Wielotematyczne darmowe forum hosting opinie

Co jest vBulletin?

Chcesz zbudować społeczność online skoncentrowany na wspólnych zainteresowań i dyskusji? Musisz forum lub systemu zarządzania biuletyn wyżywienie dla tego produktu. VBulletin to popularna aplikacja forum dostępne dla siebie lub jako usługa hostingu w chmurze a.

Forum lub usługą BBS, to internetowy obszar dyskusji, gdzie użytkownicy mogą dodawać nowe tematy do rozmowy, a następnie wszyscy użytkownicy mogą dyskutować poprzez komentarze. Ta metoda komunikacji społecznej jest jedną z najstarszych form “Media społecznościowe” w internecie, i pozostaje do dziś popularne.

Darmowe forum vBulletin hosting recenzje produktów, nie jest wyraźnie

VBulletin jest system zarządzania forum i tablica ogłoszeń, które pozwala w łatwy sposób skonfigurować witrynę internetowej dyskusji. Działa również system zarządzania treścią (CMS). Oznacza to, że jeśli masz zamiar zbudować stronę z forum, a także inne rodzaje treści (blogi, strony), to don’t potrzebne są dwa oddzielne systemy.

Wielotematyczne nie jest oprogramowaniem typu Open Source. Chodzi o opłaty licencyjnej i ograniczeń kopiowania lub modyfikowania. Jednak jest to również profesjonalnie opracowany produkt z personelu pomocniczego oraz Biuro Obsługi Klienta. Zdarza się, że ten kompromis robi dużą różnicę.

Oprogramowanie jest dostępne w dwóch różnych formach. VBulletin Connect to self-hosted wersja, która zakupić i zainstalować na własnym planem hostingu. VBulletin Chmura jest SaaS (oprogramowanie jako usługa) ofiara - oni zorganizować go dla Ciebie i zapłacić regularną opłatę abonamentową.

Wybór między vBulletin Connect i vBulletin chmurze

Self gospodarzem wersja daje nieco większą kontrolę nad swoim miejscu, co w porównaniu do wersji SaaS. Dodatkowo, niektóre organizacje o szczególnych obaw o prywatność danych wolą udostępniać Oprogramowania siebie.

Największa różnica, z punktu widzenia decyzji biznesowych, między tymi dwoma wersjami jest wycena. Z self-hosted wersja, płacisz więcej góry. Z usługi abonamentowej, można rozpoczął się znacznie mniej inwestycji, ale będzie w końcu płacą więcej w długim okresie.

Otwarte Alternatywy źródłowego do wielotematyczne

W zależności od konkretnych potrzeb (i temperamentu), może się okazać, że Open Source Bulletin Board System jest lepsze dopasowanie dla swojego projektu na forum.

Jeśli jesteś już uruchomiony na stronie internetowej za pomocą WordPress, możesz dodać funkcjonalności forum z wtyczką bbPress. Rozwiązanie to zapewni ścisłą integrację pomiędzy różnymi częściami swojej stronie i automatycznie przedłużyć swoją markę i styl na forum.

Innym bardzo popularnym rozwiązaniem jest phpBB. Jest to samodzielny program, nie wiąże się z większym systemem zarządzania treścią. Jest łatwy do skonfigurowania i niesie ze sobą stosunkowo niewielkie gabaryty, co wymaga mniej zasobów obliczeniowych, że niektóre inne opcje. Co istotne, to wygląda i czuje się jak typowy tablicy Internet, który może być albo cecha lub zobowiązanie, w zależności od zamierzonego bazę użytkowników.

Darmowe forum vBulletin hosting opinie łatwy do skonfigurowania i

Po co płacić za wielotematyczne gdy istnieją wolne i otwarte źródła dostępne opcje?

Najprostszym powodem może być po prostu, że lubisz oprogramowanie lepiej. (Na przykład: don’t używać Linuksa na moim domowym komputerze. Chociaż muszę płacić za to, lubię OSX lepiej). Jest to dobry pomysł, aby demo kilka opcji, a jeśli wersja płatna jest zdecydowanym zwycięzcą, a następnie za to zapłacić.

Innym powodem jest to wsparcie. Jeśli płacisz firmę za produkt, jest wyraźnie kogoś zadzwonić lub e-mail, gdy pojawia się problem. Ten ISN’t zwykle bywa z oprogramowania Open Source.

