Uzyskaj Identyfikator modułu Hosting Joomla

Ostatnia aktualizacja 17 stycznia 2017 11:08

Ecwid jest doskonałym narzędziem do dodania funkcjonalności e-commerce w witrynie Joomla. Ecwid bardzo różni się od zwykłych „Joomla” koszyków i ma tych unikalnych zalet:

• Superszybki wydajność. Ecwid sklep jest wyświetlany na istniejącej strony internetowej jako jego integralna część i jest zasilany przez nasze serwery na Amazon do przechowywania i generowania treści. Pozwala Ecwid zostać błyskawicznie bez względu na to, co hosting używasz lub ilu odwiedzających masz.
• Bezszwowa uaktualnień. Łatwo jest dostać nowe funkcje! Wszystkie aktualizacje są dostarczane automatycznie. Nie kodowania, łatanie lub inne procedury czasochłonne jest wymagana z twojej strony - dbamy o wszystkich technicznych rzeczy sami. Po prostu obudzić się pewnego dnia i cieszyć się nowo dodane funkcje.
• Zgodność. Twój sklep nie zależy od wersji Joomla. Dlatego zachęcamy, aby uaktualnić swoją stronę, nie złamie swój sklep Ecwid w jakikolwiek sposób.

Id dostać moduł joomla hosting wybrać niezbędne

Możesz dowiedzieć się więcej o Ecwid dysponuje tutaj, a jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się za darmo (bez kartę kredytową) Tutaj.

Instalacja i konfiguracja

Twoja strona jest utrzymywana na Joomla.com wspólną platformę hostingową? W takim przypadku, aby uzyskać instrukcje dotyczące sposobu dodawania Ecwid na swojej stronie, przejdź do tego artykułu. Jeśli gospodarzem witrynie samodzielnie lub za pomocą dostawcy usług hostingowych, należy przystąpić do czynności instalacyjnych poniżej.

Zainstalować darmowy „Ecwid” rozszerzenie:

 • Pobierz plik rozszerzenia z tego linku: https://extensions.joomla.org/extension/ecwid
 • Otwórz stronę "Extensions → Extension Manager" w backend Joomla
 • Przesyłanie i zainstalować rozszerzenie korzystając z sekcji „File Upload Package”
 • Otwórz stronę „Komponenty → Ecwid”
 • Wpisz swój wolny identyfikator Ecwid sklepie i zapisać zmiany

Dodawanie Ecwid stronę do Menu strony

 • Przejdź do menu głównego Menu → → Dodaj nowy element menu w backend Joomla. Jeśli masz wiele menu, a następnie wybierz jedną niezbędną zamiast głównego.
 • Naciśnij przycisk „Wybierz” obok opcji „Typ Element menu”.
 • Wybierz „Ecwid przeglądarkę / produktu”.
 • Imię swoją stronę i zapisać zmiany.


Twój sklep jest gotowy. Teraz można otworzyć go na swojej stronie.

Dodaj moduły bocznym (opcjonalnie)

Domyślnie po zainstalowaniu rozszerzenia Ecwid w panelu administratora Joomla następujące typy modułów związanych dodawane są automatycznie (stanowią one odpowiednie wzory Ecwid):


Po instalacji wszystkie są wymienione wśród rozszerzeń.

Każdy z tych typów modułów jest faktycznie rodzajem wzorca do tworzenia własnych modułów, które mogą być używane do wyświetlania odpowiednich widgety na swojej stronie. W ten sposób można to zrobić:

Uzyskaj Identyfikator modułu joomla hosting wyszukiwarki produktów
 1. W interfejsie administratora Joomla, przejdź do Extensions → Module Manger → Nowe. Zobaczysz listę typów modułów można użyć. Wybierz żądany typ (Ecwid Mini-Cart, Ecwid kategoriach Ecwid Search Module). Spowoduje to utworzenie nowego modułu dla Ciebie.
 2. Na stronie Ustawienia modułu (pojawi się po wybraniu typu), będziesz mógł wybrać stron i pozycji w szablonie miejscu, w którym chcesz odpowiedni widget ma zostać wyświetlony. Każdy szablon Joomla ma swój własny zestaw pozycji, które mogą być już zajęte z menu i innych elementów, więc jest to do ciebie co wybrać pozycję dla modułu. Jeśli konfigurowanie modułu kategorie Ecwid, będzie to również pozwalają wybrać żądany widok (poziomo / pionowo). Będziesz mógł ustawić dodatkowe parametry dla tworzonego modułu również tam.


To wszystko. Po kliknięciu przycisku „Zapisz”, nowy moduł zostanie opublikowany. kod odpowiadający widgetu zostanie automatycznie dodany do Twojej witryny. Jeśli jednak widżet nie pojawia się po opisanych działań, należy sprawdzić następujące ustawienia modułów:

- stan (powinien być „Publikacja”),

- dostępu (powinno być „publiczne”),

- pozycja (należy wybrać pozycję, która będzie wyświetlana gdzieś na swoim miejscu),

- Przypisanie modułu (jeśli nie wybrano żadnych stron, nigdy nie zostanie wyświetlony moduł).

instrukcje wideo

Można również spojrzeć na ten film, aby zobaczyć procedurę konfigurowania Ecwid na Joomla:

związanych czytanie

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Hosting www szablon joomla gratuitTumblr jest mikro blogosferę z fantastycznych motywów przeznaczonych dla niego bezpłatnie lub premii nich. Rzecz, która zadziwia użytkowników do tej cute blogosferę że jego minimalna w ...
Hosting witryn dla JoomlaCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...
Moduł Flashmatic dla Joomla gospodarzemRSFlashMatic to moduł Joomla działa natywnie w środowisku Joomla. Jest to wysoce konfigurowalny Rotator XML Obraz z ponad 35 opcji XML, w tym wielkości i szybkości maskującą. Ty...
langue paczka fr joomla hostingKiedy zainstalowany Joomla 3.0. wybraliśmy angielskiego jako języka domyślnego. Joomla 3.0 jest w stanie obsługiwać różne języki. W tym poradniku pokażemy wam jak zmienić język strony na ...
Osadzić PowerPoint w witrynie joomla hostingMogę wyświetlić moje utworzony Flipbook w witrynie Joomla? Tak, można opublikować Flipbook jako moduł Joomla, a następnie umieścić go na stronie Joomla. Krok 1: Opublikuj jako moduł Joomla Po zakończeniu ...