Go Daddy hosting wordpress

2 marca 2017 przez Nate

EDIT: Oryginalnie opublikowane w lutym 2012 roku, mam zaktualizowany ten post w marcu 2017 roku w celu odzwierciedlenia bieżącego stanu GoDaddy hosting dla 2017 GoDaddy Hosting Review.

Jest to przegląd produktów. To stronniczy - ale głównie dlatego, że ja jestem rzeczywisty klienta o GoDaddy oprócz innych firm hostingowych.

Prawdopodobnie widziałeś Super Bowl reklamy GoDaddy GoDaddy dziewcząt na całym internecie, a ostatnio pomagających im reklamy dla małych firm.

hosting

GoDaddy jest z pewnością liderem na rynku domen - i stara się być w hostingu.

Są one po prostu prawo WordPress Hosting Narzędzie do budowania lepszego bloga?

Zacząłem ich użyciem (ze względu na markę), ale zostały przeniesione do HostGator dla wielu z moich stron. Więc.

7 Plusy GoDaddy WWW

1. GoDaddy jest tani.

Ich plan gospodarka jest 7,99 $ / miesiąc w przypadku odnowy - ale zawsze rozdawać kupony na dłuższe lock-in i można przesunąć go w dół do nawet $ 3.99 / mo.

Chociaż GoDaddy specjalnością nie jest gospodarzem (zaczęli jako rejestratora domen) - są one za pomocą kapitału i obecność na rynku naprawdę dociśnij cenach.

Jeśli się z nimi nie będzie musiał się martwić, jeśli płacisz za dużo. (Sprawdź ich ceny tutaj)

2. GoDaddy Daje nieograniczone pasmo

Przepustowość jest w zasadzie jak wiele osób może odwiedzić witrynę naraz.

Niektóre hosty mogą zdławić przepustowość (czyli crash site) jeśli nagle się, że tsunami ruchu z CNN czy Reddit.

Nigdy nie miałem go przetestować - ale większość innych recenzentów ufam, że GoDaddy odbyła się dobrze - nawet ich wspólnego planu hostingowego.

Nawet jeśli nie pomieścić do tsunami ruchu - przynajmniej nie będzie musiał za to zapłacić, podobnie jak niektóre hosty nie (myślę opłat nadmiar substancji z firm telefonii komórkowej (sprawdź możliwości GoDaddy tutaj).

3. GoDaddy oferuje wysokiej jakości WordPress Auto-Install

Teraz pełnej ujawnienie, jestem fanem instalacji WordPress ręcznie ze względów bezpieczeństwa.

Mimo to, mając kogoś zainstalować WordPress jest oszczędność czasu serwis - i pomocny każdemu, kto martwi się o FTP.

Ale to musi być zrobione dobrze - i za każdym razem mam auto zainstalowane na GoDaddy - WordPress został poprawnie zainstalowany. Wszystkie sole bezpieczeństwa były w istocie - i wszystko, co potrzebne do zrobienia było zainstalować wtyczkę zabezpieczeń.

To sprawia, że ​​proces WordPressa * * śmiesznie łatwe. Po prostu kliknij tutaj, aby kupić hosting dla WordPressa. następnie otworzyć konto hostingowe i wybrać auto-instalacji, postępuj zgodnie z instrukcjami, a w ciągu kilku godzin - gotowe.

EDIT: Oferują one również oddzielny produkt „WordPress Hosting”. Jest to droższe, ale oferuje automatyczne aktualizacje zabezpieczeń, monitoring i inne korzyści. Jest to mylące, wiem. Można uruchomić WordPress na swoich normalnych planów hostingowych, która jest, co mogę zrobić dla moich stron.

hosting

Zdecydowanie ogromne korzyści.

4. Produkty Dobrze integruje GoDaddy

Ale, jak WordPress automatycznej instalacji, posiadające jedną firmą zarządzać nazwę domeny, e-mail, a gospodarzem może dokonać rzeczy tylko nieco łatwiejsze. Kilku moich przyjaciół klienci to zrobić - i to działa dobrze dla nich.

GoDaddy oferuje pełnej gamy usług i łączy je wszystkie razem dobrze. Sprawdź swoje usługi tutaj.

5. Czy bezpieczeństwo Dobrze GoDaddy

Ta cecha ma do czynienia z ich ogromną skalę (mają mnóstwo technologii ukierunkowanej na niepowodzenie spamu i hakerów), ale również z polityką restrykcyjne GoDaddy (która będzie Con), ale na razie to również utrzymuje się spamu i ataków. Niedawno zostały one nabyte Sucuri i SiteLock - dwie największe firmy świata zabezpieczeń internetowych.

I to jest dobra rzecz.

6. GoDaddy Has Telefoniczna pomoc techniczna i mało przestojów

Niektórzy weterani Internet będzie szydzą z tego (GoDaddy kiedyś absolutnie notorycznie), ale niedawno GoDaddy znacznie poprawił ich obsługi klienta. Mają jeszcze bardziej ulepszone pod ich nowego prezesa, a nowy kierunek wyruszyli w lipcu 2013. A co ważniejsze dla wielu klientów - oferują one 24/7 wsparcie telefoniczne, co nie jest powszechne wśród firm hostingowych.

