Hosting wordpress na IIS

Eric Woersching

Wprowadzenie

WordPress jest aplikacją blog wydawniczy i system zarządzania treścią. Według WordPress.org, WordPress jest „state-of-the-art semantycznej platformy wydawniczej osobisty z naciskiem na estetykę, standardy sieci web i użyteczność”. Poniższe sekcje opisują jak zainstalować i skonfigurować WordPress do użytku z FastCGI w Internet Information Services (IIS 7 7) i powyżej. Ten dokument zakłada, że ​​ukończono instalację i konfigurację rozszerzenia FastCGI i bibliotekach PHP.

Hosting wordpress na IIS opcję Niestandardowa

Najprostszym sposobem, aby zainstalować WordPress jest pobierając go z Windows® Galeria aplikacji sieciowych. Jeśli potrzebujesz Microsoft® Web Platform, można zainstalować komponenty Microsoft® (Microsoft Web Platform Installer Web PI), który jest również dostępny w systemie Windows Galeria aplikacji sieciowych.

Poniższy artykuł zawiera wskazówki dotyczące instalacji WordPress ręcznie. Instrukcje zostały przetestowane i stwierdzono, że działa w następujących konfiguracjach:

 • Windows Server 2008 system operacyjny
 • IIS 7
 • PHP 5.2.9
 • MySQL 5.01.34
 • WordPress 2.8.5

Wymagania

Z domyślnego pliku konfiguracyjnego baza dostarczonych przez PHP, modyfikować następujące linie w konfiguracji php.ini:

 • Definiowanie przedłużającego \ _dir jako c: \ php \ ext (na przykład położenie katalogu rozszerzeń PHP).
 • Odkomentuj extension = php \ _mysql.dll na liście rozszerzeń włączyć obsługę MySQL.

Pobierz i rozpakuj Aplikacji

Po pierwsze, należy pobrać najnowszą stabilną wersję WordPress. W tym artykule, WordPress wersja 2.8.5 została wykorzystana. Rozpakować pliki WordPress i skopiuj pliki do katalogu C: \ Inetpub \ wwwroot \ wordpress lub inny katalog wyboru. Nie ma potrzeby modyfikowania uprawnień katalogu WWW WordPress, ponieważ domyślne uprawnienia wystarczyć.

Konfigurowanie bazy danych

Przed rozpoczęciem procedury instalacji dla WordPressa, należy utworzyć bazę danych na serwerze. Również utworzyć użytkownika i przyznać do tego użytkownika „własności” db uprawnienia do bazy danych. Ten artykuł wykorzystuje następujące informacje do bazy danych:

Modyfikacji pliku konfiguracyjnego

Modyfikowanie WordPress plik konfiguracyjny, aby połączyć się z bazą danych.

 1. Z Windows® Explorer. Przejdź do katalogu instalacji C: \ inetpub \ wwwroot \ wordpress. i zmienić nazwę pliku wp-config-sample.php do wp-config.php.
 2. Edycja wp-config.php; zmienić db_name. DB_USER. DB_PASSWORD. i DB_HOST wartości w następujący sposób:

Konfiguracja i skonfigurować aplikację

 1. Z Windows® Internet Explorer®. przejść do localhost / wordpress / wp-admin / install.php.

Wpisz nazwę swojego bloga i adres e-mail. a następnie kliknij przycisk Install WordPress.

Hosting wordpress na IIS zainstalować składniki z

Rysunek 1: Wprowadź informacje

Uwaga tymczasowe hasło przypisane do konta administratora.

Rysunek 2: Uwaga hasło administratora

Rysunek 3: Zaloguj się na blogu

Pojawi się strona powitalna.

Rysunek 4: Strona powitalna

Włącz "Pretty Permalinks"

Zazwyczaj użytkownicy WordPress musi używać „prawie całkiem” URL (na przykład contoso.com/index.php/yyyy/mm/dd/post-name/). Z modułem URL Rewrite, można utworzyć „Pretty Permalinks” (na przykład example.com/year/month/day/post-name/) WordPress dla blogów hostowanych na IIS.

