Najlepszy darmowy hosting joomla

Czym jest Joomla Hosting?

Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest jedyną grą w mieście, jeśli chodzi o systemy zarządzania treścią (CMS)? Oczywiście, jest to dość popularne, głównie dlatego, że jest tak łatwy w obsłudze. Ale nawet WordPress ma swoje ograniczenia. To gdzie Joomla przychodzi. Potężne, ale łatwe w użyciu open source CMS Joomla daje również wydawców internetowych, firm i deweloperów wiele zaawansowanych opcji Zezwalaj na szerokiej personalizacji.

Najlepszy darmowy hosting joomla coś naprawdę

Potrzebne do zarządzania zapasami Twojego sklepu? Joomla może to zrobić. Chcą budować katalog sprzedawanych produktów? Spróbuj Joomla. Gotowy, aby spróbować własnego systemu rezerwacji do restauracji? Uzyskaj Joomla. Można to zrobić wszystkie te rzeczy i wiele więcej.

W przeważającej części, choć i dla większości wydawców stron internetowych, Joomla jest wygodny CMS. Od osobistych stron internetowych i blogów do stron korporacyjnych, Joomla może obsłużyć prawie co rzucać na niego. CMS to nie tylko na stronach internetowych dostępne, choć. Może być również stosowany do budowy intranetów firmowych, które pomagają pracownikom pozostać w kontakcie i informować.

Kluczem do korzystania z Joomla budować witryny jest znalezienie gospodarza, który wspiera go. Nie jest to trudne przedsięwzięcie. Wielu gospodarzy uczynić Joomla dostępne w większości swoich planów hostingowych. Czyni zainstalować nieco inaczej niż WordPress robi. Joomla jest dostępny jako skrypt można zainstalować na swoim miejscu za pomocą jednego kliknięcia. Najlepsza część? Jest wolne.

Joomla (lub, aby nadać jej imię i nazwisko, „Joomla!”) Jest jednym z wielu zastosowań aplikował do hostingowych klientom za darmo. Jak WordPress, Joomla może być używany do obsługi wielu różnych typów treści, co czyni ją solidną platformę do tworzenia stron WWW.

Joomla rzeczywiście idzie o krok dalej: może być używany jako podstawa dla aplikacji internetowych, jak również. A także jako system zarządzania treścią (CMS), jest to również ramy aplikacji internetowych. Dwa składniki Joomla mogą być stosowane razem lub oddzielnie.

Joomla jest idealnym miejscem dla rozwoju portali, blogów i stron firmowych. Może być również opracowane w platformę e-commerce, mostek aplikacji lub dynamicznej aplikacji internetowej. Programiści mogą rozszerzyć możliwości domyślne i niestandardowe części kodu w PHP i MySQL.

Historia Joomla

Joomla został uruchomiony w 2005 roku jako widelec z nieistniejącego już Mambo CMS, z 1,5 zwolniony w styczniu 2008 i wersja 3 pojawiające się we wrześniu 2012. Nowe wersje planowane są co sześć miesięcy.

Oprogramowanie open source i swobodnie rozpowszechnianym na licencji GNU General Public Licence. Podobnie jak wiele innych narzędzi open source, to opiera się na wsparciu sieci programistów, którzy nadal innowacji i tchnąć życie w oprogramowaniu. Do tej pory oprogramowanie zostało pobrane ponad 50 milionów razy.

hosting

Wiele osób ważyć Joomla i WordPress na stronach internetowych, ale te dwa wnioski spełniają różne funkcje. Joomla jest oparta na tradycyjnych „model, widok, kontroler” (MVC) architektura. To obsługuje interaktywne elementy sterujące i interfejs, który użytkownicy widzą. Ramy MVC mogą być używane bez systemu CMS.

Joomla jest wzmocnione za pomocą rozszerzeń, które są omówione dalej w dół na tej stronie.

Joomla Extensions

Obecnie prawie 8000 rozszerzeń dostępnych w oficjalnym katalogu Joomla Extension (JED), a to obejmuje mieszankę wolnych i komercyjnych rozszerzeń. Wielu programistów rozszerzeń gospodarzem gdzie indziej, więc rzeczywista liczba jest znacznie wyższa. Nie wszystkie rozszerzenia są kompatybilne ze wszystkimi wersjami Joomla, jak można by oczekiwać.

Zastosowania rozszerzeń Joomla są podzielone na pięć kategorii w zależności od ich przeznaczenia:

 • Komponenty, które są pakiety funkcji odpowiedzialny za tworzenie dużych obszarów strony internetowej, a zatem są większe niż w przypadku innych rozszerzeń
 • Moduły lub pudełka, w którym zawartość strony jest renderowana
 • Wtyczki, które przetwarzają wykonywalne wydarzeń w Joomla
 • Szablony, rozszerzenia, które kontrolują jak strona wygląda (jak robią to w WordPress i inne systemy). Od 3 Joomla, szablony reagują
 • Języki, które przerabiają tłumaczenia, języka i informacji o czcionkach

Jak wdrożyć Joomla

Joomla jest przeznaczony do pracy z systemem Linux, Apache, PHP i MySQL - zwie się lampy. Serwer Linux jest zatem najlepszym rozwiązaniem, chociaż Joomla może być również instalowany na serwerach Windows.

