Immigrer Vers joomla hosting wordpress

Użyłem kilku Web 2 platformy do tej pory, jak Blogger, WordPress.com. Weebly i kilka stron internetowych, blogów, więc mogę powiedzieć, że jestem „doświadczony” blogger (to znaczy, że wiem, jak korzystać z centralnie obsługiwanych platform blogów).

Ale wydaje się, że nadszedł czas, aby rozpocząć swoją pierwszą stronę internetową „prawdziwy” blogowania (selfhosted) i przed wykonaniem że muszę zdecydować, które platforma do korzystania z niego. Trzy platformy myślę są najlepsze są WordPress, Drupal i Joomla i mam zamiar wybrać jedną z nich.

Immigrer Vers joomla wordpress hosting govt, czy strony są złożone

Szczerze mówiąc, jestem zaznajomiony z wordpress interfejs, który sprawia, że ​​rzeczy wydają wordpress jako dobry wybór, ale będzie chciał tracić czasu na naukę innej platformie, czy nie było oczywistą zaletą tego.

Od małego poszukiwaniu mam przeprowadzonego w polu wyszukiwania Drupal.org, i nie znaleźliśmy żadnego stanowiska w porównaniu do innych Drupal 2 platform.
Zamiast tego, znalazłem sporo narzędzi do migracji do migracji stron internetowych WordPress Drupal, coś co jest oznaką, że wiele osób migrują z Joomla wordpress (?)

Moje pytanie brzmi, co by było, gdyby korzyści użyłem droopal zamiast wordpress?
i dlaczego warto wybrać droopal zamiast Joomla?

Czy są jakieś realne korzyści, czy należy użyć platformy już wiem, jak używać?

Dziękuję Ci bardzo za Twój czas.

dgrimes skomentował 10 października 2015 o 20:07

Joomla jest nadal moim ulubionym. Mam blogu WordPress, które bardzo lubię używać. Uwielbiam fakt, że Wordpress rdzeń jest tak łatwo zaktualizować. Znalazłem Tworzenie szablonów do WordPress nie był najłatwiejszy.

Cały rząd i dużych propozycje żądać Drupal. I nie były bardzo udane coraz Drupal WAMP zainstalowany poprawnie skonfigurowany w 100%. Mam instalację do pracy, ale potem Drupal tworzy plik .htaccess po kliknięciu na przycisk konfiguracji. Dlatego jestem tu dzisiaj.

Zobaczyłem Twój post i pomyślałem, że dam ci moją opinię. Joomla to ma sens dla mnie. Upewnij się, aby zainstalować i używać tej jednostki do Akeeba backup. Używam Sourcer obsługiwać niestandardową PHP w artykułach i modułów.

Poszedłem do meetup Drupal wczoraj i moduł Zasady wygląda interesująco. Kolejnym członkiem był użytkownik Joomla, ale przełączane ponieważ dobrych wtyczek wymaga zapłaty. Drupal wszystko jest za darmo.

Miałem grono stron Wordpress atakowany. W moich klasach cyberbezpieczeństwa atakująca oprogramowania kiedy zrobiłem poszukiwanie Joomla był jeden atak na Joomla 1.5. Dla Wordpress i Drupal było co najmniej 12. Odzyskiwanie po ataku może zająć kilka godzin i nigdy nie jesteś pewien, że masz to wszystko czy są bezpieczne.

Powodzenia w swojej decyzji.

hosting

gregorgr skomentował 16 października 2015 o 09:58

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Więc jeśli mam rację, że jedynym powodem, aby przełączyć się do Drupal jest darmowe wtyczki?

Jeśli tak, to ja preffer wordpress, ponieważ istnieje wiele darmowych wtyczek, a płacone te są dość tanio kupić. Ja również osobiście wierzę, że jeśli chcesz mieć dobrą pracę, trochę pieniędzy nie powinno być problemem.

Wyjątkiem totalnie darmowych wtyczek, Drupal jest lepszy w niczym w porównaniu do innych platform 2?

Na rzecz ataku, przypuszczam, że gdybym często uaktualnienia (łatwy proces, jak już wspomniano), nie powinien obawiać się ataków hakerskich, z wyjątkiem czasu, że moja strona jest trafiony szybko, przed aktualizacją zabezpieczeń.

W każdym razie, dziękuję za poświęcony czas na odpowiedź.

