Najlepszy hosting dla joomla

Różnorodność wyróżniona opakowaniach planów hostingowych. Przydatne oprogramowanie site-building. Dobra obsługa klienta. Wielki uptime.

Brak VPS oparte na systemie Windows hostingu. Nie import jednoetapowa WordPress. Email brakuje dodatkowych zabezpieczeń.

HostGator jest niezawodny hosting to proste w użyciu i oferuje szereg przydatnych programów dla konsumentów i małych przedsiębiorstw. To nasza top pick dla początkujących webmasterów.

Solidne uptime w testowaniu. Dobra obsługa klienta. Oferuje podstawowe i zaawansowane pakiety hostingowe. Oferty serwerów linux- lub -Windows oparte. Łatwe w obsłudze narzędzia do tworzenia strony internetowej. Brak opłaty wpisowej.

hosting

Websitebuilder Plus tier jest wymagane, aby dodać kod do szablonów stron. Konkurenci oferują dłuższe okresy zwrotu pieniędzy-gwarancyjnych.

11 to niedrogie hostingowego, który oferuje bogate narzędzia www, tworzenie, solidną obsługę oraz imponujący czas pracy. To nasz najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz WordPress hosting.

Wiele funkcji bezpieczeństwa. Rozbudowane narzędzia do zarządzania domeną. Doskonała propozycja VPS. Nieograniczony transfer danych miesięcznie. Chmura plany przechowywania. gwarancja zwrotu pieniędzy hojny.

Nie budowniczy stronie. Brakuje serwerów opartych na systemie Windows. Może okazać się przytłaczający dla niewtajemniczonych.

DreamHost oferuje rozbudowany zestaw funkcji i ceny portfel z dziećmi, ale to znakomita obsługa Hosting jest najlepsze dla tych, którzy mają doświadczenie w administracji witryny, a nie początkujących.

Solidne uptime. Doskonałe wsparcie klienta 24/7. Windows i Linux na serwerach. Email ściśle zintegrowana z aplikacjami firmy Microsoft. Zarządzane hosting WordPress.

Bazowy poziom wspólne hosting plan brakuje opcji płatności miesiąc do miesiąca. Skąpy oferta e-mail. Hosting dedykowany brakuje mail.

GoDaddy jest hosting bogato które szczyci solidnego uptime, doskonałą obsługę klienta i elastyczne narzędzia www-budynek, ale skromne ofiary e-mail i dzielonego hostingu ograniczenia uniemożliwiają to osiągnięcie najwyższe nagrody.

Szeroki zakres opcji hostingu. Doskonała uptime w testowaniu. Łatwy w obsłudze interfejs. Weebly oprogramowanie site-building.

Brakuje serwerów opartych na systemie Windows. Nie miesięczny hosting wspólne plany. Agresywne upselling. Użytkownicy muszą zainstalować dodatki zrobić prawie wszystko.

Oferujący doskonałą uptime i intuicyjne oprogramowanie strona-budowlanej, Bluehost ułatwia tworzenie atrakcyjnych, funkcjonalnych i stabilnych stron dla Twojej firmy. Jednak brakuje w nim znaleźć w konkurencyjnych usług hostingowych kilka funkcji.

Dlatego trzeba Web Hosting

Właściciele firm, odpowiedzieć na to ważne pytanie: Czy Twoja firma ma stronę internetową? Jeśli nie, to powinno. Naturalnie, firm internetowych na żądanie strony internetowe dla marketingu i sprzedaży produktów lub usług, ale nawet biznesu cegły i zaprawy muszą być wykrywalne za pośrednictwem Internetu. Word of mouth prostu nie wyciąć więcej. Te dni, ludzie odkrywają nowych firm poprzez Bing, Google i Yahoo, wyszukiwarek, które czynią go niezwykle prosty znaleźć produkty spółki, godzin pracy oraz ceny. Jeśli Twoja firma nie pojawia się w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza na pierwszej stronie, to będzie bardzo trudne dla potencjalnych klientów i klientów, aby cię znaleźć. Więc, krótko mówiąc, nie ma strony internetowej, nie ma pieniędzy. Nie chcesz tego.

