Infomaniak joomla hosting serwera

Przenoszenie strony internetowej z jednego hosta do drugiego internetowej / Wymiana hosty / Łączenie Infomaniak

Ten przewodnik wyjaśnia krok po kroku:

 • jak przenieść domenę do Infomaniak,
 • jak poruszać się na stronie internetowej do Infomaniak bez przerwy,
 • Jak wykonać kopię zapasową starych e-maili do zarządzania nimi z Infomaniak.

1. Dlaczego używać Infomaniak dla swoich domen, stron internetowych i e-mail?

 • Ekspertyza. Infomaniak został hosting stron internetowych od ponad 20 lat. Jesteśmy uznanym graczem po całym świecie, jeśli chodzi o hosting i rozwiązań internetowych. Infomaniak jest nr 1 dostawca usług hostingowych w Szwajcarii pod względem przychodów i nr 2 pod względem liczby stron hostowanych.
 • Bezpieczeństwo. Wszystkie dane naszych klientów są przechowywane na serwerach znajdujących się w Szwajcarii należących do Infomaniak. Nasze rozwiązania są systematycznie rozwijane i utrzymywane przez naszych inżynierów w naszych biurach w Genewie, w Szwajcarii.
 • Wsparcie. z ponad 1000 artykułów i filmów, nasza baza wiedzy pozwala naszym klientom od razu odpowiedzieć na większość swoich pytań, a nasza obsługa klienta jest otwarty od poniedziałku do soboty. Pomagamy naszym klientom uzyskać pełny potencjał z naszych produktów przez telefon i e-mail.
 • Odpowiedzialny. Infomaniak jest w 100% zobowiązała się do zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwoju poprzez konkretne działania. takie jak przyjęcie standardu ISO 14001, lub tworzenia najbardziej ekologicznych datacenter w Szwajcarii. Mamy przesunięcie 100% emisji CO2, które generują poprzez nasze działania i 100% energii używamy jest ze źródeł odnawialnych.
 • Namiętny: kochamy to, co robimy i przyjemność zaoferować wysokiej klasy rozwiązania w przystępnej cenie. Nieustannie poprawę i wzbogacenie naszych usług, na podstawie trendów rynkowych i potrzeb klientów.
Infomaniak joomla hosting serwer następnie anulować

Poprzez konsolidację nazwy domeny, strony internetowe i wiadomości e-mail z Infomaniak można uprościć zarządzanie swoimi rachunkami i swoimi usługami. Na przykład, łącząc nazwę domeny z witryny i adres e-mail będzie automatyczne. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie skonfigurować DNS z innego rejestratora (urzędu rejestracji).

2. 2. Transfer nazwy domeny do Infomaniak

Nazwa domeny jest adres wpisać w przeglądarce, aby wyświetlić witryny, takie jak infomaniak.com

Jest to możliwe, aby przenieść domenę od jednego do innego rejestratora.

Są to kroki wykonać, aby przenieść domenę do Infomaniak:

 1. zaloguj się z rejestratora, który obecnie zarządza swoją domenę
 2. Pobierz kod przelew ze swojego obecnego rejestratora dla nazwy domeny ma zostać przekazana (asystent)
 3. zamówić nazwę domeny mogą być przenoszone na Infomaniak
 4. Podczas przenoszenia, należy zachować aktualny DNS dla nazwy domeny
 5. wprowadzić kod transferu monit

3.
Infomaniak joomla hosting hasło Serwer
Przenoszenie strony Infomaniak

Wszystkie strony odwiedzane są przechowywane (gospodarzem) z firmy zazwyczaj określane jako hosty. Jeśli masz już stronę internetową, możliwe zaufać Infomaniak z zarządzaniem swoim hostingu bez przerywania pracy bieżącej strony i bez utrudnień dla swoich lojalnych gości :)

Oto kroki podjąć w celu przemieszczania się w aktualnej strony do Infomaniak:

 1. Za pomocą programu FTP, wykonać kopię zapasową wszystkich plików na swojej stronie z aktualnej hostingowego
 2. kopii zapasowej, jeśli użyć dowolnego baz danych MySQL
 3. zamówić hosting Infomaniak do wyboru z aktualnej nazwy domeny dla swojej stronie
 4. z naszej konsoli administracyjnej. utworzyć konto FTP (Pomoc)
 5. za pomocą programu FTP, wysyłanie plików stronie internetowej, że zapisany w kroku 1 w folderze Web hosting jest (można również skorzystać z naszego FTP Manager (aide) załadować .zip swoich danych i rozpakuj wszystko z narzędzia)
 6. z naszej konsoli administracyjnej, należy utworzyć nową bazę danych MySQL z użytkownikiem, który ma pełne prawa do bazy danych (za pomocą)
 7. z naszej konsoli administracyjnej zaimportować kopię zapasową bazy danych do bazy danych, który właśnie został utworzony (Pomoc)
 8. W pliku konfiguracyjnym aplikacji internetowej (WordPress, Joomla, Drupal, itd.), Dostosowywać następujące informacje na podstawie parametrów podanych w naszej konsoli administracyjnej (support):
  • nazwa bazy danych
  • serwer bazy danych
  • nazwa użytkownika bazy danych
  • hasło użytkownika bazy danych za
  • przetestować swoją stronę przy użyciu adresu podglądu (support)
  • nie zapomnij, aby śledzić rozdziale 5 niniejszego przewodnika przekierować domenę na nowy hosting!

