Amember wordpress wielu usług hostingowych

Ostatnia aktualizacja: 10 lutego 2017

Tworzenie sieci blogów lub stron jest jedna dobra strategia, aby zarobić niezawodne online dochodów. Jednak zarządzanie wieloma witrynami naturalnie wymagają znacznie większych zasobów niż gdy działa tylko jedną stronę lub bloga. To nie jest tak proste, jak również uruchomienie kilku prostych stron HTML info / hobby wtedy we wcześniejszych czasach Internetu.

Można by również spotkać wiele konkurencji z ustalonymi, dobrze finansowanych sieci blogów internetowych (takich jak spin-off gazet drukowanych). W rzeczywistości, będziesz konkurować ze wszystkimi milionach witryn tam. Istnieje ponad miliard stron internetowych w sieci World Wide Web dzisiaj. Ten kamień milowy został osiągnięty pierwszy we wrześniu 2014 roku.

Amember wordpress wielofunkcyjnego witryny hosting ścieżką

Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej, lub po prostu planuje stać się jednym, że chcesz mieć przewagę, lub przynajmniej, upewnić się, że dobrze zaprojektowane strony są wyświetlane w optymalny sposób (lub działa w ogóle!).

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele łatwych w użyciu zaawansowanych rozwiązań do zarządzania treścią (CMS), które pozwalają na tworzenie i zarządzanie wiele stron z jednego potężnego desce rozdzielczej administratora.

Użyj WordPress

Warto spróbować, jeśli nie masz jeszcze jest WordPress 3.0 (multi-site). który wchłania zdolności starego WordPress MU (multi-user). To pozwala instalować i zarządzać wiele witryn raz z jednego miejsca, a nie ty oddzielnie instalowania każdego miejsca na serwerze.

WordPress dojrzał z blogosferę w bardzo potężne, ale proste w użyciu platformy wydawniczej, dlatego zaleca się, na prowadzenie sieci stron lub blogów. WordPress jest bardzo solidny system, który działa na PHP i MySQL, dwa najbardziej popularne programowania stron internetowych i systemów baz danych dzisiaj.

Nie można pomylić z WordPressa. Ponieważ jest projektem Open Source, setki ekspertów programowania na całym świecie nieustannie doskonalić swój kod, pomagając zapewnić, że nawet początkujący użytkownik może nauczyć się go używać w ciągu zaledwie kilku kilku minut. Nawet nie trzeba się uczyć jak zainstalować WordPress ponieważ usługodawcy hostingowego będzie bardziej niż szczęśliwi, aby dostać się i działa dla Ciebie natychmiast.

Zalecane Hosts

Niektóre firmy, które oferują niezawodne WordPress hosting są następujące:

1. InMotion Hosting jest popularna firma hostingowa hosting stron WordPress. Oferują one bezpłatny transfer strony, 90-dniową gwarancję, wsparcie USA w oparciu, możliwość korzystania z wtyczek WordPress. Kliknij tutaj, aby sprawdzić ich ofertę hostingu WordPress.

2. Dreamhost jest jedną z najlepszych firm hostingowych, które oferują zgodną WordPress hosting. Jego popularne funkcje obejmują: nieograniczoną ilość miejsca na przechowywanie, nieograniczone pasmo, nieograniczoną e-mail, i nieograniczony hosting domeny. Dreamhost oferuje ogromną wartość dla niskiej cenie miesięcznego. Jest to idealne rozwiązanie dla wielu małych firm, które dopiero zaczynają lub aktualizując istniejące rozwiązanie systemu zarządzania treścią.

Amember wordpress wielofunkcyjnego witryny hosting e-mail, oraz nieograniczona

3. Myhosting to niedrogie rozwiązanie dla WordPress gospodarzem wielu domen. Są one jednym z niewielu hostów, które z dumą oferują 100% aż czas gwarancji na rzecz swoich klientów. Myhosting jest łatwym w użyciu rozwiązaniem i zawiera narzędzia, aby skutecznie samodzielnego montażu systemów zarządzania treścią bez błędu. Włączenie nieograniczonej e-mail, darmowe domeny, nieograniczonej przestrzeni dyskowej i nieograniczonej przepustowości czynią obsługę zarządzania multi-site najbardziej wymagających WordPress łatwiejsze.

4. Justhost jest fantastycznym dostawcą hostingu dla wielu witryn. Standardowy pakiet zawiera darmowe domeny dla życia i błyskawicznej konfiguracji. Nieograniczone baz SQL są dobrym rozwiązaniem dla WordPress hosting decyzji. Niezawodność i prostota Justhost umożliwiają łatwe przechodzenie przy tworzeniu nowych stron internetowych. Darmowa strona budowniczy może pomóc w tworzeniu swojej nowej stronie internetowej szybko i łatwo. Dodatkowe funkcje obejmują dodanie na skryptach i koszyk rozwiązań.