Zalecane specyfikacje 3x to:

 • PHP 5.4+ poleca / 5.3.10 wymagana
 • My SQL 5.1+
 • 2.x Apache lub IIS 7

Wiele hostów internetowych reklamować wersję PHP ich używasz. Jeśli twój nie robi, poprosić przedsprzedaży doradców w celu potwierdzenia zgodności Joomla zanim się zarejestrować.

Istnieją trzy główne sposoby, aby zacząć korzystać z aplikacji. Można użyć szybki proces, gospodarzem próbny, lub konto hosting:

 • Przed osiąść na Joomla, spróbuj Internetowy Test Drive przez chwilę za kulisy w oprogramowaniu. To jest anonimowy demo, które nie zachowują żadnych danych (wygasa po 90 minutach), ale to daje Ci dostęp do panelu sterowania w jednym kliknięciem - przydatny do oceny. Uwaga odliczanie w stopce, który pokazuje, jak długo masz przed resetuje.
 • Przez dłuższy okres oceny, gospodarzem wersja Joomla jest bezpłatnie przez 90 dni. Daje to dużo czasu, aby wypróbować narzędzie i porównać go do alternatyw. Masz większą funkcjonalność niż test drive, można zapisać się do konta hostingowego SiteGround na końcu procesu, jeśli chcesz zachować swoje dane. Zacznij korzystać z oficjalnego demo na stronie internetowej Joomla. Można również uzyskać dostęp poręczny treści wideo, które pomogą Ci znaleźć swoją drogę.
 • Postanowił iść do przodu z własnego konta hostingowego? Na większości Linux pakiety hostingowe, Joomla jest dostępny jako jednym kliknięciem instalatora, więc nawet najtańszy wspólny pakiet gospodarzem będzie działać. Należy pamiętać, że ilość udostępnionego konta hostingowego może nie wystarczyć, jeśli masz dużą stronie internetowej firmy.

Gdy jesteś gotowy do pracy, sprawdź na forum Joomla za pomoc i wsparcie.

Joomla Hosting Najczęściej zadawane pytania

Joomla jest systemem zarządzania treścią darmo i open source napisany w PHP.

Przez „wolne”, oznacza to, że oprogramowanie jest dostępne bez żadnych kosztów, a także bez ograniczeń. Przez open-source jest to oznaczało, że kod źródłowy aplikacji jest dostępny do wglądu i modyfikacji. Open source, odnosi się również do sposobu rozwoju. Program został opracowany przez otwartą społeczność programistów, a nie prywatnych korporacji.

 • Co to jest system zarządzania treścią?

  System zarządzania treścią (CMS) jest to aplikacja, która oferuje możliwość łatwego tworzenia, edycji, przechowywania i wyświetlania treści w internecie. W większości przypadków (jak Joomla), jest graficzny interfejs użytkownika do dodawania i edycji treści, które mogą być strony, blogi, zdjęcia i wszelkie inne formy treści. Jest to baza danych, która przechowuje zawartość, a tam są szablony, które wyświetlenia zawartości do odwiedzających.

 • Joomla jest popularny?

  Tak. Joomla Działa ponad 30 milionów stron internetowych i jest drugim najpopularniejszym systemem zarządzania treścią w internecie, za WordPressa.

 • Joomla jest dobrze obsługiwany?

  Tak. Istnieje pełna dokumentacja, forum społeczności, magazyn, imprezy, warsztaty, listy dyskusyjne, samouczki wideo i blogi. Istnieje również wiele firm handlowych, które zapewniają płatne wsparcie i doradztwo premia dla Joomla.

 • Jakiego rodzaju witryn można zbudować z Joomla?

  Prawie każdy rodzaj strony internetowej zawartości koncentruje byłoby dobrym rozwiązaniem dla Joomla. Wielu ekspertów twierdzi, że Joomla jest szczególnie dobry jako podstawa dla ecommerce lub serwisu społecznościowego.

 • Jak może być wykorzystane do CMS ecommerce?

  Produkty są formą treści.

 • Czy istnieje jakiś rodzaj strony internetowej, która nie będzie uważany za „content” na podstawie?

  Tak. Oto kilka przykładów: aplikacje internetowe oparte na edycji multimediów, takich jak wideo i audio, aplikacje command-and-control uruchamianych urządzeń fizycznych i analityki danych ciężkich.

 • Jestem początkujący. Joomla jest dobrym wyborem dla mnie?

  Może. Ale inne opcje mogą być lepsze. Joomla jest dość łatwe do opanowania, ale jest bardziej popularny wśród programistów niż z niedoświadczonych użytkowników. W przypadku korzystania z platformy jak WordPress, który ma większą bazę dla początkujących użytkowników, może się okazać, że łatwiej uzyskać pomoc i tutoriale dotyczące konkretnych zagadnień.

 • Chciałbym założyć bloga. Należy używać Joomla?