  Ostrzeżenie. Procedura opisana jest ważna tylko wtedy, gdy nazwa domeny nie zmieni. W stosownych przypadkach należy dokonać niezbędnych dostosowań do baz danych MySQL, jeśli użyć dowolnego. Kroki 2, 6, 7 i 8 nie są konieczne, jeśli witryna nie korzysta z bazy danych.

  4. Przeniesienie zarządzanie e-maile do Infomaniak

  Zlecając zarządzanie swoimi maili do Infomaniak można mieć konto roboczej.

  Obszar roboczy jest kompleksowym rozwiązaniem do oglądania on-line i zarządzania e-maile, kontakty, kalendarz, zadania i zakładki w Internecie. To także pozwala synchronizować kontakty i kalendarze ze smartfona, tabletu lub klienta poczty elektronicznej.

  Oto kroki podjąć w celu zarządzania e-maile z Infomaniak:

  1. jeśli to konieczne, zamówić hosting Mail (aide)
  2. z naszej konsoli administracyjnej tworzenia wymaganych adresów e-mail (pomoc)
  3. skonfigurować konto pulpit (support) lub klienta e-mail z nowych adresów (Pomoc) wykorzystywać nasze narzędzia synchronizacji (syncimap / imapsync), aby automatycznie kopiować i rehouse e-maili i zawartość starego adresu e-mail na nowy adres, pudełko po pudełku lub partiami (pomoc)
  4. jeśli jest używany do pracy, skonfigurować synchronizację kontaktów i kalendarzy z smartfonie / tablecie (Pomoc)

  5. Aktywuj nowy hosting

  Teraz wystarczy wskazać nazwę domeny do hostingu Infomaniak:

  1. otwórz konsolę administratora (https://login.infomaniak.com)
  2. przejdź do nazwy domeny
  3. kliknij na nazwie domeny
  4. kliknij przycisk Zarządzanie DNS
  5. kliknij przycisk Zmień serwerów DNS
  6. zaznaczyć pole Infomaniak serwerów nazw i kliknij Register

  6. Odczekać aż do 48 godzin, a następnie odwołać swoją starą usługę

  Aktualizacja serwera DNS dla nazwy domeny może potrwać do 48 godzin. Jest zatem możliwe, że twoja domena będzie nadal wskazują na starym hostingowego w ciągu 48 godzin.

  Po upływie tego czasu, nie zapomnij, aby zakończyć swoje usługi (e-mail, hosting witryn, itp) ze starym dostawcą usług hostingowych.

  Bravo :) witryny i e-maile są obecnie gospodarzem z Infomaniak.

  Dziękuję za Twoją pewność siebie.

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję za sugestię lepszy do tego FAQ.

  POP vs IMAP / Wybieranie typu konta e-mail w programie Outlook itd.

  IMAP / IMAP4 ((zalecane)
  Zalet: e-mail, pozostają na serwerze, a zatem może być dostępny z dowolnego urządzenia połączonego z Internetem, np poprzez Webmail. Handy jeśli są podłączone na stałe i chcą uzyskać dostęp do wszystkich wiadomości od kilku miejscach na raz (w domu, w czasie podróży lub w podróż, etc) lub gdy kilku użytkowników dzielić jeden dział adres e-mail z różnych stacji roboczych. Zawsze będzie miał ten sam widok wiadomości na serwerze, a każdy użytkownik widząc te same komunikaty: czy wiadomość jest usuwana przez jednego użytkownika, inni użytkownicy nie będą już widzieć wiadomości. Jeśli zostanie przeniesiona do folderu na serwerze, wszyscy użytkownicy zobaczą wiadomość w tym folderze.
  Wady :. w zasadzie musisz być podłączony do Internetu, aby czytać swoje wiadomości (ale niektórzy klienci e-mail na niektórych urządzeniach mobilnych pozwoli Ci przeglądać skrzynkę odbiorczą nawet bez 3G / 4G lub Wi-Fi).

