Sponsor joomla hosting ściana

Jeśli kiedykolwiek promowany konferencję, zapewne wiesz, jak ważną rolę odgrywają sponsorzy w sukcesie imprezy. Sponsorzy mogą pomóc w generowaniu kapitału obrotowego, coraz słowo na zewnątrz i z ogólnej produkcji konferencji. Rzeczywistość jest taka, zabezpieczanie sponsora jest znacznie trudniejsze niż może się wydawać. Aby zapewnić właściwą sponsora wykonuje mieszankę nieodpartą oferty sponsorskiej zmieszanego z twórczego myślenia i budowania relacji. W tym blogu będziemy badać niektóre kluczowe pojęcia w jaki sposób zabezpieczyć doskonałą sponsora.

Sponsor ściana joomla hosting fakt

Wierzcie lub nie, inteligentne firmy nie będzie po prostu dać pieniądze, ponieważ jesteś gospodarzem imprezy, chyba że stało się konieczne pewne ostatnie wydatki minute w sezonie podatkowym. Więc nie zdziw się, jeśli szybko odrzucony, gdy po prostu wysłać im e-mail z prośbą o pieniądze.

Idee z nieodpartą Sponsoringu ofercie

Zanim nawet myśleć o zbliża żadnych firm dotyczące sponsorowania, Ty jako sprzedaży i marketingu, trzeba wziąć ze swoimi „sprzedających” buty i umieścić na „zakupy” buty jako przedstawiciel zbliża się o sponsoring. Aby naprawdę stworzyć nieodpartą ofertę sponsorską, że to ważne, by zobaczyć rzeczy z ich punktu widzenia. Raz w swoich nowych „buty” należy zadać sobie pytanie:

 • Co to oznacza dla mnie (W.I.I.F.M)?
 • Co ciekawe o tej możliwości nad innymi?
 • Jak moja firma bezpośrednio angażując publiczność na tej imprezie?
 • Jaką zamian mogłem zobaczyć od sponsoringu? (Niekoniecznie oznacza pieniężnej)
 • Lubię to zdarzenie i czy publiczność pasuje do mojej grupy docelowej?

Jest tylko dopóki masz te pytania na uwadze, że można następnie zbadać zdarzenie i znaleźć optymalną odpowiedź dla każdego z tych pytań, które sprawiają, że każda firma podekscytowany faktem sponsorowania imprezy.

Odpowiedź dla każdej firmy jest taka sama jednak różne

Każda firma skontaktować szuka jednej rzeczy w umowie sponsorskiej, wartości. Poszukiwane są o dostarczenie do nich jakąś wartość, że normalnie nie byłby w stanie łatwo dostać się gdzieś indziej. Czym różni się od firmy do firmy, co to jest dokładnie to wartość.

Niektóre firmy są po prostu patrząc na wartość marki i świadomości, podczas gdy inne mogą być szuka sposobów, aby ustalić ich autorytet w społeczności Joomla. To jest miejsce, gdzie możesz mieć zwyczaju krawca wniosku sponsoringu w celu spełnienia, że ​​cele i zapewnić wartość do danej firmy.


Myśli sposób zapewnić wartość

Kiedy już myślał o pytania, które potencjalny sponsor będzie zadawać sobie i wtedy zrozumieli, że trzeba zapewnić wartość dla sponsora, to teraz czas na twórcze i znaleźć sposoby, aby zapewnić wartość.

hosting

Oczywiście nie jest to typowy stół w przypadku sponsorowania baner na stronie internetowej, społeczne posty media itp Są to dość standardowy, jednak tak naprawdę nie sprawiają nieodparte oferty. W tym momencie nadszedł czas, aby myśleć poza pole i znaleźć sposoby, aby naprawdę „WOW” i przekonać sponsorów, więc skok na ofercie przed ich konkurenci zrobić.

Jakie są sposoby, które można twórczo uzyskać ten sponsora przed uczestnikami tego wydarzenia, a raz z przodu, jak można mieć marka angażować je. Myśleć bardziej kreatywnie niż po prostu uderzając ich logo na coś.

Jeden unikalny przykład, który jest powszechnie stosowany, gdy mówimy o unikalnej placement sponsora jest technika marketingu partyzanckiego zatrudniony przez park rozrywki w Brazylii o nazwie „Hopi Hari”. To miejsce sponsoring jest tak unikalne i twórcze, które nie tylko nie wszyscy zwracać uwagę, ale każdy też za zdjęcia, które również zalały internet. Na zdjęciu obok, który jest kolejnym przykładem twórczy placement sponsora przeprowadzonych przez HP w promowaniu ich nową drukarkę na konwencji tech.

Są to tylko dwa znane przykłady, jednak, istnieje wiele sposobów, aby przyciągnąć uwagę i angażować użytkowników w podobny sposób. Z bezpłatnych próbek, niepowtarzalnych konkursach oddam lub kluczowych docelowych marki, idee są nieograniczone. To właśnie do Ciebie, aby myśleć o nich i znaleźć właściwą sponsora, aby pasował do roli.

Oczywiście, jeśli istnieją dodatkowe koszty związane z zapewnieniem ten dodatkowy, kreatywny ofertę niż trzeba przekazać ten koszt wraz z sponsorami. Możesz wyjaśnić, że część kosztów jest produkcja i materiały do ​​przeprowadzenia unikalnych etapów swojej ofercie marketingowej.

