GoDaddy hosting vs WordPress

Czy jesteś początkujący WordPress, który zastanawia się, co jest zarządzany WordPress hosting?

Podczas badań, prawdopodobnie natknąłem licznych udało WordPress firm hostingowych i okazało się, że ceny zarządzanych WordPress hosting jest dość wyższe niż średnia dzielonego hostingu, który można dostać za jedyne 3,95 $ miesięcznie.

Jeśli jesteś jak większość ludzi, to pewnie myślał: Dlaczego jest taka duża różnica w cenie? WordPress jest zarządzany hosting naprawdę o wiele lepiej? Czy muszę udało WordPress gospodarzem na swojej stronie? WordPress jest zarządzany hosting warte kosztów? Jeśli tak, to który jest najlepiej zarządzaną WordPress firma hostingowa?

hosting

Jeśli masz jakiekolwiek z tych pytań, to jesteś we właściwym miejscu.

W tym artykule, będziemy podkreślać zalety i wady WordPress hosting zarządzany. Możesz skorzystać z naszego badania, wiedzę i doświadczenie, aby podjąć decyzję, czy udało WordPress hosting jest właśnie dla Ciebie.

Po dokładnym przejrzeniu i porównując dziesiątki dostawcy, mamy również osobiście wybrał najlepiej zarządzanych spółek 2017 WordPress hosting.

Co jest zarządzany WordPress Hosting?

Ze względu na popularność WordPress, kilku dostawców hostingu wybrało się specjalizować w WordPress i oferują to, co jest znane jako zarządzane WordPress gospodarzem.

Zarządzane WordPress Hosting jest usługą concierge, gdzie wszystkie techniczne aspekty uruchomiony WordPress jest zarządzany przez gospodarza.

Obejmuje to bezpieczeństwo, szybkość, WordPress aktualizacji, codzienne kopie zapasowe, internetowej uptime i skalowalność.

Ideą zarządzanych WordPress hosting jest oferowanie całkowicie bezproblemowy doświadczenie, dzięki czemu można skoncentrować się na prowadzeniu firmy i robi to, co jesteś dobry.

Jeden z najlepszych części o Zarządzane WordPress hosting jest wsparcie Premium. Wasze wsparcie jest świadczone przez prawdziwych ekspertów WordPress z większym doświadczeniem niż ktoś, kto czyta instrukcję obsługi.

Klienci opisują udało WordPress hosting jako „hotel pięciogwiazdkowy do WordPress” i „jakby armię ekspertów WordPress na swojej stronie”.

Plusy i minusy Zarządzane WordPress Hosting

Choć udało WordPress hosting brzmi niesamowicie, to nie jest dla każdego. Spójrz na plusy i minusy zarządzanych WordPress hosting przed podjęciem decyzji.

Zalety Zarządzane WordPress Hosting

  • Błyskawicznie - Zarządzane WordPress hosting serwerów są specjalnie skonfigurowane do WordPress. Są one niezwykle szybkie, nawet jeśli Twoja strona ma dużo ruchu.
  • Bezpieczeństwo - Jesteś praktycznie haker-dowód, gdy idziesz z zarządzanego WordPress hosting provider. Mają bardzo napięty warstwę zabezpieczeń, która aktywnie skanuje pod kątem złośliwego oprogramowania i blokuje wszystkie próby włamania.
  • Pomoc eksperta - W przeciwieństwie do innych hostów internetowych, personel jest bardzo kompetentny w WordPressie. Radzą Cię przed użyciem wtyczek wydajność uderzenia, rozwiązywać problemy szybciej i dużo więcej. To jakby mieć armię ekspertów WordPress na swojej stronie o pomoc.
  • Codzienne kopie bezpieczeństwa - Tworzą codzienne kopie zapasowe i oferują punkty przywracania, jeśli kiedykolwiek chcesz przywrócić.
  • Aktualizacje automatyczne - Nie trzeba się martwić o aktualizacje, ponieważ są wykonywane automatycznie.
  • Brak przestojów - Bez względu na to jak dużo ruchu na Twojej stronie, Twoja strona będzie prawdopodobnie nigdy nie zejść.
  • Dev Tools - Chociaż to zależy od gospodarza, zwykle dev narzędzi, takich jak obszar staging, kontroli wersji, etc.
GoDaddy hosting vs WordPress przez gospodarza, ty

Prawdopodobnie myślał, że korzyści brzmi całkiem atrakcyjny, czy są jakieś minusem?