5. HostGator jest jednym z najbardziej popularnych dostępnych hostów internetowych. Łatwe i niedrogie pakiety sprawiają, stworzenie strony internetowej wydaje się bez wysiłku. Oprócz wielu wielu funkcji, są one jednym z niewielu gospodarzy również świadczą reseller hosting, hosting VPN oraz hostingu dedykowanego. Reseller hosting jest idealny dla projektantów stron internetowych, które oferują hosting dla swoich klientów. HostGator ułatwia WordPress hosting, hosting, biznes klasy lub proste tworzenie strony internetowej.

6. Bluehost jest jednym z największych dostawców usług hostingowych tam.

7. A2Hosting jest mniejsza w porównaniu do niektórych z wyżej wymienionych dostawców, ale oferują bardzo dobrą WordPress hosting rozwiązania.

8. WP Silnik zapewnia udało WordPress hosting dla krytycznych miejscach. Ich plany są trochę drogie w porównaniu z innymi dostępnymi opcjami ale oferują dobre rozwiązanie zoptymalizowane WordPress hosting. Kliknij tutaj, aby sprawdzić ich ofertę hostingową.

Kilka rzeczy do rozważenia

Robiąc zakupy za najlepsze, oprócz patrząc na koszty, należy rozważyć wsparcie, magazynowanie, przepustowość wymagania dotyczące pamięci PHP sieci stronę z myślą o długofalowe korzyści:

1) Przechowywanie

W pełni funkcjonalna strona internetowa składa się z wielu plików, które pracują razem, a im większy teren, tym większe zapotrzebowanie na miejsce składowania. Pomnożyć to przez liczbę stron, które masz, a masz kilkaset megabajtów stron internetowych, zdjęć, wideo i audio, skryptów i plików wykonywalnych wszystkich zajmowania miejsca na serwerze WWW.

To byłoby mądre, aby dowiedzieć się, na początku planowania, ile miejsca składowania należałoby, i pozwalają na każdej przyszłej ekspansji. byłoby mniej kosztowne, na przykład, aby wybrać taki, który rośnie wraz z potrzebami zamiast masowo migrują sto stron do bardziej wydajny serwer raz witryn przerastać swoich starych serwerów.

2) Pasmo

Gdy użytkownik odwiedza stronę internetową, informacje są pobierane z serwera WWW i wysyłane do komputera użytkownika. Przestrzeń zajmowana przez transfer danych jest znany jako pasma (aby zrozumieć to pojęcie lepiej, może to pomoże wyobrazić sobie samochody na ruchliwej autostradzie).

Jeśli masz lub spodziewać się wielu turystów, którzy korzystają z aplikacji, strumień wideo, lub interakcji z innymi użytkownikami, a następnie dobrze jest zakupić większą przepustowość, aby uniknąć kosztownych błędów serwera i straconych szans biznesowych. Jeśli bieżący wspólne hosting plan nie może nadążyć z witryn, a następnie być może nadszedł czas, aby przełączyć się na tani hosting dedykowany, który może obsługiwać wiele witryn bardzo dobrze.

3) Granica PHP pamięci RAM

Czasami firma hostingowa oferuje nieograniczony przechowywania, ale bardzo niski limit pamięci PHP. Może to znacząco wpłynąć na czas ładowania strony witryny, jeśli chcesz skorzystać z kilku wtyczek (aby uruchomić witrynę e-commerce, na przykład). Polecam mające co najmniej 128 MB pamięci RAM PHP.

4) Wsparcie

Pomoc jest zawsze bardzo ważne. Aby skorzystać z usługi, gdzie ludzie wiedzą odpowiedz na swoje pytanie nośnej. Czynienia z outsourcingu wsparcia może być bardzo frustrujące czasami.

Tworzenie i prowadzenie własnej sieci witryn nie jest łatwe, ale nie niemożliwe, dzięki licznym dostępnych opcji. Dokonywać właściwych długoterminowych decyzji na samym początku, aby pomóc uczynić swoje marzenia o solidnej sieci partnerskiej generujących dochód stać się rzeczywistością. Wybór odpowiedniego hostingu WordPress na początku będzie również zaoszczędzić wiele kłopotów w dół ścieżki.

Zrzeczenie się

Jeśli klikniesz na dowolny link partnerski i zaloguj się na konto, możemy zarobić trochę pieniędzy. To pomaga nasz bezpłatny WordPress plugin rozwoju.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Najlepszy darmowy hosting wordpress stronaWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Wordpress wielo strona na hostingu 1and1WPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Najlepszy hosting wordpress stronaWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...
Australia hosting wordpress stronie internetowejWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
Statyczna strona generator vs hosting wordpressZamieszczone w dniu wrz 3, 2014 WordPress vs statycznej strony dwa z najbardziej powszechnych metod budowania aplikacji jest zbudowanie statycznej strony lub zbudować za pomocą WordPress. Na pierwszy rzut oka oba sposoby zrobić ...