Yii framework vs Hosting Joomla

Klej Framework vs pełnych ram stos, Performance and Benchmark Porównanie PHP MVC ram: Comentum Framework CodeIgniter, Zend Framework, CakePHP, Kohana, Yii, DooPHP

Co to jest Web Application Framework

Ramy Web Application System jest wzorzyste kod składający się z typowych bibliotek i narzędzi programowych zapewniających zorganizowaną środowisko dla programistów, aby zaprogramować i przyczynić się do stworzenia strukturyzowanego w utrzymaniu kodu.
Yii framework vs Joomla hosting PHP
Korzystanie z Web Application Framework zapewnia następujące korzyści:
 • Zorganizowane i uporządkowane środowisko programistyczne tworzy kodu w utrzymaniu - łatwiej będzie dokonać aktualizacji lub zmian w kodzie lub mają nowy programator (-a) lub zespół (-y) Programowanie przejąć utrzymanie projektu Web Application.
 • Promuje pisanie funkcji (lub klasy) raz i ponowne użycie go w różnych częściach aplikacji internetowej zamiast powtarzać tę samą funkcję w różnych miejscach. Tak więc, jeśli istnieje potrzeba, aby zmienić funkcję, można to zrobić w jednym miejscu zamiast zmienić go w kilku miejscach.
 • Zapewnia lepsze środowisko dla wielu programistów do pracy nad projektem aplikacji internetowych.
 • Oddzielając HTML i CSS od projektantów kodu PHP, HTML i CSS mogą pracować w zakresie projektowania (sędziował do „view”) folderu bez konieczności zajmowania lub majstrować przy kodzie PHP.
 • Większość ram pochodzić ze wspólnych funkcji (klas, pomocnicy, a biblioteki), takie jak dostęp do bazy danych, tworząc kontrole zabezpieczeń wejściowych, walidacji formularzy, przesyłanie zdjęć, wysyłanie wiadomości e-mail, itp - te wspólne biblioteki zapewniają uproszczony i szybki sposób bez kodowania konieczności przepisywania kodu dla typowych funkcji.
 • Zapewnia lepsze warunki testowania beta i bug mocowania - promuje testowanie jednej funkcji na raz, zamiast testowania całej aplikacji internetowych, które zazwyczaj powoduje programistów do pominięcia błędów programowych.

Co to jest Model-View-Controller (MVC)

Konstrukcje Web Application są zorganizowane w strukturalnym wzorem - to sprzyja lepszej organizacji również kod wielokrotnego użytku.

W Model-View-Controller (MVC) wzór, kod jest zorganizowana w trzech różnych sekcjach:

 • Model - łączenie danych - to jest, gdy aktualizacje danych występują - programista pisze funkcję w sterowniku przedstawieniu funkcję w Modelu informując go, aby zapisać użytkownika przekazali informacje do bazy danych.
 • Interfejs użytkownika - - view to gdzie interfejs aplikacji, takich jak HTML i CSS istnieją i są zarządzane. Na przykład forma kontaktu.
 • Interakcja aplikacja - - kontroler to gdzie działania aplikacji występują takie jak funkcję, która pobiera przedłożone informacje użytkownika i przetwarza je. s
Yii framework vs Hosting Joomla zwyczaj, złożonej logiki

Różne typy ram MVC

Klej Framework - Bardziej elastyczne
Ramy klejowe tworzą środowisko z szerokiej gamy komponentów i bibliotek, a programiści mają kontrolę nad strukturą i przepływu działań programowych i można wybierać dowolną bibliotekę lub składnik według własnego uznania.

Moim zdaniem, klej Konstrukcje zapewniają lepsze warunki dla niestandardowych aplikacji internetowych skomplikowanej logiki biznesowej. W większości dzisiejszych zwyczaj biznesowych aplikacji internetowych, istnieje wiele skomplikowanych wymogów logiki biznesowej i wielu wyjątków funkcji punktacji - jest to znacznie łatwiejsze do wdrożenia zwyczaj, złożoną logikę do ram kleju.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów kleju Ram:
 • Comentum Framework
 • Zend Framework
 • CodeIgniter Framework

Pełna ramowa Stack - Strict i mniej kontroli
Pełne Ramki stosu zapewnić środowisko z bibliotek i komponentów, które są zintegrowane, co zmusza programistów do korzystania większość bibliotek i komponentów w oparciu o przepływ strukturalnego i wytycznych tych ram.

Moim zdaniem, Pełne Ramki stosu zapewnić lepsze warunki dla wspólnych aplikacji internetowych, które nie potrzebują dużo dostosowywania i nie mają wiele złożonej logiki biznesowej.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów pełnej Ram stosu:
 • CakePHP
 • symfony

Wydajność

Comentum wykorzystywane apachebench aby przetestować skuteczność różnych ram PHP i Poniżej znajdują się wyniki (test ten został uruchomiony w dniu 9 listopada 2012 roku).

Sprzęt komputerowy:
Procesor: Xeon Quad Core X3220 (2,4 GHz)
RAM: 4GB

OS i serwera:
CentOS 6,2 x86_64
Apache 2.2.15

Zażądać na sekundę - więcej znaczy lepiej


Badania w tym artykule została zakończona 9 listopada 2012 roku; Ceny i inne informacje mogą ulec zmianie.


Joseph Montanez jest starszy programista aplikacji internetowych, kierownik zespołu i technologia analityk ekspert Comentum.


Bernard Kohan to aplikacja mobilna i rozwój aplikacji internetowych i technologii ekspert analityk. Jest on dostępny do omówienia wszelkich problemów lub pytania na temat tworzenia stron WWW i najlepszych wyborów dla swojej firmy lub projektu.

Bernard mogą być osiągnięte w
858-410-1500

Web App Estymator

Wybierz i moduły cofnięcie wyboru takich CMS lub eCommerce dla aplikacji internetowych i obserwować aktualizacji kosztów w czasie rzeczywistym.

Powiązane artykuły

3d banner rotator joomla hostingPersonal License (jednorazowego użytku) Zastosowanie w jednym niekomercyjnego projektu Projekt może być własnością lub klient nieograniczonego korzystania w ramach tego samego projektu Użyj go na każdej stronie tego samego projektu bezpłatnym ...
Najlepszy darmowy hosting joomlaCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...
Gastenboek maken w Joomla gospodarzemKorzystając z powyższego kodu, użytkownik zgadza się na te warunki. Być moderatorem tego pola komentarz, zaloguj się do swojego konta Google przed skopiowaniem kodu. HTML Komentarz Box skóry :. Pokaż komentarze z ...
Hosting joomla szablon firma stanowiskJoomla 2.5 osiągnie koniec życia, jak na 12/31/2014. Należy pamiętać, to może być zagrożenie dla bezpieczeństwa na swojej stronie internetowej. Można wyświetlić więcej informacji na temat końca życia tutaj. Możesz użyć...
Darmowe szablony joomla hosting e-commerceE-commerce Szablony Szukasz sposobu ustanowienia Moneymaking sklep internetowy? Nie wiem od czego zacząć? Mamy ten pokryty dla Ciebie, zapewniając profesjonalne eCommerce tematy stworzone ...