WorldFallz skomentował 16 października 2015 o 18:05

Jako zrehabilitowany Joomla user-- wszystko, co mogę powiedzieć to to, że nigdy nie będzie ponownie użyć Joomla. Zawsze. Nie pójdę do wszystkich powodów, dlaczego znowu, ja napisałem o tym kilka razy (jak Jay powiedział, google wokół), ale Drupal i Joomla nie są nawet zdalnie wymienne. I nie ma powodu, dlaczego wiele dużych, rządowy lub skomplikowanych stron szukasz drupal deweloperów.

Widzę sprawę do WordPress ponad drupal w pewnym instances-- gdy potrzeby są małe i proste, na przykład. Mogę myśleć bez ważnego powodu korzystania przez Joomla WordPress czy Drupal (inne niż znajomości).

_
Troska o przyszłość forach Drupal.org? Dołącz do naszej rozmowy i pokazać wsparcie dla poprawy infrastruktury forach.

Sam Moore skomentował 17 października 2015 o 17:16

I dziedziczone witryny Joomla w ubiegłym roku, które zostały hacked rzęsiste złośliwego oprogramowania (co było prawdopodobnie niechlujstwa Zabezpieczenia klientów, naprawdę nie usterkę Joomla). Znalazłem interfejs użytkownika po prostu strasznie, zwłaszcza na edycję zawartości. W rzeczywistości osoby te zapłacił mi, aby ich blogach dla nich z dostarczonych Dokumenty Word, ponieważ był zbyt irytujące. To może nie być reprezentatywne dla wszystkich stron Joomla - jak widziałem można zbudować absolutne bzdury za pomocą dowolnego narzędzia wybrać. Ale nie byłem pod wrażeniem.

Jak dla Wordpress, to świetnie, jeśli nie jesteś zbyt ambitny. Jeśli jesteś naprawdę tylko budowania bloga, możesz zrobić z tym w porządku. Po wszystkich boingboing.net/. jeden z najbardziej aktywnych stron w internecie, jest to witryna oparta na WordPressie (w dużym stopniu dostosowane, ale nadal WP).

Powodem Odszedłem z Wordpress około 9 lat temu, że trzymałem uderzenie ściany - to zbyt trudne, aby utworzyć przepływ pracy wielu użytkowników, dostosować swoje typy zawartości, kontrolować opcje wyświetlania, integrację z innymi technologiami, i tak dalej. Zawsze wydaje się przekraczać możliwości WP w jakiś sposób, gdy klient dodaje jeden lub dwa wymogi, które nie były pierwotnie na stole. Natomiast Drupal to platforma / ramy, a nie tylko narzędzie do blogowania. Jest wykonana zostać przedłużony.

Oczywiście można zrobić wszystko podane wystarczająco dużo energii, czasu i pieniędzy. można chyba napisać Amazon.com w Fortran gdybyś musiał. Ale dlaczego?

Aha, i jeszcze jedno - widoki. Jeśli trzeba było sprowadzić do jednego powodu, aby używać Drupal, widoki byłoby to.

KelvinS687 skomentował 21 października 2015 o 09:42

Drupal jest pełnoprawnym, klasa Enterprise CMS. Zalecane dla dużych projektów, w których stabilność, skalowalność i moc są rozmieszczone na łatwość użytkowania i estetyki.
Kilka korzystnych punktów Drupal:

  • niezwykle elastyczna
  • Twórca friendly
  • Silne Zdolności SEO
  • Przedsiębiorstwo Przyjazne
  • Stabilność

anero1 skomentował 3 grudnia 2015 o 12:23

Dobre pytanie. Myślę, że WordPress jest najlepszy, ponieważ jest to proste, ale Drupal prawdopodobnie przekroczy platformy WordPress za kilka czasu.

slev skomentował 7 stycznia 2016 o 13:13

Użyłem blogspot (4 lata), WordPress (2 tygodnie), Joomla (1 tydzień), DokuWiki (1 miesiąc), MODx (2 miesiące) oraz Drupal (ostatnie 3 lata). W moim osobistym doświadczeniem wszyscy ssać wyłączeniem Drupal.

