Elias nasser hosting wordpress

Jak Caroline Kennedy wykonuje jej jasne oświetlenie, stawkę big-city do Senatu USA, kolejne dziecko z dynastii jest cicho badania wody dla własnego biegu Senatu.

Były gubernator Florydy Jeb Bush - syn jednego prezydenta i brat innego - pracuje telefony od senator Mel Martinez (R-Fla.) Ogłosiła na początku tego miesiąca, że ​​nie będzie starał o reelekcję w 2010. Źródła mówią Bush nie podjął decyzję o prowadzeniu na siedzeniu Martinez, ale że robi się zielone światło od potencjalnych współpracowników i błogosławieństwa z liderów Partii Republikańskiej.

Elias nasser wordpress gospodarzem Jeśli jest odwrotna

Stratedzy i obserwatorzy polityczni wziąć to jako znak, że będzie działać Bush.

„Wszystko wskazuje na to, że jest w”, powiedział David Johnson, republikański strateg i prezes Strategic Vision. „Nie jesteś wykonywanie i kładąc podwaliny dla pozyskiwania funduszy, chyba że jesteś wyczyszczenie pola kandydata.”

Susan MacManus, profesorem nauk politycznych na University of South Florida i ekspert w dziedzinie polityki Florida, powiedział telefonów Busha całym stanie są „dobry znak”, który mógłby być skoki w wyścigu, coś, co ona mówi, że jest „muzyka uszy Florida republikanów „.

„Nic nie mogło przyjść w lepszym momencie” MacManus powiedział. „Republikanie tu na Florydzie były więc w dół po wyborach. Sama wzmianka o potencjalnym metę Senatu Jeb za postawił Republikanów w znacznie bardziej uroczysty wakacyjnego nastroju.”

Jeszcze ci, którzy wiedzą, Jeb Bush najlepiej powiedzieć, że po prostu nie wiadomo, co on będzie decydować.

„Byłbym bardziej zaskoczony, gdyby zostało uruchomione, niż gdyby tego nie zrobił”, powiedział republikański senator stanu Michael Bennett. „I wiem, że to zaskakujące biorąc pod uwagę, że będzie odchodzić od murowany wygranej i siedzeniem w Senacie Stanów Zjednoczonych. Nie znam wielu ludzi, którzy chcieliby odejść od tego.”

Bennett powiedział, że proces legislacyjny nigdy nie zwrócił się do Busha.

„Jeb chce być królem. On nie chce być księciem,”powiedział. „On jest używany do Getting Things Done i Getting Things Done teraz. Nie jest jednym czekać na proces.”

Dzięki uprzejmości Huffington Post:

W co może być bardzo dobrze dzwon pogrzebowy dla czasu Norm Coleman w Senacie USA, Sąd Najwyższy Minnesota w środę jednogłośnie odrzucił jedną ze swoich ostatnich zarzutów prawnych do procesu opowiadać.

W decyzji pięć do zera, sąd odrzucił pozew kampanii Coleman, który starał się zablokować przebieg liczenia z powodu obaw, że niektóre karty do głosowania były liczone dwukrotnie. To był ostatni kąt prawny Minnesota Republikańskiej dla tworzących deficyt 47-głosowanie on obecnie jest zwrócona przeciwko Al Franken.

Elias nasser wordpress hosting Republikańskiej Narodowy

Coleman twierdziły, że w procesie opowiadając, niektóre obrębu przypadkowo liczony zarówno oryginalne głosy i duplikaty, które zostały użyte do tych oryginalnych kart do głosowania, które nie mogły być prawidłowo skanowanych. Ale kampania poprosił tylko o stan spojrzeć na 25 konkretnych powiatów, co sugeruje, że argument ten został politycznie, a nie prawnie motywację. Co więcej, nie może stanowić dowodu, że zgadza głosu podczas liczenia przewyższyła w dniu wyborów - co byłoby oczywistym wynikiem duplikatów są zliczane.

Z tym problemem, pozornie, na uboczu, proces opowiadać dobiegnie końca, gdy stan i obie kampanie zdecydować, co zrobić z niewłaściwie odrzuconych kart do głosowania korespondencyjnego. To powinno przyjść na początku stycznia. I choć byłoby głupotą przewidzieć, jak naliczanie i wypłata tych 1.600 głosów będzie postępować - dwa obozy zgodziły się na zasadach, w którym proces zostanie przeprowadzone - wydaje się prawdopodobne, że wyniki będą sprzyjać Franken.

Kampania Franken został pining mieć te niesłusznie odrzucone bumelant głosowaniach liczone od początku procesu opowiadać, co sugeruje, że wierzą głosy będą sprzyjać Franken. To jest bardziej powszechne dla demokratyczni wyborcy, aby błędy pisarskie na ich głosowania korespondencyjnego niż dla Republikanów.

