Intro strona html wordpress hosting

W WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności chronologicznej na stronie głównej bloga.

W przeciwieństwie do stron dla non-hierarchicznej treści: strony jak „O” lub „Kontakt” byłoby typowe przykłady. Strony żyć poza normalnym blogu chronologii i są często wykorzystywane do przedstawienia ponadczasową informacje o sobie lub swojej stronie - informacje, które są zawsze aktualne. Można używać stron do organizowania i zarządzania struktury treści witryny.

hosting

Ponadto do wspólnego „O” i „Kontakt” stron, inne przykłady to „”, „ujawnienie”, „Informacje prawne”, „Reprint Uprawnienia informacje”, „Spółka” lub „Oświadczenie o dostępności”.

Na ogół, strony są bardzo podobne do stanowisk w tym, że obie mają tytuły i treść. WordPress Theme pliki szablonów zachować spójny wygląd całej witryny. Strony, choć mają kilka kluczowych różnic, które czynią je różni się od stanowiska.

Jakie strony są

 • Strony są treści, które nie są wyraźnie zależne od czasu, lub który nie jest „zawartość blog”.
 • Strony mogą być organizowane na stronach i podstronach.
 • Strony mogą używać różnych szablonów stron. w tym plików szablonów. Tagi szablonów i inny kod PHP.
 • Bardziej wyrafinowane motywy mogą zapewnić szerszy zakres regulacji lub opcje wyświetlania dla poszczególnych stron.
 • To całkiem możliwe, aby zrobić stronę internetową za pomocą WordPress, który zawiera tylko stron.

Jakie strony są niedostępne

 • Strony nie są posty, więc nie pojawiają się one w widokach czasowych zorganizowany w ramach sekcji blogu na stronie internetowej.
 • Strony nie mogą być powiązane z kategoriami, ale mogą być przypisane tagi. Jednak Tagi na stronach nie są zawarte w listach wyświetlanych za pośrednictwem „tag” permalink.
 • Struktura organizacyjna dla stron pochodzi z hierarchicznego powiązania, a nie z systemu kategoryzacji. (Np tagi lub kategorie).
 • Strony nie są plikami. Są one przechowywane w bazie danych, podobnie jak posty.
 • Chociaż można umieścić Tagi szablonów i kodu PHP do pliku szablonu strony, nie można umieścić je na stronie lub treści postu bez użycia wtyczki WordPress. Ale uważaj: integrowanie kodu PHP bezpośrednio na stronie lub po treści może przedstawić problem bezpieczeństwa lub nieoczekiwany błąd na swojej stronie.
 • Strony nie są zawarte w „kanałach” witryny. (Np Kanał lub atom).
 • Stron i wiadomości mogą być różnie interpretowane przez użytkowników witryny i wyszukiwarek. Powszechnie, wyszukiwarki umieścić większe znaczenie zależne od czasu do treści witryny - wiadomości - bo nowszy post w temacie może być bardziej istotne niż strona statyczna.
 • Określoną stronę (lub konkretny post) może być ustawiony jako statyczny przedniej stronie. Stron internetowych, które są ustawiane w ten sposób zwykle mają określoną stronę wtórną, na którym wyświetlane są najnowsze posty na blogach.
Intro strona html wordpress hosting zagnieżdżone pod strony nadrzędnej

Tworzenie stron

Strony> Dodaj nowy

Aby utworzyć nową stronę, zalogować się do instalacji WordPress z wystarczającymi uprawnieniami administratora do tworzenia nowych stron. Wybierz strony> Dodaj nową opcję, aby zacząć pisać nową stronę.

Organizowanie swoich stronach

Tak jak można mieć podkategorii w twoich kategoriach, można również podstrony w ramach swoich stron, tworząc hierarchię stron.

Na przykład witryna oparta na WordPressie dla biura podróży mogą posiadać indywidualny stronę dla poszczególnych kontynentach oraz kraju, do którego Agencja może zorganizować podróż. Pod stron zatytułowanych „Africa” będzie podstrony dla Kamerunu, Lesotho, Suazi i Togo. Innym dominującym Page „Ameryka Południowa” będzie wyposażone podstron Argentyny, Brazylii i Chile.

Struktura stron witryny będzie wtedy wyglądać następująco.

 1. Przejdź do Administracja> Strony> Dodaj nowy ekran.
 2. W prawym menu, kliknij menu rozwijane „rodzic strony”. Menu rozwijane zawiera listę wszystkich stron już utworzonych na swojej stronie.
 3. Wybierz odpowiedni macierzystą stronę z menu rozwijanego, aby bieżąca strona dziecko Page.
 4. Dodaj zawartość do podstrony.
 5. Kliknij Publish kiedy gotowy.

