Przedrostek bazie joomla hosting

Istnieje kilka metod, aby określić prefix bazy danych. Zalecaną metodą jest zobaczyć Global Configuration Database ustawienia grupy z punktu widzenia administratora Joomla! stronie internetowej. Dostępne są również dwie inne metody, ale wymagają dostępu do serwera plików lub bazy danych.

Never Change Your Database Prefix!

Zmiana prefiksu w Ustawienia globalne złamie swoją stronę internetową! Jeśli trzeba zmienić prefiks bazy danych, to będzie to proces dwuetapowy i wykracza poza zakres tego artykułu.

Przedrostek bazie joomla hosting podkreślenia jest baza danych

Korzystanie z Joomla! Back-end (Superużytkownicy tylko)

  1. Zaloguj się, by Joomla! backend.
  2. Przejdź do konfiguracji globalnej klikając na przycisk w panelu sterowania lub poprzez menu (strony> Konfiguracja globalna).
  3. Przejdź do zakładki Server.
  4. W obszarze Ustawienia bazy danych. spojrzeć na polu Prefiks bazy danych. Wartość znajdziesz tam to prefix bazy danych.

Spójrz na żółty symbol ostrzegawczy.

Korzystanie configuration.php (wymaga dostępu do katalogu głównego witryny)

  1. Przejdź do katalogu głównego i znajdź plik configuration.php.
  2. Otwórz plik w edytorze tekstowym.
  3. Wyszukać dbprefix słowo.
  4. Zobaczysz linia var $ dbprefix = „wartość”. Wartość można zobaczyć tutaj (na przykład jos_) to przedrostek bazy danych.

Za pomocą interfejsu bazy danych (wymaga dostępu do bazy danych, np phpMyAdmin MySQL)

Zalogować się do bazy danych za pomocą phpMyAdmin. trzeba będzie nazwę użytkownika i hasło do bazy danych - trzeba będzie z nich podczas tworzenia bazy danych. (Jeśli nie masz nazwy użytkownika i hasła dostępnego można pobierać je z pliku configuration.php w witrynie Joomla! - wykorzystując zmienne $ użytkownika i hasło by się zalogować $).

Gdy komputer jest podłączony do bazy danych - spojrzeć na nazwy każdej tabeli na stronie. rozpocznie z grupą liter i symbolu podkreślenia ( „_”). Te litery i znak podkreślenia jest prefix bazy danych na swojej stronie internetowej. Przykładem prefiks wygląda następująco: „jos_”.

Jeśli masz kilka baz danych upewnij się, że połączenie z bazą danych dla Joomla! strona - znajdziesz nazwę w pliku configuration.php w zmiennej $ db.

Powiązane artykuły

Mysql zmiana tabeli przedrostek joomla hostingIstnieje kilka metod, aby określić prefix bazy danych. Zalecaną metodą jest zobaczyć Global Configuration Database ustawienia grupy z punktu widzenia administratora Joomla! stronie internetowej....
Pobierz tabelę prefiks Hosting JoomlaIstnieje kilka metod, aby określić prefix bazy danych. Zalecaną metodą jest zobaczyć Global Configuration Database ustawienia grupy z punktu widzenia administratora Joomla! stronie internetowej....
Powiązane linki joomla hostingHosting Joomla stało się jeszcze prostsze Dzięki tej szeroko stosowanej CMS (Content Management System), można stworzyć własną stronę i udostępniać je w Internecie podczas korzystania z własnego adresu internetowego. Nasze pakiety hostingowe, które ...
Lokalizacja bazy danych hosting joomlaWięc chcesz, aby przenieść ruch Joomla 2.5 witryny na nowy serwer. Zmieszany ze wszystkimi pół wykończone lub prowadnice techno bełkot? Więc nie martw się, nasz „migrację z Joomla! Serwisu na nowy serwer ...
Uzyskaj prefix bazy danych wordpress hosting21 września 2013 Jeśli używasz WordPress wielomiejscowe następnie w zależności od tego, co blog używasz prefiks tabeli bazy danych będzie inna. Domyślnie WordPress jest prefiks tabeli bazy danych ...