Najlepszy hosting dla joomla 99 MSRP Cena adresem sprzedającego

Pierwszym krokiem jest znalezienie hostingowego, firma, która będzie przechowywać pliki w swojej witrynie na swoich serwerach i dostarczyć je do swoich czytelników i klientów przeglądarek. Webhosting oferują różne ilości miesięcznych transferów danych, przechowywania danych, poczty elektronicznej i innych funkcji. Nawet jak płacisz (miesiąc do miesiąca płatności porównaniu rocznych płatności) mogą być diametralnie różne, zbyt, więc poświęcenie czasu na działce dokładnie to, co Twoja firma potrzebuje do sukcesu w Internecie jest niezbędna.

Należy również zapoznać się z wielu warstw hostingowych, które są dostępne. W badaniach, znajdziesz wspólny, wirtualny serwer prywatny (VPS), hosting dedykowany, a WordPress hostingi. Każda kondygnacja oferuje różne specyfikacje i funkcje, które trzeba trochę czasu, aby analizować. złamię je w dół.

Co to jest wspólna Web Hosting?

Dzielonego hostingu jest hosting, w którym usługodawca domy wielu witryn na jednym serwerze. Na przykład witrynie dzieli ten sam serwer ze strony B, C, Site Site D i E. strony Plusem jest to, że wiele witryn podzielić koszt serwera, więc wspólne hosting jest ogólnie bardzo tanie. W rzeczywistości, można znaleźć opcję za mniej niż 10 $ miesięcznie.

Minusem jest to, że wszystkie tereny wspólne zasoby pojedynczym serwerze, więc ogromny skok ruchu na witrynie A może wpłynąć występy witryn sąsiednich.

Co to jest VPS hosting?

VPS hosting jest podobny do dzielonego hostingu że w wielu miejscach dzielić tym samym serwerze, ale podobieństwa się kończą. Dedykowany domy hostingowego mniej witryn na serwerze niż dzielonego hostingu, a każda strona ma swój indywidualny zasobów.

W rezultacie witrynie za ruch przepięciami nie wpłynie strony B lub C. strony, jak można się spodziewać, VPS hosting kosztuje więcej niż dzielonego hostingu. Zapłacisz mniej więcej $ 20 do $ 60 miesięcznie.

Co jest dedykowany hosting?

hosting dedykowany. Z drugiej strony, jest zarówno potężne i drogie. Jest zarezerwowany dla miejsc, które wymagają ogromną ilość zasobów serwera.

W przeciwieństwie wspólną lub VPS hosting, hosting dedykowany sprawia, że ​​strona samotny lokator na serwerze. Środki że Twoja strona zawory pełną moc serwera. Mimo to, wiele dedykowane Webhosting zadanie Ci obsługi zaplecza, problemy techniczne.

Czym jest WordPress Hosting?

WordPress hosting jest dla ludzi, którzy chcą budować swoje strony w tylnej części popularnej WordPress systemu zarządzania treścią (CMS). Wielu gospodarzy WordPress automatycznie obsłużyć backend rzeczy, więc nie trzeba się martwić o aktualizację aplikacji i CMS oraz umożliwienie automatycznego tworzenia kopii zapasowych.

Extra Hosting Info

Jeśli nie jesteś pewien rodzaj hostingu potrzeb biznesowych, może chcesz rozpocząć małe, wspólne hosting. Zawsze można przejść na bardziej wytrzymałą, bogate w funkcje pakietu, powiedzmy, VPS hosting dedykowany hosting lub nawet w przyszłości. Niestety, niektórzy gospodarze nie oferują wszystkie rodzaje hostingu. Zastanów się, ile można oczekiwać, aby rozwijać swoją stronę i jak najszybciej, zanim zdecydują się cokolwiek dłuższy niż jeden rok planu. Warto spędzać czas z góry, aby upewnić się, że host wybrać z jest w stanie zapewnić wzrost sobie wyobrazić na swojej stronie, jak przełączania dostawców hostingu nurt nie jest banalne przedsięwzięcie.

