Wielu Ranking phpBB hosting

Home Forum phpBB3 hostingowych phpBBHS skryptów.

forum phpBB hosting skrypt to skrypt, który pozwala obsługiwać wiele forów z jednym zestawem plików

Co robi dla swoich gości?

 • Forum hostingu skrypt jest skryptem, który pozwala odwiedzającym tworzyć nowe fora na swojej stronie. Wszystko użytkownik musi zrobić, aby utworzyć nowy dział, to wypełnić prosty formularz, a następnie skrypt automatycznie utworzyć forum.
 • Forum, które użytkownicy tworzą obejmują wszystkie normalne phpBB 3 funkcje i kilka dodatkowych funkcji:
  - Użytkownicy mogą przesyłać loga i inne części forum imageset na ich forum.
  - Użytkownicy mogą dodawać własne emotikony, obrazki ranga i obrazów forum.
  Inne podobne skrypty zapewniają jedynie możliwość przesyłania obrazów logo, skrypt ten oferuje znacznie więcej możliwości personalizacji, w tym pełną kontrolę nad CSS, zapobiegając jednocześnie użytkownikom dostęp do rzeczy nie powinny mieć dostępu do plików (i obszarów, w których mogą wstawić złośliwy kod).
hosting

Co to dla Ciebie zrobić?

 • można umieścić reklamę na wszystkich forach udostępnianych za pośrednictwem panelu sterowania phpBBHS i zarabiać na swojej stronie.
 • Użytkownicy nie mają żadnego dostępu do plików, więc nie może nic innego nie może zainstalować i bałagan forów.
 • Wszystkie fora hostowane dzielić ten sam zestaw plików, tak więc jej łatwe do zarządzania plikami.
 • phpBBHS ma ogromny panel administracyjny (demo panelu sterowania), gdzie można zarządzać wszystkimi gospodarzem forów.
 • Skrypt oferuje funkcje potrzebne do zainstalowania modyfikacji wszystkich hostowanych forów bez konieczności ręcznej edycji bazy każdym forum, która sprawia, że ​​instalacja modów bardzo proste. To nie znaczy, że można zainstalować żadnych modów nie mając pojęcia o tym, co robi, że mod, tak jak przy normalnej phpBB możesz zepsuć mod instalację, jeśli nie mają pojęcia, więc jeśli jesteś nowy phpBB modding potem zalecamy, aby nie instalować wiele modów.
 • Skrypt nie modyfikować style phpBB, więc jest kompatybilny ze wszystkimi normalnymi phpBB 3 stylach i wszystko co musisz zrobić, aby uczynić styl instalowany jest przesłać go do katalogu „style”, podobnie jak w zwykłym phpBB.

Dlaczego phpBBHS najlepszy wybór?

 • W przeciwieństwie do innych skryptów forum hosting, phpBBHS nie jest kodowany, więc masz pełną kontrolę nad wszystkim.
 • phpBBHS mniej błyszczące niepotrzebnych funkcji, takich jak formularze Ajax, ale o wiele więcej naprawdę przydatnych funkcji, które daje większą kontrolę nad sposobem hostowanych forach niż jakikolwiek inny skrypt hostingowej.
 • Duży przeszukiwać forum wsparcia (wsparcie i tutoriale obszary forum są widoczne tylko dla klientów). Płatne opcje wsparcia są również na opcję
 • Szybko aktualizacje. Kiedy phpBB Group wydać nową wersję phpBB 3.0, skrypt jest aktualizowany jak najszybciej Istnieje wiele innych aktualizacje, które wprowadzają nowe funkcje, które są zwykle uwalniane raz w 1-2 miesiącu.
 • Interfejs www jest bardzo łatwe do modyfikacji. można w pełni dostosować go poprzez edycję plików css i szablon. Można łatwo dodać nowe strony do swojej strony internetowej z panelem sterującym phpBBHS.
Wielu Ranking phpBB hosting pytania dotyczące skryptu lub

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wymagań skryptów lub serwera należy użyć formularza kontaktowego lub forum pomocy technicznej.

Powiązane artykuły

PhpBB 3 forum hostingHome Forum phpBB3 hostingowych phpBBHS skryptów. forum phpBB hosting skrypt to skrypt, który pozwala obsługiwać wiele forów z jednym zestawem plików co to robi dla swoich gości? Forum...
Darmowy hosting forum phpbb 3 zapłaciłHome Forum phpBB3 hostingowych phpBBHS skryptów. forum phpBB hosting skrypt to skrypt, który pozwala obsługiwać wiele forów z jednym zestawem plików co to robi dla swoich gości? Forum...
PhpBB forum gospodarzem ukBezpieczny i niezawodny hosting www phpBB Forum na serwerach UK Cloud. My w WebHost.UK.Net oferują najbardziej bezpieczny i niezawodny hosting gospodarzem phpBB forum na swojej stronie internetowej. PhpBB jest opensource ...
Free web hosting przestrzeń phpbbMożesz przesłać utworzoną stronę internetową za pomocą FrontPage, Dreamweaver lub ulubionego narzędzia do tworzenia stron internetowych, skorzystać z bezpłatnego Sitebuilder online. lub przesłać zainstalowania dowolnego kompatybilnego skrypt internetowej. Ty...
Darmowy hosting stron internetowych ze zmianami phpbbMożesz przesłać utworzoną stronę internetową za pomocą FrontPage, Dreamweaver lub ulubionego narzędzia do tworzenia stron internetowych, skorzystać z bezpłatnego Sitebuilder online. lub przesłać zainstalowania dowolnego kompatybilnego skrypt internetowej. Ty...