrowe pobieranie muzyki i bezpiecznie. I nawet ci pokazać, co zrobiłem w dość krótkim czasie z moją własną muzykę, itd stronie za pomocą wtyczki.
 • Szybka zmiana na Chicago Event Promotorów zarządzenia i co Alderman Eugene Schulter miał do powiedzenia o tym, jak donosi Center Square Journal.

Portret Alderman Eugene Schulter (kredyt zdjęcie aby „TLC, najbardziej niesamowite piskląt w Chicago”)

 • Mam kilka ślimak mail od Oasis Disc Manufacturing i nie wiem nic o nich nie wiem. Każdy opieki dać mi opinię?

Na tym odcinku głosem tak:

Cóż, miałem coś oddać i to było posiłki Wklej EP z Toy muzyka bloku, który jest dostępny na stronie internetowej bezpo¶rednio rozpoczynającego się 1 kwietnia. I nie zapominaj, że część dochodów ze sprzedaży EP iść do Pager pomóc niemowlęcą choroby refluksowej.

Ale zanim narysowałem i ogłosił zwycięzcę (tak, opóźniona gratyfikacja jest kluczowe tutaj) Zrobiłem śledzić z dodatkowymi informacjami z zeszłotygodniowym show dotyczących Reverbnation. Audiolife (partner Reverbnation w tym Reverb Store) i CD Baby.

A teraz do wielkiej nowości. Miałem sporo wpisy do wygrania kod pobieranie darmowe posiłki dla pasty i życzę miałem wystarczająco dużo kodów dla każdego, kto wszedł, ale miałem tylko jedną. A zwycięzca był kwiecień. Gratulujemy i Wysłałem Ci kod poprzez e-mail i PE będzie dostępny do pobrania na stronie internetowej blok muzyczny zabawka począwszy czwartek, 1 kwietnia. Jak właściwe, Właśnie zauważyłem, że zwycięzca jest dostępny kwietniu i PE w kwietniu. Nie zapomnij dać mi znać, co myślisz o PE, jestem pewien, że go kocham!

Spędziłem tylko trochę czasu na rozmowach o mojej podróży, aby zobaczyć Wesele Figara w Lyric Opera of Chicago w ostatnią środę. Miałem dobry czas i kilka opowiadań, jak również.

Ten epizod z głosem jak to jest o zmianach Reverbnation dokonał się w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Wiadomości można użyć
I spojrzeć na czterech zmian / nowych dodatków do Reverbnation od 29 stycznia 2010 roku:

Ja również wziąć czas dot trochę porównanie i kontrast z kilku usług użyłem do tego miejsca i zobaczyć, w jaki sposób usługi ReverbNation „s stos przed nimi.

 • I porównać cyfrowych pakietów distro z moich doświadczeń z obu SellMusicDirect.com (wydruku na stronie popytowej już nie istnieje) i CDBaby.com i spojrzeć na ich oferty, struktur cenowych i wypłaty do artystów [Uwaga: Zrobiłem założenie na temat cen pakietów Reverbnation „s, po prostu dlatego, że czas realizacji jest zbyt krótki przed koncertu uzyskania wyjaśnień, kiedy znalazłem źródło mojego zamieszania, ale myślę, że mam go w prawo].
 • I wtedy porównać oba CDBaby i głównie Zazzle.com do nowego sklepu pogłosu i ponownie spojrzeć na ich oferty i struktury cenowej

Ostatnia rzecz
Jest to ostatni tydzień wziąć udział w konkursie na wolnym digital download pasty Zabawka Blok muzyczny EP posiłki. być wydany 1 kwietnia, rysowanie na żywo, które odbędzie się na odcinku 130. Po prostu powiedz mi piosenkę Twoich ulubionych dzieci z dzieciństwa i jesteś wpisany. Można wprowadzić w jednym z 5 sposobów:

 • Umieścić go w komentarzach show notatek
 • Opublikować go na ścianie głosem lubię tej stronie Facebook Fan
 • Komentarze wywołać z linii głosowej Podcast Gallery w 630.492.0487 (obowiązują standardowe stawki za połączenia)
 • Użyj linku Google Voice na WithAVoiceLikeThis.com mieć Komentarze z linii głosowej Podcast Gallery zadzwonić
 • Wyślij e-maila do [email protected]

[Edit: Właśnie sobie sprawę, że błędnie nazywany jest partnerem Reverbnation w Reverb Store „audiofile”. Są prawidłowo zidentyfikowane w tych występów notatki jak „Audiolife”. Przepraszam]

Kilka opowiadań i konkurs (tak, możesz czekać do końca koncert dla niego) na tym odcinku głosem jak ten.

4 RANO
Propozycja, która dzieje się na 4-AM i historie, które go wraz z nim (plus dzwonek telefonu w tle, no to trudno być popularne w żywej części show (c).