  POP / POP3
  Plusy: E-maile są usuwane z serwera i pobrane do komputera. Dlatego można je czytać off-line. Handy jeśli połączenie jest kosztowne lub nie na stałe.
  Wady: e-maile nie są już wyświetlane w Webmail. Nie może być kilka osób z dostępem do tej samej skrzynki pocztowej, gdyż jak wiadomości są usuwane za każdym razem gdy skrzynka pocztowa jest zaznaczone, wiadomości pojawią się brakujące lub zniknąć. Ponadto, jeśli „zachować kopię wiadomości na serwerze” (jedna z opcji w kliencie poczty e-mail), a liczby duplikatów e-maili przechowywanych rośnie, tym większe ryzyko, że będzie można doświadczyć problemów. Więcej informacji

  Więcej informacji


  Od IMAP nie jest kompatybilny z POP3, nie należy próbować zalogować się Webmail gdy klient e-mail skonfigurowany do korzystania z POP3 jest otwarta.

  Aby przełączyć adres e-mail z jednego protokołu do drugiego, należy ponownie utworzyć identyczny konta w kliencie poczty e-mail, a następnie skopiować wiadomości skończona. Więcej informacji

  Czy ten FAQ była pomocna?

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję za sugestię lepszy do tego FAQ.

  Microsoft Outlook 2013 - Konfiguracja adresu e-mail Infomaniak

  Podręcznik ten wyjaśnia, jak skonfigurować adres e-mail, którego gospodarzem Infomaniak z Microsoft Outlook 2013.

  Aby skonfigurować konto e-mail ::

  1. otworzyć Microsoft Outlook 2013
  2. otwórz zakładkę File wstęgi Biuro i kliknij Dodaj konto
  3. w dolnej części okna wyświetlającego kliknij Instrukcja konfiguracji lub dodatkowe typy serwerów i kliknij Dalej>
  4. zaznacz pole POP lub IMAP i kliknij przycisk Next>
  5. podaj swoje imię i nazwisko (np Jean Dupont), adres e-mail (np demo@domainexample.com), serwer poczty przychodzącej (mail.infomaniak.com), serwer poczty wychodzącej (mail.infomaniak.com), nazwę użytkownika (kompletnym adres e-mail) hasło konta e-mail. W obszarze Typ konta wybierz IMAP. Kliknij Ustawienia dodatkowe
  6. otwórz zakładkę Serwer wychodzący i zaznacz pole wyboru Serwer poczty wychodzącej (SMTP) wymaga uwierzytelniania.
  7. otworzyć opcje kartę Zaawansowane. Dla serwera poczty przychodzącej (IMAP) wybierz typ połączenia SSL i sprawdzić, czy port jest skonfigurowany przychodzące do 993 dla serwera poczty wychodzącej, wybierz połączenie TLS oraz wprowadzić portu 587. Kliknij przycisk OK
  8. kliknij Next
  9. Jeśli instrukcje zostały prawidłowo stosowana, ustawienia testowe powinny postępować prawidłowo
  10. kliknij Finish

  Skonfigurować nowe konto IMAP

  Edytować istniejące konto IMAP

  Dowiedzieć się więcej / Referencje

  Czy ten FAQ była pomocna?

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję za sugestię lepszy do tego FAQ.

  Synchronizacja i uzyskać listę folderów pomiędzy Webmail i klienta e-mail

  Choć są one obecne w Webmail możliwe jest, że niektóre foldery nie pojawiają się w twojej IMAP skonfigurowane oprogramowanie e-mail.

  Działania, które mają być przeprowadzone


  Spróbuj prawym przyciskiem myszy na koncie IMAP i znaleźć „foldery IMAP” -> „Rejestracja” lub „Subskrypcje” oznaczenie.

  Czy ten FAQ była pomocna?

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję za sugestię lepszy do tego FAQ.

  Odzyskiwanie zdarzenia z kalendarza w moim starym Webmail i importowanie theminto moim nowym Webmail

  Jest możliwe, aby automatycznie importować zdarzenia aktualnie w kalendarzu starego systemu Webmail do swojej (nowej) Webmail.

  Adres e-mail, z którego chcesz odzyskać zdarzeń nie musi być taki sam adres e-mail, który używasz do logowania do nowego Webmail Webmail lub który aktualnie dostęp.

  Działania, które mają być przeprowadzone


  Importowanie kalendarzy z poprzedniego systemu Webmail1 można wykonać zarówno z asystentem konfiguracji konta (rys. 1) lub następnie poprzez przycisk Import w prawym górnym rogu kalendarza w nowym systemie Webmail (rys. 2). Ta ostatnia opcja import pozwala wybrać, czy chcesz zaimportować wydarzenia do nowego kalendarza lub połączyć je z wydarzeniami w istniejącym kalendarzu.

  ilustrowane kroki

  Czy ten FAQ była pomocna?