Gdy strony są wymienione. tą stronę dziecko będzie zagnieżdżony w ramach strony nadrzędnej. Permalinks ze stron będzie również odzwierciedlać tę stronę hierarchii.

W powyższym przykładzie, Link do Kamerunu Page byłoby:

Zmiana adres URL stron

Aby zmienić część adresu URL (określanych również jako „ślimak”) przycisku zawierającego nazwę swojej strony, użyj „Edit” (lub „Zmień Permalinks” w starszych wersjach WordPress) pod tytułem strony na ekranie edycji danej strony , dostępne z zakładki stron WordPress administracji Screen.

Tworzenie listy stron

WordPress jest w stanie automatycznie wygenerować listę stron na swojej stronie w pasku bocznym lub stopce, na przykład, przy użyciu szablonu Tag zwane wp_list_pages (). Zobacz stronę wp_list_pages do informacji o tym, jak dostosować sposób WordPress wyświetla listę stron, na swojej stronie.

Istnieją również WordPress Wtyczki, które pomogą Ci wyświetlić listę stron wewnątrz w postach iw innych dziedzinach WordPress.

Szablony stron

Poszczególne strony mogą być skonfigurowane do korzystania z konkretnego szablonu niestandardowego stronę (WordPress Theme PHP plik szablonu, na przykład mojego-custom-page.php) tworzenie w obrębie tematu. Zobacz niestandardowej strony Szablony Instrukcje dotyczące sposobu tworzenia niestandardowego pliku szablonu dla strony. Ten nowy szablon strony będą następnie zastąpić domyślny page.php Strona szablonu dołączonego do tematu.

Dynamiczny charakter WordPress Pages

Strona internetowa może być statyczny lub dynamiczny. Statyczne strony, takie jak zwykłej stronie HTML, który można utworzyć w programie Dreamweaver, to te, które zostały utworzone raz i nie muszą być regenerowane za każdym razem ktoś odwiedza stronę. Natomiast strony dynamiczne, takie jak tworzenie z WordPress, trzeba być regenerowane za każdym razem są one postrzegane; Kod na co wygenerować na stronie została określona przez autora, ale nie samą stronę. Są bogate używać kodu PHP, który jest oceniany za każdym razem strona jest odwiedzana, a zawartość jest zatem generowany przy każdej nowej wizycie.

Prawie wszystko w WordPress jest generowana dynamicznie, w tym stron. Wszystko opublikowany w WordPress (Stanowiska, Pages, komentarze blogrolls, kategorie, etc.) są przechowywane w bazie danych MySQL. Gdy strona jest dostępna, informacje bazy danych jest używany przez WordPress Szablony z bieżącego tematu, aby wygenerować stronę stosownego wniosku.

Przykładem strony statycznej może być dokument HTML (bez kodu PHP). Problem z czysto statycznych stron jest to, że są one trudne do utrzymania. Zmiany wprowadzone w ustawieniach WordPress, motywy i szablony nie będą propagowane do stron kodowanych tylko w HTML. Funkcja Strona z WordPress został opracowany, aby złagodzić ten problem. Korzystając ze stron, nie trzeba już zaktualizować statycznych stron za każdym razem zmienić styl swojej stronie. Jeśli poprawnie napisane twoje dynamicznych stron będzie aktualizować wraz z resztą swojego bloga.

Pomimo dynamicznego charakteru stron, wiele osób odnosi się do nich jako statyczne. faktycznie są one nazywane „pseudo-static” stron internetowych. Innymi słowy, strona zawiera informacje statyczne, ale są generowane dynamicznie. Zatem, albo „statyczne”, „dynamiczne”, lub „pseudo-statyczne” może być skutecznie stosowany do opisania charakteru funkcji WordPress strony.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Tutorial na stronie seo hosting wordpressZupełne WordPress 000webhost Guide (2017) WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnej ...
Zmień stronę blogu WordPress gospodarzemDomyślnie WordPress przedstawia swoje najnowsze posty w odwrotnej kolejności chronologicznej na przedniej stronie witryny. Wielu użytkowników WordPress chcą statyczne strony przedniej lub strony powitalny jako pierwszej stronie ...
Numery stron hosting wordpress wpW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...
Zmień stronę próbki hosting wordpressTworzenie strony WordPress jest bardzo podobna do tworzenia posta. Wystarczy pamiętać, że strony są przeznaczone do zawartości statycznej. Tworzenie WordPress stronie 1. Aby zacząć dodanie nowej strony do ...
GoDaddy hosting samouczek WordPressNie więcej jest blog tylko jedna strona z „Co zrobiłem w sklepie dzisiaj” rodzaj dialogu. Blogi są siłą napędową w Internecie, przynosząc publishing dla mas. Dawno minęły czasy, ...