W każdym razie
Spacer z postępów w Jim Tim (Tim Jim?) Projekt w naszej pracy z MIDI

Wiadomości można użyć
Poniżej znajduje się duża część skąd w. I wygrał pobieranie zabawki muzyka bloku w EP posiłki Wklej bezpłatne. który ukaże się 1 kwietnia zdecydowałem się przekazać je do jednego szczęśliwca. Jak, pytasz? (I wiedziałem, że zamierzasz poprosić). Tylko powiedz mi nazwę utworu Twoich ulubionych zabaw z dzieciństwa, a jeśli chcesz się podzielić, pamięć, dlaczego to jest twój ulubiony. Można to zrobić w jednym z 5 sposobów:

 • Umieścić go w komentarzach show notatek
 • Opublikować go na ścianie głosem lubię tej stronie Facebook Fan
 • Komentarze wywołać z linii głosowej Podcast Gallery w 630.492.0487 (obowiązują standardowe stawki za połączenia)
 • Użyj linku Google Voice na WithAVoiceLikeThis.com mieć Komentarze z linii głosowej Podcast Gallery zadzwonić
 • Wyślij e-maila do [email protected]

To wszystko, co musisz zrobić. Zwycięzca zostanie narysowany na koncert na żywo na odcinku 130 w dniu 30 marca 2010. Powodzenia.

Na tym odcinku głosem Podoba Ci się to mówię z Jimem Donio, prezes NARM (National Association of Recording Merchandiserów) o stowarzyszenia i zbliżającej Chicago Crash Course (14 maja - 15) i konwencji (15 maja - 17). Jim daje nam krótką historię NARM, opisem Crash Course i konwencji i mówi nam o kosztach artysty dla Crash Course i członkostwa 1 rok.

Aby uzyskać więcej informacji na temat NARM, odwiedź narm.com i stronę rejestracyjną dla Crash Course i konwencji.

Ten epizod z głosem jak to jest bardzo specjalny wywiad z Joanną Quargnali-Linsley Toy Bloku Muzyki i Misery Loves Co. o 4 marca podglądu PE Żre Wklej być wydany 1 kwietnia tego roku.

Joanna mówi nam o całym projekcie i jak to się stało, jak Pager charytatywna została wybrana, aby otrzymać część zysków ze sprzedaży PE a niektóre z różnych doświadczeń. Kilku artystów, którzy pojawiają się na EP o nazwie jako dobrze mówić o ich udział w procesie (jak również powiedzieć kilka historii) i najlepiej ze wszystkich? Muszę grać klipy z 6 z 7 piosenek, które pojawią się na 1 kwietnia wydaniu EP. Oto piosenki na PE i ich twórców:

A oto siódmy utwór na EP, tylko nagrane dwa dni przed koncertem, więc mieszanka nie była dostępna.

GERD Linki
Aby uzyskać więcej informacji na temat GERD i niemowląt refluksu. możesz iść do

Inne strony wymienione w serialu

Jeszcze jedna rzecz…
Jeśli słuchasz uważnie w show, wziąłem go jako osobiste wyzwanie, aby znaleźć muzyczny żart w zabawce Bloku logo i wygrałem. Co mogę wygrać? Wolne odpis na posiłki Pasta EP. Ale ja nie zamierzam trzymać go ... O nie, mam zamiar znaleźć sposób, aby rozdawać je do szczęśliwego słuchacza. Masz jakieś pomysły? Zostaw mi komentarz, a my zobaczymy co się stanie.

Powiązane artykuły

Left hak hosting wordpressOpis Do tej pory droga tematem i deweloperzy plugin znaleźć gdzie zaczepić się z ich add_action () i add_filter () funkcji jest albo przeszukać WordPress kodu bazowego, albo ...
Frankie buldog francuski gospodarzem wordpressOtrzymaliśmy Retuszowane wybiera z naszej rodzinnej sesji zdjęciowej na smyczy Studio. Kilka świetnych strzałów 11-letniego suji, 9-letnia Lulu i oczywiście 14,5 lat stary Bubba podjęta tydzień ...
DHA Kanzaki hosting wordpress„Co więc jest DHA i dlaczego jest tak ważny dla twój mózg, serce i oczy?” Data premiery: 14 sierpnia 2010 gości / Autor: Karin Yurko-Mauro, Ph.D. J. Casey Lippmeier dr Jeśli chodzi o ...
Akismet kluczową darmowy hosting wordpressOpis Akismet bierze ból z zarządzaniem komentarz spam. To gwarantuje, że spam nie robi bałagan ze swoimi rankingach wyszukiwarek, a daje więcej czasu, aby połączyć się z czytelnikami, ...
Wordpress witryny WWW etapy żaluUczę się ten materiał. Nie jestem maniakiem. Nie robię tego dla zysku i usługi będę wam powiedzieć o nich, że są już stosowane lub słyszałem dobre rzeczy o dobrych ludzi. Jestem...