Gdybym miał wybrać inny CMS Drupal oprócz byłoby być MODx, ale są one różne i nie sprawdzić MODx dla wzdłuż czasu. Z całego mojego doświadczenia Drupal trudno się nauczyć, ale gdy wiesz, jak to zrobić, co będzie można zrobić praktycznie nic zrobić z Drupal, by cokolwiek mam na myśli każdy rodzaj strony internetowej.

Nienawidziłam backend WordPress i kategoryzacji. Joomla to (nie jestem pewien, czy nadal jest) dziura bezpieczeństwa i kiedy kupuje pakiet hostingowy prawie wszystkie z nich zabronić korzystania z Joomla, ale nadal doświadczenie z nim tylko dla ciekawości. DokuWiki nie był cms i nie używać bazy danych (ale jest to ciekawy projekt i można go używać jak CMS). Blogspot nie wchodzi w grę, ponieważ jest to bardzo proste i dla początkujących, nie pozwalając zrobić fajne rzeczy (Próbowałem też Tumblr i albę osiem trochę lepiej to mało biorąc pod uwagę wielu użytkowników jak mamy teraz). MODx był bardzo miły, ale był stosunkowo nowy w tym czasie i nie było dużo modułów.

Kiedy zacząć używać Drupal, od pierwszego dnia, pierwsza instalacja, pierwsze logowanie od razu wiedział, że to CMS. Nigdy nie spojrzał ponownie ani nie miał żadnego problemu nie mogę rozwiązać w ciągu różnią się sposobami osiągnąć to samo. Jest to w zasadzie podobne do tego, jak na to spojrzeć. To wszystko o perspektywie, wiesz Orzeł ma inną perspektywę z królika, ponieważ jest tam.

Wszystko to jest moje osobiste doświadczenie, kocham Drupal i można wziąć moje słowa sceptycznie. Wszystko to bez dziedzinie bezpieczeństwa, ponieważ nie jestem php doświadczony użytkownik. Wszystko CMS ma swoje luki bezpieczeństwa, ale z tego co widziałem Drupal ma niewiele lub nic obecnie. Miałem serię przyjaciół z ich Wordpress zaatakowanych na wiele sposobów, z nowymi użytkownikami, zawartość skasowane itd

Jak Jaypan powiedział, że lepiej do Google, bo tam rzeczywiście niezliczone porównania tam. Kilka lat temu, kiedy zacząłem używać Drupal zrobić moją pierwszą stronę internetową (jeden mam teraz) było dość imponujące zaawansowane z Drupal porównując z innymi. Jest bardziej dojrzały i konfigurowalne. Oczywiście znalazłem kilka rzeczy, które nie podobały, ale były to dlatego, że nie zrozumiała albo wiedział, jak z nich korzystać, więc dobra rada to, aby dowiedzieć się narzędzia czytając instrukcję.

Jak ze wszystkim, istnieją pewne wymagania wzdłuż drogi, by być prawdziwym mistrzem Drupal. Po pierwsze, nauczyć się kilku linii PHP i drugie przygotować się jakieś bóle głowy. Jednak po miesiącu czy dwóch będzie można również odporny na obu tych wymagań.

Drupal jest to najlepsze.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Wordpress darmowe ograniczenia Hosting w badaniachWordPress jest zdecydowanie najpopularniejsza na świecie CMS. Skrypt jest w jego korzeni bardziej blogu niż typowy CMS. Przez pewien czas teraz, że został zmodernizowany i zrobiło tysiące wtyczek, co ...
Wordpress darmowe ograniczenia hosting stosunkuWordPress jest zdecydowanie najpopularniejsza na świecie CMS. Skrypt jest w jego korzeni bardziej blogu niż typowy CMS. Przez pewien czas teraz, że został zmodernizowany i zrobiło tysiące wtyczek, co ...
Wordpress darmowe ograniczenia hostingu badańWordPress jest zdecydowanie najpopularniejsza na świecie CMS. Skrypt jest w jego korzeni bardziej blogu niż typowy CMS. Przez pewien czas teraz, że został zmodernizowany i zrobiło tysiące wtyczek, co ...
Gallerie immagini joomla hostingZgłoszony przez bharat on Fri, 20.06.2014 23:19 Zespół Galeria postanowiła zrobić krok do tyłu od aktywnego utrzymywania tego projektu. Prawdę mówiąc, większość z podstawowego zespołu got zajęci ...
Hosting witryn dla JoomlaCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...