Ekonomia może czynnik w tej decyzji również, i nie zawsze na korzyść wolny nad wypłacona. Jeśli spędzasz więcej czasu do czynienia ze złożonością zarządzania aplikacji open source, to może być mniej kosztowne ogólnie do korzystania z usługi na zasadzie subskrypcji.

VBulletin ma jedną ważną cechę, że (w momencie pisania tego tekstu) inne opcje brakuje: Aplikacje mobilne. Pozwolenie vBulletin Komórka Pakiet zawiera oprogramowanie do publikowania rodzimych iOS i Android aplikacje, które działają jako klientów dla swoich forach vBulletin.

Jeśli ty’re nie wiadomo, który system zarządzania forum jest właśnie dla Ciebie, spróbuj konfigurowania prezentację każdego z nich. Dowiedzieć się, jak trudno jest instalacja i konfiguracja powie Ci dużo o tym, czy będą wygodne prowadzenie strony internetowej z nim na dłuższą metę.

VBulletin Web Hosting

Jeśli zdecydujesz się użyć vBulletin Cloud don’t muszą martwić się o hosting, ponieważ są one dostarczenie hostowane rozwiązanie. (Oczywiście, płacisz więcej za tego każdego miesiąca niż ty’d płaca za równoważne hostingu).

Jeśli masz zamiar użyć vBulleting Połącz, trzeba to zorganizować samemu, co oznacza, że’Będziesz potrzebował hosting plan, który obsługuje jego wymagania.

vBulletin 5.0.x jest przeznaczony do uruchamiania na dowolnym serwerze, który ma PHP 5.3.0 lub nowszego i MySQL 5.1.5 lub nowszej zainstalowany. Musisz też mieć mod_rewrite. Przepisz URL lub równoważny i trzeba załadować dołączonego pliku .htaccess na serwerze.

vBulletin 5.1.x wymaga PHP 5.3.7 lub nowszej, a także wymaga, że ​​masz zainstalowany cURL

Zaleca się, aby korzystać z PHP 5.4.0 lub nowszy i MySQL 5.5.0 lub nowszej.

vBulletin Hosting Najczęściej zadawane pytania

 • Co jest głównym celem vBulletin?

Ci, którzy są zainteresowani zainstalowaniem vBulletin szukasz sposobu, aby zbudować społeczność online, zasilany przez układ Zarząd forum lub biuletynu. Aplikacja vBulletin był jednym z najlepszych usługodawców w tej przestrzeni wielu lat.

 • Jaka jest historia vBulletin?

  vBulletin został obsługujących klientów od ponad 15 lat, sięga do pierwszej wersji, który został wydany na początku 2000 roku Przez lata, wiele wersji aplikacji zostały zwolnione, dzięki czemu użytkownicy zawsze mają dostęp do najlepszych cech i najbardziej zaawansowane środki bezpieczeństwa i ochrony.

 • Kto jest odpowiedzialny za bieżący rozwój i zarządzanie vBulletin?

  Ta aplikacja forum internetowe jest rozwijany i utrzymywany przez vBulletin Solutions, Inc. obecnie oddziałem Internet Brands.

 • Wykonaj jedną z najbardziej popularnych forach internetowych polegać na vBulletin?

  vBulletin ma tysiącami klientów, w tym niektóre z największych nazwisk, działającym w różnych branżach i kategoriach. Niektóre z najbardziej popularnych forach internetowych, ścigacze obejmują Offtopic.com, PBNation, Kulturystyka, Forum wentylator, a dwa plus dwa. Podczas gdy ogólny wygląd i tych forach nie mogą być identyczne, z których każdy jest zasilany przez oprogramowanie vBulletin.

 • VBulletin może być stosowany dłużej niż budowa strony internetowej z forum?

  Jest to powszechny mit, że vBulletin może być używany tylko jako oprogramowanie do zarządzania forum. Jednakże, ma wiele innych zastosowań. Na przykład, może być również używany jako system zarządzania treścią. To daje ludziom możliwość zbudowania witryny z forum, a jednocześnie przy użyciu tego samego systemu księgowania blogu treści i publikowanie stron. To sprawia, że ​​jest bardziej skuteczny i efektywny doświadczenia, jak nie są wymagane dwa systemy.

 • Czy vBulletin swobodnie korzystać?

  Podczas gdy niektóre aplikacje są forum Open Source, to nie jest w przypadku Debiana. Nie ma opłaty licencyjne wymagane do korzystania z oprogramowania. Ponadto, użytkownicy są ograniczone pod względem tego, co można i nie można zrobić w zakresie modyfikacji.

