Joo wygrał hosting wordpress Cutie

Komedia romantyczna jak na Lubi. udziałem Ah In Yoo Lee Mi Yeon Choi Ji Woo Kim Joo Hyuk Kang Haneul i Esom świętuje dzień otwarcia w dniu 17 lutego, gdyż wieńczy sukces kasowy na debiucie zajmując numer 1 gniazdo dla filmu krajowej we wszystkich przedsprzedaży stron internetowych.

Według koreańskiego Film Council (KOFIC) zintegrowanej sieci komputerowej, jak na Lubi hit drugie miejsce po U.S. kasie Pula śmierci we wszystkich miejscach teatralnych i portalach rezerwacji z wyprzedzeniem. Podobnie jak w przypadku Lubi zajęte 16,1% publiczności od 17 lutego o godzinie 18:00 KST i zajął pierwsze miejsce w biurze krajowym box, pokonując Hwang Jung Min-Dong-won Kang za gwałtowną prokuratora.

Joo wygrał wordpress Cutie gospodarzem w dniu 26 lutego z pokazów

„Podobnie jak w przypadku Lubi” 2nd w ogólnej kasie wyprzedza sprzedaży biletów od dnia 17 lutego

„Podobnie jak w przypadku Lubi” zajęte 100% ekrany 17 lutego

W sprawie informacji bieżących Naver partytur filmowych, krytycy filmowi dać 9,27 punktu i wynik ogólny użytkowników jest 8,68 pkt. Podobnie jak w przypadku też lubi workach 4 do 4,5 gwiazdki z krytyków filmowych.

Jak dla Lubi analizuje ewolucję współczesnego romansu, jak pod wpływem społecznych narzędzi multimedialnych, takich jak Facebook.

Lee Mi Yeon jest Cho Kyung Ah, pisarz telewizyjnych w wieku balzakowskim, który jest pogardliwy starą panną. Ona ma gorzkie wymiany z Noh Jin Woo, gwiazda hallyu, grany przez Yoo Ah In.

Film skupia się na dwóch innych par, które są na różnych etapach ich życia, w tym stewardesa, która niedawno straciła dom, grana przez Choi Ji Woo i mężczyzny w średnim wieku, który zostaje porzucona przez swojego narzeczonego, grana przez Kim Joo Hyuk. Kang Ha Neul uzupełnia obsadę z Esom.

Po ukończeniu Naver Movie żywo Talk 3 lutego (będziemy zamieszczać zdjęcia Historie wkrótce później), aktorzy odbędzie wydarzenia Stage pozdrowienia w Seulu, od 20 lutego do 21, 2016.

Podobnie jak w przypadku Likes odbędzie się premiera dla widzów amerykańskich na 26 lutego po specjalnej zaawansowanej przesiewowych gospodarzem DramaFever.

„We współpracy z CJ EM, DramaFever, będzie gospodarzem zaawansowanych badań przesiewowych w dniu 25 lutego w Imperium AMC 25 w Nowym Jorku”, powiedział rzecznik CJ Entertainment, w 12 lutego prasowej.

Bilety na zaawansowanych badań przesiewowych można nabyć za pośrednictwem DramaFever.

Jak dla Lubi premiery w 17 kinach w całej Ameryce Północnej na 26 lutego z pokazów w miastach, w tym Nowy Jork, Los Angeles, Toronto i Dallas.

Repertuar i informacje o sprzedaży biletów można znaleźć na stronie internetowej dla CJ Entertainment.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Abak prithibi hosting wordpressShankar Mahadevan Ehsaan Noorani Loy Mendonsa Shankar-Ehsaan-Loy (wymowa (Pomoc · info)) to indyjski trio muzyczne składające się z Shankar Mahadevan. Ehsaan Noorani i Loy Mendonsa ....
Sabah malik hosting wordpressFilm - Fatalna miłość Gwiazda Cast - Akshay Kumar, Kareena Kapoor, Aftab Shivdasani, Amrita Arora, hollywoodzkich aktorów Sylvester Stallone, Denise Richards, Brandon Routh. Dyrektor - Sabbir Khan ....
wyróżnienie Liebster blog wordpress hostingWielkie podziękowania dla Paula (Cinema Club Paula) za powołanie mojego bloga do nagrody Liebster! Paula jest właścicielem i operatorem kina Detroit wraz z mężem. Jest to niezależne kino ...
NRL statystyki wordpress hostingOpis Jeśli szukasz statystyk dotyczących elementów, takich jak WordPress stronie, pocztą, kategoria, komentarz, tag, użytkownicy i niestandardowe typy post, to jest wszechstronnym wtyczki do WordPressa ...
Achados da BIA wordpress hosting„Minimalistyczna estetyka sprawia, że ​​maksymalny wpływ w tym sezonie, z czystymi liniami i neutralnej palety kolorów. Prezentujemy najgorętszych zszywki na wiosnę / lato 2014 pozbawiono powrotem opatrunek”...