Gdy zdecydujesz, że zakres cen, trzeba zastanowić się, jak długo trzeba hosting. Jeśli jest to krótkoterminowy projekt, powiedzmy, mniej niż miesiąc lub dwa, można zwykle otrzymać zwrot należy anulować gospodarzem w ciągu 60 dni. Niektóre firmy oferują 30-day money-back gwarancji, inne oferują 90-day money-back gwarancji. Po raz kolejny, to jest korzystne, aby zrobić swoją pracę domową.

Hosting funkcje potrzebne

Wiele hostingowe oferują ograniczone możliwości w swoich pakietów startowych, a następnie rozszerzyć ofertę (niekiedy ogromnie) dla planów wyższego rzędu. Przeczytać drobnym drukiem, aby upewnić się, że plan zaznaczania oferuje to, czego potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz aplikacji Site Builder do projektowania witryny, upewnij się, że tanim hostingowego jesteś zbierając rzeczywiście pochodzi z budowniczy stronie. Wiele z nich wymaga, aby zapłacić za budowniczego jako oddzielny dodatek. budowniczych WWW zazwyczaj nie kosztują dużo pieniędzy, ale jeśli można znaleźć hostingowego, który zawiera jeden za darmo, to pieniądze w kieszeni. I, jeśli jest zintegrowana z usługą hostingu, jesteś bardziej prawdopodobne, aby mieć gładką, wspierany doświadczeniem.

Chcemy także hostingowego z klientem 24/7 wsparcie, jeśli nie przez telefon, to przynajmniej przez czat. Fora, bazy wiedzy, a bilety pomoc wszystko dobrze i dobre, ale czasami po prostu trzeba komunikować się z innym człowiekiem, aby dostać rzeczy wyprostować, tak szybko jak to możliwe. Powiedział, że nie wszystkie zespoły 24/7 obsługi klienta są równe. Firmy takie jak GoDaddy i płynnym Web pochwalić niezwykle kompetentny i pomocny-a oddziały obsługi klienta, że ​​potwierdziliśmy w naszych opiniach dogłębne tych usług hostingowych.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne serwerów Linux jest zazwyczaj opcja domyślna. Mimo to, niektóre usługi oferują wybór Linux lub Windows hosting. Jeśli masz konkretne aplikacje po stronie serwera, które wymagają systemu Windows, takich jak SQL Server lub aplikacji niestandardowej napisane w .NET, to trzeba upewnić się, że hostingowego ma Windows hosting. Ale nie pozwól idea przyjmującym Linux zastraszyć. Obecnie większość hosty oferują interfejs graficzny lub panel sterowania, aby uprościć administrację i zarządzanie serwerem www. Zamiast wpisywać w wierszu polecenia, możesz kliknąć łatwo rozpoznawalne ikony.

Windows hosting jest często droższe niż Linux hosting, zwłaszcza w obszarze dedykowanym serwerze. Że nie zawsze jest to przypadek, ale jest to coś należy mieć świadomość, jak rozejrzeć.

E-mail Hosting

Jeśli celem jest obecność w internecie, musisz mieć e-mail. Jest to wygodny sposób dla potencjalnych klientów i klientów, aby wysłać wiadomość, dokument Word lub inne pliki. Na szczęście, większość hosty obejmują e-mail w cenie ich planów hostingowych. Niektóre hosty oferują nieograniczone tworzenie konta e-mail (który jest świetny dla przyszłego wzrostu), podczas gdy inne oferują ograniczoną ilość. Ty, oczywiście, powinien chcieć nieograniczonej e-mail.

Powiedział, że nie wszystkie hosty oferują e-mail. WP silnika, na przykład, nie. W takich przypadkach trzeba kont e-mail od firmy innej niż hostingowego. GoDaddy, na przykład, sprzedaje pakiety e-mail, począwszy od 3.49 $ na użytkownika, na miesiąc. To może wydawać się uciążliwe, a tylko jedna rzecz, aby śledzić, ale nie są w rzeczywistości niektórzy webmasterzy, którzy uważają, że oddzielając swój e-mail hosting i usług hostingowych jest inteligentny. W ten sposób jeden dostawca będzie nieaktywny nie będzie całkowicie bork firmy.

Uptime, uptime, uptime!

Wyżej wymienione cechy są cenne hosting doświadczenia, ale nie pasuje znaczenie site uptime. Jeśli witryna jest w dół, klienci lub klienci będą w stanie cię znaleźć lub uzyskać dostęp do swoich produktów lub usług.