Sprzedaży Sponsoring

Ten temat jest cała książka sama w sobie, jednak chcę szybko dotknąć niektórych kluczowych punktów, które pomogą Ci skutecznie sprzedawać swoje sponsoringu zdarzeń.

 • Oszczędzaj czas Porozmawiaj z odpowiedniej osoby
  Kiedy po raz pierwszy zaczyna się próbuje sprzedać sponsoringu i reklamy, straciłem sporo czasu i wysiłku, starając się wypracować oferty z kimś w organizacji tylko dowiedzieć się Rozmawiałem z niewłaściwej osoby. Zaoszczędzić czas i energię, i upewnij się, że mówimy do właściwej osoby, która jest w opłat tego działu firmy.
 • Zawsze Zaproponować największych, najdroższych Sponsoring First
  Jestem obecnie czyta książkę „Perswazja. Nauka i Praktyka” Dr Robert Cialdini w książce Cialdini wyjaśnia proces powodzeniem sprzedaje na podstawie podejmowania principles.If kogoś ludzkiej decyzji jest przedstawiane z jakiejś dużej wielkości zobowiązania lub decyzji kupowania i spadać, jest znacznie większa szansa, będą one przekształcić na drugą ofertę, która jest w mniejszym rozmiarze. Takie zachowanie zakupów opiera się na „zasadzie wzajemności” perswazji gdzie kupujący czuje nachylonej zakupić drugą mniejszą ofertę zamiast większego, nieuzasadnione ofertą.
 • Dostosowywanie Rzeczywista Wniosek
  Każda propozycja tworzenia powinny być jednoznacznie różni się w jakiś sposób. Jeden świetny sposób, aby pomóc sponsor wizualizację wartości jest stworzenie makiety lub Photoshopped wersje różnych punktów sponsoringu z ich marki na nim. Umożliwi to sponsorzy dostać wizualną reprezentację, co będą otrzymywać i je podekscytowany, aby zobaczyć go osobiście.
 • Mają dodatkową Bang w tylnej kieszeni
  Czasem sponsorzy są „na ścianie”, a tak naprawdę nie są pewni, czy to w ich najlepszym interesie, aby wziąć udział w wydarzeniu. W tym przypadku mają dodatkową ofertę w tylnej kieszeni spodni, które można wyciągnąć pchnąć je na krawędzi. Nie powinno to być mała oferta, powinno to być „otwarcia oczu”, „szczęka opada” oferta, że ​​byliby głupi, żeby odrzucać. Po dodaniu tego wpisu do stołu, sponsor będzie skok na szansę z powrotem swoje wydarzenie.
 • Dokonaj finalizacji Umowy jak najłatwiejsze
  Widziałem wiele ofert przeciągnięcia się i nigdy blisko powodu skomplikowanych umów lub niewygodnych sposobów, aby sfinalizować płatność. Zrobiłeś tak dużo pracy do tej pory, sprawiają, zamykając się na sponsorowanie tak proste, jak to możliwe. Proponuję się wszystkiego (zamówień, płatności, itp) odbywa się elektronicznie w krótkim i łatwym procesem.

Na zakończenie, chciałbym zachęcić was do podjęcia idei pieniędzy całkowicie z głowy podczas tworzenia propozycji sponsorskich. Zamiast myśleć o jakiego rodzaju wartości twoi potencjalni sponsorzy szukają i jak można twórczo i wyjątkowo przynieść tę wartość do sponsora w taki sposób, że nie mogą w inny sposób znaleźć. Potem, kiedy już te elementy w miejscu, dowiedzieć się, jakie koszty są za wykonanie tych elementów i dodać na żądanej dochodów sponsoringu.

Tworzenie sponsoringu w ten sposób pomoże Ci zachować istotę rdzenia sponsoringu pod ręką i naprawdę potencjalni sponsorzy podekscytowany i entuzjazmu w sponsorowaniu imprezy. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub pomysły dotyczące sponsoringu Chciałbym zachęcić was do posta w sekcji komentarzy poniżej.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Vt specjalny joomla hostingSiteGround ma zaszczyt być specjalnym partnerem projektu Joomla! Zapewniamy hosting infrastruktury dla tysięcy witryn Joomla jak jesteśmy oficjalnym gospodarzem Joomla.com a ...
Galeria zdjęć z podpisami joomla hostingZgłoszony przez bharat on Fri, 20.06.2014 23:19 Zespół Galeria postanowiła zrobić krok do tyłu od aktywnego utrzymywania tego projektu. Prawdę mówiąc, większość z podstawowego zespołu got zajęci ...
Gallerie immagini joomla hostingZgłoszony przez bharat on Fri, 20.06.2014 23:19 Zespół Galeria postanowiła zrobić krok do tyłu od aktywnego utrzymywania tego projektu. Prawdę mówiąc, większość z podstawowego zespołu got zajęci ...
Hosting joomla theme za darmoSiteGround ma zaszczyt być specjalnym partnerem projektu Joomla! Zapewniamy hosting infrastruktury dla tysięcy witryn Joomla jak jesteśmy oficjalnym gospodarzem Joomla.com a ...
Najlepszymi miejscami darmowy hosting joomla templateSiteGround ma zaszczyt być specjalnym partnerem projektu Joomla! Zapewniamy hosting infrastruktury dla tysięcy witryn Joomla jak jesteśmy oficjalnym gospodarzem Joomla.com a ...