Cienie siarką hosting wordpress

Więc po drżącym rozpocząć latem tego roku czuję się jak mam trochę impet dzieje. Ponieważ cierpię MADD (Attention Deficit Disorder miniaturowy) Byłem montażu i gruntowania modele dla innych gier, takich jak Malifaux, Warmachine, Kami Tales i Guild Ball wraz z starając się uzyskać kilka orków zmontowane (Dread Killa kans i 3). Oto szybki update na moim 500 punktów / 10AAT eksperymentu. I ostatecznie rozstrzygane na kolory farb do Grots i wszystkich, ale skończył dwa z moich pierwszych dziesięciu ostatniej nocy. Fotki umyć trochę koloru spośród żółcie, ale jestem zadowolony z wyników tej pory. Powrót do roboty dzisiaj.

Cienie siarką wordpress hosting cierpią MADD

Jako wariant zastawu 10AAT zrobiłem dla siebie (co hsn't odbyło się dzięki prawdziwym życiu obaw) gdzie mam plan gry na cokolwiek Maluję jednak skupiać się tylko na 10 (ish) na raz mi byłyby używać pojęcia przyjaciela prowadzenia prosty blok startowy 500 punktów za 40k. Napisałem krótki wykaz, starał się zachować to tabela prawny i rozpocznie się że moje malarstwo fundamencie stosowany styl 10AAT kiedy to działa. Lista:

  • HQ: Warboss na rowerze (nie być tandetna, ale kocham modelu FW)
  • Oddział 1: 20 Boyz
  • Troop 2: 30 Grots
  • Ciężkie 1: 2 Lobbas
  • Ciężkie 2: 2 Kannons

Sumuje się w 498 punktach. Fotki ofiar.

Nie wiele z jednego, boję się. Czas spędzony w tym tygodniu robi rzeczywistego świata zabawy i stara się lepiej zorganizować / czyścić powierzchnię malarską. Pix na tym, kiedy skończę.

Na razie, oto aktualizacja na moich pierwszych 10 (+1) Grots. Czy skórę bazową, przemywa je i hit z Hilight. Teraz dodałem prawie wszystkich warstw zbrojonych odzież koloru i przejściem do broni. Zamiar spróbować bazowy kolor Tin Bitz i budować stamtąd z spiże armatnie i srebrnych. Światło słoneczne najbliższych wyprane trochę pic, ale mam nadzieję, że definicja w skórze jest nadal widoczny. Może trzeba zrobić bardzo cienką powtarzania pranie wzdłuż zagłębień ponownie ... Będę strzelać lepiej pix dla następnego przejścia. Kolejny 10 + 1 czeka na skrzydłach do ich koloru bazowego ciałem.

Welp, minęło kilka miesięcy od kiedy pisał na blogu, ale mam nadzieję, że do naprawienia i sprawiają, że jest to normalna rzecz. Tyle Rzeczywiste zabawy dzieje się utrzymać mnie zajęty, z dala od pracy dużo na miniaturach. Chcesz dostać się do cotygodniowego zwyczaju malowania coś i pewne postępy. Wołam go „10 tydzień”.

Zasadniczo, idę do pracy w blokach nie większych niż 10 modeli na raz i dostać przez nich tygodnik jak czas pozwala. Mogę mieć blok trwać dłużej niż tydzień lub mniej niż i dostosuje, ale prawdziwy test dla mnie jest to, aby nie mieć więcej niż 10 modeli (dobrze, zaczynając 11, zobaczysz) na stole w czasie malowania pomimo mojego bazillion pół zakończone projekty. Mogę zebrać figi lub terenu, a ja czekać na kawałki o 10 do sucha, ale będę malować do ukończenia co najmniej 10 modeli w tygodniu. Przynajmniej taki jest plan.

Cienie siarką WordPress hosting i wszystko

Aby rozpocząć mnie powoli i zbudować impet zdałem sobie sprawę, mam około 70+ Grots niepomalowane siedzi w mojej kolekcji Ork. Są szybkie, zabawne i łatwe do malowania więc będę rozpoczynając z nimi. Bloki 10 plus Runtherd. Rozpoczęty w ostatni weekend i nie tylko miał kilka godzin poświęcić tak daleko, ale tu gdzie jestem, jak ostatniej nocy. Nic bardzo fantazyjne, ale bazowe kolory i umyć ciało, kilka innych kolorów rzucił się na kilku modelach. Runtherd będzie ciemniejszy niż Grots, oczywiście. Planuję delegowania co tydzień, jeśli nie częściej o projekcie, a także innych gier robię i życia w ogóle. Do tego czasu, Waaagh!

Będę aktualizacji moje trwające prace, aby zakończyć moją ogromną kolekcję Ork na tej nowej stronie:

Teraz jestem tylko dumping moje jednostki zdjęcie, ale rozpocznie w tym postępów w zakresie montażu, naprawy, malowanie, i tak dalej.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Frankie buldog francuski gospodarzem wordpressOtrzymaliśmy Retuszowane wybiera z naszej rodzinnej sesji zdjęciowej na smyczy Studio. Kilka świetnych strzałów 11-letniego suji, 9-letnia Lulu i oczywiście 14,5 lat stary Bubba podjęta tydzień ...
Emily jane clark hosting wordpressPonieważ pierwszy kupił ten dom, miałem moje serce ustawić na wbudowanymi regałami wokół tego progu. (Wiesz, że kocham dobre wbudowane.) Ale, jak inne projekty miały pierwszeństwo, moim marzeniem jest ...
wyróżnienie Liebster blog wordpress hostingWielkie podziękowania dla Paula (Cinema Club Paula) za powołanie mojego bloga do nagrody Liebster! Paula jest właścicielem i operatorem kina Detroit wraz z mężem. Jest to niezależne kino ...
Molina angielski hosting wordpressW momencie uruchomienia tego bloga, Jan 2013, mam 168 artykuły złożone w mojej bibliotece w domu, co mam do tej pory napisane i opublikowane w niedzielnym wydaniu dziennika Levante-EMV ...
Tworzenie strony ocena wordpress hostingCzy kiedykolwiek chciał uruchomić bloga członkowską i niezdolny do znalezienia godnej wtyczki do używania lub które z nich wybrać? Istnieje wiele wtyczek tam, aby to osiągnąć, ale jedno takie wtyczki jak ...