Bryan vargas hosting wordpress

Dwie gry na dziś, Francja vs Nigeria na 5pm i Niemcy vs Algieria na 9 wieczorem. Nie widzę obok Francji i Niemiec kwalifikacji. Zarówno powinien wygrać w normalnym czasie, mimo że Francja gra może przejść do dodatkowego czasu i długopisy czy Nigeria bronić dobrze.

Niektóre zakłady na dzisiaj:

FGS Podwójne: Benzema i Muller @ 14/1

Anytime strzelcem Ahmed Musa @ 7/2

Dramat! Koniec tej Holland v Meksyk gry było zupełnie coś. 0-1 w 88 ', a następnie 2-1 w pełnym wymiarze godzin, ekscytujących rzeczy. Mam tylko nadzieję, że Kostaryka przeciwko Grecji jest tak ekscytujące.

Bryan vargas wordpress taktyka hostingowych były ekscytujące

Jako Przypomnę z ostatniej nocy, byłem bardzo zadowolony, Kolumbia przejść, z innym dobitny wydajności i jeszcze więcej bramek dla tego człowieka, James Rodriguez, który jest w oślepiające formularza! Niestety dla mojego konta zakładów, Brazylia nie wygra w normalnym czasie, choć nie kwalifikują ogólnej. Cieszę się, że Brazylia nie jest zakwalifikowane jako zawsze, że dodatkowe nieco emocji i atmosfery wokół mundialu, podczas gdy naród gospodarza są nadal zaangażowany.

Dla gry tego wieczoru, myślę Kostaryka powinien pokonać Grecję, choć widziałem oba zespoły skrzydle. Jednak mam nadzieję, Grecja nie wyjdzie do obrony, gdyż może to spowodować, że gra będzie dogrywki. Moje wskazówki dla tonights grze są:

Kostaryka, aby wygrać i BTTS @ 6/1

Bryan Ruiz zdobyć 1-szy / Anytime @ 7/1 / 11/4

Więc fazie grupowej mundialu minęły. Z kilku wyników niespodzianka, mnóstwo bramek i nieuniknionej porażki reprezentacji Anglii, to nie można twierdzić, że Puchar Świata był fantastyczny. Dzisiejszy dwie gry są Brazylia vs Chile na 5pm i Kolumbii vs Urugwaj na 9 wieczorem.

Brazylia vs Chile 5pm

Chcę zacząć od stwierdzenia, jak ja naprawdę cieszył się, że piłka nożna Chile grają w tym turnieju. Grali jakość ofensywny futbol, ​​i zaskoczył wielu, zwłaszcza w 2-0 zwycięstwo nad Hiszpanii. Chciałbym podkreślić występy Aranguiz i Vargas tak daleko i oczywiście Alexis Sanchez, kto był znakomity. Czuję, że Chile będzie twarda opozycja dla Brazylii wieczorem. taktyka Jorge Sampaoli zostały ekscytujące i miejscu tak daleko, zwłaszcza przeciwko Holandii i to będzie interesujące zobaczyć jakieś taktyczne zmiany w dzisiejszym meczu.

Powiedziawszy to wszystko, nadal uważam, że Brazylia wyjdzie na górze i powinny kwalifikować się do następnej rundy. Wierzę, że Brazylia ma przewagę w domu, jak i pasję, która pochodzi z gospodarzem Pucharu Świata. Istnieje również dodatkowy bonus uwzględniając Neymar, gra jak opętany w tej chwili. Myślę, że Brazylia ma jakość i głębię w swoim składzie pokonać Chile, a także z występów z takimi Oscar, Fernandinho, jak również sam Neymar, Brazylii powinien być w stanie pokonać Chile.

Bryan vargas wordpress hosting koniec tego Holandii

Niektóre zakłady, które chciałbym zaproponować będzie:

Upośledzenie Brazylia (1) @ 5/4.

Brazylia wygra i BTTS @ 2/1.

Kolumbia vs Urugwaj 9 wieczorem

Uwielbiam styl Columbii gry. Grają szybko płynących, ofensywny futbol i są bardzo ekscytujące obserwować. Spójne występy Juan Cuadrado, Jamesa Rodrigueza i Jackson Martinez między innymi doprowadziło do wielkiego sukcesu tej pory w 2-0, 3-0 i 4-1 wygrywa. W wyniku tej postaci, a także ich imponujących występów, mogę naprawdę zobaczyć / nadzieję, że będzie pokonać Urugwaj Kolumbia dzisiaj.

Urugwaj grał dobrze do tej pory, ale bez Luis Suarez, nie widzę ich jak jak wiele z groźbą ataku. Cavani był dobry, ale Suarez został w formie World Class na cały sezon, a bez niego, czuję Urugwaj ulegnie kolumbijskiej naporem tego wieczoru.

Dobrym rozwiązaniem byłoby:

James Rodriguez strzeli w dowolnym momencie @ 2/1

Kolumbia wygrać i ponad 2,5 goli @ 5/2

Również tego wieczoru I poszły za Neymar i Jackson Martinez FGS double który przychodzi w ładnym 23/1.

To jest mój pierwszy post, ale mam nadzieję, że post na tym blogu w całym Pucharze Świata, a następnie po dniu, sezon Premier League, a wszelkie myśli na rynku transferowym w okresie letnim. Twoje zdrowie.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

wskazówki footy koń hosting wordpressAFL Okrągły 24 Tips. To egglets.com przewidywania, co będzie rozwijać się w Rundzie 24 2011 AFL sezonu. Jak widać, mamy zamiar całkiem bezpieczne. Jesteśmy napiwki tylko zdenerwowany między Port ...
Najlepszy hosting dla wordpress Australia ZooDziś chcę przyjrzeć się, ile z górnej WordPress firm hostingowych zmierzenia się z czysto punktu widzenia wydajności. Teraz będę pierwszym, który przyzna, że ​​posiadanie najszybsze serwery ...
Wszystkie informacje rzeczy plc hosting wordpress„To było tak łatwo zacząć. Jesteśmy z Brazylii, ale iPage zdobyć moje zaufanie podzielić się moją Busisness informacje z taką firmą profesjonalną i dobrze zorganizowaną.” Eduardo Hilgert PEreira „i ...
Angie antyteizm wordpress hostingKu konsternacji specjalistów zdrowia publicznego w całym kraju, już otrzymali nową szansę w centrum uwagi dzięki nowej współ-gospodarzem koncertu na ABC The View. Gratulacje! Od...
wyróżnienie Liebster blog wordpress hostingWielkie podziękowania dla Paula (Cinema Club Paula) za powołanie mojego bloga do nagrody Liebster! Paula jest właścicielem i operatorem kina Detroit wraz z mężem. Jest to niezależne kino ...