 • Ile kosztuje korzystanie vBulletin?

  To zależy od wersji Debiana jesteś zainteresowany. Najbardziej popularne jest vBulletin 5 Połącz. To można kupić za $ 249.

 • Jakie są różne rodzaje vBulletin?

  Istnieją dwa rodzaje oprogramowania Debiana. vBulletin Connect to dla tych, którzy są zainteresowani własnym gospodarzem wersji. Z tym, jesteś zobowiązany do zakupu licencji, a następnie zainstalować ją na swoim własnym planie hostingu. Inną opcją jest vBulletin Chmura. Jest to oprogramowanie jako rozwiązanie usług, zapewniając Ci możliwość uzyskania firma udostępniać je dla Was na regularne opłaty abonamentowej.

 • Co dostajesz za swoje pieniądze?

  Oprócz profesjonalnie zaprojektowanej i regularnie aktualizowane i utrzymywanego produktu vBulletin pochodzi z pełną obsługą oraz Biuro Obsługi Klienta. Ułatwia to dla niektórych ludzi, aby wydawać pieniądze na oprogramowaniu, ponieważ wiedzą, że są coraz wiele hukiem za grosze. Mają również okazję skorzystać z pomocy firmy powinien uruchomić się do problemu, takiego jak błąd lub problem z instalacją.

 • Jakie są najlepsze firmy hostingowej dla Debiana?

  Jeśli zdecyduje się na vBulletin Connect, trzeba będzie zakupić własny plan hostingu. W tym momencie jesteś w stanie zainstalować oprogramowanie i zacząć go używać do budowania społeczności internetowej. Podczas gdy większość firm hostingowych zapewnić wsparcie dla instalacji Debiana, ważne jest, aby sprawdzić to przed dokonaniem zakupu. Niektóre z najlepszych firm hostingowych to vBulletin Siteground, A2, IX Hosting Web Hosting, Hosting UK, i codziennego golenia.

 • Czy vBulletin warte swojej ceny?

  Są otwarte aplikacje źródłowe, które zapewniają podobne funkcje i funkcjonalność jak wielotematyczne. WordPress, na przykład, ma jedne z tych samych funkcji pod względem treści wydawniczego i mediów. Są również dostępne wtyczki forum. vBulletin kosztuje, ale jest również liderem w tej przestrzeni. Dla tych, którzy nie przeszkadza rozstanie z opłaty licencyjnej, końcowy wynik jest stabilny aplikacja, która jest aktualizowana na bieżąco i utrzymywana przez wykwalifikowanych specjalistów rozwoju.

 • Jakie są najlepsze cechy vBulletin?

  vBulletin nadal dodawać nowe funkcje z każdej wersji. Niektóre z najlepszych cech w tym czasie to: wbudowany w search engine optimization (SEO), bezpieczeństwo światowej klasy, łatwe dostosowanie, funkcjonalność społecznego oraz wsparcie dla wielu rodzajów mediów.

 • Co vBulletin dodatki?

  Istnieje kilka vBulletin dodatki dostępne za dodatkową opłatą. Należą Mobile Suite, marki darmo, obsługa klienta Premium oraz profesjonalny montaż i modernizacja. Te dodatki oferują dodatkową korzyść dla użytkownika. Z Mobile Suite, na przykład, otrzymasz rodzimych Android i iOS aplikacje mobilne dostosowane do Twojego forum.

 • Powiązane artykuły

  Darmowy hosting forum vBulletin nulledNulled vBulletin nie jest inna wersja oprogramowania wielotematyczne forum. Nulled vBulletin jest wersja oprogramowania, która została zaatakowana w celu usunięcia informacji o licencji. Nulled ...
  Bezpłatnej licencji vBulletin z gospodarzemLudzie TMDHosting biegnę małą cyfrową pracownię projektową i używam TMD od dłuższego czasu, przynajmniej od kilku lat. Ja jednak nie miałem, że „przyjemność”, aby spróbować innych firm z ...
  Darmowy hosting forum phpbb pobrania# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...
  Darmowy hosting forum phpBB 3 fora# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...
  Darmowe forum phpBB 3 hosting opinieKliknij, aby wyświetlić na dużym formacie. PhpBB to jeden z najstarszych i bez ewentualnych wątpliwości, najczęściej używane oprogramowanie forum całego świata. To jest tak prawdziwe, że wielu użytkowników uważa, że ​​PhpBB jest ...