Dlaczego warto korzystać z wordpress nad hosting Drupal

Wysłany przez Toma dzbanek w dniu 6 sierpnia 2015

Jeśli jesteś w miejscu, gdzie chcesz rozpocząć blogu, czy to z powodów osobistych lub zawodowych, najlepszym rozwiązaniem jest self-hosted strona wspierane przez WordPressa.

Jest powód, dlaczego WordPress, jak to pisze, poleceń prawie 50% udziału w rynku stron internetowych z wykorzystaniem technologii zarządzania treścią. To dlatego, że WordPress oferuje kluczowe zalety i łatwość w obsłudze funkcje, które są pozbawione innych opcji.

Dlaczego warto korzystać z wordpress nad hosting Drupal ma prawie

W tym artykule zajmiemy się alternatywy dla self-hosted WordPress i powody dlaczego WordPress jest CMS większości ludzi wyboru.

WordPress: Favorite Content Management System na świecie

WordPress to system zarządzania treścią (CMS). Oznacza to, że jest to narzędzie, które umożliwia łatwe dodawanie nowych blogach i stron na swojej stronie internetowej. Korzystanie z CMS, można pisać artykuły w WYSIWYG (What You See Is What You Get) formatu, tak jak robisz ze swoim ulubionym edytorze tekstu. Można również łatwo osadzić bogate treści, takie jak filmy i obrazy.

Dobry CMS oddziela treść od projektu. Oznacza to, że można zmienić wygląd swojej strony internetowej (często nazywany „motyw”) bez modyfikowania każdego blogu, które zostały utworzone. To dodatkowym udogodnieniem dla webmasterów, którzy chcą przenieść się do bardziej wyrafinowanych lub przyjaznym dla użytkownika formacie blogu.

WordPress dashboard

Wreszcie dobry CMS umożliwia także rozszerzenie funkcjonalności oprogramowania. Zazwyczaj odbywa się to poprzez dodanie dodatkowych modułów oprogramowania zwanych „wtyczek”, które zostały zaprojektowane specjalnie dla określonego zestawu funkcji.

WordPress jest nie bez konkurencji

WordPress to nie tylko CMS dostępny. To konkuruje głównie z dwóch innych opcji, z których oba są na licencji GNU General Public Licence i bezpłatnie. Istnieją również trzy opcje, które warto obejmujące.

Drupal jest drugim najbardziej popularnym CMS za WordPressa.

Jest to często wybór dla dużych korporacji, ale to dlatego, że jest ono przeznaczone dla ludzi, którzy wiedzą techniczną. Jeśli jesteś kimś, kto jest bardziej autora niż programista, można zdecydować się na rozwiązanie, które jest bardziej przyjazny dla użytkownika dla ludzi, którzy nie są programiści.

Chociaż Drupal jest znany z szybkich czasów obciążenia, dodawanie wtyczek może spowolnić znacznie.

Joomla jest często traktowane jako punkt środkowy między WordPress i Drupal. To dlatego, że nie jest tak wyrafinowany technicznie jak Drupal, ale oferuje niektóre z tych samych korzyści.

Jedną z głównych zalet jest to, że Joomla jest szczególnie łatwy w użyciu, aby skonfigurować witrynę e-commerce. Choć z pewnością można skonfigurować witrynę e-commerce z obu Drupal i WordPress, Joomla czyni go szczególnie proste.

hosting

Wix różni się od poprzednich dwóch opcji w tym, że nie tylko oferuje CMS, ale również hosting platformy, jak również (WordPress oferuje także platformę hostingową, ale zostanie to omówione w dalszej części).

Wix daje możliwość, aby rozpocząć własną stronę internetową za pomocą kilku kliknięć. Umożliwia również wybranie motywu, który można użyć, aby dostosować wygląd bloga.

Jednak Wix nie jest open source. Oznacza to, że nie można zmodyfikować kod Wix, aby dostosować stronę internetową. Nawet jeśli nie jesteś programistą, fakt, że nie jest to open source oznacza, że ​​nie oferują wtyczki, więc nie można zwiększyć funkcjonalność swojego serwisu.

Również Wix oferuje jedynie ograniczoną liczbę tematów, które można wykorzystać. Może trzeba „załatwić” za tematem, który nie właściwie przekazać oświadczenie, że próbujesz zrobić ze swoim blogu.

Squarespace

Squarespace jest podobna do Wix w które można łatwo utworzyć własny internetowej z zaledwie kilku kliknięć. Oferuje on także własny CMS.

Jednak, podobnie jak Wix, Squarespace nie jest open source. Tak więc, jeśli chcesz dodatkowe funkcje, będziesz musiał złożyć formalny wniosek do zespołu projektowego i nadzieję na najlepsze.

Należy pamiętać, że Squarespace nie pozwalają, aby ograniczone modyfikacje kodu CSS i HTML (jeśli masz platformę dewelopera). Jednak nie będzie mógł zmienić podstawową funkcjonalność witryny, jak można z WordPressa.

Inna pozycja w „zbudować stronę internetową za darmo w kilku prostych krokach” konkursu jest Weebly. Jeśli szukasz czegoś prostego, który oferuje znacznie ograniczone dostosowanie, to może chcesz Weebly.

Jednakże, jeśli chcesz przemysłowej wytrzymałości bloga, który można przystosować do rosnącej społeczności użytkowników, jesteś nie będzie zadowolony z Weebly. Jest przeznaczona dla bardzo prostych blogów, które nie są dostosowane lub konfigurowalny.

