Hilda olofsdotter hosting wordpress

salony historycznie były siłą edukacji kobiet i rozpowszechniających i debatujących postępowych idei politycznych. St Hilda College, Oxford, było kolegium dla kobiet od 1893-2008.

Współczesny feminizm jest żywy, wyzwaniem i najeżona konfliktami. St Hildy Feministyczna Salon to przestrzeń do wypełnienia luki między feministycznej teorii i praktyki, a do omówienia zawiłości feminizmu dzisiaj.

Hilda olofsdotter wordpress gospodarzem salonu

Dla każdego salonu gość jest zaproszony do pełnienia funkcji gospodarza. Szereg ciekawych mówców są zaproszeni, od krawędzi tnącej feministycznej teorii, sztuki i aktywizmu. Każdy salon będzie inna.

Salon będzie dostępna w internecie i ludzie spoza Oxford mogą uczestniczyć wysyłając pytania za pośrednictwem serwisu Twitter lub Facebook.

Miałem niesamowite doświadczenie przemawia na św Hildy Feminist Salonie. Organizatorami tego salonie były bardzo zachęcające, elastyczne i otwarte na to, co i jak chciałem podzielić. To sprawiło, że dla odprężającej atmosferze, i bardzo zachęcający miejsce otwarcie omawiać tematy czułem były istotne dla mojej pracy i salonie. I szczególnie cieszył się niestrukturalnych podejście do dzielenia się. Nie było przepisana styl oczekiwano. To z pewnością przyczynił się do wielkich dyskusji i wnikliwe pytania. Gorąco polecam ten salon do każdego, kto jest zainteresowany w wątpliwość dominujących systemów wiedzy, a kto chce dowiedzieć się o aktualnych rzeczywistych problemów wpływających kobiet dzisiaj. Jestem wdzięczny za możliwość łączenia z niesamowitymi ludźmi i mają ważne, istotne dialog w tej bezpiecznej przestrzeni do wymiany.

Lisa Monchalin, byłego gospodarza

Salony tworzyć niesamowite intymną przestrzeń, gdzie ludzie spotykają się, aby dyskutować i zrozumieć międzysektorowej feminizm. Nie tylko w sposób akademicki, który jest daleki od dnia na dzień realiów działaczy. W salonach, badamy radości i smutki feministycznego aktywizmu, iść przez życie ze świadomością kwestii feministycznych. Jest to miejsce, gdzie gromadzą się zrozumieć niuanse ucisku, nierówności. Salony były nieocenionym wkładem do naszej społeczności Oxford.

Hamsa Rajan, były w dyskusji

Miałem absolutną przyjemność zajęcie Salonie St Hilda w marcu 2017. I wspólnie przedstawiane z Mówiąc o I.M.E.L.D.A. (Irlandia Making Anglię przeznaczenia prawny aborcji) o wpływie restrykcyjnych przepisów aborcyjnych w Irlandii, Irlandii Północnej i Wyspy Man na ludzi, którzy chcą, aby zakończyć ciążę. Nie byłem pewien, czego się spodziewać, ale wieczorem była wspaniała mieszanka pytań i przesłuchania, dokonywania i łamanie założenia. Myślę, że wszyscy nauczyliśmy się czegoś. Polecam to wydarzenie dla każdego, kto szuka niepowtarzalną okazję do intymnej rozmowy z grupą zaangażowanych studentów.

Hilda olofsdotter wordpress hosting może wziąć udział, wysyłając

Mara Clarke, były gospodarz

To była przyjemność i przywilej być w dyskusji na pierwszej Feminist Salonie w St Hilda. To było szczególnie miło dołączyć do drogiego przyjaciela i współpracownika, Fatemeh Shams, z którymi będę współpracował w przeszłości, ale o których dowiedziałem się wielu nowych rzeczy, które wieczorem. Zarówno z nas i wielu widzów było jak struktura i „czuć” w salonie były odświeżająco różni się od zwykłych rozmów akademickich otrzymujemy w Oxfordzie. Niewątpliwie kameralny zachęcani Gorejącego otwartość, z jaką Fatemeh odbite na temat skutków ideologii gender na jej życiu i poezji. To było naprawdę wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie, nienagannie przygotowane przez organizatorów.

Zuzanna Olszewska, były w dyskusji

Powiązane artykuły

Amember wordpress wielu usług hostingowychOstatnia aktualizacja: 10 lutego 2017 Tworzenie sieci blogów lub stron jest jedna dobra strategia, aby zarobić niezawodne online dochodów. Jednak zarządzanie wieloma witrynami naturalnie wymagają znacznie większa ...
Cox hosting wordpressWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
wyróżnienie Liebster blog wordpress hostingWielkie podziękowania dla Paula (Cinema Club Paula) za powołanie mojego bloga do nagrody Liebster! Paula jest właścicielem i operatorem kina Detroit wraz z mężem. Jest to niezależne kino ...
Najlepsze firmy hostingowej uk WordPressWszystko z najlepszych hosting opcje oceniane i Niezależnie od wielkości stronie masz, ten artykuł pomoże Ci znaleźć najlepszą usług hostingowych dla Ciebie jak najlepszy hosting ...
Webhosting nz blogi wordpressWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...