Ostatnio dodaliśmy do naszego uptime monitoring procesu przeglądu, a wyniki pokazują, że większość hosty wykonuje świetną robotę utrzymując witryn uruchomiony. hosty z kwestii uptime są mocno karane w trakcie przeglądu i nie są w stanie zakwalifikować się do najlepszych ocen.

E-commerce i marketingu

Jedną z rzeczy dowiedzieliśmy się w przeglądzie usługi wymienione tutaj (i wiele więcej) jest to, że mimo, że pakiety są bardzo podobne, nie są identyczne. Niektóre z nich są bardziej skoncentrowane niż bezpieczeństwo innych, oferując anty-spam i anty-malware narzędzi. Inne oferują różnorodne narzędzia do e-mail marketingu. Podczas gdy większość gospodarzy Sprawdziliśmy mają wbudowane w e-commerce, może warto rozważyć użycie bardziej solidnego osób trzecich zakupy online koszyk aplikacji takich jak Shopify zamiast.

Jeśli jesteś gotowy, aby wybrać wielkie usługi Webhosting, sprawdź tabelę powyżej, aby zobaczyć najlepsze typy PCMag w przestrzeni. Kiedy skończysz z tym, kliknij na linki poniżej, aby przeczytać nasze dogłębnego, testowane opinie największych i najlepszych nazwisk w hostingu.

Jeśli dopiero zaczynasz w Webhosting gry, upewnij się, aby sprawdzić nasz grunt, Jak zbudować stronę internetową.

Wybrane hosting Recenzje:


$ 10,95 MSRP
Cena adresem sprzedającego HostGator jest niezawodny hosting to proste w użyciu i oferuje szereg przydatnych programów dla konsumentów i małych przedsiębiorstw. To nasza top pick dla początkujących webmasterów. Przeczytaj całą recenzję


$ 6,99 MSRP
Cena na sprzedawcy 11 to niedrogie hostingowego, który oferuje bogate narzędzia www, tworzenie, solidną obsługę oraz imponujący czas pracy. To nasz najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz WordPress hosting. Przeczytaj całą recenzję


$ 7,99 MSRP
Cena adresem sprzedającego InMotion jest hosting funkcje ułożone, który oferuje wiele atrakcyjnych możliwości, ale kilka kwestii zachować go od bycia top pies. Przeczytaj całą recenzję


$ 10,95 MSRP
Cena adresem sprzedającego DreamHost oferuje rozbudowany zestaw funkcji i ceny przyjazny dla portfela, ale to znakomita obsługa Hosting jest najlepsze dla tych, którzy mają doświadczenie w administracji witryny, a nie początkujących. Przeczytaj całą recenzję


$ 3,49 MSRP
Cena adresem sprzedającego GoDaddy jest hosting bogato które szczyci solidnego uptime, doskonałą obsługę klienta i elastyczne narzędzia www-budynek, ale skromne ofiary e-mail i dzielonego hostingu ograniczenia uniemożliwiają to osiągnięcie najwyższe nagrody. Przeczytaj całą recenzję


$ +5,99 MSRP
Cena na sprzedawcy oferujący doskonałe uptime i intuicyjne oprogramowanie strona-budowlanego, Bluehost ułatwia tworzenie atrakcyjnych, funkcjonalnych i stabilnych stron dla Twojej firmy. Jednak brakuje w nim znaleźć w konkurencyjnych usług hostingowych kilka funkcji. Przeczytaj całą recenzję


$ 4.50 MSRP
Cena adresem sprzedającego Hostwinds jest hosting bogato które posiada narzędzia do budowania wysoce funkcjonalnych i przyjaznych dla użytkownika stron internetowych, ale kilka dziur w swojej ofercie uniemożliwić twierdząc pierwsze miejsce. Przeczytaj całą recenzję


$ 14.95 MSRP
Cena w sprzedający Płynny sieci jest drogie i brakuje wspólne hosting, ale jest to elastyczny, bogato Internecie gospodarza z doskonałej obsługi klienta oraz doskonałe dedykowanych i VPS pakietów. Przeczytaj całą recenzję