W sumie, to okno, przez które Coleman szukał trzymać aż jego miejsce w Senacie po prostu stał wymiernie węższe.

AKTUALIZACJA. Nie całkowicie zaskakujące, kampania Coleman mówi pozew kwestionowanie wyników wyborów jest niemal pewne. Według l hIL:

Sędziego Sądu Najwyższego Minnesota haspredicted „rozszerzoną konkurs prawną” w wyścigu Senatu Minnesota, bez względu na to, w którą stronę idzie Ostateczna rozgrywka między Demokratycznej challenger Al Franken i zasiedziałego Normal Coleman i analityk wybory Nate Srebrny z 538.com zgadza.

„Istnieje wiele terenu, na którym można zakwestionować wybory,” Srebrny powiedział MSNBC Contessa Brewer w poniedziałek. „Do tej pory osoby zostały dość dobrze wychowane, ale jeśli Al Franken wygrywa 12 głosami, Norm Coleman będzie prawdopodobnie pozwać. Jeśli jest odwrotnie, a następnie Al Franken będzie prawdopodobnie pozwać. Nie mogło senatorem siedzącej do połowy stycznia lub w lutym.”

Franken jest obecnie wiodącym przez 250 głosów, ale uważa, że ​​srebro Coleman może zyskać około 200 głosów jak zakwestionowanych głosowaniach są rozwiązane, a Franken może odzyskać 50 z głosowania korespondencyjnego.

-Artykuł kontynuuje video @ pozyskiwane UNESCO.

Górny poziom republikański konsultant IT, która została powołana do składania zeznań w przypadku opartego GOP wybory sabotażu w Ohio zmarł w katastrofie lotniczej późno w piątek wieczorem.

Michael Connell - założyciel Ohio opartych New Media Communications, która utworzonych kampanii witryn internetowych dla George'a W. Busha i Johna McCaina - zmarł natychmiast po jego pojedynczym rekwizytem, ​​prywatny samolot rozbił się w pustym domu w podmiejskiej Lake Township, Ohio.

„Samolot próbował wylądować około 6 P.M. Piątek w Akron-Canton Airport, gdy rozbił się około trzech mil krótkie drogi startowej „, donosi theAkron Beacon Journal.

Connell za wyczyny jako najlepszy GOP to „guru” zostały dobrze udokumentowane przez zespół dochodzeniowy RAW Story.

Zainteresowanie Mike Connell wynika z jego współpracy z firmą o nazwie GovTech, którą wydzielanej z własnymi Komunikacji Nowy nośnik pod nazwą żoną Heather Connell. GovTech został zatrudniony przez Ohio Sekretarz Stanu Kenneth Blackwell założyć oficjalną stronę wyborczą w election.sos.state.oh.us aby prezentowane powraca prezydenckich 2004, kiedy wszedł.

Connell to długoletni GOP operacyjny, którego New Media Communications świadczy usługi internetowe dla Bush-Cheney '04 kampanii amerykańskiej Izby Gospodarczej, Krajowego Komitetu Republikanów i wielu republikańskich kandydatów. To samo w sobie może być podniesiona na pytania o jego udział w tworzeniu oficjalnej stronie wyborów stanu Ohio.

Jednak alternatywna grupa medialna ePlubibus media dodatkowo odkryto w listopadzie 2006 roku, który był gospodarzem election.sos.state.oh.us na serwerach spółki w Chattanooga, TN, która nazywa SMARTECH również przewidziane gospodarzem dla długiej listy republikańskich domen internetowych ,

Powiązane artykuły

Odpowiedzieć js wordpress hostingMiałem piekło czasu spędzając popołudnie próbując dostać moje niestandardowe WordPress (który opiera się na doskonałą ramach nago), aby prawidłowo wyświetlić w IE8 i poniżej za pomocą ...
Elize strydom hosting wordpressTatts Group jest największym australijskim grupa non-hazard kasyno. Pracuję w zespole public relations dla jednostki Loterie (niedawno markowych jako Lott), która działa na terenie Australii jako Złoty ...
Iupsm Merida hosting wordpressTo właśnie oni kawę pijesz. Dzięki za odwiedzenie naszej strony. Cafe Genevieve to kameralny nowa kawiarnia w Merida, służąc najlepszą kawę w mieście. Mamy zbiór francuskim naciska, że ​​...
Ttfb wolno wordpress hostingSven Baumgartner | Aktualizacja: 22 lipca 2016 Istnieje wiele powodów, dlaczego Twoja strona może być powolne. Czas na firstВ bajt (TTFB), odpowiednio do czasu ostatni bajt (TTLB), po początkowym HTML ...
Wordpress GoDaddy hosting ftpPrzez długi czas GoDaddy przechowywane frustrujące wielu klientów z powodu braku opcji na bezpieczny dostęp do plików przez FTP na współdzielonych kontach hostingowych. FTP jest z natury niepewne, jak to ...