Wady zarządzanych WordPress Hosting

  • Cena - Zarządzane WordPress hosting jest znacznie droższe w porównaniu z dzielonego hostingu. Plan bazowy zwykle zaczyna się około $ 29 / mo. gdzie jako wspólne hosting plan zaczyna się od $ 3.95 / mo. Ale jeśli współczynnik kosztów prowadzenia dużą witrynę i wynagrodzenia administratora systemu, to będzie brzmieć jak całkiem dobrym rozwiązaniem.
  • Granice - Ponieważ architektura serwera specjalizuje dla WordPressa, często ograniczają się do uruchomienia strony oparte wyłącznie na WordPressie. Ale to, czego szukałeś zrobić tak czy inaczej. Nie można również uruchamiać wszystkie wtyczki WordPress. Zarządzanych WordPress dostawców hostingu blokowania wtyczek spowalnia swojej stronie. Więc to nie do końca to wadą, ale może być problemem dla większych firm.
  • Mniej sterowania - Skoro ktoś jest zarządzanie wszystkimi aspektami technicznymi, nie trzeba prawie tyle powiedzieć, co zostanie zmienione. Ale nie jest to, że w momencie? Nie chcesz kłopotów z zarządzaniem rzeczy samemu.

Teraz, że przeczytałeś plusy i minusy zarządzanych WordPress hosting, jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, czy jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie.

Kiedy trzeba Zarządzane WordPress Hosting?

Jeśli jesteś początkujący, którzy zaczynają bloga, to nie trzeba udało WordPress gospodarzem. należy zacząć od regularnego hostingu WordPress, który jest o wiele bardziej przystępne. Zalecamy Bluehost, który jest również jednym z oficjalnych dostawców hostingu WordPress.

Teraz, jeśli są małe firmy lub mieć stronę internetową wysokiej ruchu, to ma sens, aby uzyskać zarządzanych WordPress gospodarzem. Decyzja naprawdę sprowadza się do Twoich potrzeb.

Jeśli brakuje Ci umiejętności techniczne, a średnia hosting może stać się uciążliwe, jak Twoja strona rośnie. Przy średnim hostingu (wspólny. VPS. Lub dedykowanego), jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo, aktualizacje, prędkość, czas pracy, etc.

Jako właściciel firmy, masz dwie opcje. Można też wynająć administratora systemu do zarządzania swoją stronę, lub można użyć udało WordPress hosting provider.

Jeśli chcesz coś, co jest bezproblemowy, niezwykle szybkie i oferują wsparcie oszałamiające, to masz odpowiedź. Zasadniczo, jeśli strona jest wasza sprawa, i nie można sobie pozwolić na to, aby przejść w dół, a następnie zapłacić dodatkowe pieniądze dla wyjątkowych usług, które można uzyskać z zarządzane WordPress gospodarzem.

W końcu trzeba zdecydować, czy można uzasadnić koszt dla wartości. Jeśli niski koszt jest Twój największy priorytet, a następnie przejść z nie udało WordPress hosting provider.

Teraz, gdy już udało przeczytać o WordPress hosting, to jest czas, aby podjąć decyzję. Prowadzimy kilka stron, które się miliony odsłon miesięcznie. Przetestowaliśmy i pracował ze wszystkimi najlepszych firm hostingowych w branży. Po pomógł 100,000 użytkowników i wieloletnie doświadczenie, nasz założyciel Syed Balkhi osobiście zbierane ręcznie niektóre z najbardziej renomowanych dostawców hostingu zarządzanego WordPress dla Ciebie. Każda z tych zarządzanych WordPress firm hostingowych zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie. Dajemy każdemu z nich doskonałe 5 z 5 możliwych gwiazdek. Sprawdź listę najlepiej zarządzanych WordPress dostawców hostingu.

Powiązane artykuły

Najlepsze brytyjskie firmy hostingowe hosting wordpressOpinie są oparte na wykonywaniu gospodarzy WordPress monitorowanych przez ostatnie 12 miesięcy. Niektóre strony internetowe zweryfikuje usługi złej jakości i stwierdzić, że jest to najlepszy WordPress ...
Najlepiej wordpress hosting dla początkującychWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Hosting wordpress jednym kliknięciem zainstalować WindowsWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
000 hosting wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Na t hosting wordpressWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...