Magiczne cytaty GPC off joomla 3.0 Hosting cPanel

To rozwiąże problem coraz „«PDO»klasa not found” podczas tworzenia lokalnego pliku php.ini.

Jeśli nie można wyłączyć magiczne cytaty za pomocą pliku .htaccess (z powodów podanych już przez Pete Bailey) po prostu:

  1. Utwórz plik tekstowy
  2. Zmienić jego nazwę na php.ini „”

magic_quotes_gpc = Wyłączony
magic_quotes_runtime = Wyłączony
magic_quotes_sybase = Wyłączony
extension = pdo.so
extension = pdo_mysql.so

Zapisać go do katalogu / y, w których skrypty są wykonawczych.

Magiczne cytaty GPC off joomla 3.0 Hosting cPanel ze względów

Aktualizacja: jeśli chcesz mieć tylko jedną kopię nowego pliku php.ini następnie dodać tę linię do pliku .htaccess root:

Oczywiście trzeba przenieść plik ini do tego miejsca z nie jest już tam.

Nadzieję, że ratuje komuś 2 godziny to tylko zabrał mnie!

Php_flag i php_value wewnątrz pliku .htaccess są technicznie poprawne - ale dla PHP zainstalowany jako moduł Apache tylko. Na wspólnej przyjmującego będziesz prawie nigdy nie znaleźć takiej konfiguracji; PHP jest uruchamiany jako CGI zamiast, ze względów związanych z bezpieczeństwem (utrzymanie swoich sąsiadów z serwera plików) oraz sposób PHPsuExec uruchamia skrypty jako „ty” zamiast użytkownika apache.

Apache jest zatem poprawne daje Błąd serwera: nie wie o znaczeniu php_flag chyba moduł PHP jest załadowany. CGI binarne jest Apache zewnętrznego programu zamiast, i nie można go skonfigurować z poziomu Apache.

Teraz czas na dobre wieści: można ustawić konfigurację per-katalogu umieszczenie tam plik o nazwie „php.ini” i ustawienie tam swoje instrukcje stosując tę ​​samą składnię, jak w głównym php.ini systemu. Podręcznik PHP wymienia dyrektyw wszystkie ustawialne można ustawić te oznaczone PHP_INI_PERDIR lub PHP_INI_ALL, a tylko administrator systemu może ustawić te oznaczone PHP_INI_SYSTEM w php.ini całego serwera.

Należy pamiętać, że takie php.ini dyrektywy nie są dziedziczone przez podkatalogów, musisz dać im własne php.ini.

Wiem, że późno, aby odpowiedzieć na to pytanie, ale czytałem większość odpowiedzi i choć wielu było super, tylko djn faktycznie wyjaśnia, dlaczego były coraz to 500 Internal Server Error.

Podczas gdy jego wyjaśnienie było 100% poprawne, to jest doskonałym przykładem tego, dlaczego należy zawsze owinąć te w sposób . O ile nie będzie to naprawić rzeczywisty problem nie jest w stanie ustawić te flagi w .htaccess. będzie to przynajmniej zapobiec błąd 500.

Lub dla starszych wersji byłoby itp.

Staram się zwyczaj z zawsze to robi, tak aby uniknąć takich błędów 500. Po tym, co po prostu zastosować Peter Bailey powiedział.

Powiązane artykuły

Hosting magiczne cytaty GPC off joomlaIdź do MAMP aplikacji Preferencje (przycisk) >> PHP (TAB) >> >> Wybierz 5.3.1 lub nowszy >> wybierz OK. Przejdź do folderu bin MAMP >> >> >> php conf php5.3.26 >> >> >> edycji php.ini dodać ...
TeamSpeak 3 widz joomla hostingNapisałem prosty TeamSpeak 3 moduł Viewer dla Joomla 1.6. Chciałbym usłyszeć opinię, zanim złożyć moje rozszerzenie extensions.joomla.org, czy to jest ok dla ciebie. Jest kilka podstawowych opcji ...
Domena plików cookie joomla hostingZapytał: 09/03/2015 15:06 EST Per YSlow i Page Speed, ja próbuje ustanowić odrębną subdomenę hostingu plików cookie treść dla mnie miejscu. Istnieje wiele artykułów w internecie na temat ...
Magiczne cytaty GPC off hosting wordpressZapytał: 04.05.2013 11:24 EST Witam, zacząłem używać Joomla 3 i teraz mają problemy i powiedziano magiczne cytaty muszą być wyłączone na to, aby funkcjonować poprawnie. Korzystanie czat mówili mogłem ...
Moduł Flashmatic dla Joomla gospodarzemRSFlashMatic to moduł Joomla działa natywnie w środowisku Joomla. Jest to wysoce konfigurowalny Rotator XML Obraz z ponad 35 opcji XML, w tym wielkości i szybkości maskującą. Ty...