Ocena narzędzie joomla hosting

3283 głosów 4.89 z 5

InMotion zapewnia najbardziej renomowanych usług hostingowych w społeczności Joomla. Prawie wszystkich swoich klientów są bardzo zadowoleni z profesjonalnych Joomla hostingi pochodzących z Joomla auto instalator, 1000+ pełni konfigurowalny tematów i modułów.

Wydajność stron Joomla gospodarzem z InMotion gwarantuje się mniej niż 1 sekundę. Aby spełnić ten gwarancji nie jest łatwe, ale InMotion zrobił to dobrze, wykorzystując swoich centrach danych dedykowane 2 światowej klasy, ogólnopolskiej sieci światłowodowej, niestandardowe jądro Linux i ekskluzywnej technologii ochrony zasobów.

hosting

użytkowników Joomla są również wspierane przez inMotion 100% amerykańskiego wsparcia technicznego w oparciu o personel na miejscu doświadczenie w rozwiązywaniu problemów Hosting Joomla. Średni czas oczekiwania na wsparcie poprzez czat i telefon to 30 sekund, a poprzez biletu wsparcia oczekuje się mniej niż 15 minut. Reagujący Joomla gospodarzem wsparcie umożliwia jego bezproblemowe gospodarzem witryn Joomla z InMotion z tanim zaczynając od $ 2.95 / mo.

Dlaczego Oni Najlepszy Hosting Joomla

Joomla hosting są oceniane na podstawie 4 głównych przejściach dla Joomla wyłącznie oprócz innych leków generycznych hosting wspólne cechy, takie jak niezawodność, dostępność i obsługi klienta.
 1. Niektóre hosty integrować jakąś instalację automatycznego narzędzia do zarządzania takie jak skrypty Fantastico, który pozwala zainstalować Joomla przez kliknięć w ciągu kilku minut. A nawet dostarczają one wielu wersji Joomla. Weźmy przykład, InMotion zapewnia Joomla 1.5 i 1.7 w Fantastico. Bez takiego narzędzia automatycznej instalacji, to skomplikowane do instalacji Joomla w udostępnionym hostingowego.
 2. Jako Joomla 1.5.x wymaga PHP 5,2 MySQL 4.1.x Apache 2.x lub Joomla 1.6.x / 1.7.x wymaga PHP 5.3 MySQL 5.0.4 Apache 2.x, to warunek nie będzie problemu jeśli hosty dostarczyć skrypt pre-instalacji. W przeciwnym razie znajdziesz go w kłopoty z tożsamością wspólne wspólne hosting wsparcia Joomla używasz.
 3. Joomla jest duża ramy dla rozwoju stron internetowych, rozważaliśmy zintegrowanych wolnych wtyczek, modułów i tematów w rankingu Joomla hostingu. Z większej liczby takich rozszerzeń i opcji, można mieć większy wybór i łatwiej zbudować stronę internetową.
 4. Wspólna wydajność hostingowego jest najważniejszym kluczem do uruchomienia Joomla gładko. Ponieważ jest zaprojektowany, aby być elastyczne, podłączany i rozszerzalny ramy, nie można oczekiwać wysokiej wydajności wykonania samego Joomla. Trzeba wziąć potężny serwer WWW, aby pozbyć się obaw o wynikach swoich stronach internetowych.
Ocena narzędzie joomla hosting source CMS obecnie dostępne

W rzeczywistości firmy te nie są tylko polewa rangę tutaj, ale również wysoce zalecane przez wielu innych Joomla Hosting Recenzje miejsc, takich jak Najlepszy hosting dla Joomla.

Co znajduje się w Joomla Hosting

Joomla jest najbardziej popularnym open source CMS obecnie dostępne czym świadczy żywą i rosnącej społeczności przyjaznych dla użytkowników i utalentowanych programistów. Joomla korzenie sięgają 2000 roku, z ponad 200.000 użytkowników społeczności i współtwórców, przyszłość wygląda jasno dla nagradzanej Joomla Project.

Istnieją tysiące niedrogich dostawców hostingu w Internecie. Jednakże, jeśli szukasz niezawodnego i wysokiej wydajności platformę hostingową, że nie będzie łatwo. Głównym problemem jest brak doświadczenia i wiedzy Joomla. Większość wspólne hosting firm zazwyczaj nie mają dużego doświadczenia w Joomla - w rezultacie na słabą prędkość Joomla miejscu załadunku i niezaspokojonego wsparcia technicznego.