To nie jest światowej klasy, ale dla ogromnej podmiotu, z super zniżki hosting ... dobre wsparcie jest profesjonalista w mojej książce.

I spełniają one podstawowe * * obowiązek każdego hostingowego ... 99,9% uptime.

7. Aktualny GoDaddy Hosting jest na najnowszej technologii

Oferują one o ich 4GH Linux Hosting ... to znaczy, że są one aktualne. PHP5, etc - GoDaddy ma wszystkie najnowsze technicznych rzeczy do zrobienia hosting prawo. Sprawdź swoje możliwości tutaj.

7 minusy GoDaddy Hosting

1. Używa GoDaddy Hosting niestandardowego panelu (chyba że płacisz)

Tak, to wydaje technicznego - ale bardziej dogłębne można uzyskać z witryny WordPress, tym bardziej Hosting sprawy panelu.

Zasadniczo, gdy użytkownik loguje się do swojego konta hostingowego za pośrednictwem Internetu lub przez FTP - masz menu opcji, aby zarządzać swoją stronę.

Liderów branży (i najlepsze) są cPanel i Fantastico. GoDaddy wykorzystuje swój własny niestandardowy panel.

Można zauważyć, że niektóre wtyczki i motywy dla WordPress (takie jak Thesis Theme) wymagają oddzielnych tutoriale do GoDaddy ... to dlaczego.

Ponownie, nie ogromny, ale na pewno con.

W styczniu 2014 roku, GoDaddy nie jest już wyłącznie używa własnego panelu hostingu. Używają cPanel (który znowu jest standardem branżowym). Że znacznie poprawił swój backend. Nadal jest to zwyczaj zainstalować cPanel (porządek jak jak Verizon będzie dostosowywać Androida na telefonie). również kosztuje $ 1 extra miesięcznie. Ten punkt jest jeszcze krewny con porównać do otwarcia dostawców, ale nigdzie w pobliżu co to było w 2012 roku.

2. Postawa GoDaddy Na SOPA / PIPA

Pamiętaj cały zgasnąć w Internecie w styczniu 2011 roku z powodu SOPA i PIPA?

Tak - każdy na rzecz wolności Internetu był przeciwko tym rachunki ... z wyjątkiem GoDaddy.

W końcu stało się przeciwko nim ... ale tylko po klienci przeniesiona tysiące domen konkurentów z tego powodu.

Większość z nas nigdy nie wybaczy GoDaddy - przede wszystkim dlatego, ...

EDIT: Ten punkt jest nadal prawdziwe. GoDaddy jest nadal wykazuje zachowanie, które wskazuje, że nie szanuje prywatność lub etyki (niedawną historię tutaj)

3. GoDaddy marketingu jest (historycznie) Odd ...

I dziwne w zły sposób. Na przykład, ich CEO pędy słoni. I używają rażąco seksistowskich reklam. Wszystko to między innymi właśnie złych kontrowersji.

EDIT: GoDaddy niedawno odkażane ich stronę i powiedział, że ich 2017 Super Bowl handlowych nie kręci się wokół seksu. Ich nowa kampania ma być „mistrzem małych firm.” Jednak nadal chcą utrzymać swoją „kanciasty” marki. To wszystko jest poprawa, ale nadal jestem ostrożny firm, którzy robią mnóstwo reklam przerwa stylu na skupienie się na produkcie.

4. GoDaddy wyraźnie ogranicza baz danych, adresy email Pamięć

Inne providerzy nie rób tego w takim stopniu, że GoDaddy robi. I co to oznacza w praktyce jest to, że nie można umieścić kilka stron internetowych na jednym koncie hostingowym. WordPress blog / stronę internetową potrzebuje 1 Baza danych - więc nawet na planie Deluxe. jesteś ograniczony do 25 stron. Usunęli bitu o bazach danych z ich strony plany tak, że wygląda * * jak masz nieograniczony wszystko - ale te twarde limity są nadal na swoim miejscu.

Jednakże, jeśli idziesz do planu Ostatecznego. masz nieograniczony wszystko za naprawdę niską cenę. Ale nadal.

EDIT: W 2017 roku, to wciąż nieco prawdziwe. Oni coraz lepiej z ich Deluxe planu skoro masz nieograniczoną ilość miejsca na dysku. Ale upewnij się, że porównywanie jabłek do jabłek z planami między dostawcami. Jestem fanem tego BuzzFeed stylu WordPress hosting quiz, aby sortować opcje oparte na swoich priorytetów.

5. GoDaddy jest ogromny Corporation

Ok. Nie ma nic złego w byciu ogromny moloch korporacyjnych. W rzeczywistości może to przynieść naprawdę dobre korzyści (czyli kapitał do inwestowania).