  Jeśli jedyną rzeczą, którą zamierzamy zrobić to uruchomić bloga, Joomla może być przesadą. Innym CMS, który jest bardziej skoncentrowany na blogowanie, jak WordPress, może być lepszym wyborem. Mając na uwadze powyższe, na pewno można uruchomić blog na Joomla, a jeśli chcesz uruchomić bloga jako część większego stronie (jak witryny e-commerce lub platformy social media), Joomla może być doskonałym wyborem.

 • Czy Joomla posiada funkcjonalność potrzebuję?

  Prawdopodobnie. Joomla posiada ponad 8000 rozszerzeń. Dodatkowo, istnieje bardzo solidny hak i filtr systemu w miejscu, które umożliwia łatwe dodawanie funkcji i rozwijać nowe rozszerzenia, ile potrzeba.

 • Mogę zrobić stronę internetową Joomla wyglądać tak, jak chcesz go?

  Tak. Joomla posiada ponad tysiąc bezpłatne tematów dostępne, z których wiele jest konfigurowalny. Jest to również stosunkowo łatwe dla doświadczonego dewelopera na budowę nowego motywu w oparciu o niestandardowej konstrukcji, i istnieje duża liczba profesjonalnych programistów można wynająć zrobić to dla ciebie (i mnóstwo tutoriali, jeśli chcesz nauczyć się robić siebie).

 • Jest to trudne, aby skonfigurować nową stronę Joomla?

  Ani trochę. Wiele firm hostingowych zapewnić instalację jednym kliknięciem Joomla z panelu sterowania za pomocą narzędzi takich jak Fantastico lub Softaculous. Nawet bez kreatora instalacji, instalację i proces instalacji nie jest trudne.

 • Joomla będzie działać na moim koncie hostingowym?

  Prawdopodobnie. Joomla wymaga PHP i MySQL, które są zarówno powszechnie obsługiwany przez firm hostingowych. Należy dokładnie sprawdzić, ale jeśli twój plan hostingowy nie obsługuje Joomla, to czerwona flaga, że ​​nie może mieć jakość hostingu. (Wyjątkiem, oczywiście, specjalizuje hosting dedykowany do innej konkretnej aplikacji Ale znowu. - to wyjątek).

 • Jakie są główne alternatywy dla Joomla?

  Dwaj najwięksi konkurenci WordPress i Drupal. Są to zarówno open-source i napisany w PHP.

 • W jaki sposób porównać do Joomla WordPress?

  To zależy od tego, co chce osiągnąć, a także, jak dobrze znasz platformę. Jeśli chcesz po prostu uzyskać szybką, prostą stronę internetową i działa, WordPress jest zdecydowanie do zrobienia. Jeśli coś dużo więcej niestandardowych typów zawartości budowy, to często może być wykonana łatwiej z Joomla.

 • W jaki sposób porównać do Joomla Drupal?

  Ponownie - to zależy od tego, co chce osiągnąć. Joomla jest bardziej popularna. Jeśli potrzebujesz wiele niestandardowych typów zawartości i staramy się robić coś skomplikowanego, ale stosunkowo często, Joomla jest dobrym wyborem. Jeśli robisz coś naprawdę nowego, z dużą funkcjonalnością i logiki niestandardowej, Drupal może być lepszym rozwiązaniem.

 • Jak zdecydować między Joomla, Drupal, WordPress?

  Większość aplikacji, które mogą być zbudowane na jednej platformie może być zbudowany na żadnego z nich. W niektórych przypadkach nie ma konkretnego powodu, aby korzystać z jednej platformy lub inny. Na przykład, jeśli jesteś po prostu stworzenie bloga i nic innego, należy użyć WordPressa. Lub jeśli potrzebujesz funkcji wbudowanych do konkretnej dystrybucji Drupala, jak CiviCRM, wybór powinien być jasny. Jednakże, jeśli nie jesteś programistą i trzeba coś nowego zbudowany od podstaw, jest o wiele lepiej znaleźć deweloper chcesz i zaufanie, a następnie pozwolić im wybrać platformę, na podstawie własnego poziomu komfortu i potrzeb konkretnego projektu ,

 • Powiązane artykuły

  Najlepsze joomla hosting za darmoCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...
  Hosting witryn dla JoomlaCzym jest Joomla Hosting? Bezpłatny, łatwy w obsłudze i konfigurowalny. Joomla oferuje wielu opcji site-budowlanych i jest dostępna z większości planów hostingowych. Pomyśl WordPress jest tylko ...
  Witryn internetowych uk rozszerzeń JoomlaHosting Joomla stało się jeszcze prostsze Dzięki tej szeroko stosowanej CMS (Content Management System), można stworzyć własną stronę i udostępniać je w Internecie podczas korzystania z własnego adresu internetowego. Nasze pakiety hostingowe, które ...
  Strona internetowa hosting forum joomla australiaWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
  Ocena narzędzie joomla hosting3283 głosów 4,89 z 5 InMotion zapewnia najbardziej renomowanych usług hostingowych w społeczności Joomla. Prawie wszystkich swoich klientów są bardzo zadowoleni z profesjonalnego hostingu Joomla ...