Zalecane są wszystkie firmy powyżej zweryfikowane wybory. Ich zoptymalizowane Joomla hostingi pozwalają budować i zarządzać witryny Joomla o 1-kliknięciem myszy bez stromej krzywej uczenia się. Żeby było jeszcze łatwiej, zapewniają bogaty zbiór tutoriali Joomla w swoim blogu, FAQ i wiedzy bazowej centrum, a ich pracownicy mają dobrze wyszkolonych w tej niszy. Gwarantuje to, gdy masz problem, można uzyskać najlepszą opiekę w efektywny sposób.

Jak zoptymalizować Joomla na wspólne hosting

Shared hosting jest naprawdę posiadające wąskie gardła według ograniczonych zasobów serwera, ale z właściwym optymalizacji witryny Joomla można uruchomić potrójne szybciej. Są to 5 prostych kroków od doświadczenia naszych redaktorów, które pomogą Ci zoptymalizować szybkość ładowania. Jednakże, jeśli masz wiele duże ładowanie z codziennego ruchu ponad 500 unikalnych użytkowników, proponujemy udać się z VPS hosting planu.
 1. Włącz Joomla buforowanie w centrali administracyjnej.
 2. Ograniczyć liczbę artykułów i wyświetlanie zawartości na stronie głównej lub na stronie listy. Nie wyświetlaj całą zawartość każdego artykułu na stronie głównej, jak niektórzy najgorszy blog zrobił. Jest to szkodliwe zarówno dla strony wydajność ładowania i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Sugestia jest, aby zachować swoją stronę główną i kategoria strony w ciągu 3 ekrany o wielkości ekranu 1280 x 800.
 3. Włącz debugowanie w centrali administracyjnej> Globalne konfiguracji i sprawdzić, ile zapytań do bazy danych MySQL wysyłane do serwera bazy danych. To może pomóc znaleźć wąskie gardło systemu i dowiedzieć się, jakie plugin lub moduł spowalnia stronę.
 4. Wyłącz wszystkie moduły i pluginy, które nie są używane. Umieścić wszystkie JavaScript lub zastrzyk zewnętrznego pliku CSS na końcu strony internetowej, na przykład Google Analytics, Google AdSense. Ładowanie tych zasobów zewnętrznych może przerwać cały ładowanie strony.
 5. Staraj się ograniczyć indeksowanie w wyszukiwarkach dla swojej witryny przy użyciu pliku robots.txt. Będziesz zabronić wyszukiwarkę indeksowania swoje prywatne dane, skrypty i coś nie potrzebną do poszukiwań, na przykład / Images /, / js /, / prywatne /, itd. Będziesz również dodać Crawl-delay ustalając liczbę sekund oczekiwania między kolejnymi wnioskami z tej samej wyszukiwarki - 15 sekund jest sugerowane.

Czym jest Joomla

Joomla jest jednym z najbardziej popularnych witryn CMSS i budowniczych, z których można wybierać się swoją obecność w internecie, zarządzać swoim osobistym blogu i publikować posty na lepsze dzielenie się treścią. Obecnie istnieje ponad 3% stron internetowych, które są uruchomione w oparciu o Joomla. Niektóre wielkie przykłady obejmują eBay, IKEA, Harward, Citibank i wiele innych.

Wielkie Cechy Joomla

 • Joomla to wielojęzyczna platforma obsługująca od ponad 64 językach.
 • Na całym świecie istnieje Joomla społeczność, która jest pełna profesjonalnych programistów i zaawansowanych użytkowników.
 • Joomla ma „jeden Kliknij, aby zaktualizować”, która osiąga bardzo proste i oszczędzające czas procesu aktualizacji, w tym podstawowych plików Joomla i oprogramowania, motywów i rozszerzeń.
 • Nie ma wbudowany system pomocy dostępny z Joomla, co daje łatwą naukę dla lepszej obsługi tego narzędzia.
 • Joomla umożliwia wiele przydatnych narzędzi, takich jak Media Manager, Contact Manager, transparent Manager Content Manager, tagging, Frontend Montaż i wiele innych.

Powiązane artykuły

Najlepszy hosting serwer dla Joomla3285 głosów 4,89 z 5 InMotion zapewnia najbardziej renomowanych usług hostingowych w społeczności Joomla. Prawie wszystkich swoich klientów są bardzo zadowoleni z profesjonalnego hostingu Joomla ...
Hosting witryn dla JoomlaCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...
Vt specjalny joomla hostingSiteGround ma zaszczyt być specjalnym partnerem projektu Joomla! Zapewniamy hosting infrastruktury dla tysięcy witryn Joomla jak jesteśmy oficjalnym gospodarzem Joomla.com a ...
Najlepsze joomla hosting za darmoCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...
Najlepszy darmowy hosting joomlaCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...