GoDaddy hosting wordpress powolny

WordPress jest jednym z najczęściej stosowanych platform stronie internetowej. Choć jest to bardzo popularne, są pewne problemy, które można rozwiązać w ciągu kilku minut.

Podczas rozwiązywania problemów z WordPress, może przyczynić się do umożliwienia debugowania błędów, jak pokazano na Enable błędy debugowania w WordPressie. Ponadto, może to pomoże być świadomi pewnych problemów z kompatybilnością z twórcą strony, jak pokazano na niezgodności z twórcą strony w WordPressie.

hosting

Moja witryna oparta na WordPressie jest powolny

Kwestia. Za każdym razem, gdy użytkownik przechodzi na swoim blogu WordPress, serwer przetwarza skryptów PHP i bazy danych ustanawia połączenie, innymi słowy, że robi dużo pracy. Bardziej ruchliwe witryna, tym wolniejszy proces ten staje.

Powolne wczytywanie stron są problematyczne, ponieważ zniechęcać turystów z odwiedzenie witryny. Zwykłe winowajcami są nieprawidłowo skonfigurowane lub niewłaściwie wtyczki lub za pomocą obrazów, które są przechowywane na innych, wolniejszych serwerach.

  • Rozważ zainstalowanie wtyczek jak Wydajność Profiler Plugin. W3 Razem Cache. WP-Super-Cache. lub WP-DBManager.
  • Wymień linki do zdjęć z zewnętrznych obrazów przesyłanych do witryny WordPress.
  • Wyłączenie wszystkich wtyczek i włączyć je jeden po drugim, aby określić, które plugin spowalnia rzeczy w dół najbardziej. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Rozwiązywanie problemów wtyczek w WordPressie.

Dlaczego WordPress w stanie połączyć się z bazą danych podczas instalacji?

Kwestia. Jeśli ręcznie zainstalować WordPress na konto hostingowe (np nie zainstalować go za pomocą połączenia GoDaddy hosting) i są coraz „Błąd utworzenia bazy danych o połączeniu” komunikat przy próbie połączenia do WordPress, trzeba zmodyfikować plik wp-config.php do pracy z naszymi serwerami baz danych.

Mój blog ciągle pojawia się jako pusta strona

Kwestia. Uszkodzone motywy mogą powodować puste strony, aby załadować, szczególnie jeśli migracja bloga z innego dostawcę usług hostingowych.

Rozwiązanie. Zmiana motywu z powrotem do domyślnego, a następnie ponownie zainstalować motyw, którego chcesz użyć.

  1. Przejdź do WordPress Dashboard.
  2. Kliknij Wygląd. Domyślny motyw znajduje się na liście.
  3. Kliknij Aktywuj pod domyślnego motywu. Strona ładuje się wygląd.
  4. Kliknij Aktywuj na temat, którego chcesz użyć, lub wybrać nowy motyw.
  5. Gdy masz motywu, który ma powrócić do wyglądu. strona, wybierz żądaną kompozycję, a następnie kliknij przycisk Włącz.

Rozwiązanie. Jeśli próbowałeś powyższą procedurę, należy włączyć WP_DEBUG i WP_DEBUG_LOG w pliku wp-config.php. Zawartość pliku debug.log może pomóc, a administrator witryny zawężenie problemu do określonej opcji wtyczki, motyw lub konfiguracji, które mogą być przyczyną problemu. Aby uzyskać pomoc, zobacz Włączanie debugowania błędów w WordPressie.

GoDaddy hosting wordpress powolny takich produktów

Jako uprzejmości, dostarczamy informacje na temat sposobu korzystania z określonych produktów innych firm, ale nie popieramy lub bezpośrednio wspierać produkty innych firm i nie jesteśmy odpowiedzialni za funkcję lub niezawodności tych produktów.

Nie widzę zmiany zrobiłem do moich stron w Page Builder

Kwestia. Zmiany nie są publikowane.

Rozwiązanie. Aby zobaczyć zmiany w WordPress, należy opublikować strony, które aktualizować. Korzystanie przycisk Zapisz i Wyjdź uratuje tylko projekt stron, nie będą widoczne przez WordPressa aż Publikowanie strony Builder.

I przypadkowo usunięte układ strony i treści

Kwestia. Bez zaczynając od zera, mogę go odzyskać?

Rozwiązanie. W Page Builder kliknij Szablony Wybierz układ strony i albo zastąpić istniejące treści / układ lub dołączyć go do dolnej części strony.

W jaki sposób mogę dodać wiadomość e-mail zapisz się formularz do zawartości strony?

Kwestia. Jest w stopce domyślnie, jak mogę go dodać do strony?

Rozwiązanie. Od strony Builder, kliknij na WordPress Widgets i znaleźć GoDaddy email marketing. Przeciągnij widżet na swojej stronie.

Jak dodać przyciski społecznych do treści strony?

Kwestia. Jest w stopce domyślnie, jak mogę go dodać do strony?

Rozwiązanie. Od strony Builder, kliknij na WordPress Widgets i znaleźć GoDaddy email marketing. Przeciągnij widżet na swojej stronie.

Dodatkowe zasoby dotyczące rozwiązywania problemów

Dla bardziej zaawansowanych zagadnień, zobacz następujące tematy:

Powiązane artykuły

Altavista o hosting wordpressOpis Pozwól odwiedzającym przetłumaczyć dowolną stronę z prostym kliknięciem zakładki. Tłumaczenie dzieje się w miejscu bez opuszczania strony z tego lekkiego, wtyczki cross-browser ....
Tutorial na stronie seo hosting wordpressZupełne WordPress 000webhost Guide (2017) WordPress z pewnością nie wymaga żadnego formalnego wprowadzenia, ponieważ jest to najbardziej popularny blogosferę, że szybko się miejsce własnej ...
Najlepszy hosting dla wordpress tutorialu e-commerceStrona główna »Zasoby commerce» Jak utworzyć Fantastyczny sklep internetowy woocommerce, Divi i Bluehost (marzec 2017) ponad 74 milionów witryn polegać na platformie WordPress gościć swoje blogi, ...
Eksport wybrany hosting stron wordpressIstnieje wiele stron internetowych hostów, które daje narzędzia do tworzenia stron internetowych na swoich platformach. Pozwalają one na tworzenie stron, blogach, a nawet sklepów internetowych. Większość z nich ma doskonałe narzędzia i ...
Intro strona html wordpress hostingW WordPress, można umieścić treść na swojej stronie albo jako „post” lub „Strona”. Kiedy piszesz regularny wpis w blogu, napisać post. Słupy, w konfiguracji domyślnej, pojawiają się w odwrotnej kolejności ...