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję za sugestię lepszy do tego FAQ.

  Getting Started Guide: Email hosting

  Dziękuję za pozwalając nam udostępnić swoje e-maile.

  Ten przewodnik pomoże Ci szybko poznać i korzystać z kluczowych cech nowego produktu. Jeśli masz pytanie, proszę checkour wiedzy przed skontaktowaniem się z naszym zespołem pomocy technicznej.

  Ważny. Jeśli nazwa domeny nie jest zarządzany przez Infomaniak lub swojej Infomaniak mail hosting nie jest zarządzana w tym samym koncie klienta jako nazwy domeny, po tej instrukcji, aby skonfigurować DNS lub Records powiązać nazwy domeny na adres email hostingu.

  Zamówiono Email Hosting i chcesz.

  Czy ten FAQ była pomocna?

  Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję za sugestię lepszy do tego FAQ.

  Zmodyfikować / zmienić wszystkie hasła

  Podręcznik ten wyjaśnia, jak zmienić hasło do większości naszych usług.

  Aby zmienić hasło dostępu do konsoli administracyjnej i miejsce pracy

  1. Otwórz stronę: https://admin2.infomaniak.com/admin/account/personal/
  2. Kliknij kartę danych logowania
  3. Pod Twój dostęp do konsoli administracyjnej kliknij na ikonę z ołówkiem w prawo gwiazd (******)
  4. Postępuj zgodnie z instrukcją

  Aby zmienić hasło dla adresu e-mail (konto e-mail)

  1. Otwórz konsolę administracyjną (https://login.infomaniak.com)
  2. Idź do email hosting
  3. Kliknij na nazwę hostingu / domeny w pytaniu
  4. Pod adresami e-mail, należy kliknąć na adres e-mail w pytaniu
  5. Kliknij przycisk Zmień hasło
  6. Wprowadź żądane hasło
  • Zaktualizować oprogramowanie e-mail (w tym smartfonie, tablecie, etc.) z nowym hasłem wybranym
  • Wprowadź nowe hasło przy następnym logowaniu do theWorkSpace

  Zmiana hasła dla użytkownika bazy danych MySQL

  1. Otwórz konsolę administracyjną (https://login.infomaniak.com)
  2. Hosting
  3. Kliknij na nazwę hostingu / domeny w pytaniu
  4. Na lewym panelu bocznym, kliknij na bazach danych
  5. Pod User Management, kliknij żądane konto
  6. W oknie, które zostanie otwarte, wprowadź nowe hasło i skonfigurować nowe prawa, jeśli to konieczne
  7. Zaktualizować skrypty logowania MySQL z nowym hasłem (help: https://www.infomaniak.ch/fr/support/faq/1656). W stosownych przypadkach, Twoja strona internetowa lub aplikacja nie będzie już pracować

  Zmiana hasła dla użytkownika konta FTP

  1. Otwórz konsolę administracyjną (https://login.infomaniak.com)
  2. Idź do Hosting
  3. Kliknij na nazwę hostingu / domeny w pytaniu
  4. Na lewym panelu bocznym, kliknij FTP / SSH
  5. Kliknij żądany konta FTP
  6. W oknie, które zostanie otwarte, wprowadź nowe hasło
  • Zaktualizować oprogramowanie FTP z nowym hasłem wybranym

  Powiązane artykuły

  Lokalizacja bazy danych hosting joomlaWięc chcesz, aby przenieść ruch Joomla 2.5 witryny na nowy serwer. Zmieszany ze wszystkimi pół wykończone lub prowadnice techno bełkot? Więc nie martw się, nasz „migrację z Joomla! Serwisu na nowy serwer ...
  Tworzenie strony internetowej od podstaw z Joomla hostingSystem zarządzania treścią typu open source, Joomla jest idealnym program komputerowy. Może być stosowany do utrzymania, modyfikacji, edytowania i publikowania treści strony, wszystko z pomocą w ...
  średnie obciążenie serwera vBulletin hostingTak, obciążenie jest sposobem na wysokim poziomie. To także zależy od konfiguracji serwera i liczby kont na serwerze. Ale, czy to w między 4.00 do 35.00 trzeba będzie przeprowadzić kontrolę na ...
  Załóż e-commerce Hosting JoomlaDostaliśmy wezwanie wczoraj z potencjalnym klientem informując nas, że chce stworzyć stronę internetową e-commerce i usłyszał, że może on łatwo zrobić z Joomla. Chciał, aby wykonać zadanie za siebie ...
  menedżer język zainstalowane języki joomla hostingJoomla może być wykorzystywane w wielu różnych językach. Po pierwszym zainstalowaniu platformy, można wybrać, który z nich chcesz używać w panelu administratora. Jednak to, co się dzieje, należy zmienić zdanie ...