$ 9.99 MSRP
Cena na sprzedawcy mnóstwo funkcji, A2 jest hosting to więcej niż warta jest fundamentem na swojej stronie internetowej. Przeczytaj całą recenzję


$ +4,00 MSRP
Cena na sprzedawcy Po miesiącach problemy uptime, hosting provider Arvixe okazało rzeczy wokół, po raz kolejny chluby solidnego niezawodność i szeroki zakres planów uruchomienia strony internetowej. Usługa odzyskała naszą aprobatę. Przeczytaj całą recenzję


5,00 $ MSRP
Cena adresem sprzedającego Cloudways jest hosting zarówno niedrogie i wydajne architektury, ale nie ma opcji do rejestracji domeny, a wsparcie telefoniczne oparte na jakości, a e-mail koszty dodatkowe. Przeczytaj całą recenzję


$ 5.95 MSRP
Cena na sprzedawcy, jeśli szukasz zbudować stosunkowo prostą witrynę, iPower jest dobrym wyborem, ale należy szukać gdzie indziej dla bardziej skomplikowanych przedsięwzięć. Przeczytaj całą recenzję


$ W wysokości 20,00 MSRP
Cena adresem sprzedającego Mediów świątyni jest Webhosting usługa, która pozwala łatwo skonstruować Linux powered stron, ale brakuje znalezione w zawodników najwyższej klasy kilka funkcji. Przeczytaj całą recenzję


$ 9.95 MSRP
Cena adresem sprzedającego Siteground oferuje doskonałą obsługę klienta i wysoki poziom bezpieczeństwa, ale brakuje możliwości oferowanych przez czołowych rywali. Przeczytaj całą recenzję

PCMag może zarobić prowizje partnerskie z powiązań handlowych zawartych na tej stronie. Komisje te nie mają wpływu na sposób możemy przetestować, ocenić lub wysłać opinię produkty.
Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze kompletne warunki użytkowania.

Przez ponad dekadę, Jeffrey L. Wilson napisał gadget- i wideo związane z grą nerd-kopię do różnych publikacjach, w tym 1UP, 2D-X, beczki, Laptopy, LifeStyler, rodzicielstwo, Sync, mądry chleb, WWE. Teraz przynosi jego wiedzy i Skillset do PCMag jako Senior Analyst. Kiedy on nie patrzy na monitor (lub dwa) i ubijaniu hostingowych, muzykę, programy narzędziowe i gier wideo kopii, mentorów Jeffrey, praktykuje Jeet Kune Do, blogi, podcasty i przemawia na okazjonalnym con. On również zbiera winyle i ogromnie cieszy. Jeszcze "

Powiązane artykuły

Joomla gospodarzem UK Liczba madRóżnorodność wyróżniona opakowaniach planów hostingowych. Przydatne oprogramowanie site-building. Dobra obsługa klienta. Wielki uptime. Brak VPS oparte na systemie Windows hostingu. Nie import jednoetapowa WordPress. Email brakuje extra ...
Najlepsze darmowe joomla hosting witrynRóżnorodność wyróżniona opakowaniach planów hostingowych. Przydatne oprogramowanie site-building. Dobra obsługa klienta. Wielki uptime. Brak VPS oparte na systemie Windows hostingu. Nie import jednoetapowa WordPress. Email brakuje extra ...
Najlepsze WordPress MU stworzenie strony internetowejSzeroka gama opcji www hosting. Doświadczeni przedstawiciele obsługi klienta. Pomocny Sidekick solucje. Pozwala obsługiwać wiele domen. Brakuje serwerów opartych na systemie Windows. Drogie VPS i dedykowane ...
Najlepsze firmy hostingowej wordpress blogi próbekSzeroka gama opcji www hosting. Doświadczeni przedstawiciele obsługi klienta. Pomocny Sidekick solucje. Pozwala obsługiwać wiele domen. Brakuje serwerów opartych na systemie Windows. Drogie VPS i dedykowane ...
Najlepszy tani hosting dla WordPressSzeroka gama opcji www hosting. Doświadczeni przedstawiciele obsługi klienta. Pomocny Sidekick solucje. Pozwala obsługiwać wiele domen. Brakuje serwerów opartych na systemie Windows. Drogie VPS i dedykowane ...