Więc Dlaczego WordPress?

Z „wielkiej trójki”, to dlaczego WordPress najlepszym rozwiązaniem?

Na początek, WordPress jest łatwe do zainstalowania. przekonasz się, że jeśli zdecydują się na self-hosted roztworze (więcej o tym za chwilę), renomowanym dostawcą usług hostingowych pozwoli Ci zainstalować WordPress z poziomu konsoli administracyjnej. Nie będzie musiał nic wiedzieć na temat bazowego systemu operacyjnego wykorzystywanego do organizacji witryny, lub które muszą być umieszczone w którym katalogi plików. Instalacja jest obsługiwana dla ciebie bezproblemowo.

Po drugie, to najlepszym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw i osobistych blogerów, którzy chcą uzyskać prawo do blogowania i nie może być przeciążony ze szczegółami technicznymi oraz dostosowanie instalacji. Po zainstalowaniu WordPress i wybierając motyw, jesteś gotowy, aby rozpocząć blogowanie. To takie proste.

Po trzecie, masz wybór opcji, które zostały przetestowane i wybrane przez miliony kolegów blogerów. Jak wspomniano powyżej, WordPress ma prawie połowę udziałów w rynku CMS. Jego najbliższy konkurent, Drupal, posiada jedynie około 14% udziału w rynku. Tak więc, wybierając WordPress, masz wybór opcji, które zostały zatwierdzone jako najlepszą opcją przez społeczność blogów w ogóle.

Hosting na WordPress.com

Jeśli jesteś zainteresowany po prostu stworzenie strony internetowej i nauczyć się korzystać z WordPress, możesz udać się na WordPress.com i założyć bloga teraz za darmo.

WordPress.com nie tylko zapewni Ci WordPress CMS, dzięki czemu można rozpocząć blogowanie; to również oferuje hosta tak, że można zrobić blog dostępny na całym świecie. Jest to świetny sposób, aby zacząć blogowanie z WordPress, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej.

Self-hosted rozwiązanie jest najlepsze

Chociaż można udostępnić swojego bloga za darmo na WordPress.com, self-hosted rozwiązanie jest najlepsze.

Z self-hosted rozwiązania utworzyć własną nazwę domeny i profesjonalnym dostawcą hostingowego organizuje go. Nie kończy się płaci za własną domenę wraz z miesięczną opłatą za hosting witryny, ale istnieje kilka zalet self-gospodarzem zamiast korzystania WordPress.com.

Przede wszystkim, będziesz mieć większą kontrolę z self-hosted internetowej. WordPress.com nakłada ograniczenia na ile można zmodyfikować swoją stronę pod względem wzornictwa i funkcjonalności. Z self-hosted rozwiązania, niebo jest granicą.

Będziesz także być w stanie użyć dowolnego motywu chcesz, jeśli zdecydować się na self-hosted witryny WordPress. Na WordPress.com, jesteś ograniczony do kilkudziesięciu tematów, z których żaden nie może być to, co uważasz za najlepsze dla swojego bloga.

Również nie będą musieli się martwić o niepewnej przyszłości w przypadku wybrania gospodarzem blogu siebie. Na WordPress.com (choć to mało prawdopodobne), Twoja strona może być rozebrana w dowolnym momencie bez uprzedzenia.

Wreszcie, jeśli chcesz wyświetlać reklamy w witrynie WordPress, musisz zdecydować się na self-hosted rozwiązania. Zabronione jest wyświetlanie reklam na WordPress.com.

Wniosek

WordPress jest CMS, który został wybrany przez blogowej społeczności za najlepszą opcją. Jest łatwy w użyciu dla ludzi, którzy nie są technicznie poglądach, i to za darmo. O ile jesteśmy zainteresowana, to nie jest rozwiązaniem - jest to opcja.

Może chcesz rozpocząć swoją podróż z WordPress.com, ale jeśli szukasz maksymalną elastyczność, przekonasz się, że jest to najlepiej osiągnąć poprzez self-hosted stronie, który jest zarządzany przez renomowanego dostawcę usług hostingowych.

Najważniejsze jest to: W przypadku wybrania opcji self-hosted WordPress rozwiązanie, nie będę bocznicy tylko z ogromnej liczby blogerów; pojawi się także przyjęcie blogów technologii, która jest dobrze obsługiwany i może dostosować się do specyficznych potrzeb swojej stronie.

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące WordPressa i / lub jej konkurencji, prosimy o kontakt poprzez komentarzach poniżej!

Powiązane artykuły

Combell drupal hosting ukDrupal łatwa Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę ...
Obsługa wielu witryn CMS DrupalDrupal łatwa Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę ...
Cox hosting wordpressWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
Shaw webspace hosting wordpressJeżeli poważnie myślisz o swojej firmie, trzeba będzie mieć własną stronę internetową. Szybki i prosty sposób, aby uruchomić swoją stronę jest kontakt 1ClickWebsite.us Mogą mieć ciebie i będzie bardzo ...
Darmowy hosting z cPanel i WordPressDarmowy hosting usługi są bardzo zróżnicowane. Niektóre daje niewielką ilość wolnej przestrzeni hosting, niektóre daje darmową stronę szablon i edytora oraz bezpłatną subdomenę, a inne pozwalają stworzyć ...