Poniższe kroki zakładają, że WordPress jest zainstalowany w katalogu głównym witryny sieci Web. Jeśli WordPress jest zainstalowany w podkatalogu, a następnie zasady przepisujące muszą być zawarte w pliku Web.config znajduje się w tym samym katalogu co pliki WordPress.

 1. Zainstalować wydanie URL Rewrite Go Live.
 2. Zaloguj się do WordPressa jako administrator.
 3. Kliknij przycisk Ustawienia.

Kliknij kartę Permalinks dla strony Struktura Dostosuj odnośnika.

Figura 5: zmiana strony struktury permalink

 • Wybierz Structure niestandardowy. a następnie wpisz
  /% Rok% /% monthnum% /% dzień% /% postname% / w polu tekstowym Struktura klienta.
 • Kliknij przycisk Zapisz zmiany. Przekonasz się, że wszystkie linki wpis na blogu mają adresy URL, które są dostosowane do formatu zostały określone; Jednakże, jeśli klikniesz dowolny link, serwer WWW zwraca 404 - File Not Found błąd, ponieważ WordPress opiera się na możliwości przepisywania URL w serwerze przepisać żądań, które mają „Pretty permalinks” do pliku index.php.
 • Utwórz regułę przepisywania

  1. Otwórz plik Web.config (znajdujący się w tym samym katalogu co WordPress plików). Jeśli nie masz pliku Web.config w katalogu WordPress, utwórz go.

  Kopiuj i wklej następujący punkt XML do elementu system.webServer:

  Ta reguła pasuje dowolny żądany adres URL; jeśli adres URL nie odpowiada do pliku lub folderu w systemie plików, a następnie przepisuje reguła URL do index.php i określa, które treści służyć na podstawie zmiennej serwera REQUEST_URI który zawiera oryginalnego adresu URL, zanim została zmodyfikowana przez reguła.

  Przetestować reguła przepisywania

  Po reguła przepisywania są zapisywane w pliku Web.config, otwórz przeglądarkę sieci Web, a następnie kliknij w jedno z permalinks w WordPress blog. Powinieneś zobaczyć prawidłową zawartość zwrócony przez serwer WWW dla każdego permalink.


  Rysunek 6: Blog stronę powitalną

  Ten artykuł aktualizacje "WordPress na IIS" Eric Woersching, opublikowane w dniu 11 września 2008 r.

  Linki o dalsze informacje

  Obejrzyj ten film!

  Powiązane artykuły

  Hosting wordpress na IIS 7Eric Woersching Wprowadzenie WordPress jest aplikacją blog wydawniczy i system zarządzania treścią. Według WordPress.org, WordPress jest”state-of-the-art semantycznej osobisty ...
  Wp-signup.php wordpress wielo site hostingCzy naprawdę potrzebny jest sieć? Miejsca w wielu miejscach sieci są oddzielne, bardzo podobnie oddzielnych blogów na WordPress.com. Nie są one ze sobą połączone jak rzeczy w innych rodzajach ...
  Hosting okna o Linuksie na stronie wordpressCzy zastanawiasz się, co między nimi (Linux lub Windows) byłby najlepszy wybór dla swojej stronie? Czy jesteś początkujący, aby rozpocząć planowanie bloga lub blogger myśli migrować z jednego ...
  Webhostinghub zainstalować wordpress WAMPWiększość webmasterów poznać jak zainstalować WordPress na stronie internetowej, a które mogą być uzupełnione o Softaculous, Simplescript, Fantastico, FTP lub innych metod. Jednakże mając na WordPress ...
  Hosting wordpress jednym kliknięciem zainstalować wampJak zainstalować WordPress WordPress, jako jeden z najbardziej przyjazny dla użytkownika systemów redakcyjnych online został pobrany przez miliony tysięcy razy na całym świecie. Jego łatwy w obsłudze interfejs, ...