Powiedział, że GoDaddy niesie ze sobą wszystko, czego można oczekiwać od dużej korporacji. call centers zagranicznych. Entry-level, micromanaged powtórzeń obsługi klienta. Sortowanie że bezosobowy „jesteś na swoim” stylu.

Jeśli coś pójdzie nie tak - hmm, no ...

Ale przechodząc - oni mają dobre artykuły pomocy, która wciąż nie składa się na fakt, że stanowią one koszt cięcia korporacja - i swoją gospodarkę konto Hosting naprawdę nie ma znaczenia, na wielką skalę - co sprawia, że ​​grubość con w mojej opinii. Większość moich interakcji z pomocy technicznej oznaczało więcej czasu na triage'u niż rzeczywistego rozwiązywania problemów.

6. GoDaddy sprawia, że ​​trochę trudno wyjechać

Ten con dotyczy nr 1 powyżej ... ale zasługuje na swoje własne miejsce.

Głównie dlatego, że przy wyborze hostingowego - to dość duże zaangażowanie czas. Będziesz inwestują dużo energii na swojej stronie - przy założeniu, że gospodarz robi swoją pracę.

I mimo, że porusza hosty powinny być proste ... jest wiele małych rzeczy, które sprawiają, że może się nie udać. GoDaddy nie jest znana to pomaga klientom wyjść. To jest oszustwo.

EDIT: Tak, od 2017 roku ... to jest nadal prawdziwe. To trochę łatwiej z cPanel, ale ich transfer domeny jest niepotrzebnie przerwał irytujących upsells i przeszkód. Niedawno zrobiłem przeprojektowanie strony klienta i zakrojony projekt migracji do innego hosta. Ale - ponieważ mój klient miał e-mail, domen i hostingu tam przez lata, ruch po prostu nie było warte wysiłku.

7. GoDaddy jest bardzo restrykcyjny Na Danych

To Flipside of # 5 Pro - że GoDaddy ma dobre zabezpieczenia.

Zasadniczo, jeśli chcesz automatycznego generowania treści, form użytkowych internetowych, wiki, itp - będziesz musiał przejść przez wiele obręcze.

Jednym z najbardziej popularnych form kontaktu WordPress Szybki Bezpieczny Formularz kontaktowy ma specjalny tutorial jak zrobić to praca z GoDaddy - bo normalnie GoDaddy odrzuci formularz kontaktowy jako spam.

Zasadniczo, GoDaddy sprawia, że ​​można zrobić trochę więcej pracy (choć mówią, że to powoduje mniej ataków spamowych dla Ciebie).

Wniosek

Jeśli masz większy / narastająco witryny lub po prostu chcesz niezależną firmę z naciskiem na obsługę klienta i wydajność - moje główne strony są teraz na inMotion Hosting. Dostać zniżkę inMotion tutaj.

Jednak GoDaddy hosting jest solidny i tani hosting. Jeśli szukasz hosta,

  • Dobrze integruje się z domen, które posiadasz na GoDaddy
  • Jest tanie, markowe i obsługiwane
  • Ma dużo dokumentacji

A jeśli plan nie robi niczego wyjątkowego - GoDaddy hosting dla WordPress jest dobrym sposobem, aby przejść. Mam przyjaciół i klientów, którzy na nich przez jakiś czas - i są w porządku z nimi.

A nawiasem mówiąc, można uzyskać 45% zniżki każdym pakiecie HostGator tutaj.

EDIT: Aby odpowiedzieć na wiele pytań, stałam się o tym, co zrobić, gdy pojawi się pakiet hostingu ... należy wysłać swoją domenę serwerów nazw do konta hostingowego ze względów niezawodności i szybkości (automatyczne, czy kupić domenę z hostingiem lub ciebie uzyskać szczegółowe instrukcje, jeśli zakup hosting oddzielnie). Napisałem bardzo szczegółowy przewodnik na utworzenie strony internetowej od podstaw na tutaj.

Powiązane artykuły

GoDaddy hosting wordpress recenzję2 marca 2017 przez Nate EDIT: Oryginalnie opublikowane w lutym 2012 roku, mam zaktualizowany ten post w marcu 2017 roku w celu odzwierciedlenia bieżącego stanu GoDaddy hosting dla 2017 GoDaddy Hosting Review. To jest...
GoDaddy udało wordpress hosting opinie2 marca 2017 przez Nate EDIT: Oryginalnie opublikowane w lutym 2012 roku, mam zaktualizowany ten post w marcu 2017 roku w celu odzwierciedlenia bieżącego stanu GoDaddy hosting dla 2017 GoDaddy Hosting Review. To jest...
Cox hosting wordpressWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
Wordpress gospodarzem GoDaddy vs bluehostJesteś tutaj: Strona główna / Recenzje / Web Hosting Recenzje / Bluehost vs. GoDaddy: Kto do wyboru dla WWW? GoDaddy ma marki, cen i umysłu udział w branży internetowej. Bluehost jest jednym ...
Australia hosting wordpress stronie internetowejWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...